|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  6 7 [8] 9 10   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Poklanjamo - oprema za bebe
1.10.2013 12:06:53   
dzena77
Poklanjam garderobu za djevojcicu uzrast od 0-3 mjeseca

(odgovor članu Jasmina86)
Neposredna veza do poruke: 176
   RE: Poklanjamo - oprema za bebe
3.10.2013 11:24:18   
Mala Selma
Poklanjam:
1.Kolica imaju tri polozaja,ocuvana su,plave boje nemam pojma koja je markauser posted image

2.Stvari za djecaka (imam za uzrast do 4 godine).Znaci od 0 do 4 god,ako nekome nesto treba neka napise ili posalje pp...

3.Cipelice -imam brojeve od 18 do 28


_____________________________

Ljubav se zove imenom tvojim 28.04.2009.


(odgovor članu dzena77)
Neposredna veza do poruke: 177
   RE: Poklanjamo - oprema za bebe
3.10.2013 12:01:58   
mlada_mama13
Meni je termin 25 novembra pa ako poklanjaš da se prijavim.

(odgovor članu Mala Selma)
Neposredna veza do poruke: 178
   RE: Poklanjamo - oprema za bebe
6.10.2013 21:25:43   
Mala Selma

IZVORNA PORUKA: mlada_mama13

Meni je termin 25 novembra pa ako poklanjaš da se prijavim.



ne mogu da ti posaljem ppuser posted image
sretna mama ce preuzeti kolica i dostaviti tiuser posted image user posted image poslala sam ti po njoj bodica,a jos cu skupiti za bebicuuser posted image

_____________________________

Ljubav se zove imenom tvojim 28.04.2009.


(odgovor članu mlada_mama13)
Neposredna veza do poruke: 179
   RE: Poklanjamo - oprema za bebe
10.10.2013 17:11:55   
bojana88
DALI MOZE NEKO DA MI POMOGNE IMAM DECAKA OD 8 MESECI MUZ MI NERADI ZBOG PRELOMA BUTNE KOSTI IDE NA STAKE JA NEMOGU UDA RADIME JEL NEMA KO DA MI CUVA BEBU POTREBNA MI JE GARDEROBA AKO IMA NEKO KOLICA I DAUBAK BILA BI VAM VISE NEGO ZHVALNA,MOLIM VAS POMOZI TE MI ZIVIMO U KIRIJI GAZDA NAM PRETI OTKAZ ZBOG NEPLACENIH RACUNA I KIRIJE NISMO U MOGUCNOSTI DA MU KUPIMO.user posted image

(odgovor članu Mala Selma)
Neposredna veza do poruke: 180
   RE: Poklanjamo - oprema za bebe
10.10.2013 17:51:38   
Marija13

IZVORNA PORUKA: bojana88

DALI MOZE NEKO DA MI POMOGNE IMAM DECAKA OD 8 MESECI MUZ MI NERADI ZBOG PRELOMA BUTNE KOSTI IDE NA STAKE JA NEMOGU UDA RADIME JEL NEMA KO DA MI CUVA BEBU POTREBNA MI JE GARDEROBA AKO IMA NEKO KOLICA I DAUBAK BILA BI VAM VISE NEGO ZHVALNA,MOLIM VAS POMOZI TE MI ZIVIMO U KIRIJI GAZDA NAM PRETI OTKAZ ZBOG NEPLACENIH RACUNA I KIRIJE NISMO U MOGUCNOSTI DA MU KUPIMO.user posted image


Odakle si tačno?


_____________________________

"Ono što mi jesmo određuje našu djecu daleko više nego ono što im govorimo. Znači, potrebno je da budemo danas, ono što želimo da naša djeca postanu sutra."

(odgovor članu bojana88)
Neposredna veza do poruke: 181
   RE: Poklanjamo - oprema za bebe
10.10.2013 19:04:18   
bojana88
iz obrenovca

(odgovor članu Marija13)
Neposredna veza do poruke: 182
   RE: Poklanjamo - oprema za bebe
10.10.2013 20:39:23   
salmy

IZVORNA PORUKA: Marija13


IZVORNA PORUKA: bojana88

DALI MOZE NEKO DA MI POMOGNE IMAM DECAKA OD 8 MESECI MUZ MI NERADI ZBOG PRELOMA BUTNE KOSTI IDE NA STAKE JA NEMOGU UDA RADIME JEL NEMA KO DA MI CUVA BEBU POTREBNA MI JE GARDEROBA AKO IMA NEKO KOLICA I DAUBAK BILA BI VAM VISE NEGO ZHVALNA,MOLIM VAS POMOZI TE MI ZIVIMO U KIRIJI GAZDA NAM PRETI OTKAZ ZBOG NEPLACENIH RACUNA I KIRIJE NISMO U MOGUCNOSTI DA MU KUPIMO.user posted image


Odakle si tačno?


Pa kako doci do tebe' ? rado bih pomogla

(odgovor članu Marija13)
Neposredna veza do poruke: 183
   RE: Poklanjamo - oprema za bebe
10.10.2013 20:53:42   
bojana88
neznam odakle ste vi? ako moze postom da posalje te. usvakom slucaju sve bi mi znacilo jel zaista nemamo,nisam od onih koja laze da nema nikad nisam ovo radila ali coveka nuzda na sve natera, ipak upitanju je dete kojem je potrebna a ne meni.

(odgovor članu salmy)
Neposredna veza do poruke: 184
   RE: Poklanjamo - oprema za bebe
10.10.2013 21:08:02   
Marija13
.

< Poruku je uredio Marija13 -- 10.10.2013 21:19:29 >


_____________________________

"Ono što mi jesmo određuje našu djecu daleko više nego ono što im govorimo. Znači, potrebno je da budemo danas, ono što želimo da naša djeca postanu sutra."

(odgovor članu bojana88)
Neposredna veza do poruke: 185
   RE: Poklanjamo - oprema za bebe
10.10.2013 21:09:01   
Marija13
.

< Poruku je uredio Marija13 -- 10.10.2013 21:19:46 >


_____________________________

"Ono što mi jesmo određuje našu djecu daleko više nego ono što im govorimo. Znači, potrebno je da budemo danas, ono što želimo da naša djeca postanu sutra."

(odgovor članu Marija13)
Neposredna veza do poruke: 186
   RE: Poklanjamo - oprema za bebe
10.10.2013 21:17:49   
Ben 10
Bojana,imas pp!!!

_____________________________

A 08.02.2000
H 18.02.2008

Nada je tihi glas koji ti šapuće "možda" onda kada ti se čini da ceo svet viče "ne".

Deca su srećna jer u svojim glavama nemaju onaj glas koji im šapuće šta sve može da krene naopako.

(odgovor članu Marija13)
Neposredna veza do poruke: 187
   RE: Poklanjamo - oprema za bebe
10.10.2013 21:18:51   
Hanady RR
Bojana mislim da je Marija u pravu...jesi li se pokušala obratiti ringeraja portalu u Srbiji...

ovdje bi rado pomogli ali slanje te robice , kolica itd može biti komlikovanije....

user posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu Marija13)
Neposredna veza do poruke: 188
   RE: Poklanjamo - oprema za bebe
10.10.2013 21:40:51   
bojana88
POKUSACU DA NADJEM VEC SAM SVUDA POSTAVILA OGLA ZA POMOC ALI NIGDE NISTA VECINA LJUDI U SRBIJI RADIJE BACE NEGO STO BI NEKOM POMOGLI, MALO JE LJUDI KOJI UMEJU DA RAZUMU NECIJU TUGU,DOK SAM MOGLA POMAGALA SAM SVIMA A SADA KAD JE MENI POTREBNA POMOC TI ISTI LJUDI MI SE SMEJU ZAISTA NEMOGU DA RAAZUMEM KAKO MOGU TAKI DA BUDU,U SVAKOM SLUCAJU HVALA NA SAVETU I POMOCI,user posted image

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 189
   RE: Poklanjamo - oprema za bebe
21.10.2013 12:19:47   
Suncica_
drage mame, ukoliko ima neko da pokloni kolica jednoj maloj djewojcici koja je dosla na swijet prije 20 dana a njeni roditelji nisu u mogucnosti da ih kupe, neka mi se jawi molim was. Nasa beba jos uwijek koristi kolica, pa ne mozemo da damo swoja, hwalaaa

(odgovor članu bojana88)
Neposredna veza do poruke: 190
   RE: Poklanjamo - oprema za bebe
27.10.2013 0:05:29   
CacaGoge
Dragi prijatelji,

želimo da učinimo još jednom dobru humanu stvar. Naime naš jednogodišnji bebač Luka je od svog rođenja pa do danas dobio dosta odjeće i igračaka od prijatelja i dobrih ljudi koji nas vole. Ovim putem im se po hiljaditi put zahvaljujem svima od srca. Kako je rastao tako smo i mi uvijek davali drugima ono što je njemu već bilo malo ili viška. Tako idemo i ovaj put. Odlučili smo se da nekome kome je zaista potrebno i nije u situaciji da svom bebaču to priušti poklonimo dio toga. Znači odjeća i igračke su polovne. Sjećam se da je ponekada i jedan bodić ili kapica ili nešto bilo tako dobrodošlo u određenom trenutku...
Pa eto ako nekoga znate kome je zaista to potrebno i ko će se tome obradovati kao što smo i mi kada nam je trebalo stojim vam na raspolaganju, možete me kontaktirati u inbox. Mislim da na današnjem vremenu dosta porodica živi na rubu siromaštva ili jedva sastavlja kraj sa krajem.
Znači odjeća je za dječaka, između 6 -12 mjeseci, kao i igračke

Ako znate nekoga takvog molim vas za kontakt ili da ih uputite na moj kontakt. Hvala unaprijed.

(odgovor članu dzena77)
Neposredna veza do poruke: 191
   RE: Poklanjamo - oprema za bebe
27.10.2013 11:37:15   
Hanady RR
Drage moje ja imama putni krevetac i madrac nobil uz njega...
nije u stanju novoga...ali se narano može koriti sigurno...
kome treba neka se javi na PP rado bi poklonili...
njegovo stajanje u garaži dovodi ga u poziciju staroga i propada a šteta ako ekome može pomoći.
Moja djeca su u njemu bila do svojih trećih godina, nismo imali klasični krevete već smo koritili taj u sobi za bebe.
Etouser posted image

eh da ...neutralan je i za dečke i cure...zeleno, žuta kombinacijauser posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu CacaGoge)
Neposredna veza do poruke: 192
   RE: Poklanjamo - oprema za bebe
27.10.2013 19:04:19   
Hanady RR
Krevetić i jogi poklonjeniuser posted image javila se forumašica koja pomaže jednoj drugariciuser posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 193
   RE: Poklanjamo - oprema za bebe
27.10.2013 20:09:07   
boyic
Zdravo imam ja jednu komsinicu koja je nedavno rodila i nalazi se u blagaju muz joj nigdje neradi a i imaju jos vecu curicu, ako postoji ikako mogucnost da ta roba pripadne njoj bila bi vam zahvalna

(odgovor članu CacaGoge)
Neposredna veza do poruke: 194
   RE: Poklanjamo - oprema za bebe
29.10.2013 11:21:38   
simke
E pa mame meni trebaju neka lagana kolica kišobran ako neko ima a poklanja nek se javi dječak je u pitanju ali nije ni bitna toliko boja Hvala

(odgovor članu boyic)
Neposredna veza do poruke: 195
   RE: Poklanjamo - oprema za bebe
29.10.2013 11:56:22   
Hanady RR

IZVORNA PORUKA: boyic

Zdravo imam ja jednu komsinicu koja je nedavno rodila i nalazi se u blagaju muz joj nigdje neradi a i imaju jos vecu curicu, ako postoji ikako mogucnost da ta roba pripadne njoj bila bi vam zahvalna


draga ja sma već obećala i čula se sa jednom trudnicom...
aBd u subotu joj isto dostavljam...

nadam se javit će s ejoš neko ko može pokloniti svoje njoj...

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu boyic)
Neposredna veza do poruke: 196
   RE: Poklanjamo - oprema za bebe
4.11.2013 22:52:16   
miaaa
Drage mame, trebaju nam igracke za devojcicu od 4 mjeseca pa nadalje i stolica za hranjenje ako neko ima da nam poloni ili pozajmi, hvala!user posted image

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 197
   RE: Poklanjamo - oprema za bebe
27.11.2013 14:58:14   
mayra
Znam da ne spada pod opremu za bebe... ali ja poklanjam 2 pakovanja tableta Dabroston i 2 ampule progesterona, pa ako nekome treba nek se javi.

_____________________________

Ja sam vasar.Eto sta !
Ja sam tristo cuda.
Muzika sam. Guzva. Smeh.
Vrteska. I luda.

(odgovor članu miaaa)
Neposredna veza do poruke: 198
   RE: Poklanjamo - oprema za bebe
29.11.2013 8:15:31   
SaNjaLuKa
Zdravo svima.
Nova sam na forumu. Naime odlučih da se prijavim jer vidjeh da još ima humanih ljudi. Nisam tu zbog sebe. Dakle moja komsinica treba pomoć. Suprug joj je nedavno ostao bez posla, imaju dvoje djece skolarce. Djeci su preko potrebne zimske jakne ali i ostala zimska odjeca kao i obuća. Djecak nosi velicinu 8 ili 9 a devojčica 10. Pa ako bi neko imao te rado poklonio bila bih vam zahvalna. Ja sam spremna platiti postarinu bar toliko mogu pomoći. Ukoliko sam na pogrešnoj temi jer su u pitanju djeca od 8 i 10 godina, molim vaš da me uputite gdje bih na odgovarajući forum postaviti apel za pomoć.

(odgovor članu mayra)
Neposredna veza do poruke: 199
   RE: Poklanjamo - oprema za bebe
9.12.2013 17:09:12   
sanelah
jenalazim se u sarajevu,moze li pomoc malenoj curici u garderobi i sl...nekoj opremi...hvala od <3

(odgovor članu mlada_mama13)
Neposredna veza do poruke: 200
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  6 7 [8] 9 10   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  6 7 [8] 9 10   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Trudnoća.
пеперутка16

Koji dio trudnoće vam se najviše dopao ili najlakši?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *