|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  7 8 9 [10] 11   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Koju flasicu koristite za hranjenje vasih...
22.1.2011 9:12:44   
Dzenana_G
Hvala user posted image

_____________________________

11.05.2010. Princeza
20.06.2014. Princ

"Making the decision to have a child is momentous. It is to decide forever to have your heart go walking around outside your body"

(odgovor članu DM)
Neposredna veza do poruke: 226
   RE: Koju flasicu koristite za hranjenje vasih...
31.1.2011 0:05:50   
Hanady RR
prenos posta
IZVORNA PORUKA: lepao

kakvo iskustvo imate sa ovim markama?
ja ne dojim i beba najvise hoce nuk flasicu anatomsku..sve ostalo joj je teret..chicco nisam ni probala a aventovu flasicu tesko povlaci pa se nervira i hranjenje traje duplo duze...
sto se tice cucli vise voli aventovu pretpostavljam zato sto je veca i ne pada joj iz usta lako kao nukova...
beba je mala rodjena ranije pa je i to bitno istaknuti :)




_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu kana)
Neposredna veza do poruke: 227
   RE: Koju flasicu koristite za hranjenje vasih...
31.1.2011 0:27:34   
lepao
dali je pametno mijenjati flasice..recimo davati flasicu nuk anatomsku sa mlijekom a silikonsku sa cajem?


(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 228
   RE: Koju flasicu koristite za hranjenje vasih...
31.1.2011 19:49:36   
sanela.asja
panajbolje je kupiti dvije iste tako sam ja radila imala sam dvije nukove staklene one su najbolje dobro se odkuhaju i ..

_____________________________

Asja mamin zivot dragi...25.04.08
Dzenan bubica ..14.09.2011

(odgovor članu lepao)
Neposredna veza do poruke: 229
   RE: Koju flasicu koristite za hranjenje vasih...
5.2.2011 7:01:36   
lepao
ja imam nukove anatomske kaucuk..neko mi je rekao da su silikonske bolje? moj mali nece silikonske ne svidjaju mu se pa ne znam dali ga trebam siliti...

(odgovor članu sanela.asja)
Neposredna veza do poruke: 230
   RE: Koju flasicu koristite za hranjenje vasih...
9.2.2011 20:32:03   
rose
IZVORNA PORUKA: lepao

dali je pametno mijenjati flasice..recimo davati flasicu nuk anatomsku sa mlijekom a silikonsku sa cajem?




ja imam 3 nukove i jednu chicho i sada baby nova...ove nukove imaju isti oblik dude samo je na dvije kaucuk a na jednoj silikon, chcho ima najbolju dudu i uyela sam kauchuk a baby nova jos nismo probali ali je drugaciji oblik ili silikon...ja sam joj davala da pije iz nuk (i kaucuk i silikonska duda ) i iz ove chicho...i nije se bunila...isto tako iamm razlicite i cucle sto oblik sto materijal...i svaku prihvata isto


_____________________________

13.11.2010. u 04.35, docekali nasu princezu, nas ponos i srecu najvecu :)))

18.08.2015. u 21:53 docekali nasu princezu br 2, garavu malu lavicu :))

(odgovor članu lepao)
Neposredna veza do poruke: 231
   RE: Koju flasicu koristite za hranjenje vasih...
18.2.2011 22:13:33   
la bomba
Avent!user posted image

Ima ih svugdje, baš su dostupne, user posted image  i gdje god uđeš imaju sve tri veličine i svi sisači dodatni! Nikad nema da fali neka veličina. user posted image

A, inače, mi smo zadovoljni, služi nam svrsi.


(odgovor članu rose)
Neposredna veza do poruke: 232
   RE: Koju flasicu koristite za hranjenje vasih...
18.2.2011 23:45:58   
taurus
i mi sada koristimo avent i super su, jer su široke i lakše se peru a imam i sterilizator za njih, onaj za mikrovalnu

sa prošlom user posted image sam koristila nuk, ali su teže za pranje i sisači su im takođe nepraktični za održavanje zbog oblika
prednost je što nuk radi i staklene flašice koje su za početak praktične jer se brže voda ohladi u njima, a mogu se i sterilisati otkuhavanjem u vodi

(odgovor članu la bomba)
Neposredna veza do poruke: 233
   RE: Koju flasicu koristite za hranjenje vasih...
21.2.2011 20:59:07   
lepao
Mi smo promjenili sa nukove na aventovu zbog rupice..beba ima grceve pa smo skontali ili pokusavamo da skontamo dali je bolje sto sporije tece mlijeko iz aventove da beba brze svari nego kad joj lije mlijeko kao iz nukovih...manje zraka ulazi ona tako.
Jeli iko imao stim iskustva..sa gutanjem zraka i grcevima zbog toga?

(odgovor članu taurus)
Neposredna veza do poruke: 234
   RE: Koju flasicu koristite za hranjenje vasih...
21.2.2011 21:05:36   
reallove
mi koristimo avent od rodjenja nikad nismo imali problema,nije imao ni grceve...koristili smo cuclu 0+

_____________________________

"Majke se rađaju u istom trenutku kada i djeca. Ona prije toga nije postojala. Žena je postojala, ali majka, nikad. Majka je nešto potpuno novo"


Mamino sunce Ameen

11.08.2009. <3

(odgovor članu lepao)
Neposredna veza do poruke: 235
   RE: Koju flasicu koristite za hranjenje vasih...
2.3.2011 23:02:35   
lepao
mijenjate 0 kad beba napuni 1 jel tako?

IZVORNA PORUKA: reallove

mi koristimo avent od rodjenja nikad nismo imali problema,nije imao ni grceve...koristili smo cuclu 0+

(odgovor članu reallove)
Neposredna veza do poruke: 236
   RE: Koju flasicu koristite za hranjenje vasih...
2.3.2011 23:10:56   
Anoniman
lepao jesi li u mogucnosti nabaviti bocice dr.Brovn's one su spas za grceve i bljuckanjeuser posted image

(odgovor članu lepao)
  Neposredna veza do poruke: 237
   RE: Koju flasicu koristite za hranjenje vasih...
3.3.2011 9:12:37   
lepao
jedino preko neta ako dostavljaju u bih ili od nekoga ko vani zivi...jeste li probali te bocice?
mi smo probali nukove i posto mlijeko prebrzo lije uzeli smo aventove koje su ok...imamo i chicco neke za grceve imaju rupice u donjem dijelu pa ne znam da i to mozda probam...

IZVORNA PORUKA: noa

lepao jesi li u mogucnosti nabaviti bocice dr.Brovn's one su spas za grceve i bljuckanjeuser posted image

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 238
   RE: Koju flasicu koristite za hranjenje vasih...
3.3.2011 9:45:01   
la bomba
IZVORNA PORUKA: lepao

mijenjate 0 kad beba napuni 1 jel tako?

IZVORNA PORUKA: reallove

mi koristimo avent od rodjenja nikad nismo imali problema,nije imao ni grceve...koristili smo cuclu 0+



Mi smo 0+ koristili duže, možda dva mjeseca, .. onda smo prešli na jedinicu, pa dvojku sa tri, ... i sa 4, 5 možda na trojku.

(odgovor članu lepao)
Neposredna veza do poruke: 239
   RE: Koju flasicu koristite za hranjenje vasih...
4.3.2011 23:43:44   
lepao
Sto jeli neko tako preporucio ili ste vi tako skontali?

IZVORNA PORUKA: la bomba

IZVORNA PORUKA: lepao

mijenjate 0 kad beba napuni 1 jel tako?

IZVORNA PORUKA: reallove

mi koristimo avent od rodjenja nikad nismo imali problema,nije imao ni grceve...koristili smo cuclu 0+



Mi smo 0+ koristili duže, možda dva mjeseca, .. onda smo prešli na jedinicu, pa dvojku sa tri, ... i sa 4, 5 možda na trojku.

(odgovor članu la bomba)
Neposredna veza do poruke: 240
   RE: Koju flasicu koristite za hranjenje vasih...
4.3.2011 23:45:48   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: lepao

jedino preko neta ako dostavljaju u bih ili od nekoga ko vani zivi...jeste li probali te bocice?
mi smo probali nukove i posto mlijeko prebrzo lije uzeli smo aventove koje su ok...imamo i chicco neke za grceve imaju rupice u donjem dijelu pa ne znam da i to mozda probam...

IZVORNA PORUKA: noa

lepao jesi li u mogucnosti nabaviti bocice dr.Brovn's one su spas za grceve i bljuckanjeuser posted image






mi smo ih kupovali u Hrvatskoj ima ih u svim apotekamauser posted image

(odgovor članu lepao)
  Neposredna veza do poruke: 241
   RE: Koju flasicu koristite za hranjenje vasih...
5.3.2011 13:43:28   
lepao
jeste probali i neke druge pa primjetili da stvarno ima razlike?

IZVORNA PORUKA: noa

IZVORNA PORUKA: lepao

jedino preko neta ako dostavljaju u bih ili od nekoga ko vani zivi...jeste li probali te bocice?
mi smo probali nukove i posto mlijeko prebrzo lije uzeli smo aventove koje su ok...imamo i chicco neke za grceve imaju rupice u donjem dijelu pa ne znam da i to mozda probam...

IZVORNA PORUKA: noa

lepao jesi li u mogucnosti nabaviti bocice dr.Brovn's one su spas za grceve i bljuckanjeuser posted image






mi smo ih kupovali u Hrvatskoj ima ih u svim apotekamauser posted image


(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 242
   RE: Koju flasicu koristite za hranjenje vasih...
5.3.2011 13:50:07   
Anoniman
da probala avent po preporuci svih zivihuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image ja preporucila svojoj rodici dr.Brovn's i grcici su puno manje trajali i nisu bili intenzivni kao kod nas u pocetku..ja sam ovim bocicama rijesila bljuckanje jer dobili smo ih tek sa 3 mjeseca..i testirala sam je dam joj iz aventa ona bljucka a dam iz ove ona ne bljucka i fino podrigne..

(odgovor članu lepao)
  Neposredna veza do poruke: 243
   RE: Koju flasicu koristite za hranjenje vasih...
5.3.2011 20:16:08   
la bomba
IZVORNA PORUKA: lepao

Sto jeli neko tako preporucio ili ste vi tako skontali?

IZVORNA PORUKA: la bomba

IZVORNA PORUKA: lepao

mijenjate 0 kad beba napuni 1 jel tako?

IZVORNA PORUKA: reallove

mi koristimo avent od rodjenja nikad nismo imali problema,nije imao ni grceve...koristili smo cuclu 0+



Mi smo 0+ koristili duže, možda dva mjeseca, .. onda smo prešli na jedinicu, pa dvojku sa tri, ... i sa 4, 5 možda na trojku.



Ja sam uporedo i dojila, tako da joj bude teže vući, ...
A i kad sam prestala dojit polako sam prelazila na veće, jer se kod više rupa nagutaju zraka previše.

(odgovor članu lepao)
Neposredna veza do poruke: 244
   RE: Koju flasicu koristite za hranjenje vasih...
7.3.2011 21:33:07   
lepao
Dali one sa sire ili uze..gledala sam stranicu njihovu orginal i pise da postoje neke wide neck i standard??

IZVORNA PORUKA: noa

lepao jesi li u mogucnosti nabaviti bocice dr.Brovn's one su spas za grceve i bljuckanjeuser posted image

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 245
   RE: Koju flasicu koristite za hranjenje vasih...
23.3.2011 10:56:42   
suky
Cao svima!Molim vas za savjet,nova sam clanica i treba mi vasa pomoc!Moja bebica ima dva mjeseca i nikako da joj pronadjemo odg.dudu za flasicu,naime koristim flasicu baby nova ali problem je duda,promjenili smo i uzeli nukovu dudu ali dijete se jako muci dok vuce brzo se umori i zaspi tako da kolicinski jako malo pojede,zatim smo probali sa vecom rupicom na dudi i vise pojede ali se cesto zagrcne.Da li neko ima ikakvo rjesenje ili slicno iskustvo,ne znam sta vise da radim,sve smo isprobali!Hvala unaprijed

(odgovor članu lepao)
Neposredna veza do poruke: 246
   RE: Koju flasicu koristite za hranjenje vasih...
23.3.2011 11:19:25   
taurus
ja se ne razumijem u baby nova flašice, ali se nadam da će se javiti neko ko zna više
mi smo koristili nuk sa prvom user posted image
sada smo na aventu i prezadovoljna sam

(odgovor članu suky)
Neposredna veza do poruke: 247
   RE: Koju flasicu koristite za hranjenje vasih...
23.3.2011 11:54:49   
rose
IZVORNA PORUKA: suky

Cao svima!Molim vas za savjet,nova sam clanica i treba mi vasa pomoc!Moja bebica ima dva mjeseca i nikako da joj pronadjemo odg.dudu za flasicu,naime koristim flasicu baby nova ali problem je duda,promjenili smo i uzeli nukovu dudu ali dijete se jako muci dok vuce brzo se umori i zaspi tako da kolicinski jako malo pojede,zatim smo probali sa vecom rupicom na dudi i vise pojede ali se cesto zagrcne.Da li neko ima ikakvo rjesenje ili slicno iskustvo,ne znam sta vise da radim,sve smo isprobali!Hvala unaprijed


kupi kauchuk dudu...mekse su od silikonskih...a kad malo ojaca onda zamjeni i stavi silikonsku

_____________________________

13.11.2010. u 04.35, docekali nasu princezu, nas ponos i srecu najvecu :)))

18.08.2015. u 21:53 docekali nasu princezu br 2, garavu malu lavicu :))

(odgovor članu suky)
Neposredna veza do poruke: 248
   RE: Koju flasicu koristite za hranjenje vasih...
11.4.2011 10:32:51   
Noora
Pozdrav svim mamicama na ovoj temi, nadam se da će mi jedna od vas moći pomoći oko odabira flašice za moju bebicu. Ona ima 2 mjeseca i samo doji. Međutim ja uskoro počinjem raditi i iako ću raditi samo 4 sata dnevno, planiram se izdajati, da bebi ima obrok u mom odsutstvu. Pošto sam čula da dojenim bebama najbolje odgovaraju aventove flašice i da se one mogu koristiti uz dojenje tu sam joj i uzela ali ona ne zna da pije iz nje. Iskreno baš me je strah da joj i dajem flašicu da se ne navikne na nju pa da se odbije od dojke. Sada ne znam šta da radim, koju flašicu da joj uzmem a da ne ugrozim dojenje?

(odgovor članu rose)
Neposredna veza do poruke: 249
   RE: Koju flasicu koristite za hranjenje vasih...
11.4.2011 10:40:12   
Hanady RR

IZVORNA PORUKA: Noora

Pozdrav svim mamicama na ovoj temi, nadam se da će mi jedna od vas moći pomoći oko odabira flašice za moju bebicu. Ona ima 2 mjeseca i samo doji. Međutim ja uskoro počinjem raditi i iako ću raditi samo 4 sata dnevno, planiram se izdajati, da bebi ima obrok u mom odsutstvu. Pošto sam čula da dojenim bebama najbolje odgovaraju aventove flašice i da se one mogu koristiti uz dojenje tu sam joj i uzela ali ona ne zna da pije iz nje. Iskreno baš me je strah da joj i dajem flašicu da se ne navikne na nju pa da se odbije od dojke. Sada ne znam šta da radim, koju flašicu da joj uzmem a da ne ugrozim dojenje?

Pozdrav noora....

imamo dosta tema koje će te rješiti straha da ćeš bebu odvići do sike ako daš flašicu.
dosta mama ranije se vraćalo na posao pa su se izdajale i pohranjivale mlijeko...
evo dvije teme o tome na kojima možeš mnogo naučiti iz ličnog iskustav naših forumašica hrabrica

http://www.ringeraja.ba/forum/m_217740/mpage_5/key_/tm.htm

http://www.ringeraja.ba/forum/m_177282/mpage_3/key_/tm.htm

a svakako možeš i na njima ostaviti post o istom.
sretnouser posted image


_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu Noora)
Neposredna veza do poruke: 250
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  7 8 9 [10] 11   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  7 8 9 [10] 11   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *