|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  7 8 9 [10] 11   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Pomoc NASOJ forumasici!!!
21.2.2010 13:20:09   
Apotekarka
kako bi i ja rado s vama na kavicuuser posted image
Dok malo otopli jedne nwedjelje cu muza navratiti da me dovuce s bebijom kad se budete sta okupljale a on nek ide s kolegama s faxa na kavu....
Drago mi je sto se za nasu forumasicu skupilo novca...

_____________________________

Nase malo zlato Antonio stiglo je 30.06.2009
Nasa mala princeza Ana stigla 14.04.2013

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 226
   RE: Pomoc NASOJ forumasici!!!
21.2.2010 23:18:01   
Visnja RR
Ona vas je sve pozdravila i zahvalila se...
skupili smo 225 km , nekoliko paketa pelena , vlaznih maramica...

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu Apotekarka)
Neposredna veza do poruke: 227
   RE: Pomoc NASOJ forumasici!!!
10.3.2010 23:30:44   
veeseelaa
obzirom da se našoj forumašici pokvario laptop imam jednu molbicu (nadam se da nije pretjerana) ako neko ima neki komp koji ne koristi, koji mu je viška ili koji će prodati za malu lovu da se javi pa da se isti kupi od novca koji forumasice prikupe

Obzirom na situaciju naše forumašice mislim da bi joj isti mnogo znacio


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 228
   RE: Pomoc NASOJ forumasici!!!
11.3.2010 0:02:15   
Visnja RR
odlicna ideja ! eto ja probah da akciju prodajem/kupujem pretvorim u humanitarnu bas i zbog NJE ali...

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 229
   RE: Pomoc NASOJ forumasici!!!
11.3.2010 0:08:39   
veeseelaa
IZVORNA PORUKA: veeseelaa

obzirom da se našoj forumašici pokvario laptop imam jednu molbicu (nadam se da nije pretjerana) ako neko ima neki komp koji ne koristi, koji mu je viška ili koji će prodati za malu lovu da se javi pa da se isti kupi od novca koji forumasice prikupe

Obzirom na situaciju naše forumašice mislim da bi joj isti mnogo znacio



razgovarala sam sa jednom našom forumašicom pa možda nešto bude od kompa, javiće se ona sutra na ovoj temi s info

< Poruku je uredio veeseelaa -- 11.3.2010 0:09:01 >


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 230
   RE: Pomoc NASOJ forumasici!!!
11.3.2010 9:28:39   
veeseelaa
IZVORNA PORUKA: veeseelaa

obzirom da se našoj forumašici pokvario laptop imam jednu molbicu (nadam se da nije pretjerana) ako neko ima neki komp koji ne koristi, koji mu je viška ili koji će prodati za malu lovu da se javi pa da se isti kupi od novca koji forumasice prikupe

Obzirom na situaciju naše forumašice mislim da bi joj isti mnogo znacio



_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 231
   RE: Pomoc NASOJ forumasici!!!
11.3.2010 12:32:33   
veeseelaa
IZVORNA PORUKA: veeseelaa

IZVORNA PORUKA: veeseelaa

obzirom da se našoj forumašici pokvario laptop imam jednu molbicu (nadam se da nije pretjerana) ako neko ima neki komp koji ne koristi, koji mu je viška ili koji će prodati za malu lovu da se javi pa da se isti kupi od novca koji forumasice prikupe

Obzirom na situaciju naše forumašice mislim da bi joj isti mnogo znacio




evo sinoć sam se čula sa remzy putem FB i ona će svoj stari računar pokloniti našoj forumašici
Sad mi je poslala poruku putem FB i obavijestila me o istom, kaže ne može da se prijavi nikako cijelo jutro na RR

Remzy zaista si divna, hvala ti mila moja i tebi i tmuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

< Poruku je uredio veeseelaa -- 11.3.2010 12:35:27 >


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 232
   RE: Pomoc NASOJ forumasici!!!
11.3.2010 13:55:38   
Visnja RR
odlicno user posted image
ja sam poslala njen CV na par adresa pa cemo vidjeti

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 233
   RE: Pomoc NASOJ forumasici!!!
11.3.2010 22:52:22   
veeseelaa
remzy draga šta bi, možeš li se prijaviti?
Mislim da je naša forumašica na putu da dobije posao, sljedeće sedmice će se sve znati definitivno, držim fige

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 234
   RE: Pomoc NASOJ forumasici!!!
11.3.2010 22:55:55   
Hanady RR
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 235
   RE: Pomoc NASOJ forumasici!!!
11.3.2010 22:57:35   
Apotekarka
user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Nase malo zlato Antonio stiglo je 30.06.2009
Nasa mala princeza Ana stigla 14.04.2013

(odgovor članu Apotekarka)
Neposredna veza do poruke: 236
   RE: Pomoc NASOJ forumasici!!!
19.3.2010 12:06:07   
veeseelaa
remzy jesil se vidjala/čula s našom forumašicom?

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu Apotekarka)
Neposredna veza do poruke: 237
   RE: Pomoc NASOJ forumasici!!!
28.3.2010 0:19:07   
veeseelaa
jedno pitanje za organizatora pomoci nasoj forumasici
Hoce li se i dalje vrsiti prikupljanje novca za istu????
mislim da bi trebalo sto prije organizirati akciju jer situacije kod nje je zaista teska
Organizator bi je mogao kontaktirati da se uvjeri u stvarno stanje

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 238
   RE: Pomoc NASOJ forumasici!!!
28.3.2010 0:20:47   
veeseelaa
evo za par dana dolazi 1, znaci zenice koje rade dobit ce plati pa mozemo odvojiti po 10 KM za nju
Znam da ovo nije rjesenje al.... ona beznadezno trazi posao ali... ne ide to tako lako, zato budimo uz nju
Ajte cure, budite dobre kao i do sada

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 239
   RE: Pomoc NASOJ forumasici!!!
28.3.2010 0:25:01   
veeseelaa
i sta je sa organizacijom prodaje/zamjene djecije garderobe??? neko je nudio svoju bastu za realizaciju navedenog????
Zakup od stolova trebao je ici u humanitarne svrhe
Jel neko zna sta je s'tim?
i na takav nacin bi mogli pomoci

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 240
   RE: Pomoc NASOJ forumasici!!!
28.3.2010 1:46:13   
Visnja RR
molim sve koje mogu da uplate novac za nasu forumasicu na "moj" ZR... sa naznakom "za nasu forumasicu".. akcija baby bazar je 10-11 april... pratiti temu o tome

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 241
   RE: Pomoc NASOJ forumasici!!!
31.3.2010 20:34:19   
Hanady RR
ženice moje drage user posted image user posted image user posted image user posted image malo sam sa njom popričala.
ja sam sad elektronskim bankarstvom na onaj žiro račun mame njene poslala nešto malo novaca da za sutra imaju.
ženice moje...sve je super i Ok i znam nemamo ni mi ali nas 20 aktivnih koliko nas ima svaku večer da po 2 KM sutra uplatimo to je 40KM. njoj našoj forumašici to je veliko trenutno. budite divne kao i do sada.

sreća je beba je dobra i zrava i sluša ali je njoj mami teškouser posted image
Ona posao očekuje...to je naša pametnica...od 370 kandidata na tesiranju u 7 kandidata je ušla i čeka odgovor  a mi joj šaljemo pozitivne vibracije.

Molim vas uplatite nešto na višnjin račun...i ja ću na njen opet uplatiti...nije bitno jeli 20,10, 5 ili 2 Km...kad nas više uplati  skupi se...teško joj je, mi mo tu za nju trebamo joj dati podršku...a ona pna je jedna divna duša koja će nam to vratiti svojim osmjehom svojom srećom i da za 2-3 godine kada se sa njom sretenmo ona će nas uvijek uvijek plemenito i iskreno voljeti jer ona je takva divna i plemenita.

molim vas


_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 242
   RE: Pomoc NASOJ forumasici!!!
31.3.2010 21:04:44   
Anoniman
meni jos stoji paket pelena i v.maramica koji sam njoj namijenila nekad prije...davno...sutra cu onda gledati da neso i uplatim

Treba li joj robice? znate li koji joj bebaca br. nosi?

(odgovor članu Hanady RR)
  Neposredna veza do poruke: 243
   RE: Pomoc NASOJ forumasici!!!
31.3.2010 21:08:52   
Hanady RR
IZVORNA PORUKA: dadada

meni jos stoji paket pelena i v.maramica koji sam njoj namijenila nekad prije...davno...sutra cu onda gledati da neso i uplatim

Treba li joj robice? znate li koji joj bebaca br. nosi?



robice ne znam sad nije mi pominjala a sve ostalo mi je rekla da treba rekla bi mi i to...a te pelene ako su odgovarajući broj mogli bi dogovorit da se skupi da se odnese...neznam sve kontam ženice da do nedelje šta uradimo pa da Višnju zamolimo da to proslijedi...



_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 244
   RE: Pomoc NASOJ forumasici!!!
31.3.2010 21:27:08   
noaa
Imam osjecaj da se na ovoj temi humanitarnost vrti samo par forumasica od velikog broja registriranihuser posted image user posted image user posted image ne razumijem zasto,situacija nije idealna i samo su rijetki sretnici koji dobro zive al ipak...Ja bih pohvalila moje forumasice iz MO odazvale smo se na sve akcije i na ovu cemo aBd jer nitko ne zna sta ga sutra ceka i nisu mi jasni oni koji ni ne procitaju molbuuser posted image user posted image Slobodno neka me sad neka napane i neka kaze" ja ako cu pomoci ne mora nitko znati" i ta supljarenja jer kad Visnja dodje na banku tamo 0 uplatauser posted image

_____________________________

NOA 16.03.09 mamina krofnica(je curica)

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 245
   RE: Pomoc NASOJ forumasici!!!
31.3.2010 21:38:06   
mamine oci

IZVORNA PORUKA: noaa

Imam osjecaj da se na ovoj temi humanitarnost vrti samo par forumasica od velikog broja registriranihuser posted image user posted image user posted image ne razumijem zasto,situacija nije idealna i samo su rijetki sretnici koji dobro zive al ipak...Ja bih pohvalila moje forumasice iz MO odazvale smo se na sve akcije i na ovu cemo aBd jer nitko ne zna sta ga sutra ceka i nisu mi jasni oni koji ni ne procitaju molbuuser posted image user posted image Slobodno neka me sad neka napane i neka kaze" ja ako cu pomoci ne mora nitko znati" i ta supljarenja jer kad Visnja dodje na banku tamo 0 uplatauser posted image

user posted image

_____________________________

Haris 28.10.1999
Fatih 25.01.2008
Iman 13.01.2013


(odgovor članu noaa)
Neposredna veza do poruke: 246
   RE: Pomoc NASOJ forumasici!!!
31.3.2010 21:47:25   
Hanady RR
IZVORNA PORUKA: noaa

Imam osjecaj da se na ovoj temi humanitarnost vrti samo par forumasica od velikog broja registriranihuser posted image user posted image user posted image ne razumijem zasto,situacija nije idealna i samo su rijetki sretnici koji dobro zive al ipak...Ja bih pohvalila moje forumasice iz MO odazvale smo se na sve akcije i na ovu cemo aBd jer nitko ne zna sta ga sutra ceka i nisu mi jasni oni koji ni ne procitaju molbuuser posted image user posted image Slobodno neka me sad neka napane i neka kaze" ja ako cu pomoci ne mora nitko znati" i ta supljarenja jer kad Visnja dodje na banku tamo 0 uplatauser posted image


tačno si u pravu...lijepo napisah 2 Km nas 20 aktivnih večeras...a evo vidim nema niko na temi...žao mi vala.

ja imam još dvije obaveze da ispunim jednu odmah iza prvog za jednog dječaka za put to sam sebi obećala, a druga za elinu -malu novac sam uplatila još da hranu koju sam kupila odmesem na autobus ili da se nađem sa curama sa te teme da im predam...malo me bolest djece izbacila iz takta al polako stignem ja svoje naume ispunit.

ženice nije lako nikome...ima na forumu nas mnogo kojima katkada pomoć treba...ovo je sada goruće...baš teška sudbina naše forumašice nije kriva ni za šta a baš ispašta. ima bebača...kad pogledam svoje dvoje sve bih za njih dala...a šta kad nema odakle da im dašuser posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu noaa)
Neposredna veza do poruke: 247
   RE: Pomoc NASOJ forumasici!!!
1.4.2010 14:16:35   
Anoniman
Uplatila sam na Visnjin racun...jos samo da mi je skontati nekog blizu mene ili da mi je usput da dobacim peleneuser posted image

(odgovor članu Hanady RR)
  Neposredna veza do poruke: 248
   RE: Pomoc NASOJ forumasici!!!
1.4.2010 15:53:14   
dafri
IZVORNA PORUKA: noaa

Imam osjecaj da se na ovoj temi humanitarnost vrti samo par forumasica od velikog broja registriranihuser posted image user posted image user posted image ne razumijem zasto,situacija nije idealna i samo su rijetki sretnici koji dobro zive al ipak...Ja bih pohvalila moje forumasice iz MO odazvale smo se na sve akcije i na ovu cemo aBd jer nitko ne zna sta ga sutra ceka i nisu mi jasni oni koji ni ne procitaju molbuuser posted image user posted image Slobodno neka me sad neka napane i neka kaze" ja ako cu pomoci ne mora nitko znati" i ta supljarenja jer kad Visnja dodje na banku tamo 0 uplatauser posted image


u pravu si ,baš je tako,nemam opravdanjauser posted image
i ja ću uplatiti u ponedeljak koliko moguuser posted image


_____________________________

mišljenje je kao dupe,svako ima po jedno

(odgovor članu noaa)
Neposredna veza do poruke: 249
   RE: Pomoc NASOJ forumasici!!!
1.4.2010 21:42:49   
Hanady RR
kako višnja ima obaveza ovoga vikenda...nećemo pelene skupljati za forumašicu...uplate su dobro došle...neke su se desile a neke veće i manje desit će se pa će moći sama da kupi.

uglavnom hvala koje mogu a hvala i onima koje ne mogu...sve se razumijemo...vremena nisu lagana nikome.user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu dafri)
Neposredna veza do poruke: 250
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  7 8 9 [10] 11   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  7 8 9 [10] 11   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *