|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Torbe za bebe(diaper bag)
8.8.2012 20:02:31   
Visnja RR
torba je odlicna ...vidi se da je cvrst materijal...postace ti to sport bili torba...

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu Precious)
Neposredna veza do poruke: 51
   RE: torbe za bebe(diaper bag)
22.1.2013 23:30:18   
gerberka

IZVORNA PORUKA: Hannica

mama_81 moja sestra ima nivein ruksak i meni se nesto ne svidja,jedino sto mi je kod njega ok je to sto je velik i ako ides negdje na duzi period mozes svasta natrpati u njega,a inace mi je bezveze skroz,nije za svakodnevnu upotrebu,ono kad izadjes u setnju s bebom da ubacis samo osnovne stvarcice.
Ja sam prije par dana kupila baby love torbu i meni je super,nije prevelika,kvalitetna je,ima mnogo pregrada,unutra dodje podloga za presvlacenje,dvije pelene,maramice vlazne (pakovanje od 30 kom),mala krema. To je to.
Meni je bas extra,preporucujem.user posted image Cijena 61 KM.




i mi smo jucer kupili babylove, ja sam prezadovoljna, pogotovo zbog mnoogoo pregrada, pa kad krenes na put s djetetom zmireci znas gdje ti je sta
super stvarno

_____________________________

"Gospodaru moj, pokloni mi od sebe čestita potomka, jer se Ti, uistinu, molbi odazivaš." (Ali Imran,38)
_______________________________________________
beta 06.06.2011 1309
beta 08.06.2011 3282 :)
10.02.2012 8:05 moja maca! Hvala Ti Gospodaru

(odgovor članu Hannica)
Neposredna veza do poruke: 52
   RE: torbe za bebe(diaper bag)
14.10.2018 21:08:10   
vortex RR
Ima li novijih preporuka, ali da nije torba vec ranac?

(odgovor članu gerberka)
Neposredna veza do poruke: 53
   RE: torbe za bebe(diaper bag)
14.10.2018 22:35:14   
Visnja RR
vidi ovu što je dobra

http://hr.babesproducts.com/diaper-bags/backpack-diaper-bags/best-diaper-bag-backpacks.html

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu vortex RR)
Neposredna veza do poruke: 54
   RE: torbe za bebe(diaper bag)
15.10.2018 8:16:40   
vortex RR


IZVORNA PORUKA: Visnja RR

vidi ovu što je dobra

http://hr.babesproducts.com/diaper-bags/backpack-diaper-bags/best-diaper-bag-backpacks.html



Visnja 😘, to je to, puni pogodak. Hvala mnogo! U BiH nisam vidjela da je ima, ali je ebay pun, pa cu najvjerovatnije naruciti. 👍

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 55
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 [3]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3]
Idi na:








Anketa

Šta da saznate...
пеперутка16

..da nosite trojke, šta bi uradili?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *