|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Trovanje Domestosom
24.1.2010 12:55:33   
Mya_81 RR
Hh, ni mene ne čudi, jer je domestos baš jak. I jako mi je žao prijateljice i nadam se da će uskoro biti bolje.

Prije sam ga češće koristila, ali u zadnje vrijeme ga stavljam s vodom samo u onu posudu za četku za čišnjenje wc školjke. Previše je jak i štetan da bi se koristio kad već ima i drugih dobrih sredstava za čišćenje.


_____________________________

Najvažnija stvar koju će naučiti s godinama je da ne postoji nijedan način da se bude savršena majka i milion načina da se bude dobra majka.

Ljubav, 25.06.2009.

(odgovor članu marinčii)
Neposredna veza do poruke: 26
   RE: Trovanje Domestosom
24.1.2010 13:03:56   
aida.
znala sam da je dosta jak, bas zato sam ga i koristila/koristim za kupatilo, nekako sam samo njemu vjerovala dok ovo ne procitah..nisam znala da je toliko opasan.. uvijek koristim rukavice a nije mi se nikad zamantalo od njega ili slicno...ali ipak, leti on va iz moje upotrebe... hvala bogu ima toliko izbora oko preparata za ciscenje...

_____________________________

14.03.2010. :-) Erol

(odgovor članu Mya_81 RR)
Neposredna veza do poruke: 27
   RE: Trovanje Domestosom
24.1.2010 13:15:46   
teacher75
ja ga uopce ne dodirujem, naspem ga u wc solju, cekam da odstoji pola sata a zatim pustim vodu, ostatak solje perem drugim sredstvima

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu aida.)
Neposredna veza do poruke: 28
   RE: Trovanje Domestosom
24.1.2010 13:22:14   
reallove
Meni je domestos uvijek smetao i nisam ga koristila,ali moja mama ga koristiuser posted image

_____________________________

"Majke se rađaju u istom trenutku kada i djeca. Ona prije toga nije postojala. Žena je postojala, ali majka, nikad. Majka je nešto potpuno novo"


Mamino sunce Ameen

11.08.2009. <3

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 29
   RE: Trovanje Domestosom
24.1.2010 13:33:01   
Anoniman
domestos kao i svako drugo sredstvo za ciscenje je kiselina a samim tim i nadrazuje....ona je koliko sam ja shvatila bila u jako malom zatvorenom prostoru, tako da  je koncentracija stetnih para bila jaka...bio to domestos, cilit bang,mr.musculo ili bilo koji drugo sredstvo koje ima mali crni krizic na narandzastoj podlozi isto bi joj se desilo

user posted image

(odgovor članu teacher75)
  Neposredna veza do poruke: 30
   RE: Trovanje Domestosom
24.1.2010 14:56:15   
milenium
ne kupujem ništa šta god ima ovaki znak.a wc šolju čistim:uspem faxa praška za pranje i četkom istrljam i amenuser posted image kakvi domestosi i ostali preparati,još da zato dajem pare,za to mogu kupituser posted image maramica i kremauser posted image

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 31
   RE: Trovanje Domestosom
24.1.2010 22:35:58   
ena23
svasta ja naucih i od sutra primjenjujem :D hvala vam.

_____________________________

Onaj ko hoce- naci ce nacin, onaj ko nece - naci ce izgovor.

lav prvi- 22.08.2009.
lav drugi- 06.08.2011.


(odgovor članu milenium)
Neposredna veza do poruke: 32
   RE: Trovanje Domestosom
24.1.2010 22:53:31   
bebano
Slazem se sa onim sto je Dadada rekla. Mislim, s obzirom da je djevojka bila u malom prostoru ocito bez prozora,da bi joj na zalost doslo zlo od bilo kojeg jakog sredstva za ciscenje. Ja mrzim miris domestosa ali ga MM uvijek koristi kada on pere kupatilo. Ja ga isto samo koristim za WC solju i uvijek otvorim prozor i naravno radim u rukavicama. Ipak ne vjrujem da se bakterije (kojih ne smijem ni pomisliti koliko ima u i oko WC solje) mogu "ubiti" faxom.

_____________________________

Luka - Mamina sreća
27.05.2008

Sunce moje malo :-))


(odgovor članu ena23)
Neposredna veza do poruke: 33
   RE: Trovanje Domestosom
24.1.2010 22:55:34   
DM

IZVORNA PORUKA: teacher75

ja ga uopce ne dodirujem, naspem ga u wc solju, cekam da odstoji pola sata a zatim pustim vodu, ostatak solje perem drugim sredstvima

Isto ovako,za bakterije ipak treba nešto jače!


_____________________________

Čim želja prestane biti želja,
čim minu čežnja, ni slasti više nema!

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 34
   RE: Trovanje Domestosom
25.1.2010 0:30:52   
milenium
mogu i te kako!šta su ljudi koristili prije dok nije bilo domestosa i ostalih džidžauser posted image

(odgovor članu DM)
Neposredna veza do poruke: 35
   RE: Trovanje Domestosom
25.1.2010 0:52:49   
my_little_baby
aaa  necu ni ja vise koristiti domestos....samo se sad pitam od cega je ona moja svkrva ..pa ona ne ispusta domestos iz ruku,sta god moze ocistit domestosom i ocisti..bas cu joj ispricat ovo...sto sam brizna jel de ,,,svaka bi me pozelila za snahuuser posted image

_____________________________

Muhamed-23.10.2009
Ahmed-10.06.2007
Merjema-22.11.2003

(odgovor članu milenium)
Neposredna veza do poruke: 36
   RE: Trovanje Domestosom
25.1.2010 0:54:27   
Hanady RR
ma možda da joj ne govoriš user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

šala mala...nego garant bakterije se mogu uklonit i drugim sredstvima koja nisu tako štetna...nema potrebe da čineći život sigurnijim uklanjajući bakterije sebi štetimo otrovnim česticama iz sredstava kojima to radimo


_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu my_little_baby)
Neposredna veza do poruke: 37
   RE: Trovanje Domestosom
25.1.2010 9:31:23   
Nedi
Prije user posted image sve sam čistila sa njim...balkon, prozore(stolariju, ispred ulaznih vrata, cijelo kupatilo + naspem u špricka sa malo vode i našpricam oko svih prozora i ulaznih vrata jednom u mjesecu - iz razloga sto se bojim svih vrsta baja, žohara i sl. Nikad ih nije bilo ali za svaki slučaj. Ipak živim u zgradi a ako je jedan stan prljav oni se tako namnože da ih se ta zgrada nikad vise ne moze rijesiti.
Kad je dosla user posted image domestusom se čisti wc šolja i ispred ulaznih vrata i kad user posted image nije u kuci špricnem oko prozora.
Znam da je otrovan i meni je par puta bilo malo muka ali imam veliki prozor u kupatilu pa se brzo provjetri. Ali za wc šolju ipak mislim da treba neki otrov za sve bakterije koje se nakupe.


_____________________________

24.12.2007.
24.o9.2013.

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 38
   RE: Trovanje Domestosom
25.1.2010 9:34:32   
DM
IZVORNA PORUKA: doublemum


IZVORNA PORUKA: teacher75

ja ga uopce ne dodirujem, naspem ga u wc solju, cekam da odstoji pola sata a zatim pustim vodu, ostatak solje perem drugim sredstvima

Isto ovako,za bakterije ipak treba nešto jače!

mogu i te kako!šta su ljudi koristili prije dok nije bilo domestosa i ostalih džidža

Ma nisu ni imali wc u kući user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
P .S.Nemoj mi se naljutiti,ovo je više šala


< Poruku je uredio doublemum -- 25.1.2010 9:36:23 >


_____________________________

Čim želja prestane biti želja,
čim minu čežnja, ni slasti više nema!

(odgovor članu DM)
Neposredna veza do poruke: 39
   RE: Trovanje Domestosom
25.1.2010 11:14:24   
Amrino
Za sanitarije koristim tecni vim i to Frosh...koji je kao "prirodan"...Najvise koristim njihove proizvode...a sto se wc solje tice- pa ima hejbet sredstava za to...antibakterijskih...ali nisu ni upola otrovni i jaki kao Domestos. Ono je bas uzas...Meni se trenerka bukvalno "istopila" user posted image .

_____________________________

Polaznica obuke o dojenju
HAMZA
29.12.2007
IMRAN
03.03.2010



(odgovor članu DM)
Neposredna veza do poruke: 40
   RE: Trovanje Domestosom
25.1.2010 12:15:52   
dzeni_nl
Ja ga ovdje koristim, ovdje se zove Glorix, ali to je isto, flasa je ista, samo sto je ovdje naziv drugaciji.
Jedino ga u solju sipam samog bez vode i sacekam malo da odstoji pa onda izribam solju i pustim vodu.
A sve ostalo sto perem, kupatilo, plocice, vrata, prozore, kuhinju, ormare, naspem u vodu i sa tim perem, pa poslije isperem cistom vodom.
I nije mi se jos nikada desilo da mi nesto smeta, jer nema toliko jak miris.
Meni je dobra i ja se pridrzavam uputa, ne mjesam ga sa drugim sredstvima za ciscenje.
Unostila sam nekoliko trenerki sa njim, jer on gdje kane i tu izblijedi boja, cak i ako je razrijedjen sa vodom.
I jedino mi ruke smrde na njega cijeli dan, ali prostorija  ne smrdi na njega, poslije upotrebe.


_____________________________

Ima nade za bolje sutra...
04.09.2010 rodila se Marisa mamina radost najveca.

(odgovor članu Amrino)
Neposredna veza do poruke: 41
   RE: Trovanje Domestosom
25.1.2010 12:21:05   
Nunichi
IZVORNA PORUKA: milenium

ne kupujem ništa šta god ima ovaki znak.a wc šolju čistim:uspem faxa praška za pranje i četkom istrljam i amenuser posted image kakvi domestosi i ostali preparati,još da zato dajem pare,za to mogu kupituser posted image maramica i kremauser posted image


Kako si ti stedljiva zenica... user posted image
Kod mene za kuhinju 3-4 preparata, za plocice u hodniku i stepenice 2, za laminat, za drvo, za tehniku, posebno za plocice u kuhinji, posebno za inox, posebno za plocu od sporeta... user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu milenium)
Neposredna veza do poruke: 42
   RE: Trovanje Domestosom
25.1.2010 12:23:18   
aida.

IZVORNA PORUKA: Nunichi

IZVORNA PORUKA: milenium

ne kupujem ništa šta god ima ovaki znak.a wc šolju čistim:uspem faxa praška za pranje i četkom istrljam i amenuser posted image kakvi domestosi i ostali preparati,još da zato dajem pare,za to mogu kupituser posted image maramica i kremauser posted image


Kako si ti stedljiva zenica... user posted image
Kod mene za kuhinju 3-4 preparata, za plocice u hodniku i stepenice 2, za laminat, za drvo, za tehniku, posebno za plocice u kuhinji, posebno za inox, posebno za plocu od sporeta... user posted image user posted image user posted image



slicna sam ti ovakva... za sve po nesto nadjem user posted image user posted image al najdrazi mi je Rial on je za sve al kako ocistii... bas se vidi razlika user posted image user posted image

_____________________________

14.03.2010. :-) Erol

(odgovor članu Nunichi)
Neposredna veza do poruke: 43
   RE: Trovanje Domestosom
25.1.2010 12:26:34   
mama2009
IZVORNA PORUKA: aida.


IZVORNA PORUKA: Nunichi

IZVORNA PORUKA: milenium

ne kupujem ništa šta god ima ovaki znak.a wc šolju čistim:uspem faxa praška za pranje i četkom istrljam i amenuser posted image kakvi domestosi i ostali preparati,još da zato dajem pare,za to mogu kupituser posted image maramica i kremauser posted image


Kako si ti stedljiva zenica... user posted image
Kod mene za kuhinju 3-4 preparata, za plocice u hodniku i stepenice 2, za laminat, za drvo, za tehniku, posebno za plocice u kuhinji, posebno za inox, posebno za plocu od sporeta... user posted image user posted image user posted image



slicna sam ti ovakva... za sve po nesto nadjem user posted image user posted image al najdrazi mi je Rial on je za sve al kako ocistii... bas se vidi razlika user posted image user posted image


sad je dax user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Princeza dosla 05.02.2010

(odgovor članu aida.)
Neposredna veza do poruke: 44
   RE: Trovanje Domestosom
25.1.2010 12:28:28   
salmy
sto tukne user posted image user posted image user posted image user posted image ali brate dragi sto opereuser posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu mama2009)
Neposredna veza do poruke: 45
   RE: Trovanje Domestosom
25.1.2010 12:28:46   
dzeni_nl
IZVORNA PORUKA: Nunichi

IZVORNA PORUKA: milenium

ne kupujem ništa šta god ima ovaki znak.a wc šolju čistim:uspem faxa praška za pranje i četkom istrljam i amenuser posted image kakvi domestosi i ostali preparati,još da zato dajem pare,za to mogu kupituser posted image maramica i kremauser posted image


Kako si ti stedljiva zenica... user posted image
Kod mene za kuhinju 3-4 preparata, za plocice u hodniku i stepenice 2, za laminat, za drvo, za tehniku, posebno za plocice u kuhinji, posebno za inox, posebno za plocu od sporeta... user posted image user posted image user posted image



ma i kod mene puno kupatilo nekih preparata, za masnocu, za podove, za plocice, za vrata, jer ja kada perem plocice prvo sa ovim glorixom, pa onda ispiranje cistom vodom, pa onda naspem spiritus, to je jedna tecnost ovdje za glancanje i onda sa njim izglanjcam plocice da da se sjaje.
a vrata isto Glorix, cista voda, pa glancanje sa drugom tecnosti da nema tragova od pranja.
pa prozori isto postupak kao i kod plocica i vrata samo sto glancam sa trecom tecnosti.
ma ja kada podjem nesto da perem cijeli dan ostanem na tome dok ja to sve zavrsim.


_____________________________

Ima nade za bolje sutra...
04.09.2010 rodila se Marisa mamina radost najveca.

(odgovor članu Nunichi)
Neposredna veza do poruke: 46
   RE: Trovanje Domestosom
25.1.2010 12:28:53   
aida.

IZVORNA PORUKA: mama2009

IZVORNA PORUKA: aida.


IZVORNA PORUKA: Nunichi

IZVORNA PORUKA: milenium

ne kupujem ništa šta god ima ovaki znak.a wc šolju čistim:uspem faxa praška za pranje i četkom istrljam i amenuser posted image kakvi domestosi i ostali preparati,još da zato dajem pare,za to mogu kupituser posted image maramica i kremauser posted image


Kako si ti stedljiva zenica... user posted image
Kod mene za kuhinju 3-4 preparata, za plocice u hodniku i stepenice 2, za laminat, za drvo, za tehniku, posebno za plocice u kuhinji, posebno za inox, posebno za plocu od sporeta... user posted image user posted image user posted image



slicna sam ti ovakva... za sve po nesto nadjem user posted image user posted image al najdrazi mi je Rial on je za sve al kako ocistii... bas se vidi razlika user posted image user posted image


sad je dax user posted image user posted image user posted image user posted image



bas je promijenjen naziv?? ja vidim nema ga na policama nigdje user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

14.03.2010. :-) Erol

(odgovor članu mama2009)
Neposredna veza do poruke: 47
   RE: Trovanje Domestosom
25.1.2010 13:41:54   
milenium
ja za parket i laminate koristim tekući prontu,za pločice u kupaoni,ajax tekući,miriše diiiivno,za drvo koristim kremu za liceuser posted image ,za kade sudoper itd vim,arf,za suđa čarliuser posted image ,prozore i stakla samo čistom vodom ili rakijom pošto sad imam user posted image .

(odgovor članu aida.)
Neposredna veza do poruke: 48
   RE: Trovanje Domestosom
25.1.2010 14:53:24   
aida.

IZVORNA PORUKA: milenium

ja za parket i laminate koristim tekući prontu,za pločice u kupaoni,ajax tekući,miriše diiiivno,za drvo koristim kremu za liceuser posted image ,za kade sudoper itd vim,arf,za suđa čarliuser posted image ,prozore i stakla samo čistom vodom ili rakijom pošto sad imam user posted image .


ajax je predobar... bas prelijepo mirise..

a za drvo kremu za lice?? zar djeluje stvarno user posted image

_____________________________

14.03.2010. :-) Erol

(odgovor članu milenium)
Neposredna veza do poruke: 49
   RE: Trovanje Domestosom
25.1.2010 14:56:20   
milenium
ha,znala sam da će sljedeči korisnik koji naiđe pitat to za drvo.drvo diše i ne bi ga trebali uništavati nekim jakim i abrazivnim sredstvima.pravilo je ''šta je dobro za lice dobro je i za drvo''.sjaji se posle ko novouser posted image (taj sam savjet davno pokupila iz Oprahuser posted image )

(odgovor članu aida.)
Neposredna veza do poruke: 50
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Bolji Pedijatri
paris

Da li mislite da su pedijatri po domovima zdravlja površni?? Da li lječiti djete u domovima zdravlja ili kod privatnika???

DZ Kumrovec (22%)

DZ Saraj polje (13%)

Neki drugi (38%)

Privatne ordinacije (27%)


Broj svih glasova: 157

Hvala na glasovima. Glasovala/glasovao si već na svim aktualnim anketama. Možeš napraviti svoju anketu!

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *