|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Uradimo nesto za jednu malu bebu
12.1.2010 13:00:08   
M kao Mama
Ok, samo molim te stavi na na FB jer ima dosta članica koje su i na FB, pa da se na više mjesta razglasi


(odgovor članu putnica)
Neposredna veza do poruke: 26
   RE: Uradimo nesto za jednu malu bebu
12.1.2010 13:30:52   
putnica
Saznala sam malo vise informacija.Iza umrle porodilje je ostalo 3 djece,jedno ima 17 mj i isto je djecak,a ovo malo je rodjeno prije mjesec,tj 9 dec ,sa 3 kg.Koriste Humana mlijeko,kad ga uspiju kupiti.Uzela ih je sebi tetka,koja sama ima 2 djece,i niti ona ni muz  ne rade.Treba im sve..hrana,pelene,platnene i druge,odjeca..ako forumasica juni nije poklonila krevetac,dobro bi dosao..

(odgovor članu M kao Mama)
Neposredna veza do poruke: 27
   RE: HITNO: Poziv za humanitarnu akciju
12.1.2010 13:41:59   
M kao Mama
Evo ja sam promjenila naslov teme, ne bi li bilo više posjeta, pa da pređemo sa riječi sa djela.

Moj je prijedlog da ovaj ili sljedeči vikend se nađemo negdje i donesemo sve to što imamo.

(odgovor članu putnica)
Neposredna veza do poruke: 28
   RE: HITNO: Poziv za humanitarnu akciju
12.1.2010 13:46:38   
putnica
user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu M kao Mama)
Neposredna veza do poruke: 29
   RE: HITNO: Poziv za humanitarnu akciju
12.1.2010 13:53:29   
Apotekarka
Ja imam dosta odjece koja je Antoniu mala i poslala bi za tog djecaka ali ne znam kako jer sam U Kresevu...

_____________________________

Nase malo zlato Antonio stiglo je 30.06.2009
Nasa mala princeza Ana stigla 14.04.2013

(odgovor članu putnica)
Neposredna veza do poruke: 30
   RE: HITNO: Poziv za humanitarnu akciju
12.1.2010 13:59:39   
putnica
Dolazis li nekad u Sa da to dobacis do mene?Ali da ovo zavrsimo u nekih 10ak dana..znaci ne samo za malu bebu,ostao je malac i od 17 mj..

(odgovor članu Apotekarka)
Neposredna veza do poruke: 31
   RE: Uradimo nesto za jednu malu bebu
12.1.2010 14:01:00   
misamasa
Pozdrav svima, ja sam novi član u smislu da sam se tek prijavila ali ovaj forum pratim jako jako dugo i puno prije moje trudnoce i porodauser posted image inace se ne javljam na temama i rijetko prijavljujem ali u ovom slucaju bih zaista voljela da ucestvujem i dam neki svoj doprinos, moj moto je "Sve sto radis drugome radis sebi", tako da mislim da je ovo divan gest od strane forumasice putnicauser posted image

(odgovor članu putnica)
Neposredna veza do poruke: 32
   RE: Uradimo nesto za jednu malu bebu
12.1.2010 14:04:44   
putnica
Hvala,i ja sam clan od prije trudnoce al zaista tek me majcinstvo natjeralo da razmisljam ovako..bebe su nesto posebno,trebamo im.

(odgovor članu misamasa)
Neposredna veza do poruke: 33
   RE: Uradimo nesto za jednu malu bebu
12.1.2010 14:06:27   
Apotekarka
Putnice mozda cu za nekih 10-15 dana ici u Sarajevo doktoru pa gdje zivis ili da se negdje nadjemo da ti dam robice...Ali ne mogu ti to 100 posto obecati jer moram ovdje svakave pretrage obaviti opa ne znam tocno kad cu za Sar...

_____________________________

Nase malo zlato Antonio stiglo je 30.06.2009
Nasa mala princeza Ana stigla 14.04.2013

(odgovor članu misamasa)
Neposredna veza do poruke: 34
   RE: Uradimo nesto za jednu malu bebu
12.1.2010 14:10:53   
putnica
apotekarka imas pp

(odgovor članu Apotekarka)
Neposredna veza do poruke: 35
   RE: Uradimo nesto za jednu malu bebu
12.1.2010 14:14:56   
IvanaTz
Mm bi trebao naredne sedmice u SA pa bih ja tad poslala stvari, mozemo li se dogovoriti ko bi to preuzeo?

_____________________________

9.9.2009. :-)))

(odgovor članu putnica)
Neposredna veza do poruke: 36
   RE: Uradimo nesto za jednu malu bebu
12.1.2010 14:15:40   
merjem
i ja bi se pridruzila vasoj akciji za ovo malo pile koje treba nasu pomoc.rado cu staviti status na svom fb samo mi kazite gdje treba donijeti stvarcice

(odgovor članu putnica)
Neposredna veza do poruke: 37
   RE: Uradimo nesto za jednu malu bebu
12.1.2010 14:16:21   
misamasa
Ja sam takodje u Sarajevu pa bi voljela da mi javis kako da prenesem stvari, meni je ovo ocito neki znakuser posted image jer jutros razmisljam i kazem muzu kako odvano nismo nikome nista dali, a ja mislim da je obaveza onih sto imaju da daju, onoliko koliko mogu. U svakom slucaju pratit cu sta se dogovorite

(odgovor članu putnica)
Neposredna veza do poruke: 38
   RE: Uradimo nesto za jednu malu bebu
12.1.2010 14:19:23   
tea lana
racunajte i na mene

(odgovor članu misamasa)
Neposredna veza do poruke: 39
   RE: Uradimo nesto za jednu malu bebu
12.1.2010 14:22:15   
HanaBana
IZVORNA PORUKA: tea lana

racunajte i na mene

i na mene

_____________________________

Hana 26/06/07- mamina najbolja prijateljica

(odgovor članu tea lana)
Neposredna veza do poruke: 40
   RE: Uradimo nesto za jednu malu bebu
12.1.2010 14:24:28   
veeseelaa
IZVORNA PORUKA: misamasa

Ja sam takodje u Sarajevu pa bi voljela da mi javis kako da prenesem stvari, meni je ovo ocito neki znakuser posted image jer jutros razmisljam i kazem muzu kako odvano nismo nikome nista dali, a ja mislim da je obaveza onih sto imaju da daju, onoliko koliko mogu. U svakom slucaju pratit cu sta se dogovorite


user posted image

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu misamasa)
Neposredna veza do poruke: 41
   RE: Uradimo nesto za jednu malu bebu
12.1.2010 14:25:57   
putnica
Ako Suzana bude ustupila prostor da se to jedan dan skupi,recimo u subotu,pa da se u nedelju odnese,bilo bi super.Ako ne,ja cu preko pp a dati broj svima koji zele,nek donesu do mene u subotu,i da to u nedelju posaljem ili odnesem.Znam da stariji malac koristi pelene od 9 do 20,manji vjerovatno trojku.Zahvalni su i za platnene,humana mlijeko..Znam da su ovo informacije koje dajem iz druge ruke,ali se trudim dobiti broj.

(odgovor članu HanaBana)
Neposredna veza do poruke: 42
   RE: Uradimo nesto za jednu malu bebu
12.1.2010 14:33:14   
veeseelaa
nema nam šta ustupiti prostor, povedemo djecu, platimo igraonicu, djeca se izigraju a mi tebi predamo stvari
I to bi najbolje bilo da je radni dan jer tada mislim da nema gužve u igraonici
a zbog Ivane bi to moglo i naredne sedmice
Ja lično bi voljela direktno tebi putnice donijeti stvari, ko zna da li ću se moći pojaviti u igraoniciuser posted image

< Poruku je uredio veeseelaa -- 12.1.2010 14:37:13 >


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu putnica)
Neposredna veza do poruke: 43
   RE: Uradimo nesto za jednu malu bebu
12.1.2010 14:33:32   
IvanaTz
IZVORNA PORUKA: putnica

Ako Suzana bude ustupila prostor da se to jedan dan skupi,recimo u subotu,pa da se u nedelju odnese,bilo bi super.Ako ne,ja cu preko pp a dati broj svima koji zele,nek donesu do mene u subotu,i da to u nedelju posaljem ili odnesem.Znam da stariji malac koristi pelene od 9 do 20,manji vjerovatno trojku.Zahvalni su i za platnene,humana mlijeko..Znam da su ovo informacije koje dajem iz druge ruke,ali se trudim dobiti broj.


Moze li se odgoditi to sakupljanje odnosno slanje za naredni vikend, kako rekoh ja bih mogla stvari poslati tek naredne sedmice. Vjerovatno ovo odgovara i ostalima iz drugih gradova, da se organizuju kako ce poslati i tako to...




_____________________________

9.9.2009. :-)))

(odgovor članu putnica)
Neposredna veza do poruke: 44
   RE: Uradimo nesto za jednu malu bebu
12.1.2010 14:46:37   
putnica
I ja imam malu bebicu pa ne idem u igraonice,zato je mozda i bolje do mene.Rodica mi kaze da je ista ako ne i veca potreba za ovu bebu od 17 mj,mali bucko,koristi jos pelene,i nema garderobice.Nadam se da toga nece biti kamion,:),ali sve sto dodje do mene,ce otici u njene ruke.

(odgovor članu IvanaTz)
Neposredna veza do poruke: 45
   RE: Uradimo nesto za jednu malu bebu
12.1.2010 15:08:43   
putnica
Evo uspjela sam kontaktirati zenu(tetku)  koja je uzela te bebice.Zove Mersa,i zivi u Gorazdu,dio grada-Obarak.O tome bi nam Bambi mogla vise reci kad procita ovo.Zena je zahvalna za sve,nema krevetac vec neku besiku koja nije u narocitom stanju.Beba je rodjena 15 dec,nije 9og,znaci nema jos mjesec dana.Nije dobila puno na tezini,mozda nesto jace od 3 kg.Koriste Humanu do 6 mj.Malac od 17 mjeseci je bucko,i za njega treba svega.Ne ljuti se ako dam br telefona,ako neka od vas hoce da provjeri jer mene ne poznajete.(Nek trazi preko pp a).

(odgovor članu putnica)
Neposredna veza do poruke: 46
   RE: Uradimo nesto za jednu malu bebu
12.1.2010 15:51:35   
lilix
e onda ću ja da spakujem malo i ove gardarobice što je skoro omanjala Beniju, pa će to moći tom starijem, a već sam izdvojila neke benkice i gegice za malu bebaru, onda ću još da uzmem pelene za obojicu i znači Humanu do 6 mjeseci; meni odgovara subota da to dostavim, pa mogu putnice do tebe ili gdje već kažete

_____________________________

08.02.2007.
23.04.2010.
mama rodila svoje kolačiće

(odgovor članu putnica)
Neposredna veza do poruke: 47
   RE: Uradimo nesto za jednu malu bebu
12.1.2010 15:55:55   
aazra
Racunajte i na mene....Gdje ce biti to skupljanje?user posted image

Javite kada bude definitivan dogovor i moze li kod Suzane u igraoni ili negdje drugo...

_____________________________








(odgovor članu lilix)
Neposredna veza do poruke: 48
   RE: Uradimo nesto za jednu malu bebu
12.1.2010 16:03:13   
shejla
javite kada i gdje!!!

ja sam pripremila i onaj trokutasti jastuk (zove se fixator za bebe user posted image ) da se bebe ne prevrcu dok spavaju i onu podlogu za kupanje - tako da znate, da neko ne kupi mozda

_____________________________

29.3.2009. rodila se ljubav najveca...mamina curica Lamija :)



(odgovor članu aazra)
Neposredna veza do poruke: 49
   RE: Uradimo nesto za jednu malu bebu
12.1.2010 16:05:02   
salmy
Suzana igraona je u Radicevoj?????????

(odgovor članu aazra)
Neposredna veza do poruke: 50
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *