|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: torbe za bebe(diaper bag)
13.1.2010 20:32:26   
teacher75
ja koristim chicco baby ruksak koji je dosao uz kolica. mali je i zgodan zato sto ga mogu fino staviti na ramena pa su mi ruke slobodne za bebu, medju tim nema pregrada vec samo jednu mrezu, to mi je bezveze. trebali su staviti bar jednu pregradu ili dzep

< Poruku je uredio teacher75 -- 13.1.2010 20:33:21 >


_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 26
   RE: torbe za bebe(diaper bag)
13.1.2010 20:36:54   
Anoniman
ja ima torbu chicco isto dobili uz kolica, ma koristila je samo na pocetku i kad idemo dr., inace ne nosim nista, stavim dudu i maramice u svoju torbu, i eventualno casu neke tekucineuser posted image

(odgovor članu teacher75)
  Neposredna veza do poruke: 27
   RE: torbe za bebe(diaper bag)
13.1.2010 20:50:12   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: veeseelaa

IZVORNA PORUKA: dadada

mi smo totalno uncooluser posted image mi imamo obicni ruksak (koristimo ga kada idemo na vakcinaciju) i moju staru punk's not dead torbu za "normalan" izlazak...mi nemamo te supersonicne torbeuser posted image

user posted image





heheheh evo moje super sonične "torbe" marka interexuser posted image user posted image user posted image

user posted image


user posted image user posted image user posted image ti ko moj brat, on je citavu srednju u kesi izgurao...doduse tada si batine dobijao ako si torbu imaouser posted image

(odgovor članu veeseelaa)
  Neposredna veza do poruke: 28
   RE: torbe za bebe(diaper bag)
13.1.2010 23:58:51   
Hanady RR
ma koja je mamipara te torbe Bože me sakloni. ja sam sa prvim djetetom kupila nekakvu u Chicu grdne pare dala, eno je sam u garaži. sa njih dvije kad krenem kofer bi mi malo bio, pa ja fino kupila ruksak u OVIESE, pravo sladak, ogroman, u njega bi mi i krevetac mogao stati, nabijem ga na dva ramena malu u kolica, veliku za ruku i na kafu. 

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 29
   RE: torbe za bebe(diaper bag)
24.2.2010 22:23:44   
milenium
reny izvoliuser posted image

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 30
   RE: torbe za bebe(diaper bag)
24.2.2010 22:44:06   
Renny
milenium hvala user posted image
ove gracove su super i bas bi mi odgovarala user posted image

(odgovor članu milenium)
Neposredna veza do poruke: 31
   RE: torbe za bebe(diaper bag)
24.2.2010 22:51:47   
milenium
evo ti jedan savjet ako može.
ove god su im izišle nove torbe iste izgledom i cjenom al unutra bolje postavljene tj kvalitetnije.kod mene je gracco torba unutra presvučena ko nekim plastičnim najlonom al krutim pa se lomi,a kod tih novi je to promjenjeno ,taj najlon je tako mekan i savitljiv da nema šanse da se propara. moja prijateljica koja je sad nedavno rodila kupila istu ko u mene al iznutra sa tim fleksibilnijim najlonom bjelim.user posted image
a meni baš krivo,ja bi se mjenjala s njom al ona nećeuser posted image

< Poruku je uredio milenium -- 24.2.2010 23:00:09 >

(odgovor članu Renny)
Neposredna veza do poruke: 32
   RE: torbe za bebe(diaper bag)
9.10.2011 14:14:22   
Hannica
Ima li neko DM-ovu torbu za bebe? Zanima me cijena,kvalitet?
Imala sam gracovu i bila je jako prakticna ali se unutra sva raspala,sad zelim neku kvalitetniju.user posted image

_____________________________

"Ako se ikada budeš konsultovao sa svojim egom, postupi suprotno od onog što ti kaže taj pokvarenjak."

(odgovor članu milenium)
Neposredna veza do poruke: 33
   RE: torbe za bebe(diaper bag)
9.10.2011 17:32:34   
animagical
mi u ime baby torbe kupili pravo super crnu koznu torbu u newyorkeru koju nosi i mm i ja,s tim sto ja unutra ubacim i svojih stvari i ne teglim dvije torbeuser posted image

(odgovor članu Hannica)
Neposredna veza do poruke: 34
   RE: torbe za bebe(diaper bag)
9.10.2011 21:33:15   
milenium

IZVORNA PORUKA: Hannica

Ima li neko DM-ovu torbu za bebe? Zanima me cijena,kvalitet?
Imala sam gracovu i bila je jako prakticna ali se unutra sva raspala,sad zelim neku kvalitetniju.user posted image

ako misliš na onu veliku ,kockastu,bebylove,od 50-60 km ,odlična je,pretinaca koliko hoćeš,sa strana za bočice,unutra s patentom ,bez patenta,ma ekstra,isto one školske na jedno rame ,one crne,peri deri.

(odgovor članu Hannica)
Neposredna veza do poruke: 35
   RE: torbe za bebe(diaper bag)
10.10.2011 12:25:32   
Hannica
Milenium na tu mislim,mislim da je oko 60 KM.Hvala na info.user posted image

_____________________________

"Ako se ikada budeš konsultovao sa svojim egom, postupi suprotno od onog što ti kaže taj pokvarenjak."

(odgovor članu milenium)
Neposredna veza do poruke: 36
   RE: torbe za bebe(diaper bag)
19.10.2011 22:27:20   
mama_81
Iako mi je ostalo još 2 mjeseca do poroda, nešto me stalno mami da kupujem za svog bebca user posted image neke stvarčice. user posted image Kolica i AS još nisam kupila, a nosiljku u kojoj ću ga aBd iznijeti jesam, a što se tiče neke praktične torbe ili ruksaka razmišljala sam o Nivea baby ruksaku. Koliko sam vidjela na kutiji dođe svašta nešto od kozmetike do prostirke, ali ne znam kakve su mu pregrade iznutra... Da li ih uopće ima, imaju li pregrade za bocu itd...

Ako neka od vas ima ruksak i zna kako izgleda iznutra, može li mali opis... Unaprijed hvala. user posted image




_____________________________

Lakoća kojom određena mišljenja postaju opća, proizlazi iz
nesposobnosti većine ljudi da stvore vlastito mišljenje osnovano
na vlastitom razmišljanju.

(odgovor članu Hannica)
Neposredna veza do poruke: 37
   RE: torbe za bebe(diaper bag)
19.10.2011 22:28:22   
teacher75

IZVORNA PORUKA: sahara

ja ima torbu chicco isto dobili uz kolica, ma koristila je samo na pocetku i kad idemo dr., inace ne nosim nista, stavim dudu i maramice u svoju torbu, i eventualno casu neke tekucineuser posted image

i ja ovakouser posted image

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 38
   RE: torbe za bebe(diaper bag)
20.10.2011 20:45:59   
ferguson
ja sam od sestre dobila na poklon taj nivein set u ruksaku. dodje svasta nesto pa cak i podloga za presvlacenje. ruksak sa vana kao sto si vidjela ima dva džepa sa strane i jedan na sredini, unutra nema pregrada, ali ima mrezicu na zadnjem dijelu(onom do ledja) i ima jos dvije mrezice za flasice sa strane...meni se ne cini los, ali nisam ga jos pocela upotrebljavati, tako da nemogu reci nista viseuser posted image

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 39
   RE: torbe za bebe(diaper bag)
20.10.2011 21:06:56   
milenium
meni nije nešto taj nivein.ima ta z džepića sa strane kao za mobitel,ništa posebno.unutra nema pregrada.a kozmetiku zbroji pa ćeš vidjet da to sve ne dođe ni 30km.sebi sam od kozmetike uzela najosnovnije a na babine ćeš vjerovatno isto dobit dosta kozmetike.pa zato bolje za te pare uzmi neku kvalitetnu torbu sa pregradama i termo izolacijom za bocuuser posted image tako bi ja.

(odgovor članu ferguson)
Neposredna veza do poruke: 40
   RE: torbe za bebe(diaper bag)
23.10.2011 22:32:58   
Medi_87
Moram se složiti za ovaj Nivein ruksak dzaba pare bacih kozmetika unutra ne bi me dosla veukupno 20km, ona torba iz DM mi je super  ako torba ali ne znam dodje lis ta u njoj, vidjela sam u Carpisi imaju fine torba za presvalacenje, mi trenutno koristimo zarin rusacic koji mso dobili na poklon , a ruksak stoji u ormaru

(odgovor članu milenium)
Neposredna veza do poruke: 41
   RE: torbe za bebe(diaper bag)
24.10.2011 22:13:40   
mama_81
Drage moje hvala za mišljenje i objašnjenje. user posted image

Pogledat ću još imam vremena, pa možda naletim na nešto. Što se tiče tih stvari što dođu uNiveinom ruksaku negdje im je vrijednost između 30 i 35KM, ali svakako da sve to ne treba odmah za novorođenče.

Pozdrav user posted image


_____________________________

Lakoća kojom određena mišljenja postaju opća, proizlazi iz
nesposobnosti većine ljudi da stvore vlastito mišljenje osnovano
na vlastitom razmišljanju.

(odgovor članu Medi_87)
Neposredna veza do poruke: 42
   RE: torbe za bebe(diaper bag)
24.10.2011 22:25:26   
Hannica
mama_81 moja sestra ima nivein ruksak i meni se nesto ne svidja,jedino sto mi je kod njega ok je to sto je velik i ako ides negdje na duzi period mozes svasta natrpati u njega,a inace mi je bezveze skroz,nije za svakodnevnu upotrebu,ono kad izadjes u setnju s bebom da ubacis samo osnovne stvarcice.
Ja sam prije par dana kupila baby love torbu i meni je super,nije prevelika,kvalitetna je,ima mnogo pregrada,unutra dodje podloga za presvlacenje,dvije pelene,maramice vlazne (pakovanje od 30 kom),mala krema. To je to.
Meni je bas extra,preporucujem.user posted image Cijena 61 KM.


_____________________________

"Ako se ikada budeš konsultovao sa svojim egom, postupi suprotno od onog što ti kaže taj pokvarenjak."

(odgovor članu mama_81)
Neposredna veza do poruke: 43
   RE: torbe za bebe(diaper bag)
26.10.2011 19:53:24   
mama_81
Oki, hanice. Hvala. user posted image

_____________________________

Lakoća kojom određena mišljenja postaju opća, proizlazi iz
nesposobnosti većine ljudi da stvore vlastito mišljenje osnovano
na vlastitom razmišljanju.

(odgovor članu Hannica)
Neposredna veza do poruke: 44
   RE: Torbe za bebe(diaper bag)
8.8.2012 18:01:21   
Precious
Ja kontam uzeti onu od Baby Sky, ima u Bimacu, 25 km. Povelika je i ima podlogu za presvlačenje ali unutra nijednog dzepa. Doduse na vani ima 2 velika i 2 manja sa strana. Da nije neko imao i koliko je dugo izdržala? I sta se sve u nju inace stavlja, ja ne znam user posted image

< Poruku je uredio Mya_81 RR -- 8.8.2012 18:23:36 >

(odgovor članu mama_81)
Neposredna veza do poruke: 45
   RE: Torbe za bebe(diaper bag)
8.8.2012 18:17:30   
animagical
ja torbu za bebu skoro uopste nisam koristila...inace bebi se nosi u pocetku pelena dvije, maramice, i nesto za presvuci, ako se prokaki po odjeci, bljucne i sl... sada ne nosim nista, jer je vec velika beba od 11 mj. eventualno drugu majicu ili bodi, ali to sve moze u moju tasnu... ako inace nosis velike torbe, ne treba ti uopste

< Poruku je uredio Mya_81 RR -- 8.8.2012 18:23:12 >

(odgovor članu Precious)
Neposredna veza do poruke: 46
   RE: Torbe za bebe(diaper bag)
8.8.2012 18:17:49   
Mya_81 RR
Ne znam kako ta izgleda, ali bih ti preporučila da uzmeš neku koja nije od običnog platna, ako me razumiješ. Da je malo čvršća, jer smo mi imali ovu običnu koja je estetski, ali i veličinom, bila super, samo se dosta brzo unutra raspala. Doduše, izdržala je period u kojem nam je i trebala ta velika torba, kasnije smo prečli na manje varijante kako se smanjila količina potrebnih stvari.

< Poruku je uredio Mya_81 RR -- 8.8.2012 18:22:57 >


_____________________________

Najvažnija stvar koju će naučiti s godinama je da ne postoji nijedan način da se bude savršena majka i milion načina da se bude dobra majka.

Ljubav, 25.06.2009.

(odgovor članu Precious)
Neposredna veza do poruke: 47
   RE: Torbe za bebe(diaper bag)
8.8.2012 18:20:29   
Mya_81 RR
Precious, sad sam vidjela koja je to torba. Što se tiče materijala meni izgleda dobro.

< Poruku je uredio Mya_81 RR -- 8.8.2012 18:22:43 >


_____________________________

Najvažnija stvar koju će naučiti s godinama je da ne postoji nijedan način da se bude savršena majka i milion načina da se bude dobra majka.

Ljubav, 25.06.2009.

(odgovor članu Mya_81 RR)
Neposredna veza do poruke: 48
   RE: Torbe za bebe(diaper bag)
8.8.2012 18:21:59   
morenaa
meni je uz peg perego kolica dosla torba i iskoristili smo je super,gdje god bi posli nosila bih tu torbu preko ramena..u njoj bi nosila nepropusnu podlogu za presvlacenje, pelenu i vlažne maramice,presvlak, bocicu , cucu ,igracku,ma svasta može stati ..



< Poruku je uredio Mya_81 RR -- 8.8.2012 18:22:27 >

(odgovor članu Precious)
Neposredna veza do poruke: 49
   RE: Torbe za bebe(diaper bag)
8.8.2012 19:57:31   
Precious
Onda će da bude Babysky user posted image

(odgovor članu morenaa)
Neposredna veza do poruke: 50
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *