|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  6 7 [8] 9 10   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: TURIZAM: Potrebna mi je informacija
1.9.2010 10:53:29   
DM
A prija kada dođe na Šavnike,čujemo se pa da prošetamo(neađemo se na pola puta-ja sam s druge strane, zna dadada)a mogla bi ona tada!

_____________________________

Čim želja prestane biti želja,
čim minu čežnja, ni slasti više nema!

(odgovor članu DM)
Neposredna veza do poruke: 176
   RE: TURIZAM: Potrebna mi je informacija
1.9.2010 10:53:45   
taurus
IZVORNA PORUKA: Hanady RR

IZVORNA PORUKA: taurus

a Savnici su mi prelijepi, ima toliko staza kroz sumu za setnju, pa prekrasne livade kao iz filmova, ima i planinarski dom da se kafa popije, ma super
znam jer sam u mladosti isla s mm i rajom gore da skupljamo gljive pa sam znala svako drvo na Savnicimauser posted image user posted image user posted image

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
sory mala šala...
hvala vam na info...sad sam se naložila odoh gore šetat sa djecom što prije...
nadam se godit će im...user posted image




user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  pa namjerno sam to i napisalauser posted image

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 177
   RE: TURIZAM: Potrebna mi je informacija
1.9.2010 11:02:34   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: doublemum

Ja na Stanarima i zijanila nogu!
MM roditelji imju vikendicu na Stanarima, išli kad je S.bilčo10-tak mjeseci,a ove god sa obojicom(deda iznio I.a S. je već stari planinar, kad god je lijepo vrijeme ide sa nanom i dedom na Bjelašnicu!
Dadada  jesi li ti išla iz Ljubovčića pješice na Stanare?
Mi idemo preko Lokava,duža trasa puta je sa autom i onda nam pješice treba oko sat vremena(iskusnijim planinarima i manje)ali je gore ljepota(samo što mene sada vežu ružne uspomene na ovogodišnji odlazak)user posted image user posted image user posted image

ma mi smo isli pjeske od glavne ceste...gdje nas je autobus izbacio...pa mi je samo kroz ljubovcice trebalo sat...pa onda jos tri sata do stanara...doduse, mi smo svako pola sata pravili cigar pauzuuser posted image ...ma rekla sam nikad vise...mada je gore prelijepo...al hvala...neka hvalauser posted image

(odgovor članu DM)
  Neposredna veza do poruke: 178
   RE: TURIZAM: Potrebna mi je informacija
1.9.2010 11:03:09   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: doublemum

A prija kada dođe na Šavnike,čujemo se pa da prošetamo(neađemo se na pola puta-ja sam s druge strane, zna dadada)a mogla bi ona tada!
mere...mere...ako budem na savnicima obavezno

(odgovor članu DM)
  Neposredna veza do poruke: 179
   RE: TURIZAM: Potrebna mi je informacija
1.9.2010 13:55:45   
DM

IZVORNA PORUKA: doublemum

A prija kada dođe na Šavnike,čujemo se pa da prošetamo(neađemo se na pola puta-ja sam s druge strane, zna dadada)a mogla bi ona tada!

Prija se ušutilauser posted image


_____________________________

Čim želja prestane biti želja,
čim minu čežnja, ni slasti više nema!

(odgovor članu DM)
Neposredna veza do poruke: 180
   RE: TURIZAM: Potrebna mi je informacija
11.11.2010 19:38:47   
Amela83
Pomagajte, hitno!user posted image user posted image
U subotu idem (prvi puta) u Zagreb, na Interliber (velesajam). Da li je neka od vas vec bila tamo i kako da dođem do centra? Gledala sam na netu kartu Zagreba s ulicama ali mi djeluje jako komplikovano da dođem do centra (do Trga Bana Jelacica). Voljela bih da idem do grada s tramvajem ili autobusom (taxi je preeeeskup) ali ne znam odakle polazi, koji broj...
Heeelp!!!

_____________________________

Mamina sreća *09.03.2009*

(odgovor članu Nedi)
Neposredna veza do poruke: 181
   RE: TURIZAM: Potrebna mi je informacija
11.11.2010 21:20:10   
Amela83
Niko nije bio na velesajmu?! user posted image

_____________________________

Mamina sreća *09.03.2009*

(odgovor članu Amela83)
Neposredna veza do poruke: 182
   RE: TURIZAM: Potrebna mi je informacija
11.11.2010 21:26:37   
mala86
ja i mm prije par godina kad smo isli u zg isli smo bas na trg,u Ilicu,ja sam trebala prevodit neke dokumente!i pravo smo lagano nasli,s obzirom koliki je grad,samo smo isli autom!

mozda da se javis na rr.hr cure ce ti sigurno pomoci koji tramvaj,bus!?

_____________________________

Dijete uvijek može odraslog naučiti trima stvarima:
Da bude veseo bez razloga, da bude uvijek nečim zabavljen i da se zna svom snagom zauzeti za ono što želi

moje sunce 19.09.2009 ¦ ¦






(odgovor članu Amela83)
Neposredna veza do poruke: 183
   RE: TURIZAM: Potrebna mi je informacija
11.11.2010 21:29:35   
Hanady RR
Bila sam u zagrebu milion puta i na trgu bana jelačića ali pojma nemam koji broj tramvaja vozi. I sad ne znam odakle ti ideš do trga...
i jeli ti baš na trgu velesajam...user posted image
zagreb je sav u kružnom toku pa ako fuliš dkretanje opet po zagreba porđeš da dođeš to toga skretanja, autobudi i tramvaji su super način da nađeš mjesto ali mislim daće š tamo lako da se snađeš jer ispod svakoh broja tramvaja piše na kojoj relaciji vozi...
ako ideš do trga nemožeš fuliti nikako trg se vidi iz tramvajauser posted image



_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu Amela83)
Neposredna veza do poruke: 184
   RE: TURIZAM: Potrebna mi je informacija
11.11.2010 21:29:56   
Anoniman
sretnouser posted image

http://www.zet.hr/tramvaj/dnevni.aspx

(odgovor članu Amela83)
  Neposredna veza do poruke: 185
   RE: TURIZAM: Potrebna mi je informacija
11.11.2010 21:35:53   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Amela83

Niko nije bio na velesajmu?! user posted image





tramvaj 14,linija Mihaljevac-Zapruđe cekaj ga na onoj strani gdje je Ban,kad pređes Savu izlazis na petoj stanici i tu je Velesajamuser posted image

(odgovor članu Amela83)
  Neposredna veza do poruke: 186
   RE: TURIZAM: Potrebna mi je informacija
11.11.2010 21:37:31   
mala86
ma pitas i bas te briga,nije to uopce sramota

idem ot ali moram vam ispricat scenu od jednog "pametnog gospodina"
uso taj covjek autom u Split i nije znao izaci,vozio se vozio,ne zna i gotovo!na kraju naleti na autob.stanicu,parkira i ceka tuzlanski bus ujutro u 7 da krene za Ze samo da izadje iz grada user posted image user posted image user posted image ,a koji problem je bio pitat user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Dijete uvijek može odraslog naučiti trima stvarima:
Da bude veseo bez razloga, da bude uvijek nečim zabavljen i da se zna svom snagom zauzeti za ono što želi

moje sunce 19.09.2009 ¦ ¦






(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 187
   RE: TURIZAM: Potrebna mi je informacija
11.11.2010 22:48:11   
Mya_81 RR
Amela, a je li idete u ZG autom ili busom/vozom?

_____________________________

Najvažnija stvar koju će naučiti s godinama je da ne postoji nijedan način da se bude savršena majka i milion načina da se bude dobra majka.

Ljubav, 25.06.2009.

(odgovor članu mala86)
Neposredna veza do poruke: 188
   RE: TURIZAM: Potrebna mi je informacija
12.11.2010 14:20:52   
Amela83
Dadada, Noa...mnogo vam hvala (nisam vam ranije mogla odgovoriti)

U Zg idem autobusom - organizovani posjet na Interliber (velesajam). I ja sam gledala na zet.hr raspored tramvajskih linija ali mi nije bilo jasno koji ide u oba smjera, posto sam procitala da neki idu samo u jednom...

I znaci, sjedem u 14-ku i furam do trga (i obratno) user posted image

_____________________________

Mamina sreća *09.03.2009*

(odgovor članu Mya_81 RR)
Neposredna veza do poruke: 189
   RE: TURIZAM: Potrebna mi je informacija
12.11.2010 18:07:43   
Mya_81 RR
Amela, ne znam jesi li planirala odmah sa autobusnog kad stigneš u Zagreb ići na Velesajam.

S autobusnog tramvaj broj 7 vozi za Velesajam. Samo pitaj na koju stranu da ideš.

Ako ćeš ići prvo na trg bana onda uzmi tramvaj broj 6.


_____________________________

Najvažnija stvar koju će naučiti s godinama je da ne postoji nijedan način da se bude savršena majka i milion načina da se bude dobra majka.

Ljubav, 25.06.2009.

(odgovor članu Amela83)
Neposredna veza do poruke: 190
   RE: TURIZAM: Potrebna mi je informacija
12.11.2010 22:29:53   
Anoniman
14 je od trga do Velesajmauser posted image a do trga ne znam odakle idesuser posted image

(odgovor članu Mya_81 RR)
  Neposredna veza do poruke: 191
   RE: TURIZAM: Potrebna mi je informacija
8.12.2010 23:22:12   
anidla
kakav dobar hotel, da nije puno para u Budvi

hvala


_____________________________

You may only be a person in this world, but for someone, you are the world ¦ ¦ ¦

09.11.2009 :) Noa



07.01. prohodali :)

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 192
   RE: TURIZAM: Potrebna mi je informacija
8.12.2010 23:26:43   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: anidla

kakav dobar hotel, da nije puno para u Budvi

hvala





moji prijatelji su bili u nekom hotelu i dan danas placu za tim paramauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image mislim da su ti hoteli žara u Budviuser posted image

(odgovor članu anidla)
  Neposredna veza do poruke: 193
   RE: TURIZAM: Potrebna mi je informacija
8.12.2010 23:29:20   
anidla
IZVORNA PORUKA: noa

IZVORNA PORUKA: anidla

kakav dobar hotel, da nije puno para u Budvi

hvala





moji prijatelji su bili u nekom hotelu i dan danas placu za tim paramauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image mislim da su ti hoteli žara u Budviuser posted image



zar i u decembru? user posted image pih, a sezona i van sezone? to kod njih nema user posted image da se ja odma presaltam u trazenju soba user posted image


_____________________________

You may only be a person in this world, but for someone, you are the world ¦ ¦ ¦

09.11.2009 :) Noa



07.01. prohodali :)

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 194
   RE: TURIZAM: Potrebna mi je informacija
8.12.2010 23:39:04   
Ilhana RR
Andila, imam ja drugaricu ciji momak radi trenutno u Budvi... vidjet cu da nju kontaktiram da vidi ona sa njim koji hotel on preporucuje a da nije ziza ;)

javim ti ovih dana

_____________________________

~~~ Living the dream ~~~

* Lamija 6 maj 2008
* Vedad 20 decembar 2014

(odgovor članu anidla)
Neposredna veza do poruke: 195
   RE: TURIZAM: Potrebna mi je informacija
8.12.2010 23:40:39   
Anoniman
mislim da ti je to jeftinije od hotelauser posted image
oni su bili krajem 9-og mjeseca.

(odgovor članu anidla)
  Neposredna veza do poruke: 196
   RE: TURIZAM: Potrebna mi je informacija
8.12.2010 23:47:51   
selina
vjerovatno mogu i ovdje postaviti pitanje posto nam daju bezvizni rezim ako bog da od 15 decembra ja zvala ambasadu u sarajevu da vidim sta nam je potrebno za putovanje i bas sam se sokirala kaze covjek da treba adresa gdje ces prebivati zatim ti treba internacionalno zdravstveno osiguranje i naravno udarna vidjest po jednim danu 50 eura to znaci mjesec dana 1500 eura da li je to moguce?????pa to meni uopste nije uredu mislim ako hocu ostati 3 mjeseca treba mi 4500 eura pa ko te pare danas ima u gotovini a pogotov to bi bilo da jedan covjek da upane npr u autobus obogatio bi se zar ne???!!! imate li vi kakvih informacija u vezi toga

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 197
   RE: TURIZAM: Potrebna mi je informacija
9.12.2010 0:02:38   
tweety
Ja sam čitala da mogu tražiti 150€ po danu ali mi je to nešto ne logično.Zar čitava Evropa ima toliko novca,za svaki dan po 150€.Bilo je slučajeva i prije kad se išlo na more u Hrvatsku da su i tada tražili određenu količinu novca da im se pokaže.Nije mi jasno kako Bugari i Rumuni putuju?Što kao oni imaju tu cifru??Čisto sumnjam,ali mi smo ionako naopaka zemlja pa je sve moguće.

_____________________________

Prince `05
Princess `08

Ente kalbii, ente kullun fii hajatii..."Moje si srce, sve si u zivotu mom..."

(odgovor članu selina)
Neposredna veza do poruke: 198
   RE: TURIZAM: Potrebna mi je informacija
9.12.2010 0:05:34   
selina
stvarno sam razocarana ako ovo bude istina mislim vjerovatno jeste cim mi je taj zaposlenik u ambasadi rekao ali nemogu da vjerujem hajd sve ok ali taj iznos novca je stvarno strasan a imam rodjaka u beogradu i on kaze njima nista netreba kao od para tacno smo mi naopaki

(odgovor članu tweety)
Neposredna veza do poruke: 199
   RE: TURIZAM: Potrebna mi je informacija
9.12.2010 0:17:52   
tweety
Ma mislim da se ovdje više radi o nekim možda njima sumnjivim osobama za koje misle da bi mogli ostati u EU.Nevjerujem da će iko zaustaviti porodicu koja je krenula na put,ili ozbiljnije ljude.Ako je recimo grupa momaka krenula negdje,vjerovatno su oni ti koji su "sumnjivi" po tom pitanju.Ne znam,ne preostaje nam ništa nego čekati i vidjeti kako se stvari odvijaju.Vjerujem da će mediji biti ti koji će obavijestiti narod kako to sve ide.

_____________________________

Prince `05
Princess `08

Ente kalbii, ente kullun fii hajatii..."Moje si srce, sve si u zivotu mom..."

(odgovor članu selina)
Neposredna veza do poruke: 200
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  6 7 [8] 9 10   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  6 7 [8] 9 10   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *