|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Akcija za pomoć bebama iz Goražda-Spisak
19.1.2010 16:28:19   
ena23
IZVORNA PORUKA: Hanady

ma drage moje...ja sam mogla u ovoj akciji ovako i tako sam i uradila. jednostavno kada hoću ja i moj mm se o svemu dogovorimo i uz malo truda uradimo. istini na volju ja više volim konkretno pomoći nekome sa halalom već novac davati. prije sam novac davala i to alako a na kraju sam tek saznala da nije stizao u prave ruke i to me malo poljuljalo. E sad mi svoj svoj paket jutros zajedno slagali svi ukućani i moja starija kćerka kaže mama stavi i ovu barbiku ( nova stigla u nekom od silnih paketića) ja hoću da je poklonim i ja stavim...neka nauči da svoje treba da dijeli sa onom djecom koja nemaju.

Ova me priča jako pogodila, emociobalno me skršila, neki sam dan aman cijeli preplakala i shavtila...da uradim što mogu za tu djecu biće mi puno lakše i sad kada mm vozi dole prema dječijem carstvu meni je scre ko zemlja cijela jer sam uspjela da doprinesem sa svojim dragim ženicama sa ringeraje da tamo malim bebama olakšamo bar dnevne potrebe za hranom i slatkišima te pokojom igračkom.

A da nisma imala ovako da pomognem, i to se moglo desiti ja bih kupila samo kutiju hrane prestala pušiti i odnijela dole samo tu 1 kutiju a i to je mnogo za tu djecu jer njima je Humana za bebu koja nema mame sve.

Bitna je dobra dobra volja meni dragih ženica.

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image




Da zans da si me rasplakala draga hanady, svaka ti cast. Da je na ovom svijetu Bogdom vise takvih ljudi kao sto si ti.

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Ako se stvarno dobro dobrim vraca ti ces biti najsretnija osoba na svjetu!


_____________________________

Onaj ko hoce- naci ce nacin, onaj ko nece - naci ce izgovor.

lav prvi- 22.08.2009.
lav drugi- 06.08.2011.


(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 51
   RE: Akcija za pomoć bebama iz Goražda-Spisak
19.1.2010 16:29:47   
Hanady RR
IZVORNA PORUKA: Visnja RR

drage zene jel mi imamo dovoljno prevoznih sredstava za sve sto ce se skupitiuser posted image
kako bi bilo da ovu akciju uradimo opet kasnije...npr za 2-3 mjeseca...


Moj mm upravo zvao perao kolica paket i kese i kaže ima pravp punouser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image sav se naježio. kaže ''ženo i bebi cic i krevet i jogi i pelena more pun podrum u igraonici, nema šanse jedan kombi ovo da odvuče...e sad neznam baš jel on tako dobro procjenio al haman dpsta se skupilo treba ipak i o prevozu do tamo još razmislit odnosno smislit nešto.

Šta mislite da se odpisom obratimo nekoj od Opština da donira kakav kamiončić ili još jedna kombi da ovo odvuče. neznam samo naglas razmišljam.

A što se tiče sortiranja,  slomit će te se sortirajući žene drage....a meni milouser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 52
   RE: Akcija za pomoć bebama iz Goražda-Spisak
19.1.2010 16:34:03   
Hanady RR
Ena to su suze radosnoce zar ne...i ja sve plačem...još kad čuh muža na telefon...a on je žene vjerujte kamen svašta je u životu predeverao pa nije plačko, glas mu drhti koliko mu je drago što se toliko skupilo u ovoj akciji.

Hvala na lijepim želja da se sve dobro dobroim vrati, al ja želim da sa svima vama svoje dobro dijelim.

Ljubim.user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 53
   RE: Akcija za pomoć bebama iz Goražda-Spisak
19.1.2010 16:39:04   
mamine oci
ja mislim da j neko pominjao da ce biti kamion a ne kombi tako da se nadam da ce sve stati,a  maida ce ici nesto manje moze u njen auto,samo dobra organizacija,volja i zelja i sve se moze rijesit...

_____________________________

Haris 28.10.1999
Fatih 25.01.2008
Iman 13.01.2013


(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 54
   RE: Akcija za pomoć bebama iz Goražda-Spisak
19.1.2010 17:01:43   
MinaMM
jeste bambi je rekla da moze obezbjediti kamion iz gorazda a ja vam jos uvijek stojim na raspolaganju sa jos jednim manjim kombijem samo mi se mora javiti dan unaprijed. bambi ima moj broj telefona pa se mozemo sve lako dogovoriti.

vidiim da niko nije napisao bivacin prah, hipermangan, bepanthen, i tome slicno pa cu ja to poslati uz nesto garderobice, peskira, hapica...


_____________________________

16.11.2009. u 7:50 - nova sreca, nova ljubav

(odgovor članu mamine oci)
Neposredna veza do poruke: 55
   RE: Akcija za pomoć bebama iz Goražda-Spisak
19.1.2010 17:06:43   
Hanady RR
eh super mislim da će onda prevoz biti OK. mislim da nema brige ako več imamo i kamiončić i kombi eventualno na raspolaganju. user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu MinaMM)
Neposredna veza do poruke: 56
   RE: Akcija za pomoć bebama iz Goražda-Spisak
19.1.2010 21:00:28   
Visnja RR
upravo sam na pp FB dobila sljedecu poruku moje prijateljice koja radi u UNICEF-u

"...draga zeno, samo da ti kazem da ti ja nisam neki predani korisnik FB-a, a nisam ni tehnicki potkovana u tom smislu, ha, ha...narocito o komunikaciji po forumima veze nemam, ali sam skontala onu prepisku o pomoci za Gorazde, samo da ti kazem da ce udruzene zene UNICEF-a poslati lovu u sljedeci pon ili utorak na onaj bankovni racun sto sam tamo nasla...javim ti kad posaljemo koliko i kad smo tacno poslale. Mi inace kao prave "humanitarke" cesto nesto skupljamo izmedju sebe i saljemo kako koja cuje ze neki problem, uglavnom pokrivamo probleme po komsiluku ili po skolama koje nam djeca pohadjaju, a evo jedna je kolegica vec cula za ovo ali nismo imale broj racuna, super sto sam nasla kod tebe....."...


Hvala zenama iz UNICEF_a

evo dokaz kako poruke na FB urode plodom :)))))))))

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 57
   RE: Akcija za pomoć bebama iz Goražda-Spisak
19.1.2010 21:01:34   
škorpija
user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Ajdin 22.4.2009. - čojkić :-))))

Alina 20. 2. 2016 - maća :)

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 58
   RE: Akcija za pomoć bebama iz Goražda-Spisak
19.1.2010 21:03:43   
Mya_81 RR
Svaka čast user posted image user posted image user posted image




_____________________________

Najvažnija stvar koju će naučiti s godinama je da ne postoji nijedan način da se bude savršena majka i milion načina da se bude dobra majka.

Ljubav, 25.06.2009.

(odgovor članu škorpija)
Neposredna veza do poruke: 59
   RE: Akcija za pomoć bebama iz Goražda-Spisak
19.1.2010 21:24:51   
Hanady RR
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu Mya_81 RR)
Neposredna veza do poruke: 60
   RE: Akcija za pomoć bebama iz Goražda-Spisak
19.1.2010 22:01:49   
putnica
Ne mogu da vjerujem da je toliko humanosti kod nas..ovo je nadmasilo moja najsmjelija ocekivanja ..bez rijeci sam..user posted image

_____________________________

Najbolje ideje dolaze iz srca..a ti si 9 mj boravio ispod njega..
Djeca nas cine boljim covjekom!
I. 30.07.2009
F. 20.10.2010

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 61
   RE: Akcija za pomoć bebama iz Goražda-Spisak
19.1.2010 22:32:40   
Apotekarka
user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Nase malo zlato Antonio stiglo je 30.06.2009
Nasa mala princeza Ana stigla 14.04.2013

(odgovor članu ena23)
Neposredna veza do poruke: 62
   RE: Akcija za pomoć bebama iz Goražda-Spisak
19.1.2010 23:06:02   
mama Nataša
IZVORNA PORUKA: Visnja RR

drage zene jel mi imamo dovoljno prevoznih sredstava za sve sto ce se skupitiuser posted image
kako bi bilo da ovu akciju uradimo opet kasnije...npr za 2-3 mjeseca...


Ja baš ovo htjela predložiti...

Sva sam se spetljala oko stvari, trenutno najviše imam za malog bebača al i kod kuće imam jednog pa mi štošta i treba ...

Ali s vremenom će bivati sve više "viškova", bar što se garderobe tiče, ne bi bilo loše nakon 2-3 mjeseca opet skupit štagod....ili nazvati njih direktno pa pitati šta najvše treba/nedostaje????


_____________________________

veliki dječak 16.10.2004.
i mali dječak 16.08.2009.

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 63
   RE: Akcija za pomoć bebama iz Goražda-Spisak
19.1.2010 23:29:20   
Anoniman
drage moje zenice...
svaka od nas svaki put kad otvori ovu temu sigurno pusti suzu... jer svaka prvo pomisli na svoje pile... evo ja prva... veceras se moj Ermin patio sa grcevima, jedva smo rijesili problem... ali hvala Bogu ima nas dvoje da rijesimo  problem i pomognemo nasem Nanetu da se izbori protiv grceva...
a to maleno pile, koje je starije od naseg Naneta samo par dana, ko njemu pomaze... znam ima tetu, ali tetino srce ne kuca kao srce majke na ciji zvuk je navikao dok je bio u njenom tibi...
sutra ako Bog da cu se dogovoriti sa direktorom i objasniti mu da je kolicina skupljene robe poprilicna, tako da cemo poslati kamion manji...
Mina, reci ti svom muzu za svaki slucaj ako moze da obezbijedi i on prevoz ako ne bude sve moglo stati u nas kamion, jer je u pitanju onaj manji kao tamic, a kako sam mogla primjetiti da je obezbijedjen i krevetac i madrac pa eto i kolica ipak mislim da ce trebati jos jedno prevozno sredstvo, a i ako ne bude trebalo nije problem da se vrati...
hvala vam zenice jos jednom i ljubim vas sve i da nam svima dragi Bog upise u dobra djela i da sacuva nasu pilad od sveg zla

(odgovor članu mama Nataša)
  Neposredna veza do poruke: 64
   RE: Akcija za pomoć bebama iz Goražda-Spisak
20.1.2010 1:09:46   
scarlett
Evo ja sam svoje planirala spakovati u kartonsku kutiju , da vam umanjim posao sa sortiranjem. Vjerujem da je tako lakše transportovati.
Imam jedno pitanje user posted image . Imala sam namjeru priložiti i sokovnik - nije neka marka - FIRST- ali mene je do sada dobro poslužio. Kontam da bi to bilo dobro kada se bebici počne davati druga hrana osim humane, ali ne znam jeli glupouser posted image -nemam tačnu predstavu u kakvim uslovima ljudi žive i dali uopšte mogu priuštiti voće - nadam se da me nećete pogrešno shvatiti-iskreno se nadam da bi im ovo bilo korisno. Šta vi mislite?


_____________________________

"Ne hodaj po zemlji nadmeno, jer zemlju ne možeš probiti ni planine u visini dostići."

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 65
   RE: Akcija za pomoć bebama iz Goražda-Spisak
20.1.2010 1:21:05   
MinaMM
IZVORNA PORUKA: Bambi09

Mina, reci ti svom muzu za svaki slucaj ako moze da obezbijedi i on prevoz ako ne bude sve moglo stati u nas kamion, jer je u pitanju onaj manji kao tamic, a kako sam mogla primjetiti da je obezbijedjen i krevetac i madrac pa eto i kolica ipak mislim da ce trebati jos jedno prevozno sredstvo, a i ako ne bude trebalo nije problem da se vrati...
hvala vam zenice jos jednom i ljubim vas sve i da nam svima dragi Bog upise u dobra djela i da sacuva nasu pilad od sveg zla


vazi. cak i ako ne stane sve taj dan mozemo opet sl subote mi poslati kombi.

joooj i mi se borimo sa grcevima dok ovo pisem i sad mi se srce steglouser posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

16.11.2009. u 7:50 - nova sreca, nova ljubav

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 66
   RE: Akcija za pomoć bebama iz Goražda-Spisak
20.1.2010 1:29:29   
Lejla Ka
Evo sam se ovako dogovorila sa našom direktoricom udruženja: Pošto već imamo neke potpuno zapakovane kutije, a i vi ste to sve pakovale čista srca, mi ćemo samo ono što se bude vidjelo šta je razvrstati i objediniti u veće kartonske kutije da je lakše za nosanje, nećemo ništa raspakivati ni premještati. Sliknem vam sve opet sutra pa stavim.

(odgovor članu MinaMM)
Neposredna veza do poruke: 67
   RE: Akcija za pomoć bebama iz Goražda-Spisak
20.1.2010 11:31:29   
shejla
evo i mog spiska sta sam skupila:

- 2 bodija, 2 siperka, 2 pantolice, 2 carapice, 1 pape, 3 majicice, 2 kapice, 1 trenerka, 1 tene  (sve za malu bebu)
- platnene pelene 10 kom,
- lezaljka za kupanje
- jastuk za spavanje (onaj fixator - za malu bebu da se ne prevrce)
- 1 flasica
- kapi "sunce moje malo"
- nekoliko igracaka i zvecki

ovo je sto sam iskupila u kuci...a prijateljica koja ima sina od 2 godine, ce pripremiti isto nekih stvarcica za oba djecacica user posted image

Imam i onu nosiljku platnenu...ali to vjerovatno imaju - sta misliteuser posted image user posted image user posted image

Vjerovatno cemo to sve odnijeti u petak user posted image

_____________________________

29.3.2009. rodila se ljubav najveca...mamina curica Lamija :)



(odgovor članu Mya_81 RR)
Neposredna veza do poruke: 68
   RE: Akcija za pomoć bebama iz Goražda-Spisak
20.1.2010 12:28:12   
Amrino
Bravo drage moje zene! user posted image user posted image user posted image
Ponosna sam na vas....ma kako nekome to glupo zvucalo!
Nadam se da cemo toj djecici bar nakratko vratiti smijesak na lica a zeni bar na trenutak olaksati...
Neka je ovo truhlo vrijeme...ima kod nas itekako jos uvijek dobrih ljudi i ZENA!
Svaka cast!


_____________________________

Polaznica obuke o dojenju
HAMZA
29.12.2007
IMRAN
03.03.2010



(odgovor članu shejla)
Neposredna veza do poruke: 69
   RE: Akcija za pomoć bebama iz Goražda-Spisak
20.1.2010 14:09:38   
Hanady RR
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

a moj mm sinoć konta dal da kupi još koju humanu da odnese dole...a ja mu kažem ma ponovit ćemo ovu akciju za 2-3 mjeseca , ja to odmah zdravo za gotovo prihvatila.

naime, sigurno zante kako muški mrze završavat neke ženske poslove, kad sam mu juče ujutro rekla sad ćeš ovo fino sam odvuć ja dok djecu spemim izludim on kaže e vala ti ćeš i zamislite pošto je on fiziotarapeut zove ga žena sa DOBRINJe i kaže da njih tri thoće po jednu masažu....on ode usput preda to i ne tri nego njih 5 dole u kući svi se masirali i on se kući vrati sa 250 KM u džepu pa sinoć konta da još hrane toj djeci kupi.

eto i ovo je dokaz kako kad svoju nafaku podjelimo ona se duplo nama vraća.
ljubim vas sve i puno puno volim.


_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu Amrino)
Neposredna veza do poruke: 70
   RE: Akcija za pomoć bebama iz Goražda-Spisak
20.1.2010 14:11:18   
anidla
predivno user posted image user posted image user posted image user posted image




_____________________________

You may only be a person in this world, but for someone, you are the world ¦ ¦ ¦

09.11.2009 :) Noa



07.01. prohodali :)

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 71
   RE: Akcija za pomoć bebama iz Goražda-Spisak
20.1.2010 14:26:46   
putnica
Scarlett sokovnik nije na odmet..
Ova porodica ne spada u klasicne siromasne,mislim fino su stambeno obezbjedjeni,imaju kucu,samo sto nisu posle rata pronasli posao,to je u Gorazdu inace tesko,nemaju primanja a za bebu treba milion stvari,pogotovo humana i pelene..itd..
A i pored toga sto nemaju primanja,bez rijeci su uzeli djecu sebi..Skidam im kapu..sto Bambi kaze,kad beba npr ima grceve,pa ne znamo vise sta bi uradili,pa ga privij uz sebe i malo se smiri,..,zao mi je sto je toj zeni sa 29 godina uskraceno da bude sa svojim bebama..

Mozda da ne uzmimate vise humane i pelena  za 6 mjeseci,evtl sledeci uzrast,da ne bude toga previse za do 6 mj..

_____________________________

Najbolje ideje dolaze iz srca..a ti si 9 mj boravio ispod njega..
Djeca nas cine boljim covjekom!
I. 30.07.2009
F. 20.10.2010

(odgovor članu anidla)
Neposredna veza do poruke: 72
   RE: Akcija za pomoć bebama iz Goražda-Spisak
20.1.2010 14:32:05   
Amrino
Pitanje mozda nije na mjestu ali mene stvarno zanima sta je sa njihovim ocem? user posted image
Nisam vidjela da ga iko spominje...


_____________________________

Polaznica obuke o dojenju
HAMZA
29.12.2007
IMRAN
03.03.2010



(odgovor članu putnica)
Neposredna veza do poruke: 73
   RE: Akcija za pomoć bebama iz Goražda-Spisak
20.1.2010 14:33:47   
anidla
i ja sam skupila nekih stvarcica, Noa je do sada dobio 5 trenerki, njemu sigurno ne treba toliko, ima kome treba....pomozite mi sta da kupim? koliko vidim hrane ima???? sta je najpotrebnije..pelene? molim vas da mi samo napisete koji broj da kupim jer danas odoh u kupovinu pa da znam a nemam vremena sve da citam i da nadjem informaciju....

i da, kad u petak i gdje se nalazite?


_____________________________

You may only be a person in this world, but for someone, you are the world ¦ ¦ ¦

09.11.2009 :) Noa



07.01. prohodali :)

(odgovor članu putnica)
Neposredna veza do poruke: 74
   RE: Akcija za pomoć bebama iz Goražda-Spisak
20.1.2010 14:36:18   
lilix
ma neće humane biti previše, moja kolegica ne doji malog, kaže ne može joj kutija biti ni pet dana a njenom malom je tek 20 dana;

_____________________________

08.02.2007.
23.04.2010.
mama rodila svoje kolačiće

(odgovor članu putnica)
Neposredna veza do poruke: 75
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Pelene.
пеперутка16

Kada ste počeli da odbijate svoju bebu?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *