|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Koju flasicu koristite za hranjenje vasih...
11.4.2009 21:59:48   
magde
UZASNO VAZNO SVI DA CITATE.NASLA SAM KAKO DA OTKRIJETE SSTETNE FLASICE ZA BEBA.ISPOD FLASICE PLASTICNE IMA TRIUGALNIK I IMA BROJ AKO IMA 2,4 ILI 5 ONDAK JE OK A AKO JE DRUGO NA PR.7 UZASNO STETNO.JA SAM ZATO SVRTILA NA STAKLENE.MAJKE KORISTETE SVE STAKLENE SUDOVE NIKAKO PLASTIKE.MOLIM VAS JER POSLEDICE SU UZASNE

(odgovor članu manuela RR)
Neposredna veza do poruke: 101
   RE: Koju flasicu koristite za hranjenje vasih...
15.4.2009 10:10:09   
TLudnica
Trebam pomoc!
Ne znam za koji sterilizator da se odlucim, pa ako neko ima iskustva neka mimolim vas pomogne!?
Odlucila sam se za Chicco ,ali ne znam da li da uzmem onaj elektricni ili onj za hladnu sterilizaciju( ako je to moguce uopste,bice prije da je dezinfekcija u pitanju). Taj hladni izgleda dosta prakticno,moze se ubaciti svega unutra i za put je vrlo praktican ali kakavo je to sredstvo koje se ne ispira???! malo me to buni?

(odgovor članu magde)
Neposredna veza do poruke: 102
   RE: Koju flasicu koristite za hranjenje vasih...
22.11.2009 22:40:53   
Junior
Moj bebac ima ce naputniti 3 mj za 7 dana aBd...i pored dojenja jede hapu...ali, avent je plasticna, nema staklene...iako mu bas pase...cula sam da su plasticne flasice strasno stetne...a nuk cucla na boci mu nikako ne pase...to je uzas...najmanja cucla, a on grklja...pa onda nakon hranjenja povraca i pati se da podrigne,,,sa avent bocicom nam se to nije dogadjalooo....a, nukovu sam uzela najmanju...od 0 do 6 mj....cula sam za DrBrown-s bocice, ali imaju samo u Hr...je li neko od vas cuo za te bocice????

(odgovor članu TLudnica)
Neposredna veza do poruke: 103
   RE: Koju flasicu koristite za hranjenje vasih...
13.12.2009 9:35:59   
micica
Ja od pocetka koristim chicco i avent flasice. Kupila sam i nukovu staklenu ali je duda tako tanka da se moja bebe nevirala jer je navikla na ove deblje dudeuser posted image user posted image user posted image
A tek sad sam skontala da na  chiccovoj, ovoj zakrivljenoj, nije silikonska dudauser posted image E stvarno sam ...

(odgovor članu Junior)
Neposredna veza do poruke: 104
   RE: Koju flasicu koristite za hranjenje vasih...
17.12.2009 15:15:01   
Super dada
Mi od pocetka koristimo Avent flasice. Cuca je na njoj silikonska i najvise nalikuje bradavici majke.
Kupili smo za promjenu Nuk flasicu sa silikonskom cucom ali nije mogao nikakouser posted image da se navikne, cijelu cucu je pokusavao da ugura u usta, jer je premala u odnosu na Aventovu.


_____________________________

Car mamin je stigao 13.8.2009.

(odgovor članu micica)
Neposredna veza do poruke: 105
   RE: Koju flasicu koristite za hranjenje vasih...
18.12.2009 7:40:36   
micica
user posted image user posted image user posted image user posted image Mi smo imali isti problem, bas je tanka. Moja user posted image seznala iznervirati ko velika pa sam je jednostavno izbacila iz upotrebe

(odgovor članu Super dada)
Neposredna veza do poruke: 106
   RE: Koju flasicu koristite za hranjenje vasih...
18.12.2009 9:18:31   
lilith
IZVORNA PORUKA: TLudnica

Trebam pomoc!
Ne znam za koji sterilizator da se odlucim, pa ako neko ima iskustva neka mimolim vas pomogne!?
Odlucila sam se za Chicco ,ali ne znam da li da uzmem onaj elektricni ili onj za hladnu sterilizaciju( ako je to moguce uopste,bice prije da je dezinfekcija u pitanju). Taj hladni izgleda dosta prakticno,moze se ubaciti svega unutra i za put je vrlo praktican ali kakavo je to sredstvo koje se ne ispira???! malo me to buni?

ja imam chicco elektricni i odlican je..sterilizacija traje 15 minuta...ubacis malo vode,ukljucis i to je to...ja imam srednji i bez problema sam u njemu sterilizirala i nekre igracke...mogu stati 3 flasice


_____________________________

Tri najneobicnije rijeci Kada izgovaram rijec Buducnost, prvi slog već odlazi u proslost. Kada izgovaram rijec Tišina, narusavam je. Kada izgovaram rijec Nista, stvaram nesto sto se ne smjesta u bilo kakvo nepostojanje.

(odgovor članu TLudnica)
Neposredna veza do poruke: 107
   RE: Koju flasicu koristite za hranjenje vasih...
1.1.2010 19:32:36   
lirio
koristimo avent i flašu i cucu...i jaaaaako smo zadovoljni...jako mi se dopada što aventove cuce imaju zaštitne čepove, to mi je superuser posted image user posted image user posted image

_____________________________

Ne govori mi da je nebo granica kad postoje otisci stopala na Mjesecu...

(odgovor članu lilith)
Neposredna veza do poruke: 108
   RE: Koju flasicu koristite za hranjenje vasih...
1.1.2010 19:37:23   
Mya_81 RR
Mi koristimo Dr.Brown's i Baby Nova staklene bočice...

_____________________________

Najvažnija stvar koju će naučiti s godinama je da ne postoji nijedan način da se bude savršena majka i milion načina da se bude dobra majka.

Ljubav, 25.06.2009.

(odgovor članu lirio)
Neposredna veza do poruke: 109
   RE: Koju flasicu koristite za hranjenje vasih...
1.1.2010 19:39:07   
škorpija
lirio kakve zaštitne čepove, mi koristimo avent bočice, ali ne znam na koje čepove misliš ili ih mi nismo dobili uz boceuser posted image

_____________________________

Ajdin 22.4.2009. - čojkić :-))))

Alina 20. 2. 2016 - maća :)

(odgovor članu Mya_81 RR)
Neposredna veza do poruke: 110
   RE: Koju flasicu koristite za hranjenje vasih...
1.1.2010 19:41:44   
reallove
i mi korstimo AVENT i nema nikakve zastitne cepove,imamo CHICCO staklenu,na njoj ima zastitni cep..

_____________________________

"Majke se rađaju u istom trenutku kada i djeca. Ona prije toga nije postojala. Žena je postojala, ali majka, nikad. Majka je nešto potpuno novo"


Mamino sunce Ameen

11.08.2009. <3

(odgovor članu škorpija)
Neposredna veza do poruke: 111
   RE: Koju flasicu koristite za hranjenje vasih...
1.1.2010 19:42:10   
lirio
mislila sam na cuce varalice...one imaju te čepove...i super su...

_____________________________

Ne govori mi da je nebo granica kad postoje otisci stopala na Mjesecu...

(odgovor članu škorpija)
Neposredna veza do poruke: 112
   RE: Koju flasicu koristite za hranjenje vasih...
1.1.2010 19:45:09   
lirio
joj al napravih zbunjozu...i mi koristimo aventove bočice ...al onako usput spomenuh i cuce varalice...one imaju zaštitne čepove...sorry curice moje ak sam vas zbunila...ev vam jedno user posted image da se ne ljutite...

_____________________________

Ne govori mi da je nebo granica kad postoje otisci stopala na Mjesecu...

(odgovor članu lirio)
Neposredna veza do poruke: 113
   RE: Koju flasicu koristite za hranjenje vasih...
1.1.2010 19:49:44   
reallove
Upravu si lirio,za cuclu,ja sam Eminu kupila i CHICCO cuclu od kaucuka ali nema taj cep,i vratila  sam se na Avent..CHICCO sam bacila

_____________________________

"Majke se rađaju u istom trenutku kada i djeca. Ona prije toga nije postojala. Žena je postojala, ali majka, nikad. Majka je nešto potpuno novo"


Mamino sunce Ameen

11.08.2009. <3

(odgovor članu lirio)
Neposredna veza do poruke: 114
   RE: Koju flasicu koristite za hranjenje vasih...
1.1.2010 19:52:56   
škorpija
lirio ma nije frkauser posted image , oproštenouser posted image
mi koristimo neke disney cuce i isto imaju čepove, ali ja ih sve pogubim tako da nema neke koristi od njih

_____________________________

Ajdin 22.4.2009. - čojkić :-))))

Alina 20. 2. 2016 - maća :)

(odgovor članu reallove)
Neposredna veza do poruke: 115
   RE: Koju flasicu koristite za hranjenje vasih...
1.1.2010 19:58:11   
lirio
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Ne govori mi da je nebo granica kad postoje otisci stopala na Mjesecu...

(odgovor članu škorpija)
Neposredna veza do poruke: 116
   RE: Koju flasicu koristite za hranjenje vasih...
1.1.2010 21:46:06   
reallove
IZVORNA PORUKA: škorpija

lirio ma nije frkauser posted image , oproštenouser posted image
mi koristimo neke disney cuce i isto imaju čepove, ali ja ih sve pogubim tako da nema neke koristi od njih

Skorpija kako si zadovoljna disney proizvodima bas sam jucer u apoteci gledala imaju preslatke stvari za bebe...

_____________________________

"Majke se rađaju u istom trenutku kada i djeca. Ona prije toga nije postojala. Žena je postojala, ali majka, nikad. Majka je nešto potpuno novo"


Mamino sunce Ameen

11.08.2009. <3

(odgovor članu škorpija)
Neposredna veza do poruke: 117
   RE: Koju flasicu koristite za hranjenje vasih...
2.1.2010 21:08:04   
škorpija
ja sam kod nas vidjela samo cuce, bočice, glodalice,siperke, zvačke i to, nije baš neki izbor. cuce su nam super, ali to je individualno jer sam mu dosad kupila 5 različitih vrsta i samo je te disney prihvatio, a inače su mi te najljepše cuce jer su na njima likovi iz crtića winy the pooh pa sam ih samo zato i kupila, sreća da ih je ajdin prihvatiouser posted image

_____________________________

Ajdin 22.4.2009. - čojkić :-))))

Alina 20. 2. 2016 - maća :)

(odgovor članu reallove)
Neposredna veza do poruke: 118
   RE: Koju flasicu koristite za hranjenje vasih...
2.1.2010 21:10:35   
mamica87
Mi koristimo od Nuk-a i avent-ove flasice.zadovoljna sam s njima jeste da su aventovr poskupe.

_____________________________

Benjamin 17.07.2009

(odgovor članu škorpija)
Neposredna veza do poruke: 119
   RE: Koju flasicu koristite za hranjenje vasih...
2.1.2010 21:12:45   
škorpija
malo su skuplje od ostalih, ali mislim da 10 KM nije puno za bocu, mi ih imamo 4 i ne rtreba nam više, a dobro su očuvane. gore mi je što sam za onu avent čašu s kljunom dala 17-18 KM, a bebi neće ni da je pogledauser posted image

_____________________________

Ajdin 22.4.2009. - čojkić :-))))

Alina 20. 2. 2016 - maća :)

(odgovor članu mamica87)
Neposredna veza do poruke: 120
   RE: Koju flasicu koristite za hranjenje vasih...
2.1.2010 21:23:02   
reallove
IZVORNA PORUKA: škorpija

ja sam kod nas vidjela samo cuce, bočice, glodalice,siperke, zvačke i to, nije baš neki izbor. cuce su nam super, ali to je individualno jer sam mu dosad kupila 5 različitih vrsta i samo je te disney prihvatio, a inače su mi te najljepše cuce jer su na njima likovi iz crtića winy the pooh pa sam ih samo zato i kupila, sreća da ih je ajdin prihvatiouser posted image

ma i ovdje je otprilike tako ali sve su stvari zanimljive i sarene,bas  su mi slatkeuser posted image ,ima jos i pribor za hranjenje bebe,pa za higijenu i tako...

_____________________________

"Majke se rađaju u istom trenutku kada i djeca. Ona prije toga nije postojala. Žena je postojala, ali majka, nikad. Majka je nešto potpuno novo"


Mamino sunce Ameen

11.08.2009. <3

(odgovor članu škorpija)
Neposredna veza do poruke: 121
   RE: Koju flasicu koristite za hranjenje vasih...
2.1.2010 21:42:13   
škorpija
Pa sad ne znam šta da ti kažem što se tiče kvaliteta, cuce su super i imaju te zaštitne poklopce, a recimo njihova glodalica (neka što sadrži vodu pa se hladi i frižideru) pukla nam je za desetak dana, nije nešto bilo dobro zalijepljeno

_____________________________

Ajdin 22.4.2009. - čojkić :-))))

Alina 20. 2. 2016 - maća :)

(odgovor članu reallove)
Neposredna veza do poruke: 122
   RE: Koju flasicu koristite za hranjenje vasih...
2.1.2010 21:48:21   
luna77
vjerni dr.Brawn's

(odgovor članu škorpija)
Neposredna veza do poruke: 123
   RE: Koju flasicu koristite za hranjenje vasih...
2.1.2010 21:49:09   
reallove
IZVORNA PORUKA: škorpija

Pa sad ne znam šta da ti kažem što se tiče kvaliteta, cuce su super i imaju te zaštitne poklopce, a recimo njihova glodalica (neka što sadrži vodu pa se hladi i frižideru) pukla nam je za desetak dana, nije nešto bilo dobro zalijepljeno

cuj pukla,kako,jeli to stetno,mislim ta voda,i kod Emin su sve te glodalice sa vodom...

_____________________________

"Majke se rađaju u istom trenutku kada i djeca. Ona prije toga nije postojala. Žena je postojala, ali majka, nikad. Majka je nešto potpuno novo"


Mamino sunce Ameen

11.08.2009. <3

(odgovor članu škorpija)
Neposredna veza do poruke: 124
   RE: Koju flasicu koristite za hranjenje vasih...
2.1.2010 21:51:37   
škorpija
nije štetna, unutra je destilirana voda, ne sekiraj seuser posted image

_____________________________

Ajdin 22.4.2009. - čojkić :-))))

Alina 20. 2. 2016 - maća :)

(odgovor članu reallove)
Neposredna veza do poruke: 125
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *