|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  15 16 [17] 18 19   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Gdje kupiti odjecu za trudnice u SA?
8.12.2012 11:03:05   
ddiddi
U Waikikiju imaš kolekciju za trudnice. Tu možeš kupiti pantalone na peglu (u septembru ja platila 32 KM i to pravo kvalitetne ali odrađene na fazon da se mogu koristiti i poslije poroda), majice za trudnice (ja svoju platila 19 KM), džempere, trenerke (19 KM) i sl. poprilično povoljno..

Također ima na netu stranica www.ekobeba.ba odjeljak za trudnice gdje možeš naručiti pantalone, trenerke, majice, tunike i sl. Tu sam pantalone na peglu platila 49,90 KM, trenerku 39,90, majice po 20 KM, tunike deblje po 39 KM ali su jako kvalitetne stvari. Nosim ih cijelu trudnoću i jako sam zadovoljna.

Također ima prodavnica preko puta GRAS-a u Ćumuriji, oni imaju dosta odjeće za trudnice. Tu sam kupila samo jednu tuniku i obzirom da sam ranije kupila dovoljno odjeće, tu nisam imala potrebe.

Na pijacama imaš također da kupiš farmerke za trudnice te razne tunike i džempere. Za farmerke za trudnice preporučujem pijacu Sirano.

Ima i radnja Bambino u Importane centru. Oni imaju SVE za trudnice ali su poprilično skupi, tako da sam ja tu kupila samo ono što mi je bilo neophodno a nisam imala nigdje drugo kupiti. Tu sam kupila štrample za trudnice i platila sam ih 26 KM ali ih nosim cijelu trudnoću i jako su kvalitetne. Napravljene specijalno za trudnice, udobne ali i privlačne. Tu također ima veša za trudnice, džempera, haljina, kaputa, majica ama sve :)

U Azelu nisam uspjela ništa naći, možda sam jednostavno potrefila loš period.

Kao što vidite, puno sam obišla dok sam našla prava mjesta za kupovinu. Ali ono što sam kupila, mi je jako koristilo i puno sam zadovoljna.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 401
   RE: Gdje kupiti odjecu za trudnice u SA?
10.12.2012 12:16:40   
3mina
Mnogo sam zadovoljna i jako su udobne imas tri boje bijela one su oko 6 6,50KM a imaju i baby roza i baby plava one su 9,90 KM malo su drugacije obradjene i dublje malo od bijelih a skuoplje su jer uz njih imaju potkosulje za trudnice i dojilje koje su 24,50 KM. Al taj kompletic ti je oko 35,00 KM gace i potkosulje jako zahvalne i ugodne! U poredjenju sa ostalima kao La sensa gace 20KM a potkosuja 45 KM ili baby centar samo gace oko 50 KM oni ( alma Ras)su idealni kvalitetni a i jos domaća firma!

Lijep pozdrav

(odgovor članu Pretty mamma)
Neposredna veza do poruke: 402
   RE: Gdje kupiti odjecu za trudnice u SA?
10.12.2012 15:29:47   
I love youu
Ja sam kupila tu rozu potkosulju,mada sam jos trudnica,i rekle mi one tete tamo da je i sad mogu nositi.I istina je stvarno,jer su mi grudi vec narasle pa me malo moji stari grudnjaci stezu,a potkosulja extra bez grudnjaka moze.A gacice sam uzele bijele i dobre su,duboke.Ne treba uzimati veci br,bar je tako slucaj sa mnom,jer su gore duboke i razvlace se,tako da mi moze isti br kao i prije sto sam nosila njihove gace.

(odgovor članu 3mina)
Neposredna veza do poruke: 403
   RE: Gdje kupiti odjecu za trudnice u SA?
19.12.2012 10:48:04   
Just smile
Jel' ko bio skoro u onom Prenetalu u Mepas mall-u u Mostaru? U katalogu imaju baš lijepih stvari.

http://prenatal.s3.amazonaws.com/cataloghi-en/2011/new_collection_AI_2011/mtb_com/index.html

(odgovor članu I love youu)
Neposredna veza do poruke: 404
   RE: Gdje kupiti odjecu za trudnice u SA?
19.12.2012 12:35:12   
Neca xxx

IZVORNA PORUKA: I love youu

Ja sam kupila tu rozu potkosulju,mada sam jos trudnica,i rekle mi one tete tamo da je i sad mogu nositi.I istina je stvarno,jer su mi grudi vec narasle pa me malo moji stari grudnjaci stezu,a potkosulja extra bez grudnjaka moze.A gacice sam uzele bijele i dobre su,duboke.Ne treba uzimati veci br,bar je tako slucaj sa mnom,jer su gore duboke i razvlace se,tako da mi moze isti br kao i prije sto sam nosila njihove gace.


Je li ovo neka potkosulja/grudnjak i gdje si je kupila i koliko platila? Moji stari grudnjaci mi ne odgovaraju vise. Ovako nesto bi mi bas dobro doslo. user posted image


_____________________________

“Samo sam htjela da imam nešto tvoje… Zauvijek…”
“Želiš nešto moje? Zauvijek? Da li bi prezime moglo da posluži?”

(odgovor članu I love youu)
Neposredna veza do poruke: 405
   RE: Gdje kupiti odjecu za trudnice u SA?
19.12.2012 21:48:44   
I love youu

IZVORNA PORUKA: Neca xxx


IZVORNA PORUKA: I love youu

Ja sam kupila tu rozu potkosulju,mada sam jos trudnica,i rekle mi one tete tamo da je i sad mogu nositi.I istina je stvarno,jer su mi grudi vec narasle pa me malo moji stari grudnjaci stezu,a potkosulja extra bez grudnjaka moze.A gacice sam uzele bijele i dobre su,duboke.Ne treba uzimati veci br,bar je tako slucaj sa mnom,jer su gore duboke i razvlace se,tako da mi moze isti br kao i prije sto sam nosila njihove gace.


Je li ovo neka potkosulja/grudnjak i gdje si je kupila i koliko platila? Moji stari grudnjaci mi ne odgovaraju vise. Ovako nesto bi mi bas dobro doslo. user posted image


Hey tu potkosulju sam kupila u alma ras imaju roze i plave. 25Km je. Super je stvarno, i dugacka da se ne istrpava , siroka za stomak, a jos plus gore ima ovo za grudi. Kasnije moze za dojenje jer se taj gornji dio otkopca i beba dodje do sike, a tebi lako.

(odgovor članu Neca xxx)
Neposredna veza do poruke: 406
   RE: Gdje kupiti odjecu za trudnice u SA?
24.12.2012 8:43:50   
Just smile
Samo da prijavim da ima finih stvari u Prenetalu u Mepas mall-u. Ja u subotu hajrovala par stvarčica. Što se tiče cijena, sniženje je 30 % tako da je ok. Npr. haljina 70 KM isl. Ja sam još uvijek sitna osim stome, pa sam kombinovala shopping tu i u "normalnim" radnjama :)
eto ljubim vas :*

(odgovor članu I love youu)
Neposredna veza do poruke: 407
   RE: Gdje kupiti odjecu za trudnice u SA?
28.12.2012 22:56:21   
Artemida84
Pozdrav drage moje user posted image ! Da li ste negdje vidjele helanke za trudnice sa nekim uzorkom (ono da nisu jednobojne) i neke deblje za zime?

(odgovor članu Just smile)
Neposredna veza do poruke: 408
   RE: Gdje kupiti odjecu za trudnice u SA?
28.12.2012 23:08:30   
M kao Mama
e, cure moje, nije za trudnice ali ima izbora zaista, i brojeva do 52 tako da se da iskombinovati, novootvoprena radnja u WOG-u u vogošći, COIN, ima džempera, helanki, tunika, haljina, i zaista se da iskombinovati, a cijene presmješne, pa eto da znate

(odgovor članu Artemida84)
Neposredna veza do poruke: 409
   RE: Gdje kupiti odjecu za trudnice u SA?
29.12.2012 13:58:39   
ada_
mama alma hvala na informaciji user posted image
ima i u "Harisu" jako lijepih dugih majica i tunika,ja sam neki dan nakupovala bas svega a sve po 5km user posted image ,bas se lijepo moze iskombinovati sa nekim debljim dzemperom...

(odgovor članu M kao Mama)
Neposredna veza do poruke: 410
   RE: Gdje kupiti odjecu za trudnice u SA?
31.12.2012 12:31:29   
sanjaa
Ja se sve nadam da cu moci nositi svoje stare stvari... Kako vidim, te stvari za trudnice nisu bas jeftine, a trebaju mi samo par mjeseci :)
Gledala sam u Bambini Mondo, stvarno je preskupo, a Wai Kiki valjda kako kad, nije bilo bas izbora kad sam bila...

(odgovor članu ada_)
Neposredna veza do poruke: 411
   RE: Gdje kupiti odjecu za trudnice u SA?
31.12.2012 19:44:26   
M kao Mama

IZVORNA PORUKA: sanjaa

Ja se sve nadam da cu moci nositi svoje stare stvari... Kako vidim, te stvari za trudnice nisu bas jeftine, a trebaju mi samo par mjeseci :)
Gledala sam u Bambini Mondo, stvarno je preskupo, a Wai Kiki valjda kako kad, nije bilo bas izbora kad sam bila...



e, bogami blago tebi, ja kako god bi okrenulo nije išli, pa ni gaće da prostiš, hahahahha, stezale me preko stomaka i to sam morala mjenjati

(odgovor članu sanjaa)
Neposredna veza do poruke: 412
   RE: Gdje kupiti odjecu za trudnice u SA?
31.12.2012 21:03:41   
miracle
Ja kupila dvoje helanke na Ciglanama sto ste spominjale po 5KM,i neki dna nadem tuniku u Waikikiju oko 30 KM,bilo je super trenerki ali se rasprodalo.

(odgovor članu M kao Mama)
Neposredna veza do poruke: 413
   RE: Gdje kupiti odjecu za trudnice u SA?
31.12.2012 23:27:15   
M kao Mama
e, trenerke neku noć vidjeh u LC W ali su sive boje pa kome odgovaraju da znate

(odgovor članu miracle)
Neposredna veza do poruke: 414
   RE: Gdje kupiti odjecu za trudnice u SA?
1.1.2013 15:48:15   
Neca xxx
Ja sam se prije trudnoce stalno divila onim majicama sa natpisom "baby on board" i slicno i jedva sam cekala novu trudnocu da kupim sebi jednu i sada nikako da naletim na njih u Waikikiju. user posted image Vidjela sam da ih ima i u Bambino Mondo, ali mi se ne daje 50 KM za tu majicu. user posted image Pa ako neko vidi da su u Waikikiju dosle ovakve majice, neka mi javi.

Ja cu sutra biti punih 19 sedmica trudna i jos uvijek nosim svoje stvari. Jedino nosim trudnicke farmerke jer su mi udobnije od mojih, a na ostalim hlacama samo otkopcam dugme. user posted image Inace mi je stomak puno veci nego u prosloj trudnoci u tom periodu. I u prosloj trudnoci sam dosta dugo nosila svoje stvari, gacice nisam kupovala trudnicke (svakako su mi sve gacice niski struk), a sada nocu samo nosim muzeve potkosulje jer mi se moje istrpaju. user posted image user posted image

Gdje mogu naci trudnicke potkosulje a da im cijena nije user posted image ?

_____________________________

“Samo sam htjela da imam nešto tvoje… Zauvijek…”
“Želiš nešto moje? Zauvijek? Da li bi prezime moglo da posluži?”

(odgovor članu M kao Mama)
Neposredna veza do poruke: 415
   RE: Gdje kupiti odjecu za trudnice u SA?
1.1.2013 17:02:27   
M kao Mama

IZVORNA PORUKA: Neca xxx

Ja sam se prije trudnoce stalno divila onim majicama sa natpisom "baby on board" i slicno i jedva sam cekala novu trudnocu da kupim sebi jednu i sada nikako da naletim na njih u Waikikiju. user posted image Vidjela sam da ih ima i u Bambino Mondo, ali mi se ne daje 50 KM za tu majicu. user posted image Pa ako neko vidi da su u Waikikiju dosle ovakve majice, neka mi javi.

Ja cu sutra biti punih 19 sedmica trudna i jos uvijek nosim svoje stvari. Jedino nosim trudnicke farmerke jer su mi udobnije od mojih, a na ostalim hlacama samo otkopcam dugme. user posted image Inace mi je stomak puno veci nego u prosloj trudnoci u tom periodu. I u prosloj trudnoci sam dosta dugo nosila svoje stvari, gacice nisam kupovala trudnicke (svakako su mi sve gacice niski struk), a sada nocu samo nosim muzeve potkosulje jer mi se moje istrpaju. user posted image user posted image

Gdje mogu naci trudnicke potkosulje a da im cijena nije user posted image ?



neku noć bila i nije ih bilo, ali vjerovatno iza nove da će doći pa pogledaj, ja sam najskuplju platila oko 26 km, čini mi se, to na majce sa bebama mislim

a potkošulje sam uzimala u almi ras, do 12 km koje nisu trudnilčke samo malo dublji model i zaista su super jer su na v i mohu kasnije za dojenje bas su praktiične

(odgovor članu Neca xxx)
Neposredna veza do poruke: 416
   RE: Gdje kupiti odjecu za trudnice u SA?
1.1.2013 22:10:33   
Neca xxx
Mama Alma, znam da su u Waikikiju te majice s bebama bile oko 25 KM. To mi je taman cijena za takvu majicu. user posted image Imam osjecaj da su uvijek imali po nekoliko modela, a sada kada mi trebaju, nikako da naletim na njih.

Hvala na savjetu, pogledacu potkosulje u Alma Ras. Samo mi molim te reci da li su ti se skupile. Ja sam nekada davno kupovala Alma Ras ves i sve njihove potkosulje su mi se vrlo brzo skratile i rasirile, pa ih nisam mogla vise nositit. Tako da sam odustala od njihovog vesa odavno. Nadam se da su sada nesto promijenili.

_____________________________

“Samo sam htjela da imam nešto tvoje… Zauvijek…”
“Želiš nešto moje? Zauvijek? Da li bi prezime moglo da posluži?”

(odgovor članu M kao Mama)
Neposredna veza do poruke: 417
   RE: Gdje kupiti odjecu za trudnice u SA?
8.1.2013 9:12:30   
sanjaa
I ja trazim one majice s bebama u waikikiju, ali ih nema...:(

(odgovor članu Neca xxx)
Neposredna veza do poruke: 418
   RE: Gdje kupiti odjecu za trudnice u SA?
9.1.2013 9:07:26   
Just smile
Imate u Bambini mondu sniženje ako kupite jednu majicu na drugu je 50 %. S aplikacijama su 44 KM, a bez mislim 34 KM. Ja sam nekoliko uzela i puno je bolji pamuk od Waikija. I divnee suu :))

(odgovor članu sanjaa)
Neposredna veza do poruke: 419
   RE: Gdje kupiti odjecu za trudnice u SA?
28.2.2013 12:41:25   
CombatKitten
Iz waikikija imam dvije majice, odlične su.
Moram vas sve uputiti u PENTI (turski butik čarapa kod preporoda u gradu), kupila sam hulahopke od 100 dena 50% najlon, 50% pamuk super udobne za 15,90KM, dok sam u bambini mondu bacila 25 KM na 100% najlonske i 80 dena. u pentiju imaju i tanje.
na ciglanama elastične farmerke za trudnice 30 KM user posted image , sirano je skuplji. ima i u harisu širokih majica za trudnice, sa naprintanim malim stopalima na pupi 9 ili 10 KM.
sretan shopping vam želim.

(odgovor članu Just smile)
Neposredna veza do poruke: 420
   RE: Gdje kupiti odjecu za trudnice u SA?
20.3.2013 16:01:12   
pepe le fuj
Zna li neko gdje ima da se kupi svecana haljina za trudnicu? Uskoro cu ici na vjencanje koje mi je vazno, a ne znam sta da obucem...a bit cu pet i po mjeseci trudna tada :)

(odgovor članu CombatKitten)
Neposredna veza do poruke: 421
   RE: Gdje kupiti odjecu za trudnice u SA?
20.3.2013 16:21:49   
ada_

IZVORNA PORUKA: CombatKitten

Iz waikikija imam dvije majice, odlične su.
Moram vas sve uputiti u PENTI (turski butik čarapa kod preporoda u gradu), kupila sam hulahopke od 100 dena 50% najlon, 50% pamuk super udobne za 15,90KM, dok sam u bambini mondu bacila 25 KM na 100% najlonske i 80 dena. u pentiju imaju i tanje.
na ciglanama elastične farmerke za trudnice 30 KM user posted image , sirano je skuplji. ima i u harisu širokih majica za trudnice, sa naprintanim malim stopalima na pupi 9 ili 10 KM.
sretan shopping vam želim.

ove majice u harisu nisam nikad vidjela bas cu malo vise potrazit hvala za info

(odgovor članu CombatKitten)
Neposredna veza do poruke: 422
   RE: Gdje kupiti odjecu za trudnice u SA?
20.3.2013 16:23:53   
ada_

IZVORNA PORUKA: pepe le fuj

Zna li neko gdje ima da se kupi svecana haljina za trudnicu? Uskoro cu ici na vjencanje koje mi je vazno, a ne znam sta da obucem...a bit cu pet i po mjeseci trudna tada :)

ne znam gdje bi ih tacno moglo biti ali mozes potraziti i neku ne trudnicku koja je na neki fazon uska gore s trakom ispod grudi i onda se siri meni super prosla a bila sam 5 mjeseci trudna i imala sam poprilicno veliki stomak.....

(odgovor članu pepe le fuj)
Neposredna veza do poruke: 423
   RE: Gdje kupiti odjecu za trudnice u SA?
20.3.2013 22:50:57   
CombatKitten

IZVORNA PORUKA: ada_


IZVORNA PORUKA: CombatKitten

Iz waikikija imam dvije majice, odlične su.
Moram vas sve uputiti u PENTI (turski butik čarapa kod preporoda u gradu), kupila sam hulahopke od 100 dena 50% najlon, 50% pamuk super udobne za 15,90KM, dok sam u bambini mondu bacila 25 KM na 100% najlonske i 80 dena. u pentiju imaju i tanje.
na ciglanama elastične farmerke za trudnice 30 KM user posted image , sirano je skuplji. ima i u harisu širokih majica za trudnice, sa naprintanim malim stopalima na pupi 9 ili 10 KM.
sretan shopping vam želim.

ove majice u harisu nisam nikad vidjela bas cu malo vise potrazit hvala za info


http://www.c-and-a.com/de/de/shop/product.html#!/Women//Umstandsmode/T-Shirts%20&%20Tops/103407/1

to je ta majica, kupljena u harisu u wisi.

(odgovor članu ada_)
Neposredna veza do poruke: 424
   RE: Gdje kupiti odjecu za trudnice u SA?
21.3.2013 15:44:59   
entinte
Ženice upravo sam uputila Waikikiju mail u vezi njihovih majcica sa slikom bebe pa cekam odgovor. Čim se jave javim i ja vama sta su mi rekli da li ce uskoro biti i kada tacno :)

_____________________________

Svaki neuspjeh je iskušenje koje prethodi uspjehu!!!
K 08.04.2011 15:20 h, 3480 gr i 51 cm
N 15.11.2013 10:08 h, 3650 gr i 52 cm
I 15.11.2013 10:09 h, 3700 gr i 53 cm

(odgovor članu CombatKitten)
Neposredna veza do poruke: 425
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  15 16 [17] 18 19   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  15 16 [17] 18 19   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *