|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Pomoc NASOJ forumasici!!!
21.1.2010 22:36:40   
Nunichi
Ja za svaku ovu nasu akciju pomislim "ovo sutra mogu biti ja". Ni jedna nije sigurna sta nam sutra donosi i kakvu nam je zavrzlamu sudbina pripremila...
Ali iskreno, sigurna sam da ovdje ima cura koje i bi i meni pomogle, ma sta da mi treba, iako se nikada nismo ni vidjele... I ponosna sam na nas, sve vise iz dana u dan. user posted image

(odgovor članu Skvo RR)
Neposredna veza do poruke: 26
   RE: Pomoc NASOJ forumasici!!!
21.1.2010 22:47:19   
Apotekarka
I ja sam spremna novcano pomoci onoliko koliko trenutno mogu,volim ciniti dobra djela i kao sto Nunichi kaze nikad ne znas sto te sutra ceka,meni je mm jednom rekao pa Sanja ti da si milioner mi bi propali jer kako sam osjetljiva valjda bez mame rano ostala suosjecam sa svacijim problemom,netko mozda to moje i ne cijeni tko zna ali ja znam da kad nesto tako ucinim da osjecam neki mir u sebi...srecu...A znate izreku DOBRO SE DOBRIM VRACA...I Sretna sam sto sam upoznala ovoliko dobrih zena koje su spremne pomoci jer danas toga nazalost sve manje ima...

_____________________________

Nase malo zlato Antonio stiglo je 30.06.2009
Nasa mala princeza Ana stigla 14.04.2013

(odgovor članu Nunichi)
Neposredna veza do poruke: 27
   RE: Pomoc NASOJ forumasici!!!
21.1.2010 22:47:27   
tea lana
Ja sam za user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Nunichi)
Neposredna veza do poruke: 28
   RE: Pomoc NASOJ forumasici!!!
21.1.2010 23:03:19   
Hanady RR
Draga Višnja ti si čisto oličenje anđela na zemlji....

svaka tvoja riječ me ''skršila'' i neka je...ja sam zaista zahvalna što imam priliku znati sve vas divne ženice.

da u akciji ušestvijem naravno...a da vas volim to znate odavno.

Čovjek je onoliko bogta koliko zna sa drugima podjelit....a ja znam da lijepa riječ toliko mi ponekada zanču...a toliko sam podrške na ovome forumu našla.

naša forumašica je naša i n nije bitno tko je bitno je da je nama jasno da ona ima malu bebu i da smo tu uvijek da pomognemo da se nedaće predeveraju.

baš nedavno na jednoj humanitarnoj temi pomislih i napisah kako neznamo ni koliko između nas ima onih kojima je pomoć potrebna i baš sada pojavi se ONA...mila i draga ženica...koja mi na forumu puno puno nedostajeuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu tea lana)
Neposredna veza do poruke: 29
   RE: Pomoc NASOJ forumasici!!!
21.1.2010 23:13:20   
bebano
Draga Visnja,

uopste ne trebas objasnjavati niti se pravdati time "da ti nisi neozbiljna" jer to znamo svi. Niko ovaku akciju nebi "potegnuo" onako, bez veze. Sve smo tu, uz tu nasu forumasicu i pomoci cemo joj koliko god budemo mogle.


_____________________________

Luka - Mamina sreća
27.05.2008

Sunce moje malo :-))


(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 30
   RE: Pomoc NASOJ forumasici!!!
21.1.2010 23:16:52   
milenium
i ja sam tuuser posted image iako skoro nikog ne znam sa foruma,i više sam tu radi nekih informacija i ponekad zezancija,uvjek sam za pomoći,svejedno mi je bila naša forumašica ili ne bila svejedno tko je.

(odgovor članu bebano)
Neposredna veza do poruke: 31
   RE: Pomoc NASOJ forumasici!!!
21.1.2010 23:19:00   
veeseelaa
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  za nju, voli te veeseelaa, ma znaš ti to

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu milenium)
Neposredna veza do poruke: 32
   RE: Pomoc NASOJ forumasici!!!
21.1.2010 23:37:53   
Anoniman
Naravno da cemo pomoci.
Ovo je bas strasno, svaki dan dijelimo toliko toga, pricamo o toliko gluposti, a jedna od nas ima pravi problem. Kao sto neko rece, mozda smo sjedili i pili kafu a da ni svjesni nismo sta ti se dogadja. Draga moja nemoj se brinuti, makat toliko ti mogu reci, nisi sama, ti imas nas

(odgovor članu veeseelaa)
  Neposredna veza do poruke: 33
   RE: Pomoc NASOJ forumasici!!!
21.1.2010 23:39:55   
tweety
Računajte i na mene!!!

_____________________________

Prince `05
Princess `08

Ente kalbii, ente kullun fii hajatii..."Moje si srce, sve si u zivotu mom..."

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 34
   RE: Pomoc NASOJ forumasici!!!
21.1.2010 23:47:38   
Mala Selma
Svaka cast Visnjauser posted image user posted image
I mi smo tu....svaki put me dirne u srce kada cujem neku tuznu pricuuser posted image user posted image user posted image
I kada malo razmislim, ljudi su se opcenito udaljili jedni od drugih, sve neka trka-frka, a nemas pojma jel ti prvi komsija gladan!!
Ma stara vremena su zakon....eh da sam se Bogdo rodila prije pedeset godina........

_____________________________

Ljubav se zove imenom tvojim 28.04.2009.


(odgovor članu myb@by)
Neposredna veza do poruke: 35
   RE: Pomoc NASOJ forumasici!!!
21.1.2010 23:56:24   
mamine oci
uvjek za...

_____________________________

Haris 28.10.1999
Fatih 25.01.2008
Iman 13.01.2013


(odgovor članu Mala Selma)
Neposredna veza do poruke: 36
   RE: Pomoc NASOJ forumasici!!!
22.1.2010 0:06:01   
Visnja RR
Dacu vam sutra neke informacije oko pelena i kremica za bebu...
Dogovoricemo sve za jednu kaficu pa cemo to skupiti ... ja to mogu drzati i kod sebe dok joj ne odnesemo..
dok citam sta pisete toliko sam tuzna pa opet sretna...
za sada joj je novac najpotrebniji... pelene mozemo odnositi i svakih dvadesetak dana dok se ona ne sredi...
ljubim vas

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu mamine oci)
Neposredna veza do poruke: 37
   RE: Pomoc NASOJ forumasici!!!
22.1.2010 0:35:07   
Dida79
Visnja daj nam neki ziro racun ili mozemo na onaj tvoj.Samo navesti razlog uplateuser posted image

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 38
   RE: Pomoc NASOJ forumasici!!!
22.1.2010 0:36:30   
veeseelaa
IZVORNA PORUKA: Visnja RR


Molim sve vas koje ste u mogucnosti da uplatite svoju pomoc na moj ZR sa naznakom "za nasu forumasicu”…
Sad joj je potreban novac da izmiri racune I potrebne su joj pelene (sad zaboravih koja velicina ali cu to reci kasnije kad mi mozak proradi)…
Znam, neko ce mozda reci "zasto da pruzam pomoc a da ne znam ko je to”… al vjerujte mi ona je jedno nase divno stvorenje…
MI MORAMO da joj vratimo osmjeh na njeno lijepo lice…
Da budemo vjetar u jedra dok ona ne stane na svoje noge… a to ce ako Bog da biti cim ona sebi nadje neki posao…

Ljubim Vas sve



"za nasu forumasicu”

ako se placa preko UNICREDIT bank:

Tomic Visnja
40325179000

a ako se placa preko druge banke :

3386902116418380
s pozivom na Tomic Visnja 4032517900






_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 39
   RE: Pomoc NASOJ forumasici!!!
22.1.2010 0:36:34   
Hanady RR
IZVORNA PORUKA: Dida79

Visnja daj nam neki ziro racun ili mozemo na onaj tvoj.Samo navesti razlog uplateuser posted image


mila imaš na 1 stranci u Višnjinom postu sve informacije o računu


_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu Dida79)
Neposredna veza do poruke: 40
   RE: Pomoc NASOJ forumasici!!!
22.1.2010 0:38:57   
Dida79
Hvala nisam vidjela...

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 41
   RE: Pomoc NASOJ forumasici!!!
22.1.2010 0:41:14   
Ella_H
Voljela bih pomoci ako ima neki nacin preko
Pay -pal -( koliko toliko cigla po cigla kucica

(odgovor članu Dida79)
Neposredna veza do poruke: 42
   RE: Pomoc NASOJ forumasici!!!
22.1.2010 9:36:30   
anidla
evo cekam informacije za pelene i kremice, vlazne maramice, ma sta god...naravno da cu se i ovdje odazvati...i svakoj narednoj pomoci....daj boze da ih sto manje bude, ne zbog nas koje smo voljne pomoci, nego da sto manje ljudi osjeti bol, patnju, neimastinu, bolest...ma sta god.....

Visnja, ako bude se kafa organizovala da se stvari doonesu, javite mi!!!!

forumasici kojoj je potrebna pomoc user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image



_____________________________

You may only be a person in this world, but for someone, you are the world ¦ ¦ ¦

09.11.2009 :) Noa



07.01. prohodali :)

(odgovor članu Ella_H)
Neposredna veza do poruke: 43
   RE: Pomoc NASOJ forumasici!!!
22.1.2010 9:55:16   
samedi
I ja sam tu! Mislim da su ovakve akcije divne,bez obzira na tuzni razlog koji ih pokrece.Sve mi se mozemo naci u takvoj situaciji i nikad ne treba nekome uskratiti pomoc.Nasa snaga je u tome sto smo ovdje kao porodica,a cak i mali prilog ce pomoci!

_____________________________

Moja ljubicica-bubicica N. 5.5.2010. 2850gr 51cm 18:25
Prohodala 6.6.2011.<3
Bubamara A. je stigla 15.11.2012. 3400gr 55 cm 02:45

(odgovor članu anidla)
Neposredna veza do poruke: 44
   RE: Pomoc NASOJ forumasici!!!
22.1.2010 10:06:43   
Anoniman
Ovo je samo pokusaj da nesto objavim jer mi je blokirano sve posle pbjave od SAMEDI

(odgovor članu anidla)
  Neposredna veza do poruke: 45
   RE: Pomoc NASOJ forumasici!!!
22.1.2010 10:07:21   
mamina princeza
Idem odmah danas  da uplatim svoj skromni doprinos.....

i zaista sam sretna sto sam clan ovog foruma zbog ovakvih stvari. Nikad ne znam sat se meni sutra moze dogodit i nekako se osjecam sigurnije  s vama.

Lakse mi je sto ne znam ko je forumasica jer onda bih se sigurno isplakala a opet ne bih mogla vise uciniti nego ovako. Svakako ko god da je zelim joj sto prije rjesavanje njenih problema.... pusa


_____________________________

Moja princeza 04.07.2008
Moj princ 26.02.2012

(odgovor članu samedi)
Neposredna veza do poruke: 46
   RE: Pomoc NASOJ forumasici!!!
22.1.2010 10:08:11   
new mama
Maida probaj uci preko mozille,tad nista ne blokira,barem je kod mene takouser posted image

_____________________________

A&V ~moje sve na svijetu ~


(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 47
   RE: Pomoc NASOJ forumasici!!!
22.1.2010 10:08:30   
Nedi
Naravno uplaćujem iduće sedmice novac, tu smo da jedna drugoj pomognemo, evo me cmizdirm k'o malo dijeteuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image , sreća pa sam danas sama u kancelariji

_____________________________

24.12.2007.
24.o9.2013.

(odgovor članu samedi)
Neposredna veza do poruke: 48
   RE: Pomoc NASOJ forumasici!!!
22.1.2010 10:15:41   
Suzana
IZVORNA PORUKA: Mala Selma

I kada malo razmislim, ljudi su se opcenito udaljili jedni od drugih, sve neka trka-frka, a nemas pojma jel ti prvi komsija gladan!!
Ma stara vremena su zakon....eh da sam se Bogdo rodila prije pedeset godina........



user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Edi i Mak - DOUBLE BLESSING
27.05.2008.

Moji životi, ljubavi, sreće najveće...

(odgovor članu Mala Selma)
Neposredna veza do poruke: 49
   RE: Pomoc NASOJ forumasici!!!
22.1.2010 10:37:31   
mnn
ako ne budem došla mogu poslati višnja kremice i pelene za bebu i još neke sitnice ako treba...nikad neznaš kad možeš biti tu ti..robicu nemam jer sve dajem susjedi od alexa a ostale stvari sam dala drugoj susjedi kojoj je potrebno jako...tako da nemam robice samo ono što mu je dobro.Nuna draga moja ja bi tebi kuču sagradila ti si meni fenomenalna.ipak ču ja zari biti svekiuser posted image

_____________________________

alex ima 4 godine 2.5.2009
stize nam druga beba :)

(odgovor članu Nunichi)
Neposredna veza do poruke: 50
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *