|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  5 6 [7] 8 9   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: TURIZAM: Potrebna mi je informacija
23.8.2010 15:07:58   
Nedi
Ja nisam stranac samo hoću da svog N odvedem na čist zrak jer Zenica je prezagađana...a voljeli bi ostati na spavanju u onim kućicama, baš mi nekako simpa ali za te pare platiti ću smještaj na  moru dok je još lijepog vremena. Ovu tačku dnevnog reda rješavam večeras za okruglim stolom kad N zaspe 

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 151
   RE: TURIZAM: Potrebna mi je informacija
23.8.2010 15:08:26   
veeseelaa
IZVORNA PORUKA: teacher75

nazovite pa pitajte za cijene, mi smo isli u jeku sezone ( za vrijeme sff-a) mozda je sada jeftinije user posted image


vidim sa mm pa ako ne bude imao obaveza preko vikenda da odemo

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 152
   RE: TURIZAM: Potrebna mi je informacija
23.8.2010 15:10:57   
Nedi
A što se tiče restorana i ručka cijena mi je ok, pogotovo što je sve izvorno i domaće samo mi ovo spavanje malo remeti računicu. I ja bih se voljela probuditi na selu, valjda bi i N čvrsto spavao cijelu noć da mama i tata imaju vremena za vannastavne seoske aktivnostiuser posted image user posted image

< Poruku je uredio Nedi -- 23.8.2010 15:11:37 >

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 153
   RE: TURIZAM: Potrebna mi je informacija
23.8.2010 15:11:10   
teacher75
IZVORNA PORUKA: veeseelaa

hahahahha ma nije da nije user posted image

ne zove se djaba begovo selo, nije za cicije user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 154
   RE: TURIZAM: Potrebna mi je informacija
23.8.2010 15:12:12   
teacher75
IZVORNA PORUKA: Nedi

A što se tiče restorana i ručka cijena mi je ok, pogotovo što je sve izvorno i domaće samo mi ovo spavanje malo remeti računicu. I ja bih se voljela probuditi na selu, valjda bi i N čvrsto spavao cijelu noć da mama i tata imaju vremena za vannastavne seoske aktivnostiuser posted image user posted image

otidjite sad na izlet a na jesen na konakuser posted image


_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu Nedi)
Neposredna veza do poruke: 155
   RE: TURIZAM: Potrebna mi je informacija
23.8.2010 15:12:57   
Nedi
Ma moram biti cicija...idući mjesec bajram i more i seoski turizam valja svugdje guzu odvesti a da nigdje ne zafali user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 156
   RE: TURIZAM: Potrebna mi je informacija
23.8.2010 15:13:30   
teacher75
meni se ide za vikend na more, ako mm ne bude imao posla. ima li ko da mi preporuci jeftin smjestaj, da nije daleko od mora, i da hoce izdati na dvije noci. ako ima nek posalje pp. please!

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 157
   RE: TURIZAM: Potrebna mi je informacija
23.8.2010 15:14:50   
veeseelaa
IZVORNA PORUKA: Nedi

Ma moram biti cicija...idući mjesec bajram i more i seoski turizam valja svugdje guzu odvesti a da nigdje ne zafali user posted image user posted image user posted image


kad je Bajram? u sljedeći četvrtak 02/09?

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu Nedi)
Neposredna veza do poruke: 158
   RE: TURIZAM: Potrebna mi je informacija
23.8.2010 15:15:14   
veeseelaa
IZVORNA PORUKA: teacher75

IZVORNA PORUKA: veeseelaa

hahahahha ma nije da nije user posted image

ne zove se djaba begovo selo, nije za cicije user posted image user posted image user posted image



user posted image

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 159
   RE: TURIZAM: Potrebna mi je informacija
23.8.2010 15:15:44   
Nedi
Nemam još...javim ti kad uhvatim Ivonu jer oni su nedavno bili. Ma sto neće sad izdati za 2 dvije noći sezona je pri kraju sigurno ima mjesta a želja su mi Tučepi

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 160
   RE: TURIZAM: Potrebna mi je informacija
23.8.2010 15:17:09   
Nedi
IZVORNA PORUKA: veeseelaa

IZVORNA PORUKA: Nedi

Ma moram biti cicija...idući mjesec bajram i more i seoski turizam valja svugdje guzu odvesti a da nigdje ne zafali user posted image user posted image user posted image


kad je Bajram? u sljedeći četvrtak 02/09?


09.09.

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 161
   RE: TURIZAM: Potrebna mi je informacija
23.8.2010 15:21:14   
teacher75
IZVORNA PORUKA: Nedi

Nemam još...javim ti kad uhvatim Ivonu jer oni su nedavno bili. Ma sto neće sad izdati za 2 dvije noći sezona je pri kraju sigurno ima mjesta a želja su mi Tučepi

ma i meni su, al smo bili tamo 8 dana krajem juna/ pocetkom jula i sve je puno skuplje. al obicno im je mrsko prati posteljinu za 2 noci pa nece svi da izadju sam oza vikend, kad idem samo za vikend nije mi bitno gdje sam ,samo da se iskupam i da imam gdje popit kafu


_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu Nedi)
Neposredna veza do poruke: 162
   RE: TURIZAM: Potrebna mi je informacija
23.8.2010 15:23:03   
Nedi
IZVORNA PORUKA: teacher75

IZVORNA PORUKA: Nedi

Nemam još...javim ti kad uhvatim Ivonu jer oni su nedavno bili. Ma sto neće sad izdati za 2 dvije noći sezona je pri kraju sigurno ima mjesta a želja su mi Tučepi

ma i meni su, al smo bili tamo 8 dana krajem juna/ pocetkom jula i sve je puno skuplje. al obicno im je mrsko prati posteljinu za 2 noci pa nece svi da izadju sam oza vikend, kad idem samo za vikend nije mi bitno gdje sam ,samo da se iskupam i da imam gdje popit kafu



Kad nađem javiti ću ti user posted image

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 163
   RE: TURIZAM: Potrebna mi je informacija
1.9.2010 1:51:42   
Hanady RR
E trebam info...
jeli neko bio u šabići na bjelašnici negdje...user posted image
ja imama ponudu da idem tamo vikend u vikendicu jednu...tačnije staru bosansku kućicu pa me zanima jeli to uopšte primamljivouser posted image




_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu Nedi)
Neposredna veza do poruke: 164
   RE: TURIZAM: Potrebna mi je informacija
1.9.2010 9:40:31   
M kao Mama
Ako je ovaj vikend ne moze, najavi su su nevrijeme, a svaki naredni bujrum, inace Savnici su prelijepi, mada mislim da je malo put losiji, ali u sustini planina  ko planina,

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 165
   RE: TURIZAM: Potrebna mi je informacija
1.9.2010 9:45:43   
Anoniman
Ako su savnici...tamo mi imamo vikendicu...tamo ti je ekstra...a vala i cesta je dobra...na par mjesta jest pukla i treba malo sporije voziti...al sasvim je ok
mada ne znam gdje je tamo ta stara bosanska kuca...uglavnom su brvnare ili novije zidane kuce

(odgovor članu M kao Mama)
  Neposredna veza do poruke: 166
   RE: TURIZAM: Potrebna mi je informacija
1.9.2010 9:53:29   
Hanady RR
Ma ja sam ključ dobila od jednog svog prijatelja...
On je napravio kluću u bosanskom stilu....
E pa zato pitam nisma bila pa da vidim...
a Alma neću ovaj vikned user posted image planirala sam BB i malo do Mostara u slučaju ljepšeg vremenauser posted image

E hvala vam puno....user posted image


_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 167
   RE: TURIZAM: Potrebna mi je informacija
1.9.2010 10:06:29   
taurus
abii (a ne avnici) ako sam dobro shvatila
nisam nikad bila u abiima, ali sam od prijatelja ula da je lijepo, mislim  planina, ist zrak, etnja
to se tie puta mislim da ima jedan dio koji je malo loiji ali se moe sa autom
ja bih iskoristila tu priliku, ali samo da se vrijeme popravi jer to je velika nadmorska visina i hladno je, da se djeca ne bi prehladila

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 168
   RE: TURIZAM: Potrebna mi je informacija
1.9.2010 10:07:00   
taurus
joj opet ne rade slova sa kvakicomuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu taurus)
Neposredna veza do poruke: 169
   RE: TURIZAM: Potrebna mi je informacija
1.9.2010 10:10:58   
Hanady RR
m ja bih baš otišla radi djece...
malo zraja toga ...
ja se sve spremam za zimu na sve načina...samo da izbjegenm brohitis...user posted image
ići ću i kod nutricioniste ubrzo da porazgovaram i djecu ojačam prirodno...
a planiram i još malo mora u septembru...pa vidjet ćemo

a Šavnici su u pitanju a ne šabići...ja sam bila u šabićima ( jedanšabić je odatle pa smo išli kad je kuću pravio) pa sam se izradila u pisanjuuser posted image



_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu taurus)
Neposredna veza do poruke: 170
   RE: TURIZAM: Potrebna mi je informacija
1.9.2010 10:21:31   
magnolija*
IZVORNA PORUKA: Hanady RR
a Alma neću ovaj vikned user posted image planirala sam BB i malo do Mostara u slučaju ljepšeg vremenauser posted image


U Mo bi trebao vikend biti fin, bez padavina, i ne prevruce, do 30 stepeni max. Tako prognoza kaze user posted image
Taman da vam nije prevruce


_____________________________

E. vole te mama i tata !!!

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 171
   RE: TURIZAM: Potrebna mi je informacija
1.9.2010 10:33:13   
Anoniman
mozes fino setati prema p.domovima...naravno sve je oznaceno...imas prvi dom (mislim da je taj sad zatvoren) do njega se autom moze...drugi je kroz sumu...ili makadamom...(taj je izgorio prije par godina, jest da su napravili kao neki objekat gdje se moze sjesti i odmoriti)...ako ste u formi mozete na stanare ili podgradinu...ja se doduse ne bih usudila s klincima tako daleko (mada to nekima i nije daleko... meni je trebalo 4 satauser posted image ...a ima i dosta strmih dijelova...najbitnije je sto na savnicima nema mina...hladno je sigurno...jbg. planina je...sto je moj deda znao reci-na planinu ljeti ponesi dzemper, a zimi sta hoces...al' zato kad se kucica ugrije....mmmmmmmm

(odgovor članu Hanady RR)
  Neposredna veza do poruke: 172
   RE: TURIZAM: Potrebna mi je informacija
1.9.2010 10:35:46   
taurus
a Savnici su mi prelijepi, ima toliko staza kroz sumu za setnju, pa prekrasne livade kao iz filmova, ima i planinarski dom da se kafa popije, ma super
znam jer sam u mladosti isla s mm i rajom gore da skupljamo gljive pa sam znala svako drvo na Savnicimauser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu magnolija*)
Neposredna veza do poruke: 173
   RE: TURIZAM: Potrebna mi je informacija
1.9.2010 10:37:50   
Hanady RR
IZVORNA PORUKA: taurus

a Savnici su mi prelijepi, ima toliko staza kroz sumu za setnju, pa prekrasne livade kao iz filmova, ima i planinarski dom da se kafa popije, ma super
znam jer sam u mladosti isla s mm i rajom gore da skupljamo gljive pa sam znala svako drvo na Savnicimauser posted image user posted image user posted image

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
sory mala šala...
hvala vam na info...sad sam se naložila odoh gore šetat sa djecom što prije...
nadam se godit će im...user posted image


_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu taurus)
Neposredna veza do poruke: 174
   RE: TURIZAM: Potrebna mi je informacija
1.9.2010 10:50:41   
DM
Ja na Stanarima i zijanila nogu!
MM roditelji imju vikendicu na Stanarima, išli kad je S.bilčo10-tak mjeseci,a ove god sa obojicom(deda iznio I.a S. je već stari planinar, kad god je lijepo vrijeme ide sa nanom i dedom na Bjelašnicu!
Dadada  jesi li ti išla iz Ljubovčića pješice na Stanare?
Mi idemo preko Lokava,duža trasa puta je sa autom i onda nam pješice treba oko sat vremena(iskusnijim planinarima i manje)ali je gore ljepota(samo što mene sada vežu ružne uspomene na ovogodišnji odlazak)user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Čim želja prestane biti želja,
čim minu čežnja, ni slasti više nema!

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 175
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  5 6 [7] 8 9   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  5 6 [7] 8 9   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *