|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Poklanjamo - oprema za bebe
29.12.2011 3:30:36   
hellokitty
Mislim da bi postarina bila skupa, a to za autobus nije lose ali ne bih da gospodju maltretiram da ide jos i na autobusku i da salje to!!! Videcu jos da nesto skupim od poznanika, nesto malo sam vec skupila i ne znam sta drugo! A user posted image je preslatka bas mi je zao da nema nista!!! user posted image user posted image

(odgovor članu mamina cura)
Neposredna veza do poruke: 101
   RE: Poklanjamo - oprema za bebe
29.12.2011 9:52:20   
animagical
nadam se da se javi neko iz BL ili okoline! stvari koje sam ja nudila sam upravo obecala jednoj forumasici iz blizineuser posted image

(odgovor članu hellokitty)
Neposredna veza do poruke: 102
   RE: Poklanjamo - oprema za bebe
29.12.2011 11:08:34   
hellokitty
I ja se nadam! Hvala u svakom slucaju, nadam se da cete nekoga usreciti!

(odgovor članu animagical)
Neposredna veza do poruke: 103
   RE: Poklanjamo - oprema za bebe
29.12.2011 18:35:45   
hellokitty
Ako jos neko ima stvarcice za bebu da mu ne trebaju vise neka se javi, nama su bas potrebne! Ucinili bi ste divnu stvar, jer bi stvari oitsle u ruke mladoj mami i tati koji su u ocajnoj finansiskoj situaciji! Unapred hvala!!!

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 104
   RE: Poklanjamo - oprema za bebe
3.1.2012 22:00:18   
viola
imam ja neke stvari za bebu djevojcicu, rado bi ih poklonila ja sam u Sa

(odgovor članu hellokitty)
Neposredna veza do poruke: 105
   RE: Poklanjamo - oprema za bebe
17.1.2012 3:22:09   
hellokitty
Hvala sto ste se javili, ali skupila sam puno stvarcica od nekih prijatelja iz BL vi ste nam daleko ali ipak hvala! Za sada sam bebu obezbijedila za najmanje godinu dana! Jos uvijek ima jako dobrih ljudi tako da su moja drugarica i njena beba dobile sve od krevetca, kolica do odjece ma sve sto je potrebno cak i vise, ja sam kupila svu kozmetiku dude i flasice za sada dovoljno user posted image ! LP

(odgovor članu viola)
Neposredna veza do poruke: 106
   RE: Poklanjamo - oprema za bebe
17.1.2012 8:09:39   
juni
Bas lijepo ood tebe.prava si prijateljica user posted image A to da ima finih ljudi nisam ni sumnjala.

_____________________________

EMIL,7.9.2008.

(odgovor članu hellokitty)
Neposredna veza do poruke: 107
   RE: Poklanjamo - oprema za bebe
19.1.2012 10:10:24   
Blue rose RR
Prenos posta:
IZVORNA PORUKA: micamaca13

Pozdrav svim clanicama, prvi put sam na ovom forumu i htjela bih nesto pitati, a ne znam jesam li na pravom mjestu.Naime, ako neko ima garderobicu za bebu da bi poklonio, molim da mi se javi.Skupljam za malu bebu koja treba da se rodi krajem mjeseca, a roditelji su u jako teskoj situaciji da bi kupovali.Sakupila sam nesto od moje kcerke sto je ostalo, a ko ima da pokloni, bila bih od srca zahvalna.Hvala, pozz


_____________________________

"Ja jesam siromah i samo snove imam. Pred noge tvoje polažem ih. Nježno gazi, jer gaziš po snovima mojim.“
W. B. Y

(odgovor članu motorcycles)
Neposredna veza do poruke: 108
   RE: Poklanjamo - oprema za bebe
28.1.2012 22:56:54   
Hurma
imam nesto zimske odjecice za bebu, znaci neka sto je rođena sad u januaru ili kraj decembra... zbog brojeva... mali brojevi skroz...

(odgovor članu Blue rose RR)
Neposredna veza do poruke: 109
   RE: Poklanjamo - oprema za bebe
30.1.2012 12:34:13   
Hurma
ima li ko da zna nekog???

(odgovor članu Hurma)
Neposredna veza do poruke: 110
   RE: Poklanjamo - oprema za bebe
30.1.2012 13:09:23   
ananas_ze
IZVORNA PORUKA: micamaca13

Pozdrav svim clanicama, prvi put sam na ovom forumu i htjela bih nesto pitati, a ne znam jesam li na pravom mjestu.Naime, ako neko ima garderobicu za bebu da bi poklonio, molim da mi se javi.Skupljam za malu bebu koja treba da se rodi krajem mjeseca, a roditelji su u jako teskoj situaciji da bi kupovali.Sakupila sam nesto od moje kcerke sto je ostalo, a ko ima da pokloni, bila bih od srca zahvalna.Hvala, pozz


IZVORNA PORUKA: Hurma

imam nesto zimske odjecice za bebu, znaci neka sto je rođena sad u januaru ili kraj decembra... zbog brojeva... mali brojevi skroz...


_____________________________

Ništa živ čovjek ne može izgubiti što mu jedno proljeće ne bi moglo povratiti, niti može biti čovjek trajno nesrećan dok Bog daje da se duša liječi zaboravom a zemlja obnavlja proljećem.


S~proljeće~ 05.04.2014.
S~zvijezda smijalica~ 06.03.2017

(odgovor članu Hurma)
Neposredna veza do poruke: 111
   RE: Poklanjamo - oprema za bebe
30.1.2012 13:19:09   
Hurma
ja sam u sarajevu i ne bih mogla naci nacina za poslati, osim da se licno dođe... a mislim da je to komplikovano... pa sad...

(odgovor članu ananas_ze)
Neposredna veza do poruke: 112
   RE: Poklanjamo - oprema za bebe
2.2.2012 20:22:48   
hellokitty
Imam jedno pitanje za sve mame! Jer ovdje ste vecinom sve mame pa ako mozete odgovorite mi. Imamo jednu bebicu staru mjesec dana koja neprestano place vodili su je roditelji kod doktora i sve je u redu ali on i dalje place dok spava stalno se grci i sva se zacrveni po citavu noc je mama nosa ali ne moze da je umiri... doktori kazu da ne znaju sta joj je! ako ste vi imali slican problem ili ako znate sta bi moglo biti javite se!!!!

(odgovor članu viola)
Neposredna veza do poruke: 113
   RE: Poklanjamo - oprema za bebe
2.2.2012 20:26:21   
malena27 RR
hellokitty evo link za temu pa iscitaj detaljno, to su grcevi kod bebice : http://www.ringeraja.ba/forum/m_168331/mpage_3/tm.htm#1166438

_____________________________

Beta 05.02.2010. 12,79
Beta 29.12.10. 557,93
Beta 31.12.10 1771,92
09.08.2011. rođen moj dunjaluk
Beta 09.06.15. <5
Beta 12.05.16. 504 i 16.06.16. spontani
27.01.17. vanmatericna

(odgovor članu hellokitty)
Neposredna veza do poruke: 114
   RE: Poklanjamo - oprema za bebe
2.2.2012 20:26:57   
Visnja RR
Draga HelloKitty
tvoj post cu prebaciti na temu

beba place a ne znam razlog

a potrazi savjete i na temi koju ti je Malena navela user posted image

< Poruku je uredio Visnja RR -- 2.2.2012 20:28:03 >


_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu hellokitty)
Neposredna veza do poruke: 115
   RE: Poklanjamo - oprema za bebe
2.2.2012 23:53:37   
jasma

IZVORNA PORUKA: viola

imam ja neke stvari za bebu djevojcicu, rado bi ih poklonila ja sam u Sa


pozdrav viola da li su stvari poklonjene ako nisu ja sam zainteresovana

(odgovor članu viola)
Neposredna veza do poruke: 116
   RE: Poklanjamo - oprema za bebe
8.2.2012 4:04:57   
hellokitty
Ok... Hvala vam!

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 117
   RE: Poklanjamo - oprema za bebe
3.5.2012 10:27:26   
nermina_
pozdrav drage moje

ja imam rodicu koja je u jako teskoj situaciji. Naime ona i muz nerade, imaju djecaka od 4 god. a krajem augusta treba da se rodi jos jedan mali djecak. Oni zive u veoma teskim uslovima, nemaju ni vodu ni struju ni wc user posted image ja sam prikupila sve svoje stvari sto sam imala a i vas molim ako imate bilo sta da pomognete. svaka pomoc bi joj jako dobro dosla. ona inace zivi u cazinu pa bi bilo fino ako ima neko od tamo ili da joj posaljemo autobusom.

Unaprijed se zahvaljujem svim zenicama dobre volje koji zele pomoci.

_____________________________

Kan 28.11.2009 god.
Amani 14.07.2012.god

(odgovor članu hellokitty)
Neposredna veza do poruke: 118
   RE: Poklanjamo - oprema za bebe
3.5.2012 10:52:40   
teacher75
poklanjam nosiljku za iznijeti bebu, jako lijepa i ocuvana, neutralna bez boja sa sitnim cvjeticima, tako da moze i za user posted image i za user posted image

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu nermina_)
Neposredna veza do poruke: 119
   RE: Poklanjamo - oprema za bebe
3.5.2012 23:28:29   
mala_sa

IZVORNA PORUKA: nermina_

pozdrav drage moje

ja imam rodicu koja je u jako teskoj situaciji. Naime ona i muz nerade, imaju djecaka od 4 god. a krajem augusta treba da se rodi jos jedan mali djecak. Oni zive u veoma teskim uslovima, nemaju ni vodu ni struju ni wc user posted image ja sam prikupila sve svoje stvari sto sam imala a i vas molim ako imate bilo sta da pomognete. svaka pomoc bi joj jako dobro dosla. ona inace zivi u cazinu pa bi bilo fino ako ima neko od tamo ili da joj posaljemo autobusom.

Unaprijed se zahvaljujem svim zenicama dobre volje koji zele pomoci.


Probaj stupiti u kontakt sa nasom forumasicom m.i.n.a, nedavno je na temi baby bazar pominjala kako poklanja svu robicu od svog djecaka, ako nekome treba. Pa ako nije vec poklonila, vjerovatno mozete nesto skontati. Sretno user posted image


_____________________________

Jednog suncanog, proljetnog dana; mama je u zagrljaj dobila svoga sina (29.04.2011.)

Mama je rodila sebi svoju mirisnu ruzu (19.09.2013.)

(odgovor članu nermina_)
Neposredna veza do poruke: 120
   RE: Poklanjamo - oprema za bebe
21.5.2012 9:35:08   
beba1 beba2
user posted image

korpa i torba...poklanjam

(odgovor članu mala_sa)
Neposredna veza do poruke: 121
   RE: Poklanjamo - oprema za bebe
21.5.2012 10:42:05   
teacher75

IZVORNA PORUKA: teacher75

poklanjam nosiljku za iznijeti bebu, jako lijepa i ocuvana, neutralna bez boja sa sitnim cvjeticima, tako da moze i za user posted image i za user posted image

ja da ponovim post, evo i slika:
https://fbcdn-sphotos-a.akamaihd.net/hphotos-ak-snc6/181805_10150951576950935_718390934_12072265_184115746_n.jpg

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 122
   RE: Poklanjamo - oprema za bebe
2.7.2012 15:16:15   
Blue rose RR
Prenos posta:

IZVORNA PORUKA: elmaL

Postovane,

nakon sto sam sve teme pregledala nisam mogla naci istu ili slicnu gdje bih mogla postaviti svoj post.

Naime, imam mnogo odjece i obuce za djecaka, od rodjenja pa do godinu mozda i vise. Mi smo vecinu dobili malog rodjaka iz inostrantva, koja je vrlo malo koristena, a neki dio ni nas sin nije obukao jer je razlika u godisnjem dobu i starosti bebe. Odjeca je kvalitetna (H&M, ZARA, C&A, LINDEX,..) i mislim da se zaista moze iskoristiti, jer su neke stvari skoro pa nove.

Ako znate nekoga ko je u losoj materijalnoj situaciji, a ocekuje bebu ili vec ima malu bebu, javite mi, ja bih rado poklonila dobar dio odjece, ima nesto i obuce, dekice i igrackice.





_____________________________

"Ja jesam siromah i samo snove imam. Pred noge tvoje polažem ih. Nježno gazi, jer gaziš po snovima mojim.“
W. B. Y

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 123
   RE: Poklanjamo - oprema za bebe
2.7.2012 15:17:25   
elmaL
pozdrav,

ja imam mnogo odjece i obuce za djecaka, od rodjenja pa do godinu mozda i vise. Mi smo vecinu dobili malog rodjaka iz inostrantva, koja je vrlo malo koristena, a neki dio ni nas sin nije obukao jer je razlika u godisnjem dobu i starosti bebe. Odjeca je kvalitetna (H&M, ZARA, C&A, LINDEX,..) i mislim da se zaista moze iskoristiti, jer su neke stvari skoro pa nove.



_____________________________

E i A=<3
"Ako se svaki dan malo brinete, izgubit ćete nekoliko godina vašeg života. Ako nešto nije kako treba biti, popravite ako možete. Ali učite se ne brinuti. Brige nikad nisu ništa popravile."

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 124
   RE: Poklanjamo - oprema za bebe
2.7.2012 15:36:00   
Medić*
ElmaL svaka cast.

Evp poslala sam ti pp, ima jedna porodica kojoj bi dobro dosla, i ja se spremam ponjeti im od svog djecaka po nesto.

_____________________________

Nema vece institucije od roditelja!

(odgovor članu elmaL)
Neposredna veza do poruke: 125
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *