|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  4 5 [6] 7 8   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Uradimo nesto za jednu malu bebu
13.1.2010 15:13:02   
IvanaTz
IZVORNA PORUKA: IvanaTz

Ja imam prijedlog za forumashice iz Tuzle, Nunichi je vec spomenula, mi se mozemo organizovati u Tz i sakupiti stvari pa da mm ponese naredne sedmice u SA, evo Nunichi i ja ucestvujemo, ako ima jos neko iz Tz neka se javi!

Putnice
hajde samo please sacekajte i nas da vam dostavimo nase stvari pa onda saljite tim kombijem sve zajedno, ok? Steta ako ce vec kombi ici...




Tuzlanke, aktivirajmo se malo, javljajte se...


_____________________________

9.9.2009. :-)))

(odgovor članu IvanaTz)
Neposredna veza do poruke: 126
   RE: Uradimo nesto za jednu malu bebu
13.1.2010 15:35:32   
mamine oci
kontam ako ste za da pored stvarcica za djecu,napravimo bar jedan mali paketic sa namirnicama kao na primjer:(so,ulje,brasno,secer,)bar po jednu kilo,ili litar ulja,ja sam eto spakovala jedan skromni paketic za djecu,ako budete htjele i namirnice recite pa da i to pripremim,svakako ce im dobro doci...

_____________________________

Haris 28.10.1999
Fatih 25.01.2008
Iman 13.01.2013


(odgovor članu IvanaTz)
Neposredna veza do poruke: 127
   RE: Uradimo nesto za jednu malu bebu
13.1.2010 15:39:20   
lely
Nemam vremena da iscitam sve stranice,ali voljela bih dati svoj doprinos,pa ako nije problem neko da mi napise sta ste se dogovorili.
hvala

(odgovor članu mamine oci)
Neposredna veza do poruke: 128
   RE: Uradimo nesto za jednu malu bebu
13.1.2010 15:41:39   
mamine oci

IZVORNA PORUKA: lely

Nemam vremena da iscitam sve stranice,ali voljela bih dati svoj doprinos,pa ako nije problem neko da mi napise sta ste se dogovorili.
hvala

u petak kod suze u igraonu od 17i30h donece svaka sta moze paketic za djecu od 17mjeseci i malu bebu tek rodjenu nesto sto imas od anesa,i eto moze hrana za bebe i kreme...jesam ti pomogla bar malo.

_____________________________

Haris 28.10.1999
Fatih 25.01.2008
Iman 13.01.2013


(odgovor članu lely)
Neposredna veza do poruke: 129
   RE: Uradimo nesto za jednu malu bebu
13.1.2010 15:44:06   
tekja
...moze li meni neko pls reci gdje je ta igraona kod Suziuser posted image ...ja bih da donesem tamo, zaista ne bih da opterecujem putnicu...znaci sad ovaj petak, 15.01. iza 17 sati?

_____________________________

Jul 20th

...just because it burns
doesn't mean you're gonna die
you gotta get up and try try try!

(odgovor članu lely)
Neposredna veza do poruke: 130
   RE: Uradimo nesto za jednu malu bebu
13.1.2010 15:45:41   
mamine oci

IZVORNA PORUKA: tekja

...moze li meni neko pls reci gdje je ta igraona kod Suziuser posted image ...ja bih da donesem tamo, zaista ne bih da opterecujem putnicu...znaci sad ovaj petak, 15.01. iza 17 sati?

ulica hercegovacka orjentacija blizu zeljinog stadiona tacnije u ulicicu gdje je restoran plavi zamak poslacu ti na pp broj telefona igraone da se o svemu raspitas...

_____________________________

Haris 28.10.1999
Fatih 25.01.2008
Iman 13.01.2013


(odgovor članu tekja)
Neposredna veza do poruke: 131
   RE: Uradimo nesto za jednu malu bebu
13.1.2010 15:47:07   
lely
IZVORNA PORUKA: mamine oci


IZVORNA PORUKA: lely

Nemam vremena da iscitam sve stranice,ali voljela bih dati svoj doprinos,pa ako nije problem neko da mi napise sta ste se dogovorili.
hvala

u petak kod suze u igraonu od 17i30h donece svaka sta moze paketic za djecu od 17mjeseci i malu bebu tek rodjenu nesto sto imas od anesa,i eto moze hrana za bebe i kreme...jesam ti pomogla bar malo.


Pa ko drugi da odgovori meni zbunjenoj nego mamine oci-dusa moja draga.
Hvala ti ,puno si mi pomogla,a iskreno se nadam, da cu stici i donjeti ono sto spremim.
P.S. ko god da je organizator svaka mu cast

(odgovor članu mamine oci)
Neposredna veza do poruke: 132
   RE: Uradimo nesto za jednu malu bebu
13.1.2010 15:50:29   
teta berta
Evo ja sam vec spakovala paketic za bebicu, cekam jos da mi prijateljica javi kad krece za sa ali mislim tek krajem mjeseca... Hoce li onda imati to tko dostaviti bebama??? Mislila sam jos kupiti i paket humane, jer mislim da im je to sad prioritet...

_____________________________

Imam dva zlata, to su Nika i njen tata -:)

(odgovor članu lely)
Neposredna veza do poruke: 133
   RE: Uradimo nesto za jednu malu bebu
13.1.2010 15:52:08   
tekja
hvala mamine oci user posted image mislim da znam koja je ulica, al' neka i tog broja tel. za ubuduce!

_____________________________

Jul 20th

...just because it burns
doesn't mean you're gonna die
you gotta get up and try try try!

(odgovor članu lely)
Neposredna veza do poruke: 134
   RE: Uradimo nesto za jednu malu bebu
13.1.2010 15:55:05   
Romali
IZVORNA PORUKA: putnica

S obzirom da se javio veliki broj zainteresovanih da pomogne da ucinimo zivot ovih bebica bez mame ljepšim,pokušat cu usmjeriti malo ovu akciju onoliko koliko mogu.
Forumašice koje žele pomoći novčano,bez obzira koliko jer zrno po zrno,..,žiro račun je na Reiffeisen banci,broj je:1610300000000093,partija 09300066774.ime Memsura Aganović,Goražde.
 
Ja imam malu bebu i zaista nikoga ko je moze pricuvati,pa ne mogu skupljati stvari po igraonama ili stanici.Mogu ponuditi da skupim sve sto donesete kod mene do recimo petka 22 januara,pa da taj vikend iza te stvari prebacim do tete,ili autom ili kombijem u zavisnosti koliko bude,uz pomoć Bambi iz Goražda.
Djevojke kojima je to komplikovano i žele poslati poštom,adresa je:
Porodica Aganović,Ul Enesa Turkovića 11,Goražde.
Opet ako neko iz Sarajeva ili Zenice želi slati busom direktno za Goražde,nek nazove tetu Mersu na 038223348,i kaze kad i sta,pa ce neko njen otici na stanicu da to preuzme.
Nemojte se usmjeriti samo na odjecu,da je ne bude previše,ko bude u prilici,jako su bitne pelene i hrana.(Humana mlijeko,te pelene za bebu od mjesec i onog veceg malog 9-20 kg,te kremice za bebe).
 



Evo nekih osnovnih podataka i na ovoj stranici. Ovako ih ponavljajte stalno zbog onih koji nemaju vremena sve čitati. Više će nas vidjeti podatke.


_____________________________

23.4.2008. A.O. promijenio moj svijet :)
14.4.2014. Z. promijenila našu planetu :)




(odgovor članu putnica)
Neposredna veza do poruke: 135
   RE: Uradimo nesto za jednu malu bebu
13.1.2010 15:57:31   
mamine oci

IZVORNA PORUKA: tekja

hvala mamine oci user posted image mislim da znam koja je ulica, al' neka i tog broja tel. za ubuduce!

nema na cemu eto i broj sam ti poslala...

_____________________________

Haris 28.10.1999
Fatih 25.01.2008
Iman 13.01.2013


(odgovor članu tekja)
Neposredna veza do poruke: 136
   RE: Uradimo nesto za jednu malu bebu
13.1.2010 15:59:38   
kovrdjava
Doći ću i ja sa svojim poklonima za bebice....user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Koja ostane,zlata vrijedi...

(odgovor članu mamine oci)
Neposredna veza do poruke: 137
   RE: Uradimo nesto za jednu malu bebu
13.1.2010 16:05:17   
tea lana
IZVORNA PORUKA: mama alma

Eto to je moj prijedlog, može li  petak 17.15 pa nadalje,



Od 17 i 15

(odgovor članu M kao Mama)
Neposredna veza do poruke: 138
   RE: Uradimo nesto za jednu malu bebu
13.1.2010 17:20:34   
Anoniman
pozdravljam drage zenice,
evo ja samo da vam se kratko javim...
sutra cu znati sto posto da li cu imati kombi, a ako ste vi planirale u petak da donesete stvari u igraonu, ja sam planirala kombi za subotu? jel to ok?

(odgovor članu tea lana)
  Neposredna veza do poruke: 139
   RE: Uradimo nesto za jednu malu bebu
13.1.2010 17:43:23   
putnica
Bambi sta mislis da planiras kombi za sledecu subotu da damo djevojkama vise vremena da skupe stvari?Jedan dio u igraonu,neke su me forumasice kontaktirale da donesu do mene,pa da sve to skupimo do sled subote,a ti vidi za kombi?

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 140
   RE: Uradimo nesto za jednu malu bebu
13.1.2010 18:08:09   
kovrdjava
Ja sam mislila novac donjeti,jel to OK??? Jel to igraona Čarobni Svijet kod Željinog stadiona?

_____________________________

Koja ostane,zlata vrijedi...

(odgovor članu putnica)
Neposredna veza do poruke: 141
   RE: Uradimo nesto za jednu malu bebu
13.1.2010 18:12:07   
Anoniman
vazi... onda za slijedecu subotu cemo organizovatiu prevoz... ne ova sad nego slijedeca subota...

(odgovor članu kovrdjava)
  Neposredna veza do poruke: 142
   RE: Uradimo nesto za jednu malu bebu
13.1.2010 18:21:12   
kovrdjava
Bambi molim te reci mi gdje će te se naći u petak da i ja dođem pa da donesem novac,gdje je tačno igraona,pošto vidim da će biti puno robice i paketica za bebe ja bih onda dala novac pa nek im tetka kupi što treba....

_____________________________

Koja ostane,zlata vrijedi...

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 143
   RE: Uradimo nesto za jednu malu bebu
13.1.2010 18:23:15   
lilix
Forumašice koje žele pomoći novčano,bez obzira koliko jer zrno po zrno,..,žiro račun je na Reiffeisen banci,broj je:1610300000000093,partija 09300066774.ime Memsura Aganović,Goražde.
 
kovrdjava evo možeš uplatiti novac na ovaj žiro račun


_____________________________

08.02.2007.
23.04.2010.
mama rodila svoje kolačiće

(odgovor članu kovrdjava)
Neposredna veza do poruke: 144
   RE: Uradimo nesto za jednu malu bebu
13.1.2010 18:24:45   
juni
Jeste, Carobni svijet se zove kod Zeljinog stadiona. I ja cu doci u dogovoreno vrijeme 17.15. h

_____________________________

EMIL,7.9.2008.

(odgovor članu kovrdjava)
Neposredna veza do poruke: 145
   RE: Uradimo nesto za jednu malu bebu
13.1.2010 18:24:59   
kovrdjava
Ok ja ću uplatiti nekih 200 KM jer mi je i kolegica i sef dali nešto novca tako da će im bar malo pomoćiuser posted image

_____________________________

Koja ostane,zlata vrijedi...

(odgovor članu lilix)
Neposredna veza do poruke: 146
   RE: Uradimo nesto za jednu malu bebu
13.1.2010 18:26:12   
lilix
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
svaka častuser posted image user posted image user posted image


_____________________________

08.02.2007.
23.04.2010.
mama rodila svoje kolačiće

(odgovor članu kovrdjava)
Neposredna veza do poruke: 147
   RE: Uradimo nesto za jednu malu bebu
13.1.2010 18:36:06   
putnica
Evo do mene je stigao prvi paketic,forumasica lilith je donijela putni krevetac i kesicu za bebu..cure divne ste!user posted image

(odgovor članu lilix)
Neposredna veza do poruke: 148
   RE: Uradimo nesto za jednu malu bebu
13.1.2010 18:39:24   
juni
E ja imam dusek za krevetic ali mislim da je nemoguce dusek prevesti do Gorozda user posted image

_____________________________

EMIL,7.9.2008.

(odgovor članu putnica)
Neposredna veza do poruke: 149
   RE: Uradimo nesto za jednu malu bebu
13.1.2010 18:39:57   
juni
Izvinjavam se, Gorazda.

_____________________________

EMIL,7.9.2008.

(odgovor članu juni)
Neposredna veza do poruke: 150
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  4 5 [6] 7 8   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  4 5 [6] 7 8   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Pelene.
пеперутка16

Kada ste počeli da odbijate svoju bebu?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *