|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  7 8 9 10 [11]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Koju flasicu koristite za hranjenje vasih...
11.4.2011 10:46:09   
Noora
Hanady RR hvala puno na brzom odgovoru, pokušati ću i na jednoj od ovih tema. Pozdrav :)

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 251
   RE: Koju flasicu koristite za hranjenje vasih...
6.2.2012 23:40:10   
Skvo RR
prenos posta


IZVORNA PORUKA: Anadin

Veliki pozdrav za sve clanove Ringeraje. Evo ja sam se tek prijavila na forum i imam pitanje :) hehe ..
Ja zivim u BiH i htjela bih da znam jel'' neko zna gdje mogu kupiti Tommee Tippee bocice i dudice za bebu. btw sada sam 33 sedmica, i jedva cekam da na svijet dodje moja Ceza :)) i zelim da je sve ceka spremno a cula sam da su TT najbolje za nase bebice :)) Pa pomozite ako znate :) :***



_____________________________

Sa one strane ideje o dobrim i lošim djelima,
postoji jedno polje. Tamo ćemo se naći

(odgovor članu pile)
Neposredna veza do poruke: 252
   RE: Koju flasicu koristite za hranjenje vasih...
25.4.2012 22:35:23   
sretniica
Cao drage,

Vidim da kasnim sa odgovorom, ali da javim da ja koristim Tommee Tippe flašice Closer to nature. One su BPA, najviše od svih flašica liče na majčinu dojku, super-simpatičnog dizajna... ma ja sam "se navukla" totalno. Imaju 150 ml i 260 ml. Ove male su bas simpa.
http://www.tommeetippee.co.uk/department/closer_to_nature/bottle_feeding/

Mana im je da se nemaju kupiti u Sarajevu. Mislim da nema u Federaciji uopće, bar nije bilo kada sam ih ja počela kupovato 2009. god. Ima samo u Banjaluci. Ja sam ih kupovala na Ebay-u.

Ako koga sta interesuje neka mi se slobodno javi.



(odgovor članu Skvo RR)
Neposredna veza do poruke: 253
   RE: Koju flasicu koristite za hranjenje vasih...
21.5.2012 10:52:47   
yasemin
ja sam kupila u apoteci dvije flašice Baby nova , njemačke , staklene sa dudom koja je najsličnija majčinim bradavicama , ...totalno sam protiv plastičnih flašica. jetrva mi koristi NUK flašice iz DM -a i nikad se samo dno ne može fino oprati

(odgovor članu sretniica)
Neposredna veza do poruke: 254
   RE: Koju flasicu koristite za hranjenje vasih...
21.5.2012 12:12:56   
sretniica
Plastika koja sadrži BPA - i ja sam protiv, jer je BPA štetan iz mnogih razloga, ali to je po meni jedini razlog zbog kojeg ne bih uzela plasticne flasice. Staklene imaju drugu manu, a to je težina i lomljivost.

NUK je po mom ličnom iskustvu jako loš brend, ali opet svi imamo svoj stav i svoje iskustvo. TT flašice su po svom obliku široke i plitke, tako da se mogu oprati kao i obična čaša spužvicom, četkica nije potrebna. Ja sam ih kupila prije skoro tri godine za prvog sina i evo sada ih koristim i za drugog, ništa nema na dnu. Na desetine puta sam ih stavljala i u zamrzivač, mikrovalnu i mašinu za suđe. Naravno, koristila sam ih samo za mlijeko, a ne za sokiće, čajeve itd. za to postoje druge flašice u boji. Uz to su finog oblika da su moji dječaci mogli i sa četiri mjeseca da ih drže sami, a što ne bi mogao biti slučaj sa staklom.

(odgovor članu yasemin)
Neposredna veza do poruke: 255
   RE: Koju flasicu koristite za hranjenje vasih...
22.5.2012 12:04:50   
MRVA2
Naša user posted image koristi Chicco anatomsku flašicu. Ona zakrivljena, super je pogotovo ako beba halapljivo jede. Ova flašica je napravljena tako da se mlijeko ne saljeva bebici u usta nego ona mora navući mlijeko. kako da objasnim, cuca joj ide prema gore kad je u ustima. Moja bebica je i dojila i pila iz te flašice nikad nije odbila da doji user posted image .

_____________________________

Naša princeza Meryem 17.02.2012.

(odgovor članu sretniica)
Neposredna veza do poruke: 256
   RE: Koju flasicu koristite za hranjenje vasih...
4.9.2012 23:51:48   
visnjica1
Koje su vam najbolje flasice za novorodjence mi smo kupili chicco ve dvije dodju jedna za mlijeko druga za caj, i dodje anatomska cuca

(odgovor članu MRVA2)
Neposredna veza do poruke: 257
   RE: Koju flasicu koristite za hranjenje vasih...
22.12.2012 18:11:08   
sanjalica_m
Mi koristimo chicco flasicu, a sada smo kupili tommee tippee za 3+ i super je. Dodju dvije u pakovanju, pa bih jednu prodala rado jer dosta nama jedna za rijeeetke prilike kada izdojimo (iskljucivo dojimo) :-)
Ako je neko zainteresiran neka se javi na pp

_____________________________

Mamina princeza 29.10.2012.

(odgovor članu visnjica1)
Neposredna veza do poruke: 258
   RE: Koju flasicu koristite za hranjenje vasih...
22.12.2012 19:03:42   
ninuska
Mi od pocetka koristimo AVENT i meni su najbolje. Dobili smo i NUk, ali mi se ne svidja cuca.

(odgovor članu sanjalica_m)
Neposredna veza do poruke: 259
   RE: Koju flasicu koristite za hranjenje vasih...
22.12.2012 19:29:40   
I love youu
Kakve su vam to anatomske cuce?Ja koje god sam vidjela su silikonske?Koje su bolje? A i da ih beba ne izjede brzo.Gdje kupite te chicove?

(odgovor članu Noora)
Neposredna veza do poruke: 260
   RE: Koju flasicu koristite za hranjenje vasih...
8.4.2014 14:21:18   
mykica
Zna li neko gdje u Sarajevu ima kupiti dr. Browns flašice? Hvala.

_____________________________

12.06.2013. Nakon godinu i po, napokon plusić.

21.01.2014. Rodi se ljubav najveća i sreća neopisiva!

23.04.2015. Stigla ljubav druga

07.05.2017. Očekujemo novu srećicu

(odgovor članu I love youu)
Neposredna veza do poruke: 261
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  7 8 9 10 [11]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  7 8 9 10 [11]
Idi na:








Anketa

Šta da saznate...
пеперутка16

..da nosite trojke, šta bi uradili?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *