|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  36 37 [38] 39 40   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Macina trava, vrkuta, crveni zdravac i os...
17.2.2015 11:27:46   
Jelly85
Hvala puno svima na lijepim zeljama i naravno i ja vama zelim da sto prije ugledate svoje user posted image
user posted image

(odgovor članu pandica)
Neposredna veza do poruke: 926
   RE: Macina trava, vrkuta, crveni zdravac i os...
17.2.2015 11:31:23   
Jelly85
Hvala puno svima na lijepim zeljama a i ja vama zelim da sto prije ugledate svoje user posted image
user posted image

(odgovor članu pandica)
Neposredna veza do poruke: 927
   RE: Macina trava, vrkuta, crveni zdravac i os...
17.2.2015 23:37:30   
Vodolija 2
Jelly, uzivaj u user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Jelly85)
Neposredna veza do poruke: 928
   RE: Macina trava, vrkuta, crveni zdravac i os...
18.2.2015 7:10:12   
Jelly85
Hvala Vodolija. I ja tebi zelim da sto prije ugledas svoje user posted image
user posted image

(odgovor članu Vodolija 2)
Neposredna veza do poruke: 929
   RE: Macina trava, vrkuta, crveni zdravac i os...
5.3.2015 15:31:32   
dada 123456
zdravo ee ovako ja vec dve godine pokusavam ddobiti user posted image medutim user posted image uvjek dode,i pocela piti macunu travu i neven prosli mjesec nabavila sam ko travara i jako je gorka, a neven domaci sada mi kasni par dana sutra kupujem test i nadam se da cu ugledati user posted image jer mi je jako stalo da imam jednu malu user posted image pozz

(odgovor članu mala curica)
Neposredna veza do poruke: 930
   RE: Macina trava, vrkuta, crveni zdravac i os...
5.3.2015 15:53:57   
pandica
Sretno user posted image

_____________________________

My Ovulation Chart

(odgovor članu dada 123456)
Neposredna veza do poruke: 931
   RE: Macina trava, vrkuta, crveni zdravac i os...
6.3.2015 0:32:27   
Vodolija 2
Dada 12345, cuvam i ja fige ! user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu pandica)
Neposredna veza do poruke: 932
   RE: Macina trava, vrkuta, crveni zdravac i os...
6.3.2015 21:08:37   
dada 123456
user posted image dosla,mnogo sam se rastuzila ali nepredajem se pijem jos 2 mjeseca pa ce mo vidjti rezultate nadam se da cu imati user posted image pozz

(odgovor članu Vodolija 2)
Neposredna veza do poruke: 933
   RE: Macina trava, vrkuta, crveni zdravac i os...
6.3.2015 22:02:38   
Vodolija 2
Nista, Dada 12345, idemo u nove radne pobede ! user posted image . Glavu gore !

(odgovor članu dada 123456)
Neposredna veza do poruke: 934
   RE: Macina trava, vrkuta, crveni zdravac i os...
7.3.2015 9:26:25   
LunaBruna
Pozdrav. Nova sam na forumu. MM i ja već 6mj pokušavamo dobiti bebicu, ali svaki mjesec razočarenje kad dođe user posted image . Ciklusi uredni, obavila sam pregled ginekologa i sve je ok. Počela sam piti čaj od vrkute i nadam se da ću uskoro ugledati user posted image ili user posted image .

(odgovor članu Vodolija 2)
Neposredna veza do poruke: 935
   RE: Macina trava, vrkuta, crveni zdravac i os...
7.3.2015 18:28:23   
Beba_Bu
Imam jednu priču,pa nisam znala gdje da ju napišem..Ne znam smijem li otvorit novu temu, ali evo ovdje ću najviše mi ide nekako na ovu temu..


Naime radi se o mojoj neni,koja je prije 3 godine preminula,rahmet joj duši u 79 godini života.
Radi se o tome da moja nena se udala mlada i bila je u braku 12 godina , naravno bezuspješnih što se tiče trudnoće.
Jedan jajnik nije uopšte imala,a drugi joj je bio policistični,tako da su joj doktori rekli : "Nikad nećeš imati djece."
Naravno nena nije u to povjerovala i ,dok mi je ovo pričala govorila je :"Kad izvedem kravu na ispašu, krava pase sebi a ja sebi."Tako je bio starinski život,rad rad i samo rad.Još uz to imala je odvratnu svekrvu i svekra koji su je nazivali pogrdnim imenima kaže nena :"Ja na njivi radim,a njegovi roditelji govore , šta će ti ona, jalova , ne može djece imat, "kutariši je se." Bože, mogu zamislit kako joj je bilo to slušati..

U međuvremenu, moja pranena idući ulicom začuje glas bebe kako plače,primakne se a glas dopire iz kutije, otvorivši kutiju ugleda prelijepu malenu djevojčicu, koju uzme i znajući da nena nema djece i da je još uvijek pod stresom..Odluči je dati mojoj neni što i učinje uz pomoć policije i nadležnih organa moja nena dobije starateljstvo nad djevojčicom nadije joj ime , i usvoji je..
Nakon 8 godina , ponovo šok! Pojavi se prava mama ove djevojčice , i oduzme je..Nena ludi..Šta će jadna, kad samo pomislim nije to jednostavno ..

Eh sad onaj ljepši dio,nakon dvanaest godina bezuspješnog truda , gubitka usvojene djevojčice, moja nena počne da pije redovno macinu travu,žalfiju, i još nešto je navela, uglavnom dosta je pila tih nekih trava..Naime macina igra glavnu ulogu..
I tako moja nena zatrudni,naravno to je bilo najljepše doba mojih dede i nene,dobili su zdravog sina ..Prelijepog..I onda tragedija..
Pošto su ga volili,naravno nakon 12 godina braka tko ne bi,svu su mu pažnju posvećivali , što on okom, to oni skokom,što bi danas u nas rekli..
I kupe mu u to doba bicikl,a vani je padala kiša..Nena nije dozvoljavala da ide vani,ali moj dedo se protivio :"Neka ga, neka ide , ako ima želju." I puste ga..Imao je 7 godina! Nakon što je ušao u kuću, tu noć dobije temperaturu i do ujutro umre..!
Svi u šoku nakon toliko godina dobiju dijete i izgube ga..Pa je moja nena izgubila svaku nadu...

(Oprostite malo na konfuziji,i ja sam malo zaboravila priču)

Uglavnom,ponovo po doktorima, i tako to uglavnom : Sad su joj rekli da 10000% posto neće iomati djece, i da je bolje da se ne nada." Pogotovo u to vrijeme doktori.. -.-

Tada je ona išla i hodžama i slično svemu..Bezuspješno..

I naravno opet krene sa travama, macina i ostale nabrojane..I zanese opet sina koji je evo hvala Bogu i dan danas živ i zdrav, te odmah nakon godinu dana zanese i moju mamu, koja je takođe hvala Bogu i dan danas živa i zdrava, njih dvoje je rodila u 37 i 39 godini života.Tako da se mojoj neni trud,tvrdoglavost, nevjera u doktore i vjera u trave ISPLATILA , naravno vjera u Boga :)

Eto htjela sam sa vama da podijelim,da nikad ne gubite nadu, da bez obzira na sve uvijek postoji sutra i izlaz :)

Moderatori ako nije ok, ova moja priča vi ju obrišite :) Ja sam samo željela da podijelim nenino iskustvo sa macinom i alternativnom medicinom :)


(odgovor članu LunaBruna)
Neposredna veza do poruke: 936
   RE: Macina trava, vrkuta, crveni zdravac i os...
24.3.2015 15:07:57   
jaca81
Dobar dan drage moje.Citam vas vec neko vreme pa bih vas iznela moj problem,vec 10god imam problem sa menstruacijom od kako sam se porodila,pila sam lekove za kontracepciju koje mi je lekar prepisao dok pijem sve je ok,a kad ne pijem sama dobijem 2-3 puta godisnje,kako muz i ja zelimo jos jedno dete znam da to uz kontracepciju nije ostvarljivo,interesuje me da li ocajnica moze prirodnim putem da izazove menstruaciju pa da se onda nadam i zacecu. Unapred hvala na odgovoru.

(odgovor članu Beba_Bu)
Neposredna veza do poruke: 937
   RE: Macina trava, vrkuta, crveni zdravac i os...
25.3.2015 0:52:29   
Vodolija 2
Draga Jaco81, macina trava/ocajnica i vrkuta mogu da dovedu do reguliranja menstrualnih ciklusa, pa bi ti trebale vjerovatno pomoci.Cure su vec pisale o doziranjima i bla,bla na ovom forumu o cajevima. U svakom slucaju, trebala bi otici do dobrog ginekologa da utvrdi uzrok tako rijetkim menstruacijskim periodima, da pregledas hormone i sl.
Sretno !

(odgovor članu jaca81)
Neposredna veza do poruke: 938
   RE: Macina trava, vrkuta, crveni zdravac i os...
25.3.2015 11:01:38   
jaca81
Hvala draga vodolijo na odgovoru,probacu sa tim cajevima,od doktora mi je muka kod god sam bila svi prepisuju kontracepciju,niko nesto konkretno da da da se odradi.

(odgovor članu Vodolija 2)
Neposredna veza do poruke: 939
   RE: Macina trava, vrkuta, crveni zdravac i os...
26.3.2015 8:43:52   
BubaDara
Zdravo svima,
nova sam na forumu a pratim vas i čitam već neko vrijeme i pročitala sam dosta korisnih savjeta,
te vam se svima mnogo zahvaljujem.
MM i ja pokušavamo već 4 mjeseca i prošli mjesec sam pila i macinu travu (Biljana) i vrkutu (Medimpex)
jer sam uspjela samo te nabaviti u svojoj okolini, ali user posted image je opet došla sa kašnjenjem od 6 dana!
Sestra mi je nabavila očajnicu ali popila sam je samo 3-4 puta
jer nisam mogla da izdržim okus i strašno me bolio želudac poslije konzumiranja nje. :(
Macina trava od Biljane nije nikako gorka kao ni vrkuta od Medimpexa, pa ne znam je li to ustvari zaista trava koja pomaže?
Bila sam i kod ginekologa i rekla mi je da je sve u savršenom redu i da nema potrebe da brinem
ali ne mogu a da ne user posted image svaki put kad dođe user posted image
Da ne dužim, od srca vam svim želim svima da što prije ugledate user posted image i da majušni user posted image svima krase dom!

(odgovor članu jaca81)
Neposredna veza do poruke: 940
   RE: Macina trava, vrkuta, crveni zdravac i os...
26.3.2015 8:59:52   
LunaBruna
Pozdrav BubaDara. Držim ti fige da što prije ugledaš user posted image . I ja sam počela piti vrkutu i nadam se da idući tjedan neće doći user posted image i da ću ugledati user posted image .

(odgovor članu BubaDara)
Neposredna veza do poruke: 941
   RE: Macina trava, vrkuta, crveni zdravac i os...
26.3.2015 10:02:05   
BubaDara
Hvala LunaBruna od srca user posted image
Koliko je ti već piješ i koju koristiš? Piješ li i macinu travu i koju (ako piješ)?
Ja sam uzimala po pola litra ujutro u naveče oba do ovulacije i onda prestala.
Kasnilo mi 6 dana i bila sam 100% sigurna da neće zloća ni doći ali eto došla je.
Ne znam uopšte zašto je onda kasnilo user posted image
Držim figice za user posted image i sretno svima od srca!

(odgovor članu LunaBruna)
Neposredna veza do poruke: 942
   RE: Macina trava, vrkuta, crveni zdravac i os...
26.3.2015 11:06:53   
LunaBruna
Pijem samo vrkutu od Subana, uglavnom pijem 2 do 3 šalice na dan, kako stignem. Pijem ju malo, oko mjesec dana, tj od zadnje user posted image . Jer se svaki mjesec ( i tako već 5 mjeseci ) razočaram i plačem kad dođe a ginekološki je sve ok sa mnom i suprug je obacio pregled urologa i s njim je sve ok.. Meni ti je isto 2 mj kasnila po 2 -3 dana, inače točna u sat ali možda su u pitanju neki drugi faktori. Meni su zadnja 2 mj bila prilično stresna pa je vjerojatno to utjecalo. Ovaj mj bi trebala dobiti 30.03. pa ćemo vidjeti.

(odgovor članu BubaDara)
Neposredna veza do poruke: 943
   RE: Macina trava, vrkuta, crveni zdravac i os...
26.3.2015 11:25:23   
BubaDara
Meni inače nije tačna u dan, nego varira od 26 do 35 dana ali doktorica
se malo zamislila kad sam joj rekla to i kaže nije to strašno, bitno je da svaki mjesec dobiješ user posted image
Počet ću opet piti vrkutu kad prođe user posted image a onda ćemo vidjeti ishod.
Od rođaka mi je žena ginekolog i ona mi je rekla da od 8-og dana počnemo raditi na user posted image pa svaki
ili svaki drugi dan, kako mi želimo user posted image i da kupim vitamin E i cink, kaže ima u DM-u to kupiti,
pa da i MM i ja pijemo. Nije loše vitaminizirati se pa danas s posla pravac apoteka user posted image
Brzo će 30.03. pa sretno, i javi nam da user posted image

(odgovor članu LunaBruna)
Neposredna veza do poruke: 944
   RE: Macina trava, vrkuta, crveni zdravac i os...
26.3.2015 16:02:39   
LunaBruna
Ja sam pila folnu kiselinu, mislim u 12 mj, po preporuci ginekologa a od tad osim vrkute nisam ništa pila tako da ti za vitamin E i cink ne znam. Brzo će ali treba izdražati do tad, testić čeka u ladici pa dolazim u napast. U zadnijh 2-3 dana idem piškati svakih 20 min i osjećam nadutost u trbuhu (bila sam sistematskom prošli tjedan, urinokultura je uredna tako da isključujem upalu ). Ako ima tko kakav savjet biti će mi drago. user posted image

(odgovor članu BubaDara)
Neposredna veza do poruke: 945
   RE: Macina trava, vrkuta, crveni zdravac i os...
26.3.2015 18:16:55   
BubaDara
Pokusaj se fokusirati na stvari koje volis da radis,
kako bi ti brze prolazili dani do 30. Izadji na kaficu
s prijateljicama, prosetaj, pogledaj neki film ili tako nesto.
Evo ja se vratila iz šetnje s mužićem, kupili vitamin E pa vidjet ćemo.
Držim figice svim srcem do 30. Sretno do user posted image

(odgovor članu LunaBruna)
Neposredna veza do poruke: 946
   RE: Macina trava, vrkuta, crveni zdravac i os...
30.3.2015 11:39:55   
LunaBruna
Evo i mene. Stigao 30.03., stigla i user posted image . Premda nije baš kao inače kad imam, jutros mučnina kad sam se ustala iz kreveta, bolovi u trbuhu ali ne kao kad imam i krvi samo pri brisanju. user posted image . Kad to završi opet krećem s vrkutom. Možda će drugi mj biti user posted image .

(odgovor članu BubaDara)
Neposredna veza do poruke: 947
   RE: Macina trava, vrkuta, crveni zdravac i os...
30.3.2015 11:53:28   
BubaDara
Nemoj da se brineš samo. user posted image
Znam da nije jednostavno kad zloća dođe ali ocigledno je da se nesto
desava u organizmu dok nije isto, pa nadajmo se svi i vjerujmo da
ćemo ubrzo ugledati svoje user posted image i da će biti user posted image
Osmijeh na lice i upijemo vrkutu user posted image

(odgovor članu LunaBruna)
Neposredna veza do poruke: 948
   RE: Macina trava, vrkuta, crveni zdravac i os...
30.3.2015 13:57:59   
Berina i Benjo
Zdravo svima! Nova sam na forumu ali vas odavno pratim.
Imala sam već dva spontana i sada sa velikom strepnjom ponovo pokušavamo ostati user posted image
Pijem matičnjak ali kao što vidim da je i vrkuta jako zdrava i poželjna. Zbunjuje me jedino što nisam sigurna da li se pije prije začeća ili smije i u toku trudnoće?

(odgovor članu BubaDara)
Neposredna veza do poruke: 949
   RE: Macina trava, vrkuta, crveni zdravac i os...
30.3.2015 14:14:21   
BubaDara
Zdravo Berina i Benjo user posted image
Dobro nam došla draga user posted image
Ja koliko sam čitala o vrkuti, čak se preporučuje da se pije i u trudnoći,
zbog jačanja maternice. Ako neko zna neku drugu informaciju neka piše,
ja sam ovo sigurno pročitala negdje.
Želim ti od srca da što prije dođe majušno user posted image
Sretno svima do user posted image

(odgovor članu Berina i Benjo)
Neposredna veza do poruke: 950
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  36 37 [38] 39 40   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  36 37 [38] 39 40   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Pelene.
пеперутка16

Kada ste počeli da odbijate svoju bebu?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *