|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  59 60 [61] 62 63   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Eurosong 2016
19.2.2016 22:36:11   
Visnja RR

IZVORNA PORUKA: minja_

i meni se svidjela pjesma. sad sam se sjetila na sta me stilski podsjeca klik
od 1:39


a to je ona "Joksimović" fora u mnogim pjesmama user posted image

volim ja to kad se dobro ukomponuje ....


_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu minja_)
Neposredna veza do poruke: 1501
   RE: Eurosong 2016
19.2.2016 23:08:49   
minja_
Fanovi Eurosonga o nama: klik


_____________________________

ljudi koji gledaju svoja posla i ostali jednorozi...

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 1502
   RE: Eurosong 2016
19.2.2016 23:13:40   
pony2507
Da li cemo ikada docekati neku brzu,veselu pjesmu,sa mnogo igraca na sceni,efekata itd.??? user posted image
Ne mogu reci da mi je pjesma losa... Ali nije ni nesto wow.
Vec vidjeno...
Nisam za "zalopoljke"...


Evo recimo meni je ovakav nastup bas za Eurosonga.
Savrseno,bez mane. Posebno dio koreografije od 2:30.
user posted image

https://www.youtube.com/watch?v=39PYiRrdFBo

_____________________________

Mjesto na koje uvijek možeš otići se zove dom.
Imati nekoga ko te voli bez obzira na sve, zove se porodica.
A imati to oboje zajedno, zove se bogatstvo.



(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 1503
   RE: Eurosong 2016
19.2.2016 23:29:23   
teacher75

IZVORNA PORUKA: pony2507

Da li cemo ikada docekati neku brzu,veselu pjesmu,sa mnogo igraca na sceni,efekata itd.??? user posted image
Ne mogu reci da mi je pjesma losa... Ali nije ni nesto wow.
Vec vidjeno...
Nisam za "zalopoljke"...


Evo recimo meni je ovakav nastup bas za Eurosonga.
Savrseno,bez mane. Posebno dio koreografije od 2:30.
user posted image

https://www.youtube.com/watch?v=39PYiRrdFBo

bez uvrede, sve je stvar ukusa al meni je ovo malo reci odvratnouser posted image zavijanje, turbo folk ritam, golotinja, sund koji i kvari ovo danasnje drustvo nazalost

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu pony2507)
Neposredna veza do poruke: 1504
   RE: Eurosong 2016
19.2.2016 23:41:36   
teacher75
za mene licno ova pjesma je poslije harijeve lejle daleko najljepsa pjesma koju je bosna i hercegovina imala na evroviziji

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 1505
   RE: Eurosong 2016
19.2.2016 23:44:06   
Blue rose RR
Meni je pjesma eurovizijska... Za svakog po nesto, nekome se svidi , vecina pljuje ( to raja po defaultu zbog mentaliteta) al kad se uspije onda docek na Titovoj uz baklje.... Osim ako taj dio grada nije samo za sportiste rezervisan. Pustimo djecu nek furaju svoj fazon, kad bi pitali nas bilo bi u fazonu turbofolkmixopererockarepanarodnjakaipi**** materine. Extra pjesmica, super ekipa jos da naprave scenski nastup bit ce to lijepo nest na kraju.

_____________________________

"Ja jesam siromah i samo snove imam. Pred noge tvoje polažem ih. Nježno gazi, jer gaziš po snovima mojim.“
W. B. Y

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 1506
   RE: Eurosong 2016
20.2.2016 10:21:58   
koka i po
nije losa pjesmica,sta joj fali.
e jedino mi malo smijesno ono ijuuuuuuser posted image ...al hajd i to je dio nase tradicijeuser posted image

_____________________________

Dva hajduka ....jedan veliki i jedan mali

Ja cu biti uvijek obicna zena, u masi neprimjetna...neko kome je stalo da barem malo uljepsa i promjeni ovaj svijet i podari mu malo ljudskosti.

(odgovor članu Blue rose RR)
Neposredna veza do poruke: 1507
   RE: Eurosong 2016
20.2.2016 10:43:20   
minja_
bolje da su licem jedno prema drugom okrenuti dok pjevaju
na bini u stockholmu kamera se rotira oko njih... moglo bi iti interesantno

< Poruku je uredio minja_ -- 20.2.2016 10:46:06 >


_____________________________

ljudi koji gledaju svoja posla i ostali jednorozi...

(odgovor članu koka i po)
Neposredna veza do poruke: 1508
   RE: Eurosong 2016
20.2.2016 10:49:18   
salmy
Na klixu napisah komentar vidim preko 160 lajkova...hahaha ocito j . Vecina slicnog misljenja da je bradonja uprsko sve osim sto baca na Mevlidauser posted image

(odgovor članu minja_)
Neposredna veza do poruke: 1509
   RE: Eurosong 2016
20.2.2016 12:01:55   
MicoTico
Poslusah phesnu,divno pjevaju i Dalal i Deen,Ana Rucner da super štih,i ono ijuuuuuu mi se uklopilo,samo mi visak onaj rep dio,bas visak

_____________________________

Ubuntu! (ja sam zato što mi jesmo)

(odgovor članu salmy)
Neposredna veza do poruke: 1510
   RE: Eurosong 2016
20.2.2016 15:43:21   
Galicia
Dalal sama bi to bolje izvela, cini mi se i bolje prosla.


_____________________________

“It takes a long time to make it simple.”

(odgovor članu MicoTico)
Neposredna veza do poruke: 1511
   RE: Eurosong 2016
20.2.2016 16:28:47   
minja_
komentar sa eurosong fan foruma:
The ony half way decent thing is the instrumental at times, if you close your eyes and forget that Deen is present user posted image

_____________________________

ljudi koji gledaju svoja posla i ostali jednorozi...

(odgovor članu Galicia)
Neposredna veza do poruke: 1512
   RE: Eurosong 2016
20.2.2016 16:30:21   
teacher75

IZVORNA PORUKA: minja_

komentar sa eurosong fan foruma:
The ony half way decent thing is the instrumental at times, if you close your eyes and forget that Deen is present user posted image

E vala on pretjera, dalal je divno otpjevala

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu minja_)
Neposredna veza do poruke: 1513
   RE: Eurosong 2016
20.2.2016 16:30:26   
minja_
e al fakat nas ljudi prate na svom forumu, kao zemlju, i znaju nam sve predstavnike dosad

_____________________________

ljudi koji gledaju svoja posla i ostali jednorozi...

(odgovor članu minja_)
Neposredna veza do poruke: 1514
   RE: Eurosong 2016
20.2.2016 16:39:26   
teacher75
Svidja li se ikom od njih pjesma?

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu minja_)
Neposredna veza do poruke: 1515
   RE: Eurosong 2016
20.2.2016 18:11:38   
minja_
Svidja se, imamo fanove iz nordijskih zemalja, UK.
Nema jedinstvenog stava, da se svima svidja isto, nekome melodija, nekome Dalal, nekome je reper vrh, nekome visak.
Ali za Deena postoji koncenzus da je bespotreban i da ne moze parirati Dalal.

_____________________________

ljudi koji gledaju svoja posla i ostali jednorozi...

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 1516
   RE: Eurosong 2016
20.2.2016 18:58:25   
minja_
da se nadovezem na pony i tiki, na stranu muzicki ukus, kada se radi o performansu, taj Miličin spot (gledati s utisanim tonom, ako treba) je u duhu savremenih trendova. Stvarno! Koliko god se to smatralo neukusom. Na Eurosongu je bitan dojam na prvu, pa bi bilo interesantno da se i takvom nastupu u buducnosti da prilika. Da neko ko Shakira oduva pozornicu.

Shakira

J. Lo

Beyonce

da sad ne stavljam sate i sate twerkanja drugih izvodjačica

pjesmuljak moze biti kakav hoce user posted image

< Poruku je uredio minja_ -- 20.2.2016 18:59:09 >


_____________________________

ljudi koji gledaju svoja posla i ostali jednorozi...

(odgovor članu minja_)
Neposredna veza do poruke: 1517
   RE: Eurosong 2016
20.2.2016 19:25:21   
Visnja RR


da....

vazno je biti zanimljiv ...po nečemu bas "dosadneviđen" (ako je to više uopšte moguce) ili da imas pjesmu koja razvaljuje i kvalitetom i glasovno.... plus sreća, plus lobi...
Nama ionako pobjeda "ne treba" (da nas i jos jedan red crenia zavije) al da budemo u prvih 10 je poželjno....


nasa pjesma je opet stvar ukusa...al ne treba da gledamo sta je nama ok ...nego sta je eurosongu ok (fanovima eurosonga).... vjerujem da vecina vas nikad ne bi privatno slusao pjesme s eurosonga ..... zar ne?

ja ne mogu objektvno komentarsati nasu pjesmu.... vo,im Dalal, uvjek sam voljela Deena i njegovu "hrabrost", Anu nepotrebno komentarisati ali je dala svoju energiju i sexipil kojem reper ne moze odoljeti....pa spaja nespojivo...

al eto iako mnogi ljuju repera meni je on vrh..... ono slusam pjesmu i Deen zaista neocekivano blijedo zvuci... ipak su njegove glasovne mogucnosti jace....(ili to tako treba)....a onda boja glasa Dalal nosi.... i svo vrijeme čekam "borbu" Ane i repera....i tada mi pjesma dozivljava eksloziju......

jedino sto sam kraj zavrašava kao da nema kraja ..... ili je i to trebalo tako....

nasoj pjesmi jos samo treba neko dobar da napravi vrhunski scenski nastup kao sto je imao Hari mata Hari.... i plasman u prvih 10 po mogao da se desi

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu minja_)
Neposredna veza do poruke: 1518
   RE: Eurosong 2016
20.2.2016 20:24:14   
Galicia
Meni je reper nesto drugo. A ovaj kod Dalal ni blizu repera.

_____________________________

“It takes a long time to make it simple.”

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 1519
   RE: Eurosong 2016
20.2.2016 20:34:23   
pony2507

IZVORNA PORUKA: minja_

da se nadovezem na pony i tiki, na stranu muzicki ukus, kada se radi o performansu, taj Miličin spot (gledati s utisanim tonom, ako treba) je u duhu savremenih trendova. Stvarno! Koliko god se to smatralo neukusom. Na Eurosongu je bitan dojam na prvu, pa bi bilo interesantno da se i takvom nastupu u buducnosti da prilika. Da neko ko Shakira oduva pozornicu.

Shakira

J. Lo

Beyonce

da sad ne stavljam sate i sate twerkanja drugih izvodjačica

pjesmuljak moze biti kakav hoce user posted image




Podpisujem. Prosla su vremena kada je bio dovoljan samo glas. I ja u autu,kuci slusam muziku gdje je prvenstveno glas i u prvom je planu. Eurosong je veliki zalogaj,potrebno je SVE. Posebno scenski nastup , energija , ritam... Ljudi danas muziku i slusaju ali Boga mi i gledaju. Tako da ce prije proci neka "pjesmica" savaraka,tika taka... Nego nesto klasicno. Al' 'ajde,ako se plasiramo medju prvih 10, u sto cisto sumnjam, onda smo na konju.
Vidjet cemo,ne bih da nas kudim ali...


_____________________________

Mjesto na koje uvijek možeš otići se zove dom.
Imati nekoga ko te voli bez obzira na sve, zove se porodica.
A imati to oboje zajedno, zove se bogatstvo.



(odgovor članu minja_)
Neposredna veza do poruke: 1520
   RE: Eurosong 2016
20.2.2016 22:29:30   
bebaa
totalno sam razočarana..

_____________________________

"U laži su kratke noge ! "

(odgovor članu pony2507)
Neposredna veza do poruke: 1521
   RE: Eurosong 2016
20.2.2016 22:34:01   
salmy

IZVORNA PORUKA: Galicia

Meni je reper nesto drugo. A ovaj kod Dalal ni blizu repera.

cirkus.ko "s kruske paouser posted image
veceras sam opet gledala snimak..grozno...on je sve pokvario

(odgovor članu Galicia)
Neposredna veza do poruke: 1522
   RE: Eurosong 2016
21.2.2016 0:48:27   
Visnja RR
malo gledam stanicu eurosonga pa da vidim i druge

BiH

https://www.youtube.com/watch?v=MFmLfeMzgrc

Austrija
https://www.youtube.com/watch?v=3pvhx0z3ZFI

Gruzija
https://www.youtube.com/watch?time_continue=15&v=d9nt30oooAs

Svajcarska
https://www.youtube.com/watch?v=96ENe3EYBE0

Island
https://www.youtube.com/watch?v=rwz2xNK1h7A

Ukrajina
https://www.youtube.com/watch?v=oxS6eKEOdLQ

< Poruku je uredio Visnja RR -- 23.2.2016 18:49:11 >


_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu salmy)
Neposredna veza do poruke: 1523
   RE: Eurosong 2016
21.2.2016 16:25:35   
leona81
samo ukratko...

prezentacija pjesme radjena je sad zbog strasne medijske paznje koju imamo nakon 3 god pauze i cinjenice da iz Regije nisu objavili ko ide a kamoli pjesme, prezentacija kao i kotizacija za ucesce i prenos, kao i komplet oprema iz Vijecnice, gosti itd....finansirani su od strane nase produkcije tj izvodjaca. BHRT i drzava nisu ulozili ni jedan jedini pfening....

drugo, ovo je TV prezentacija pjesme a ne nastupa, ovaj koncept, styling itd nemaju veze sa Stockholmom, interakcije nema jer je to TV show a ne nastup, za Stockholm se sprema nesto posebno, kao i za spot....polako cemo otkrivati zasto rap, ko je koga i cemu i koju poruku nosi pjesma...imamo strasnu podrsku stranih medija i eurosong fanova, drugi smo po redu na oficijelnom utube kanalu, a izasla nam je pjesma prije nesto vise od 24 h, jedino sto trazimo je da vjerujete u nas, budete uz nas i BiH i ostavite po strani licni ukus. Eurosong nije forma u kojoj ja mogu otici i pjevati kao Etta James ili jazz, niti treba zivosti i nastupa poput Jennifer Lopez jer toga ima u 70 posto nastupa na Eurosongu, poenta je biti drugaciji od drugih, cak i ako vas svi mrze na konju ste :)


_____________________________

29.04.2013-29.10.2013...184 days
For every day, I miss you. For every hour, I need you. For every minute, I feel you. Forever, I love you...

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 1524
   RE: Eurosong 2016
21.2.2016 17:12:14   
Blue rose RR

IZVORNA PORUKA: leona81

samo ukratko...

prezentacija pjesme radjena je sad zbog strasne medijske paznje koju imamo nakon 3 god pauze i cinjenice da iz Regije nisu objavili ko ide a kamoli pjesme, prezentacija kao i kotizacija za ucesce i prenos, kao i komplet oprema iz Vijecnice, gosti itd....finansirani su od strane nase produkcije tj izvodjaca. BHRT i drzava nisu ulozili ni jedan jedini pfening....

drugo, ovo je TV prezentacija pjesme a ne nastupa, ovaj koncept, styling itd nemaju veze sa Stockholmom, interakcije nema jer je to TV show a ne nastup, za Stockholm se sprema nesto posebno, kao i za spot....polako cemo otkrivati zasto rap, ko je koga i cemu i koju poruku nosi pjesma...imamo strasnu podrsku stranih medija i eurosong fanova, drugi smo po redu na oficijelnom utube kanalu, a izasla nam je pjesma prije nesto vise od 24 h, jedino sto trazimo je da vjerujete u nas, budete uz nas i BiH i ostavite po strani licni ukus. Eurosong nije forma u kojoj ja mogu otici i pjevati kao Etta James ili jazz, niti treba zivosti i nastupa poput Jennifer Lopez jer toga ima u 70 posto nastupa na Eurosongu, poenta je biti drugaciji od drugih, cak i ako vas svi mrze na konju ste :)



Leona, kratko i jasno - razvaljujeteuser posted image

P.S: Nikad ti više profil nisam gledala u nadi za novim informacijama :)

_____________________________

"Ja jesam siromah i samo snove imam. Pred noge tvoje polažem ih. Nježno gazi, jer gaziš po snovima mojim.“
W. B. Y

(odgovor članu leona81)
Neposredna veza do poruke: 1525
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  59 60 [61] 62 63   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  59 60 [61] 62 63   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Hrana.
пеперутка16

Kada ste počeli sa kuvanim voćem ili povrćem (pirinač, šargarepica, jabuka)?

Od 3. meseca. (0%)

Od 4. meseca. (0%)

Od 5. meseca. (0%)

Od 6. meseca. (0%)


Broj svih glasova: 0

Hvala na glasovima. Glasovala/glasovao si već na svim aktualnim anketama. Možeš napraviti svoju anketu!

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *