|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: oprema za spavanje
18.1.2010 1:22:35   
mamine oci
odoste izgleda sve na spavanje da koristite opremeuser posted image ,bez ljutnje al ja kad vidoh naslov,oprema kontam nesto se pise o joganima jastucima,vrecice za spavanje,nism kontala sta nosimo dok spavam pa se samoj sebi ismijahuser posted image user posted image

_____________________________

Haris 28.10.1999
Fatih 25.01.2008
Iman 13.01.2013


(odgovor članu mamine oci)
Neposredna veza do poruke: 51
   RE: oprema za spavanje
18.1.2010 1:27:04   
Hanady RR
i ja sam to posmilila života mi user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu mamine oci)
Neposredna veza do poruke: 52
   RE: oprema za spavanje
18.1.2010 15:37:51   
mamine oci
meni se zadrijemalo pravo odoh ja malo prilec samo nako u trenerciuser posted image prislonit glavu na jastuk jer i on je dio opreme za spavanjeuser posted image user posted image a nocas cu sa opremomuser posted image user posted image

_____________________________

Haris 28.10.1999
Fatih 25.01.2008
Iman 13.01.2013


(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 53
   RE: oprema za spavanje
18.1.2010 15:46:31   
noaa

IZVORNA PORUKA: mamine oci

meni se zadrijemalo pravo odoh ja malo prilec samo nako u trenerciuser posted image prislonit glavu na jastuk jer i on je dio opreme za spavanjeuser posted image user posted image a nocas cu sa opremomuser posted image user posted image

dzaba sve mamine oci najjaca je za truleks i m.krpuuser posted image user posted image user posted image user posted image ja se smijala mal se ne upisauser posted image

_____________________________

NOA 16.03.09 mamina krofnica(je curica)

(odgovor članu mamine oci)
Neposredna veza do poruke: 54
   RE: oprema za spavanje
18.1.2010 15:51:56   
mamine oci

IZVORNA PORUKA: noaa


IZVORNA PORUKA: mamine oci

meni se zadrijemalo pravo odoh ja malo prilec samo nako u trenerciuser posted image prislonit glavu na jastuk jer i on je dio opreme za spavanjeuser posted image user posted image a nocas cu sa opremomuser posted image user posted image

dzaba sve mamine oci najjaca je za truleks i m.krpuuser posted image user posted image user posted image user posted image ja se smijala mal se ne upisauser posted image

tako ti je to samnom samo mi fali fesela zajedno smo jaceuser posted image al da neskrecemo sa teme dobicemo zuti user posted image ima da pozutimo ka kineziuser posted image user posted image

_____________________________

Haris 28.10.1999
Fatih 25.01.2008
Iman 13.01.2013


(odgovor članu noaa)
Neposredna veza do poruke: 55
   RE: oprema za spavanje
18.1.2010 15:54:44   
mamine oci
ja ni nezaspa losa mi izgleda oprema veceras pa cu prec na alatuser posted image

_____________________________

Haris 28.10.1999
Fatih 25.01.2008
Iman 13.01.2013


(odgovor članu mamine oci)
Neposredna veza do poruke: 56
   RE: oprema za spavanje
18.1.2010 16:04:15   
Nedi
Obučem tangice i neke spavaćice i onda...user posted image , a onda obučem svoju pamučnu pidžamu, potkošulju i adidas bijele čarape i obavezno utrpam nogavice u čarape. Ljeti tanja verzija čarapa a zimi futrovane user posted image

I na moru spavam u čarapama i potošulji uredno utrpanoj


_____________________________

24.12.2007.
24.o9.2013.

(odgovor članu mamine oci)
Neposredna veza do poruke: 57
   RE: oprema za spavanje
18.1.2010 16:05:55   
Romali
IZVORNA PORUKA: Nedi

Obučem tangice i neke spavaćice i onda...user posted image , a onda obučem svoju pamučnu pidžamu, potkošulju i adidas bijele čarape i obavezno utrpam nogavice u čarape. Ljeti tanja verzija čarapa a zimi futrovane user posted image

I na moru spavam u čarapama i potošulji uredno utrpanoj



Stid me napisati istinu pa ću se tebi prišlepati user posted image


_____________________________

23.4.2008. A.O. promijenio moj svijet :)
14.4.2014. Z. promijenila našu planetu :)




(odgovor članu Nedi)
Neposredna veza do poruke: 58
   RE: oprema za spavanje
18.1.2010 16:12:08   
Skvo RR
Hahaha, Romali sve je jasno!user posted image

_____________________________

Sa one strane ideje o dobrim i lošim djelima,
postoji jedno polje. Tamo ćemo se naći

(odgovor članu Romali)
Neposredna veza do poruke: 59
   RE: oprema za spavanje
18.1.2010 16:13:11   
dzeni_nl
IZVORNA PORUKA: dadada

pidzama definitivno...meni se spavacica zarola do vratauser posted image



haha isto ovako


_____________________________

Ima nade za bolje sutra...
04.09.2010 rodila se Marisa mamina radost najveca.

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 60
   RE: oprema za spavanje
18.1.2010 16:14:03   
acudesa
IZVORNA PORUKA: dzeni_nl

IZVORNA PORUKA: dadada

pidzama definitivno...meni se spavacica zarola do vratauser posted image



haha isto ovako


user posted image user posted image user posted image
isto, mogu i šal staviti, isto mi ga dođeuser posted image

_____________________________

...iskrica u oku, toplina u dodiru, sunce u osmijehu..čine da se osjećam sretnom, dušo mamina:)
Odjednom je sve dobilo boje...

(odgovor članu dzeni_nl)
Neposredna veza do poruke: 61
   RE: oprema za spavanje
18.1.2010 16:15:24   
acudesa
Ja volim pidžame strašno, po cijeli dan znam provesti u njoj i onda opet se samo svalim u krevet

_____________________________

...iskrica u oku, toplina u dodiru, sunce u osmijehu..čine da se osjećam sretnom, dušo mamina:)
Odjednom je sve dobilo boje...

(odgovor članu acudesa)
Neposredna veza do poruke: 62
   RE: oprema za spavanje
18.1.2010 16:16:02   
Hanady RR
IZVORNA PORUKA: Hanady

ja vala bez pamučne pidžame nemogu da spavam...spavaćince nikako sva s eja jadan zapetljam nemogu ujutro sama sebe da nađem. Imam i ja nekih svilenik, p onih kao malo sexy pa preko ogrtači pa uz njih papuče...ma to samo za ukras stoji.


IZVORNA PORUKA: Hanady

ma bjež ba šta mu se imam osebno oblačit...ja kad vidim koliko je sati skinem se do gola...obavim svoju dužnost odmah se kupam i pravac pamučna pidžama a zimi vjerovali ili ne i čarape i to one muške bijele adidas.


samo da vam citiram svoje sinošnje postove...
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image vela havle sve smo isteuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 63
   RE: oprema za spavanje
18.1.2010 16:27:34   
dzeni_nl
IZVORNA PORUKA: acudesa

Ja volim pidžame strašno, po cijeli dan znam provesti u njoj i onda opet se samo svalim u krevet


kao da sam ja pisala, evo danas sam cijeli dan u pidzami.


_____________________________

Ima nade za bolje sutra...
04.09.2010 rodila se Marisa mamina radost najveca.

(odgovor članu acudesa)
Neposredna veza do poruke: 64
   RE: oprema za spavanje
18.1.2010 23:57:23   
mamine oci
tacno ponoc a dragom mi rodjendan idem mu se ususkat,jer ja sam mu najbolji poklonuser posted image al ovog puta bez opreme za spavanjeuser posted image

_____________________________

Haris 28.10.1999
Fatih 25.01.2008
Iman 13.01.2013


(odgovor članu dzeni_nl)
Neposredna veza do poruke: 65
   RE: oprema za spavanje
18.1.2010 23:59:38   
teacher75
uh danas vidjeh u benetonu (onaj beneton kod ekonomije gdje prodaju pidzame i donji ves) snizenje 70%. razboljela sam se, sve pidzamice po mom ukusu, a jeftine, sada oko 40km, ali ostali samo mali brojevi:(((

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu mamine oci)
Neposredna veza do poruke: 66
   RE: oprema za spavanje
19.1.2010 0:05:07   
Hanady RR
vala teacher bolje da nisi ni napisla kad su ti brojevi za ove što su se vratile u farmerke br.27 user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image ja broj samo mogu nać kod onih ciga na pijaci...šta god u ruke uzmem od exstrem intimo  il alme ras  nema iznad 38...tuga božija ova sniženja samo za mršave.

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 67
   RE: Odjeća za spavanje
19.1.2010 18:18:54   
A Iman
MORA BITI LIJEPA,
KVALITETNA,
OD PRIRODNOG MATERIJALA,
I JAKO U D O B N A.

SVE MOJE "OPREME ZA SPAVANJE" SU IZ VS i NEXT-a

< Poruku je uredio acudesa RR -- 10.2.2010 18:26:55 >

(odgovor članu MELLI)
Neposredna veza do poruke: 68
   RE: odjeća za spavanje
27.9.2010 23:01:05   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: teacher75


IZVORNA PORUKA: dadada

ne bih ja mogla u tangama zaspati nema tih para...prije gola...mene ne smije nista stiskati, stezati, zuljati, grebati....ma ne smije sat kucatiuser posted image


ne mogu u tangama ni hodati, a kamoli spavati. kad se sjetim kako sam prije 10ak godina nosila tange, sad ne bi mogla ni 5 minuta. a nije ni zdravo!

user posted image user posted image user posted image potpisujem
ja spavam u pidžami najviše volim one kratke do koljena...

< Poruku je uredio Breskva -- 27.9.2010 23:02:35 >

(odgovor članu teacher75)
  Neposredna veza do poruke: 69
   RE: odjeća za spavanje
27.9.2010 23:20:02   
veeseelaa
u medjuvremenu sam skontala da imam bezbroj pidžama user posted image user posted image user posted image user posted image al stvarno ih ne nosim, kad sam bila trudna nosila sam u jesen i zimu da ne prehladim pupu
Inače stan mi je topao pa je uvijek pitanju neka spavaćica svilena na bretelice ili neki svileni šorc i maica na bretelice
Volim svilenkaste stvarčice za spavanje
evo jedne koja mi se dopada, ima par sličnih pa istih čini mi se

http://2.bp.blogspot.com/_pH1gWe42xsE/RmNJoL3Y0dI/AAAAAAAAABM/IgpoXAQmjzQ/s320/SVILENA+SPAVACICA+02+a.jpg

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 70
   RE: odjeća za spavanje
27.9.2010 23:23:33   
Hanady RR
ja imam ovakvu boje šampanjca ista...i preko kratki penjoar istoga metrijala i boje...user posted image
samo jedna u nizu mojih omiljenih....
no ja u njima ne spavam zimi...nema šanseuser posted image


_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 71
   RE: oprema za spavanje
27.9.2010 23:25:52   
Ilhana RR

IZVORNA PORUKA: Skvo RR

IZVORNA PORUKA: dadada

pidzama definitivno...meni se spavacica zarola do vratauser posted image


Ista stvar i kod mene! Interesantno, imam vise pidzama, i od svih najdraze su mi moje  dvije pravoooo stareee pidzame, moj MM ih zove dronjci!user posted image user posted image user posted image user posted image Njih najvise volim, ali ih oblacim kada je mm na putu!! To je TOP SECRET!


Ha :P tu pidzamu sam ja vidila :P

_____________________________

~~~ Living the dream ~~~

* Lamija 6 maj 2008
* Vedad 20 decembar 2014

(odgovor članu Skvo RR)
Neposredna veza do poruke: 72
   RE: odjeća za spavanje
27.9.2010 23:27:08   
veeseelaa
al stvarno su lijepe user posted image e sad za zimu ako je stan teže ugrijati ne ide, bilo bi promrzlih



_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 73
   RE: oprema za spavanje
27.9.2010 23:27:55   
Ilhana RR
Ja najvolim da spavam u gacicama =) al nemere se uvijek tako... ovdje se cesto ima kupiti donji dio samo tako da ja uzmem cesto donji dio dugi nogavica a gore u potkosulji... posto imam alergiju na grinje nesmijem da se znojim kad spavam jer tada se grinje najvise pojavljivaju... tako da najcesce spavam u gacicama i potkosulji...

_____________________________

~~~ Living the dream ~~~

* Lamija 6 maj 2008
* Vedad 20 decembar 2014

(odgovor članu Ilhana RR)
Neposredna veza do poruke: 74
   RE: odjeća za spavanje
27.9.2010 23:29:38   
Hanady RR
IZVORNA PORUKA: veeseelaa

al stvarno su lijepe user posted image e sad za zimu ako je stan teže ugrijati ne ide, bilo bi promrzlih



meni vala vesela da vatru pod nogama nalože ja kad znam da je zimsko doba ja bez čarapa u krevet ne idem...
majkemi ne znam što sam takva...al zimu ne livo nikako...
ja imam i kamin onaj lijepi za romantične trenutke...al ja i ispred njega u adidas bijelim čarapama ležimuser posted image user posted image user posted image
a kuću grijemo na gas...kad smo uvodili grijanje ja uz podno i rebara na radijtore više od projektovanog tražila...al džaba


< Poruku je uredio Hanady RR -- 27.9.2010 23:30:45 >


_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 75
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Pelene.
пеперутка16

Kada ste počeli da odbijate svoju bebu?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *