|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Uradimo nesto za jednu malu bebu
13.1.2010 8:35:23   
M kao Mama
A gdje ćemo se skupiti, hoćemo li kod Suze u igraoni, da li je to petak popodne, šta mislite 

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 101
   RE: Uradimo nesto za jednu malu bebu
13.1.2010 8:45:59   
lilix
IZVORNA PORUKA: putnica

Ok,teta ima ziro racun u Reiffeisen banci,na ime Memsura Aganović,a broj je 1610300000000093.


ovo je transakcijski račun raiffaisen banke u goraždu, nema njenog broja tj. poziva na broj, vjerovatno žena nije znala objasniti, tako da postoji velika vjerovatnoća da se novac koji se ovako uplati vrati
ja sinoć mm-u pričam za ovu akciju i govorim šta bi Benijevo spakovala da pošaljem, on se oduševio kaže ko je to pokrenuo svaka mu čast, pa putnice svaka ti čast još jednom user posted image , i isto mi je tražio br. računa da uplati novac; putnice ako hoćeš mogu ja preko kolegice saznati poziv na broj ove tete


_____________________________

08.02.2007.
23.04.2010.
mama rodila svoje kolačiće

(odgovor članu putnica)
Neposredna veza do poruke: 102
   RE: Uradimo nesto za jednu malu bebu
13.1.2010 9:02:03   
sanjarka
IZVORNA PORUKA: putnica

Sad je kasno da nazovem tetu da pitam za ostalu djecu,al mislim da su veci,i da je prirotet ovo dvoje malih (taj od 17 mj je buco,manji ima nesto od njega,ali on nema nista).Ja sam za to da se skupi do sledece sedmice,recimo nedelje,(17 januar),ako treba kod mene,(valjda ce stati) ili ako se ponudi neko u SA ko ima vise prostora, i da preko Bambi iz Gorazda,koja ima opciju prevoza kombijem,prebacim te stvari.A pitala sam,treba im i novac,ko zeli uplatiti saljem broj racuna na pp,ili broj telefona tete,da se osigurate.


Molim te posalji meni na pp broj racuna za uplatu!


_____________________________

doslo je i nase sunce, sada imamo dva
adin 29.10.2004
lajla 11.6.2009

(odgovor članu putnica)
Neposredna veza do poruke: 103
   RE: Uradimo nesto za jednu malu bebu
13.1.2010 9:19:31   
Bubana
IZVORNA PORUKA: Hanady

Eh Bože dragi velikom smo mji žene srca....user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
ja bih otišla do azela da nađem koju toplu stavr za starijeg dječaka ( KOD MENE SU CURICE PA ČAK I NJIHOVO NEŠTO DA ŠALJE NIJE PRIKLADNO KROJEM NITI BOJOM). i kupila bih pelene i možda koju kutiju hrane. Pratim gdje je dogovor pao.



I na mene racunajte . I svaka cast na ovoj akciji user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Mama sada ima dva mala mirisna cvijeta ... Asju i Dalal <3

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 104
   RE: Uradimo nesto za jednu malu bebu
13.1.2010 9:22:30   
sanjarka
nisam procitala do kraja da ima broj racuna:)

_____________________________

doslo je i nase sunce, sada imamo dva
adin 29.10.2004
lajla 11.6.2009

(odgovor članu Bubana)
Neposredna veza do poruke: 105
   RE: Uradimo nesto za jednu malu bebu
13.1.2010 9:28:50   
lilix
EVO PARTIJA  093 000 66 774  

cure evo ja sam saznala poziv na broj, a broj telefona odgovara telefonu koji ima putnica tako da se sigurno radi o istoj Memsuri Aganović, znači uplata bi trebala da ide ovako:
žiro-račun: 1610300000000093
primalac: Memsura Aganović
poziv na broj: 09300066774

i moje kolege su počele sa prikupljanjem novca user posted image


_____________________________

08.02.2007.
23.04.2010.
mama rodila svoje kolačiće

(odgovor članu sanjarka)
Neposredna veza do poruke: 106
   RE: Uradimo nesto za jednu malu bebu
13.1.2010 9:41:07   
mamina princeza

izvrsicu uplatu na ovaj racun , a voljela bih i na drugi nacin ucestvovati u ovoj akciji al moja dze ima 18 mjeseci pa njene stvari vjerovatno su male tom djecaku 17,5 mjeseci koji je buco. a jos su nase zenske stvari pa nekako ne ide... al mogla bih kupiti neko pakovanje pelena ili nesto slicno pa da dodam.  Pratim gdje je dogovor.... vidim spominje se igraonica u petak pa kako cemo sve to tamo donijeti i ko ce onda opet to nositi iz igraonice???

Kako god se dogovorite praticu pa cu nastojat da se uklopim


_____________________________

Moja princeza 04.07.2008
Moj princ 26.02.2012

(odgovor članu lilix)
Neposredna veza do poruke: 107
   RE: Uradimo nesto za jednu malu bebu
13.1.2010 9:42:52   
cicimici
ima li koga iz Zenice,hoćemo li se organizovati,evo može kod mene da to prikupimo,pa će moj muž proslijediti dalje ko je za nek se javiuser posted image

_____________________________

Ne mogu vam dati recept za uspjeh,ali vam mogu reći formulu za neuspjeh : NASTOJTE SVAKOM UGODITI

(odgovor članu lilix)
Neposredna veza do poruke: 108
   RE: Uradimo nesto za jednu malu bebu
13.1.2010 10:26:11   
putnica
Lilix to je taj poziv na broj,ja a seljanka nisam napisala.:)
Cure,hajde da vidim sa Bambi za taj kombi,pa da donesemo stvari taj dan kad kombi dodje..ili kao sto su se neke djevojke javljale da donesu do mene,recimo sve do sledeceg petka (10 dana) sto skupim da utrpam u taj kombi.Znam da im je novac potreban,bice dosta robice,pa se please orijentirajte i na hranu:humana,te pelene,i za velikog i malog bebaca,kremice i sl..Joj divne ste!! user posted image  Zamolicu Bambi da nam slika bebice,pa da nam stavi kasnije da ih vidimo..nekako ih osjecam bas bliskim..

(odgovor članu cicimici)
Neposredna veza do poruke: 109
   RE: Uradimo nesto za jednu malu bebu
13.1.2010 10:32:48   
IvanaTz
E super, ako cete cekati do sledeceg petka onda stignemo i mi iz Tz poslati nase stvari, samo da se neko iz SA ponudi da to preuzme...user posted image

_____________________________

9.9.2009. :-)))

(odgovor članu putnica)
Neposredna veza do poruke: 110
   RE: Uradimo nesto za jednu malu bebu
13.1.2010 10:44:23   
putnica
Ja cu vidjeti jos jednom sa Bambi kad  moze nekoga poslati,pa vam javim(o).Taj dan  kad neko dodje iz Gorazda ,stvari treba donijeti u igraonicu,a u medjuvremenu ko ne moze doci taj dan u to vrijeme u igraonicu neka donese meni,pa ja to ponesem do igraonice,skupimo stvari i saljemo.Jesam zakomplikovala.:) A cure iz Tz.,Mostara..voljela bi da neko to pokupi ako stigne..ja bi mogla evtl u subotu/nedelju,ili poslaljite po nekom ko vozari do Sarajeva pa do mene.

(odgovor članu IvanaTz)
Neposredna veza do poruke: 111
   RE: Uradimo nesto za jednu malu bebu
13.1.2010 10:46:12   
M kao Mama
Ok, samo molim  Vas nemojte da fulimo dan i vrijeme, ja se evo već malo gubim u ovim postovima, pa momil onu koja bude stavila termin da ga označi u drugoj boji da bude odmah upadljiv-.

Hvala unaprijed

(odgovor članu putnica)
Neposredna veza do poruke: 112
   RE: Uradimo nesto za jednu malu bebu
13.1.2010 10:51:40   
ena23
Ja vec spremila paket ali mi sad naumpade mogla bi ja danas i do marketa pa malo kupit kremica, samponcica, maramica... pilici dragi, zamislite samo ovu majku, pored svoje dvoje djece i nezaposlenosti umire joj sestra (sto je samo po sebi bolno, de se stavite u tu situaciju, pa covjece, srce puca od tuge) i ona prima njeno troje sebi... svaka joj cast!

MIslim da bi trebale napisati i mala pisma ohrabrenja u tim paketicima, sta mislite? Ja znam da mi necija pisana rjec uvjek olaksa, ako ne fizicki onda bar psihicki znam da nisam sama, da neko misli na mene...

_____________________________

Onaj ko hoce- naci ce nacin, onaj ko nece - naci ce izgovor.

lav prvi- 22.08.2009.
lav drugi- 06.08.2011.


(odgovor članu putnica)
Neposredna veza do poruke: 113
   RE: Uradimo nesto za jednu malu bebu
13.1.2010 11:02:07   
žana o8
Koja je adresa te žene , da joj pošaljem paket. Nekako mi je to jednostavnije nego da se mi u Zenici organizujemo, pa tek onda šaljemo. Pošta za jedan dan stigne u Sarajevo. Molim za adresu!

_____________________________

nestašni smo strašno, uh, uh, bilo je po guzi

(odgovor članu ena23)
Neposredna veza do poruke: 114
   RE: Uradimo nesto za jednu malu bebu
13.1.2010 11:04:26   
putnica
saljem ti broj tete pp-om,pa je pitaj za adresu,to ne znam..:(

(odgovor članu žana o8)
Neposredna veza do poruke: 115
   RE: Uradimo nesto za jednu malu bebu
13.1.2010 12:21:59   
mamine oci
javite kad se konacno donese odluka za paketice kad gdje u koliko nebih voljela propustit akciju jer nisam uvjek na rr...

_____________________________

Haris 28.10.1999
Fatih 25.01.2008
Iman 13.01.2013


(odgovor članu putnica)
Neposredna veza do poruke: 116
   RE: Uradimo nesto za jednu malu bebu
13.1.2010 12:32:56   
aazra
Ja imam dosta stvari od Bilala koje bi rado dala nekom. Molim vas da mi javite GDJE I KADA CE BITI ORGANIZOVANO SKUPLJANJE STVARI, kao sto su vec rekla "mama alma" i "mamine oci" gubimo se u ovim postovima.

_____________________________








(odgovor članu mamine oci)
Neposredna veza do poruke: 117
   RE: Uradimo nesto za jednu malu bebu
13.1.2010 13:08:32   
putnica
S obzirom da se javio veliki broj zainteresovanih da pomogne da ucinimo zivot ovih bebica bez mame ljepšim,pokušat cu usmjeriti malo ovu akciju onoliko koliko mogu.
Forumašice koje žele pomoći novčano,bez obzira koliko jer zrno po zrno,..,žiro račun je na Reiffeisen banci,broj je:1610300000000093,partija 09300066774.ime Memsura Aganović,Goražde.
 
Ja imam malu bebu i zaista nikoga ko je moze pricuvati,pa ne mogu skupljati stvari po igraonama ili stanici.Mogu ponuditi da skupim sve sto donesete kod mene do recimo petka 22 januara,pa da taj vikend iza te stvari prebacim do tete,ili autom ili kombijem u zavisnosti koliko bude,uz pomoć Bambi iz Goražda.
Djevojke kojima je to komplikovano i žele poslati poštom,adresa je:
Porodica Aganović,Ul Enesa Turkovića 11,Goražde.
Opet ako neko iz Sarajeva ili Zenice želi slati busom direktno za Goražde,nek nazove tetu Mersu na 038223348,i kaze kad i sta,pa ce neko njen otici na stanicu da to preuzme.
Nemojte se usmjeriti samo na odjecu,da je ne bude previše,ko bude u prilici,jako su bitne pelene i hrana.(Humana mlijeko,te pelene za bebu od mjesec i onog veceg malog 9-20 kg,te kremice za bebe).
 
Kome je najlakse donijeti meni,nek me please kontaktira pp om,da dam adresu i telefon,da ne bi islo ovako javno,to kasnije vide i oni koji nisu clanovi RR-a.
Hvala vam sto smo pokazale da smo posebne.Svaki put dok se igrate sa svojim bebicama,znat ce te da ste ucinile nesto za jednu mamu,kojoj je to sudbina uskratila.Pozdravljam vas.

(odgovor članu aazra)
Neposredna veza do poruke: 118
   RE: Uradimo nesto za jednu malu bebu
13.1.2010 13:32:13   
M kao Mama
Ja ipak vjerujem da će neka od naših članica, kao i mnogo puta do sada svoje auto iskoristiti da se od igraone do tebe prebaci prikupljena robica i ostalo.

JA bih voljeljela da ko može doće kod Suze, da sakupimo što imamo i da se to do tebe dobaci.

Eto to je moj prijedlog, može li  petak 17.15 pa nadalje,

(odgovor članu putnica)
Neposredna veza do poruke: 119
   RE: Uradimo nesto za jednu malu bebu
13.1.2010 13:35:13   
tea lana
Ja sam za znaci je li kod Suze ovaj sad petak

(odgovor članu M kao Mama)
Neposredna veza do poruke: 120
   RE: Uradimo nesto za jednu malu bebu
13.1.2010 13:35:56   
mamine oci

IZVORNA PORUKA: mama alma

Ja ipak vjerujem da će neka od naših članica, kao i mnogo puta do sada svoje auto iskoristiti da se od igraone do tebe prebaci prikupljena robica i ostalo.

JA bih voljeljela da ko može doće kod Suze, da sakupimo što imamo i da se to do tebe dobaci.

Eto to je moj prijedlog, može li  petak 17.15 pa nadalje,


sto se mene tice mama alma moze samo sto ja petkom cuvam jednog bracu ali bi tebi ili tei dala stvarcice izasla bi na trollejbusku stanicu...

_____________________________

Haris 28.10.1999
Fatih 25.01.2008
Iman 13.01.2013


(odgovor članu M kao Mama)
Neposredna veza do poruke: 121
   RE: Uradimo nesto za jednu malu bebu
13.1.2010 13:40:48   
aazra
Ma meni vise nista nije jasno..Ja imam bas novih stvari od Bilala, ali putnica rece da ne pretjerujemo s garderobom i da im je potreban novac, mlijeko i kreme. Pa ne znam ni da li da predam te stvari posebno ako je toj zeni tesko da sama sve nosi u autobusu..user posted image ..

_____________________________








(odgovor članu M kao Mama)
Neposredna veza do poruke: 122
   RE: Uradimo nesto za jednu malu bebu
13.1.2010 13:44:59   
tea lana
ma ja mislilm da im ni gardarobe ne moze manjkati naravno

(odgovor članu aazra)
Neposredna veza do poruke: 123
   RE: Uradimo nesto za jednu malu bebu
13.1.2010 13:45:08   
M kao Mama
Jeste, da donesemo šta ko ima, a možemo kupiti još po nešto, šta god dobiju biće im od pomoći.

Akobogda vidimo se u petak

(odgovor članu aazra)
Neposredna veza do poruke: 124
   RE: Uradimo nesto za jednu malu bebu
13.1.2010 13:47:00   
aazra
Onda je li to za petak definitivno....?user posted image

_____________________________








(odgovor članu M kao Mama)
Neposredna veza do poruke: 125
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Pelene.
пеперутка16

Kada ste počeli da odbijate svoju bebu?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *