|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  60 61 [62] 63 64   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Eurosong 2016
21.2.2016 17:24:39   
Visnja RR
Našu ekipi možemo podržati i tako što ako želilom pogleati/poslusati pjesmu ili nekom proslijediti da gledamo oficijelnivideo

https://www.youtube.com/watch?v=MFmLfeMzgrc


postavljen je i na nasoj stranici

http://www.ringeraja.ba/clanak/ljubav-je---dalaldeen-feat-ana-rucnerjala_2510.html

ako gledamo sve druge snimke ondanasa ekipa gubi broj pregleda koji je bitan ....

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu Blue rose RR)
Neposredna veza do poruke: 1526
   RE: Eurosong 2016
21.2.2016 17:31:09   
Galicia
Dalal, sretno. user posted image

Visnja, znamo koristiti youtube.

_____________________________

“It takes a long time to make it simple.”

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 1527
   RE: Eurosong 2016
21.2.2016 17:54:53   
Visnja RR

IZVORNA PORUKA: Galicia

Dalal, sretno. user posted image

Visnja, znamo koristiti youtube.


znam da znate ...al npr ima video koji je postavio neko drugi i taj snimak ima preko 130.000 pregleda...koji njima nista ne koristi

to je razlog sto sam zamolila da se gleda oficijelni video

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu Galicia)
Neposredna veza do poruke: 1528
   RE: Eurosong 2016
21.2.2016 17:57:21   
leona81

IZVORNA PORUKA: Visnja RR


IZVORNA PORUKA: Galicia

Dalal, sretno. user posted image

Visnja, znamo koristiti youtube.


znam da znate ...al npr ima video koji je postavio neko drugi i taj snimak ima preko 130.000 pregleda...koji njima nista ne koristi

to je razlog sto sam zamolila da se gleda oficijelni video


Hvala Visnja <3

_____________________________

29.04.2013-29.10.2013...184 days
For every day, I miss you. For every hour, I need you. For every minute, I feel you. Forever, I love you...

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 1529
   RE: Eurosong 2016
21.2.2016 19:17:27   
koka i po
Gledat cemo vise puta dnevno.user posted image
Sretno Dalal I Deen

Vjerujemo u vas dvojeuser posted image

_____________________________

Dva hajduka ....jedan veliki i jedan mali

Ja cu biti uvijek obicna zena, u masi neprimjetna...neko kome je stalo da barem malo uljepsa i promjeni ovaj svijet i podari mu malo ljudskosti.

(odgovor članu leona81)
Neposredna veza do poruke: 1530
   RE: Eurosong 2016
22.2.2016 10:58:54   
salmana
Strasno!

Ne znam zasto su ono sve onako "udrobili", ali da su samo Dalal I Ana bile bi super.

"Ona dvojica" - user posted image

(odgovor članu koka i po)
Neposredna veza do poruke: 1531
   RE: Eurosong 2016
22.2.2016 11:18:31   
Bambi09
Meni je pjesma predobra i svidja mi se ekstra. Meni se bas svidja i Jala. A nekako me ostavlja u pozitivnom iscekivanju nastavka pjesme, jer kako me ponese da mi je na kraju jednostavno zao sto se zavrsila :D
Mah... sretno kako god :D

_____________________________

25.03.2004. rodila se moja Bini
24.12.2009. rodio se moj Nane
19.08.2014. rodio se moj Mini

(odgovor članu salmana)
Neposredna veza do poruke: 1532
   RE: Eurosong 2016
22.2.2016 11:29:45   
M kao Mama
Nisam ja nikakv muzički, modni ili nekog trećeg reda kritičar,ali kao RR mama, imam puno pravo da kežm da sam ponosna na našu leonu, da mi je src bilo veće od one Vijećnice kada sam je ugledala, pa drage moje žene znat eli Vi koji je to uspjeh, otići na Eurosong i pokušati predstaviti našu napaćenu BiH u najboljem savjetlu.

Dalal, draga moja, divna si, divna si kao što si mi uvijek bila divna, ali kao žena ženi želim da ti uputim isrene čestitke za izgled. čitam kažem vratila si se na kolažu prije May, ma kakvo vraćanje, nisu bitne kile, ti si sada jedna prava mlada statala žena, ostvarenma na svim poljima, Bogu hvala iz koje izbija najljepša svjetlost (uprkost svim nedaćama i životnim tragedijama koje us te zadesile). Draga moja želim ti svu sreću ovog svijeta, i da uspijete u nakanama.

Deen, ne znam, ja njega brate ne mogu da komentarišđem, on je za moj pojam, izvještaćen, nekakav sav uvrnut, gledam ga neku noć uvija se one nogice samo što mu se ne slome, usta se iskriviše u jednom momentu od botoksa, šta da mu radimo, takav je kakav je od kada znamo za njega, možda je to negdje coll i ok, bez obzira na njegove glasovne mogućnosti, postoji taj neki utisak koji sve to kvari. Isto, kao što su svojevremeno govorili za Željku Katavić Pilj, kad bi moglo kako da na Eurpviziji pjeva iza nekog parava, tako i on, nekako mi sje spojivo nespojiv.

Onaj dečko Jala, ja prvi put čujem za njega, ali ako mislite da stignete tamo gdje ste krenuli, da vas ne svrate negdje u neku ćuzu, on bradu mora obrijati, iskren savjet nakon svih ovih p..darija po Evropi.

Ana Rucner, dama, ledena kraljica, virtuoz, gori ženska,

sve u svemu tako je kako je, naši ste, pa ima da Vas bodrimo.

(odgovor članu Bambi09)
Neposredna veza do poruke: 1533
   RE: Eurosong 2016
22.2.2016 12:28:24   
Blue rose RR

IZVORNA PORUKA: mama_alma

Onaj dečko Jala, ja prvi put čujem za njega, ali ako mislite da stignete tamo gdje ste krenuli, da vas ne svrate negdje u neku ćuzu, on bradu mora obrijati, iskren savjet nakon svih ovih p..darija po Evropi.




tctctc bona u komšiluku ti živi :)
Pogledaj mu prezime :)


_____________________________

"Ja jesam siromah i samo snove imam. Pred noge tvoje polažem ih. Nježno gazi, jer gaziš po snovima mojim.“
W. B. Y

(odgovor članu M kao Mama)
Neposredna veza do poruke: 1534
   RE: Eurosong 2016
22.2.2016 12:39:27   
Visnja RR

IZVORNA PORUKA: Blue rose RR


IZVORNA PORUKA: mama_alma

Onaj dečko Jala, ja prvi put čujem za njega, ali ako mislite da stignete tamo gdje ste krenuli, da vas ne svrate negdje u neku ćuzu, on bradu mora obrijati, iskren savjet nakon svih ovih p..darija po Evropi.




tctctc bona u komšiluku ti živi :)
Pogledaj mu prezime :)



imate isto prezime user posted image

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu Blue rose RR)
Neposredna veza do poruke: 1535
   RE: Eurosong 2016
22.2.2016 12:50:59   
Blue rose RR

IZVORNA PORUKA: Visnja RR


IZVORNA PORUKA: Blue rose RR


IZVORNA PORUKA: mama_alma

Onaj dečko Jala, ja prvi put čujem za njega, ali ako mislite da stignete tamo gdje ste krenuli, da vas ne svrate negdje u neku ćuzu, on bradu mora obrijati, iskren savjet nakon svih ovih p..darija po Evropi.




tctctc bona u komšiluku ti živi :)
Pogledaj mu prezime :)



imate isto prezime user posted image


Rođaci - bliži ne možemo biti...vidiš bona kako sam aktivna na ovoj temi kao ni jednom do sada u ovih godina :)

_____________________________

"Ja jesam siromah i samo snove imam. Pred noge tvoje polažem ih. Nježno gazi, jer gaziš po snovima mojim.“
W. B. Y

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 1536
   RE: Eurosong 2016
22.2.2016 12:56:08   
Visnja RR

IZVORNA PORUKA: Blue rose RR


IZVORNA PORUKA: Visnja RR


IZVORNA PORUKA: Blue rose RR


IZVORNA PORUKA: mama_alma

Onaj dečko Jala, ja prvi put čujem za njega, ali ako mislite da stignete tamo gdje ste krenuli, da vas ne svrate negdje u neku ćuzu, on bradu mora obrijati, iskren savjet nakon svih ovih p..darija po Evropi.




tctctc bona u komšiluku ti živi :)
Pogledaj mu prezime :)



imate isto prezime user posted image


Rođaci - bliži ne možemo biti...vidiš bona kako sam aktivna na ovoj temi kao ni jednom do sada u ovih godina :)



neka neka ....
tako sam ja jedne godine gledala finalnu emisiju ZMBT jer mi je Ilhana poslala sms iz Švedske da glaam zanjenog rođaka .... a i prosle godine sam gledala pola finalne emisije Zbog Velike cure naše LB user posted image

A Jala je meni baš moćan u cjeloj priči...
malo sam čitala komentare vani.... mnogo ih više hvale nego mi...mada i kod njih neki ne razumiju spajanje nespojivog...

al dobro...nisam ni ja razumjela one maske kad su, jel Finci, pobjedili

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu Blue rose RR)
Neposredna veza do poruke: 1537
   RE: Eurosong 2016
22.2.2016 12:58:28   
tinkivinki

IZVORNA PORUKA: Visnja RR


IZVORNA PORUKA: Blue rose RR


IZVORNA PORUKA: Visnja RR


IZVORNA PORUKA: Blue rose RR


IZVORNA PORUKA: mama_alma

Onaj dečko Jala, ja prvi put čujem za njega, ali ako mislite da stignete tamo gdje ste krenuli, da vas ne svrate negdje u neku ćuzu, on bradu mora obrijati, iskren savjet nakon svih ovih p..darija po Evropi.




tctctc bona u komšiluku ti živi :)
Pogledaj mu prezime :)



imate isto prezime user posted image


Rođaci - bliži ne možemo biti...vidiš bona kako sam aktivna na ovoj temi kao ni jednom do sada u ovih godina :)



neka neka ....
tako sam ja jedne godine gledala finalnu emisiju ZMBT jer mi je Ilhana poslala sms iz Švedske da glaam zanjenog rođaka .... a i prosle godine sam gledala pola finalne emisije Zbog Velike cure naše LB user posted image

A Jala je meni baš moćan u cjeloj priči...
malo sam čitala komentare vani.... mnogo ih više hvale nego mi...mada i kod njih neki ne razumiju spajanje nespojivog...

al dobro...nisam ni ja razumjela one maske kad su, jel Finci, pobjedili

pa nisam ni Končitu onu baš razumjela,brada a haljinauser posted image

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 1538
   RE: Eurosong 2016
22.2.2016 21:25:39   
Visnja RR
Dobar tekst:

Poslije tri godine odsustvovanja vraćamo se na „Pjesmu Evrovizije“. Konačno smo čuli i pjesmu koja će nas predstavljati. Neobična mješavina koja se nekome strašno dopada, dok je drugi smatraju besmislenom. Malo ko ostaje ravnodušan. I to je već pobjeda.

Onu drugu, pravu pobjedu, ne treba očekivati. Vjerovatno će se negdje, nekada desiti da i Bosna i Hercegovina pobijedi na ovom takmičenju, samo što to neće imati prevelike veze sa kvalitetom pjesme koja se tamo pošalje. Zar zaista mislite da je „Rock Me Baby“ nešto najbolje sa čime se Jugoslavija predstavila na ovom takmičenju?

Ova ekipa oko „Eurosonga“ je zaslužila da ide tamo i ja im ničim neću kvariti slavlje. Podsjetiću da tamo ne idu o trošku poreskih obveznika nego su samo obezbijedili, ne mala sredstva da bi se u maju našli u Stockholmu. Sasvim očekivano su se pojavile i tvrdnje kako je pjesma plagijat. Baš bih morao da se potrudim pa da se sjetim koja to naša pjesma nije smatrana plagijatom na društvenim mrežama, i kojoj to pobjedničkoj pjesmi „Eurosonga“ u roku od odmah nisu pronašli neku raniju pjesmu na koju „strašno liči“.

Ja sam sa tim stvarima načisto. Plagijat se dokazuje na sudu. I utvrđuje se radi poštivanja nečijih moralnih i (pogotovo) materijalnih prava koja proističu iz autorstva nad nekim djelom. I to je odnos između auotora dvije pjesme koje liče ili ne liče jedna na drugu. Mene kao konzumenta njihovih pjesama, u krajnjoj liniji i ne zanima pretjerano ko stoji iza te pjesme sve dok mi je prijatno da je slušam.

Sem toga, svako ko se, makar i na trenutak, odvažio da se bavi artikulacijom vlastitih osjećanja kroz neki umjetnički ili kvaziumjetnički izraz jasno je da je sve ono što je napisao, komponovao, naslikao samo zbir raznih uticaja kojima je bio izložen tokom života. Uticaja kojih nekada nije čak ni svjestan. I zato mi se dopada odgovor Almira Ajanovića, autora pjesme „Ljubav je“ kada je rekao kako njemu „laska što ga stavljaju uopšte u kontekst sa takvim velikanom kakav je Sting“. Odrešito i drsko kako se i jedino može odgovarati na otpužbe ovakve vrste.

Postoji vam i ta posebna životinjska vrsta, poznata pod imenom hejteri. Oni obitavaju u špiljama anonimnosti, nesposobni da bilo šta smisleno urade i hrane se isključivo mržnjom koju usmjere prema svakom ko pokuša nešto stvoriti. Kako je ovaj oblik života prilično rasprosrtanjen u ovdašnjim krajevima ružne reakcije na pjesmu „Ljubav je“ nisu uopšte iznenađenje. Iznenađenje je što ih nema više. I što ima neočekivano puno i onih pozitivnih. I što se stvara atmosfera u kojoj nam je do nečega ponovo stalo.

Makar do „Eurosonga“. Neće činjenica što će ovo četvoro pjevati u Švedskoj ništa suštinski promjeniti u našoj svakodnevnici. Čak i da pobijedimo u velikom subotnjem finalu. U nedjelju ujutru će opet biti još jedan isti dan u Bosni. I u Hercegovini bez razlike. Ali ne smije nemogućnost velikih suštinskih promjena biti opravdanje za nečinjenje svakodnevnih malih pozitivnih pomaka u onome čime se bavimo.

A pomak je to što smo se vratili u društvo evropske muzičke porodice.

Možda je to prevaziđena forma televizijske zabave. Možda je sve to izgubilo smisao. Možda treba preispitati opravdanost učestvovanja i davanja legitimiteta ovakvim smotrama. Sve to mogu prihvatiti i o tome razgovarati. Ali ne mogu prihvatiti da ne idemo zato što smo kokuzi. Onda mi svaki argument zvuči kao upravo prepisan iz one basne o lisici i kiselom grožđu.

A kad već idemo dobro je što idemo u ovakvom sastavu. I sa ovakvom pjesmom. I na ovakav način. Puni otpimizma i opušteni. Bez kalkulacija o tome šta bi se to moglo Evropi dopasti. A to vam je kao kod zavođenja. Što se manje trudiš da neku djevojku impresioniraš to su ti veće šanse da te primjeti.

A Evropa vam je stara cura koja je prošla sve i svašta. I zavesti je možeš jedino ako joj ne pristupiš sa tom namjerom.

Autor: Amir Misirlić
Radiosarajevo.ba

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu tinkivinki)
Neposredna veza do poruke: 1539
   RE: Eurosong 2016
29.2.2016 8:55:09   
henna ze
idemo glasati svi:

http://wiwibloggs.com/2016/02/28/poll-who-is-your-favourite-eurovision-2016-act-so-far-28-february/129268/




_____________________________

Kad se igra završi, kralj i pješak idu u istu kutiju.

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 1540
   RE: Eurosong 2016
29.2.2016 8:59:38   
Visnja RR

IZVORNA PORUKA: henna ze

idemo glasati svi:

http://wiwibloggs.com/2016/02/28/poll-who-is-your-favourite-eurovision-2016-act-so-far-28-february/129268/





po glasovima smo na prvom mjestu user posted image

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu henna ze)
Neposredna veza do poruke: 1541
   RE: Eurosong 2016
29.2.2016 9:05:44   
Blue rose RR
Glasala sabahilde :)

_____________________________

"Ja jesam siromah i samo snove imam. Pred noge tvoje polažem ih. Nježno gazi, jer gaziš po snovima mojim.“
W. B. Y

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 1542
   RE: Eurosong 2016
29.2.2016 10:17:14   
irenaSA
I jauser posted image

_____________________________

Sarah, mamina i tatina princeza stigla je na ovaj svijet 16.02.2010. godine
Dani, mamin i tatin princ stigao je na ovaj svijet 19.09.2014 .godine
Iza tuge vedrije je nebo...iza tuge čistija je duša...

(odgovor članu Blue rose RR)
Neposredna veza do poruke: 1543
   RE: Eurosong 2016
29.2.2016 13:46:02   
DM
http://novi.ba/clanak/57038/original-plagijata-predstavlja-bih-na-eurosongu

_____________________________

Čim želja prestane biti želja,
čim minu čežnja, ni slasti više nema!

(odgovor članu irenaSA)
Neposredna veza do poruke: 1544
   RE: Eurosong 2016
29.2.2016 13:59:53   
Blue rose RR

IZVORNA PORUKA: DM

http://novi.ba/clanak/57038/original-plagijata-predstavlja-bih-na-eurosongu


Meni ni nalik, ali nisam muzički ekspert da bih bila 100 % sigurna.
Ma svake godine su nam rekli da imamo plagijat ... osim goraždanskog giganta Lake :)

_____________________________

"Ja jesam siromah i samo snove imam. Pred noge tvoje polažem ih. Nježno gazi, jer gaziš po snovima mojim.“
W. B. Y

(odgovor članu DM)
Neposredna veza do poruke: 1545
   RE: Eurosong 2016
29.2.2016 14:05:32   
Medić*
IZVORNA PORUKA: Blue rose RR


IZVORNA PORUKA: DM

http://novi.ba/clanak/57038/original-plagijata-predstavlja-bih-na-eurosongu


Meni ni nalik, ali nisam muzički ekspert da bih bila 100 % sigurna.
Ma svake godine su nam rekli da imamo plagijat ... osim goraždanskog giganta Lake :)


Ima mi sličnosti neke malo...
Ali nek im je sa srećom. Navijamo.

_____________________________

Nema vece institucije od roditelja!

(odgovor članu Blue rose RR)
Neposredna veza do poruke: 1546
   RE: Eurosong 2016
29.2.2016 14:11:27   
Hannica

IZVORNA PORUKA: DM

http://novi.ba/clanak/57038/original-plagijata-predstavlja-bih-na-eurosongu

Meni mnogo liče. ..ali šta ja znam, jel..user posted image


_____________________________

"Ako se ikada budeš konsultovao sa svojim egom, postupi suprotno od onog što ti kaže taj pokvarenjak."

(odgovor članu DM)
Neposredna veza do poruke: 1547
   RE: Eurosong 2016
29.2.2016 14:11:43   
Visnja RR

IZVORNA PORUKA: Visnja RR


IZVORNA PORUKA: henna ze

idemo glasati svi:

http://wiwibloggs.com/2016/02/28/poll-who-is-your-favourite-eurovision-2016-act-so-far-28-february/129268/





po glasovima smo na prvom mjestu user posted image


mene ovo glasanje plaši user posted image ubjeljivo smo 1.
šta, ali šta ako pobjedimo?
da ne bude "ja nemam da platim"

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 1548
   RE: Eurosong 2016
29.2.2016 14:16:13   
muaaa
samo sami pocetak,trunku...ali ostalo nigdje veze....

_____________________________

“Temelj ljudske sreće je duboka sigurnost, spontana radost u malim stvarima i velika jednostavnost.”



(odgovor članu Medić*)
Neposredna veza do poruke: 1549
   RE: Eurosong 2016
29.2.2016 14:17:30   
saritaa
Mah mi smo uvijek u svemu prvi dok se prica, a kad dodje mak na konac molimo Boga da ne budemo zadnji user posted image

Ovu pjesmu od Stinga nisam preslusala pa ne mogu uporediti.

_____________________________

Ako te jednog dana sustigne bijeda, ti ne govori Stvoritelju o tome kako imas jako veliki problem.Okreni se svojoj bijedi i reci joj da ti imas jako mocnog Stvoritelja.

mamina princeza 25.02.2008.
mamin princ 01.10.2011


(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 1550
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  60 61 [62] 63 64   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  60 61 [62] 63 64   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *