|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  38 39 [40] 41 42   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Macina trava, vrkuta, crveni zdravac i os...
10.6.2015 17:45:12   
Lejni
LunaBruna od srca cestitam na trudnoci, neka bude lagana i zdrava i da imas lagan i lijep porod.
Buba Dara draga i ja se jezim od recenice opusti se pa ce doci.
inace da se i ja predstavim, od novembra aktivno radimo na bebi posle niza ginekoloskih problema prije toga. Jos uvijek se nije desila ali nadam se hoce brzo.
Prosli ciklus sam pila macinu travu ne znam latinsmi naziv jer je kupljena pod nazivom ocajnica, jako je gorka. Pila sam je samo par dana od kraja M do ovulacije i to samo po nekad, nista redovno. Sad od kraja poslednje M pijem ujutru mjesavinu virka i hajducke trave, 4 sata od toga pijem macinu travu i uvece opet mjesavinu kao ujutru. Kako mi je O bila juce, macinu necu vise piti. Ali ostalo hocu. Primjetila sam prcv put ovu plodnu sluz rastezljivu, do sada je nisam imala :)
Nekih mjesec dana pijem po pola folacina pa evo idjecemo. M ocekujem 26, eventualno 27 pa mozda ne dodje. Imam nekakav iscjedak prije M i to mi se od januara desava, ovaj mjesec je bilo i posle M par dana svijetlo roze valjda je izlazilo to sto ostaje od M.

(odgovor članu BubaDara)
Neposredna veza do poruke: 976
   RE: Macina trava, vrkuta, crveni zdravac i os...
11.6.2015 9:55:22   
BubaDara
Iskreno ti želim da ova M ne dođe i da majušno bude na putu user posted image
Ja trenutno pijem očajnicu, koja je užasno gorka, kad dođem s posla tj.oko 17h napravim i piše da treba da stoji 2h,
tako da popijem tu šolju od 19-20h i oko 22h do 23h popijem šolju vrkute. Ponekad i ujutro prije posla
pripremim neku macinu travu koja nije nikako gorka ker na toj kutiji piše da treba stajati pola sata pa mi je lakše pripremiti.
Trudim se maksimalno i opustiti i ono kao sve mi je ok dok ne dođe M jer se uvijek nadaš da neće doći, ali kad dođeuser posted image
Luna Bruna i dalje se veselim tvojoj user posted image , javljaj nam kako napreduješ user posted image

(odgovor članu Lejni)
Neposredna veza do poruke: 977
   RE: Macina trava, vrkuta, crveni zdravac i os...
11.6.2015 10:07:09   
LunaBruna
Cure hvala na podršci i lijepim riječima, puno mi to znači. U ponedjeljak idem na UZV pa vam se javim sa novim vijestima. Znam da vam je teško kad dođe M jer sam i ja user posted image pola godine dok nismo uspjeli. Držite se, vjerujte u sebe i nadam se da uskoro budete user posted image . Do ponedjeljka user posted image

(odgovor članu BubaDara)
Neposredna veza do poruke: 978
   RE: Macina trava, vrkuta, crveni zdravac i os...
11.6.2015 11:06:16   
Lejni
LunaBruna javi nam sve i srecno, doci ce i nase mrvice, samo su tvrdoglave hehe user posted image

BubaDara, puno sam citala o macinoj travi, neki kazu Marubi Herba i pomoglo im, neki marubi Vulgare i pomoglo, ne znam sta bih ti rekla ali svdja mi se sto kombinujes te dije, ja cu naredni mjesec tako ako ne bude nista. Mada razmisljala sam i zdravac crven ovaj da probam, ma sve bih ja probala hahah

(odgovor članu LunaBruna)
Neposredna veza do poruke: 979
   RE: Macina trava, vrkuta, crveni zdravac i os...
17.6.2015 7:03:30   
LunaBruna
Evo da vam se javim, malo sa zakašnjenjem, suprug i ja smo stalno u nekom poslu pa ni nisam baš na netu. Uglavnom, bila sam na UZV-u, bebici kuca srce i malo sam ga i čula user posted image . Kako se čini sve je ok, za 2tj idem opet sa nalazima krvi. Hvala vam svima na podršci i kako Lejni kaže možda su vaše mrvice malo tvrdoglave, ali doći će user posted image .

(odgovor članu Lejni)
Neposredna veza do poruke: 980
   RE: Macina trava, vrkuta, crveni zdravac i os...
17.6.2015 8:25:28   
BubaDara
Supeeeeer! user posted image Bitno je da srculence kucauser posted image
Mnogo sam sretna zbog tvoje user posted image iako se ne poznajemo. user posted image
Lejni, trudit ćemo se pa uspjet će s nekom ako Bog da user posted image
Crveni zdravac nisam nikako probala, ali ako ovako ne bude išlo uključit ćemo i to user posted image
Sretno Luna Bruna, da bude sve dobro uvijek user posted image
Lejni sretno i tebi kao i svima koji se trude za svoje sunašce user posted image

(odgovor članu LunaBruna)
Neposredna veza do poruke: 981
   RE: Macina trava, vrkuta, crveni zdravac i os...
17.6.2015 9:24:39   
Lejni
LunaBruna, bravooo user posted image user posted image bas mi je drago da je sve ok a sada uzivaj sto vise mozes..

BubaDara draga hoce sigurno. Trenutno imam neke bakterije i pod terapijom sam pa strepim, M tek za deset dana treba pa ne znam sta ce biti. S asta nesto me spopalo ali ne dam se idemo dalje. I ja cu ako ne uspije na sledece biljke user posted image .
Sretno nam svima koje zelimo nase user posted image user posted image

_____________________________

13.01.2016-e ugledali dugo zeljene user posted image

(odgovor članu BubaDara)
Neposredna veza do poruke: 982
   RE: Macina trava, vrkuta, crveni zdravac i os...
22.6.2015 9:38:28   
BubaDara
Ćao drage moje user posted image
Kako napreduje kod vas? Ne znam za vas ali ja od kako sam počela piti macinu travu i vrkutu
imam jako bolne ovulacije. Prije nego što smo počeli raditi na user posted image nisam ih nikad osjetila
osim što sam imala malo pojačan iscjedak. Ovih dana sam vjerujem imala ovulaciju ali jako me boljelo
s lijeve strane dva dana i imala sam mnogo više iscjetka nego u prethodnim ovulacijama. user posted image
Pitam vas, je li ok da uvijek osjetim da me za vrijeme plodnih dana boli stomak s lijeve strane u predjelu lijevog jajnika, a nikad na desnoj?
Znači li to da mi radi samo jedan jajnik?user posted image
Bol je sada prestala kao i iscjedak, što znači da je ovulacija prošla vjerovatno. Pitala sam i doktoricu a ona kaže da je super što su bolne ovulacije
jer bar znam kad su pa je lakše skužiti kad se baciti na posao user posted image
Imate li vi kakvo iskustvo?
Sada pijem samo po jednu šolju čaja od vrkute navečer i prenatal jer imam ga a nisam stigla kupiti folnu samo, pa ne smeta ni tako vjerujem.
user posted image očekujem za 12-13 dana pa vidjet ćemo šta će biti.
Koliko želim da ja ugledam svojeuser posted image user posted image toliko i vama želim!user posted image

(odgovor članu Lejni)
Neposredna veza do poruke: 983
   RE: Macina trava, vrkuta, crveni zdravac i os...
22.6.2015 10:14:33   
LunaBruna
BudaDara, to ti ne znači da ti "radi" samo jedan jajnik, ja sam ti isto imala ovulacije koje sam isto osjetila uglavnom lijevo. Ja sam ti u vrijeme ovulacije (kad me bolio lijevi jajnik) išla na UZV i bilo je sve ok. Istina, bar znaš kad ti ovulacija i ovaj pojačani iscjedak je plus. Bez brige i na posao. user posted image . Nadam se da ti za 13 dana neće doći user posted image i želim ti velike user posted image user posted image .

(odgovor članu BubaDara)
Neposredna veza do poruke: 984
   RE: Macina trava, vrkuta, crveni zdravac i os...
22.6.2015 10:35:20   
BubaDara
Uhhh user posted image pade mi kamen sa srca user posted image
Hvala Luna Bruna od srca na brzom odgovoru, to mi je trebalo!
Bolova više nema pa nadam se da se jedan majušni probio do cilja i da neće doći user posted image
Hvala i na lijepim željama user posted image
Nadam se da je kod tebe sve uredu i da se super osjećaš kao user posted image
I nadam se da će se i ostalima želja ostvariti pa i meni ako Bog da! user posted image

(odgovor članu LunaBruna)
Neposredna veza do poruke: 985
   RE: Macina trava, vrkuta, crveni zdravac i os...
22.6.2015 10:47:10   
LunaBruna
Ma bez brige, malo prati svoje tijelo i skužit ćeš neke signale. Mene ti je ( 2 dana prije nego sam trebala dobiti, a nisam ) tako jako zaboljelo u donjem dijelu trbuha da sam mislila da ću procuriti na sve strane a zapravo se moja mrvica ugnjezdila. Ajde držim ti fige i hoću da se javiš da lijepim vijestima tamo za 13 dana. user posted image

(odgovor članu BubaDara)
Neposredna veza do poruke: 986
   RE: Macina trava, vrkuta, crveni zdravac i os...
22.6.2015 22:01:25   
Lejni
BubaDara draga ja sam procitala tvoj post ali nisam imala vremena da ti odgovorim odmah morala sam na put. Kao sto LunaBruna rece bez brige. Ja sam pila ujutru i uvece mjesavinu virka i hajducke trave a do ovulacije poslije pofne sam pila macinu travu. Tako sam jake bolove imala tokom ovulacije da sam se zabrinula. Uvijek je osjetim ali nikad tako jako. I drago mi je jer to nije los znak. Ja sam bliza user posted image moja za 4 ili 5 dan ne bi trebala doci, u subotu sam imala bas jak bol sa lijeve strane neki. Izvini sto nisam i ja ranije odgovorila nisam mogla zaista. Nista ne brini i ne razmisljaj puno, da ti brze prodje vrijeme.

Luna Bruna draga i ja se nadam da si ok i da sve napreduje kako treba, uzivaj u pupi pa se nadam da cemo ti se pridruziti i mi

_____________________________

13.01.2016-e ugledali dugo zeljene user posted image

(odgovor članu LunaBruna)
Neposredna veza do poruke: 987
   RE: Macina trava, vrkuta, crveni zdravac i os...
23.6.2015 10:10:14   
BubaDara
Hvala Lejni i tebi na podršci, puno mi to znači user posted image
Ne brini za odgovor, već mi je bilo puno lakše kad sam pročitala odgovor od Luna Bruna user posted image
Još malo ti je ostalo dana, držim ti figice, da ako Bog da ne dođe, nego da su ti bolovi znak da se i tvoja mrvica ugnijezdila user posted image
Luna Bruna hvala još jednom i tebi i nadam se zaista da ova neće doći i da ću se javiti sa lijepim novostima user posted image

(odgovor članu Lejni)
Neposredna veza do poruke: 988
   RE: Macina trava, vrkuta, crveni zdravac i os...
23.6.2015 10:54:14   
Lejni
Drago mi je da ti se LunaBruna odmah javila. Meni bi veceras ili sutra mogao da se pojavi prvo rozikav a par sati nakon toga braon iscjedak pa cu znati da li su ga cajevi regulisali ili je ipak prisutan. Draga moja ja se nadam da ce user posted image ipak doci jer sam pod jakom terapijom pa mislim da su sanse jako male iako smo se bas trudili. Ali voljela bih makar da nema ni spottinga ni braon negi samo da dodje normalna user posted image . A svakako da je najveca zelja da nikako ne dodje.

_____________________________

13.01.2016-e ugledali dugo zeljene user posted image

(odgovor članu BubaDara)
Neposredna veza do poruke: 989
   RE: Macina trava, vrkuta, crveni zdravac i os...
23.6.2015 11:04:31   
BubaDara
Uuupsuser posted image
Znam kako je, i ja sam jedan mjesec željela baš da dođe user posted image jer sam bila pod jakom terapijom zbog užasne upale sinusauser posted image
Ne brini, ako organizam nije spreman neće doći do user posted image a ako dođe znači da je spreman.
Sretno svima još jednom i hvala vam mnogo na podršci user posted image

(odgovor članu Lejni)
Neposredna veza do poruke: 990
   RE: Macina trava, vrkuta, crveni zdravac i os...
26.6.2015 17:58:20   
Lejni
Naravno draga. Mojoj user posted image je sutra termin ali ja jos uvijek nemam nikakav braon iscjedak a i ako ga bude kratko ce trajati. Izgleda da cu cajevi pomogli da se njega otarasim. Vidjecu sutra sta ce da se desava ali jako mi je drago ako necu vise imati spotting

_____________________________

13.01.2016-e ugledali dugo zeljene user posted image

(odgovor članu BubaDara)
Neposredna veza do poruke: 991
   RE: Macina trava, vrkuta, crveni zdravac i os...
26.6.2015 18:06:23   
BubaDara
Super draga! user posted image
Drago mi je da čajići pomažu user posted image
Ja evo imam još 8-9 dana do user posted image i osjećam stalno neku napetost i bolove u donjem dijelu stomaka. Kad npr kihnem užasno me zaboliuser posted image
Voljela bih da manje mislim o tome ali teško ide, svskim bolom mislim da će opet doći user posted image user posted image

(odgovor članu Lejni)
Neposredna veza do poruke: 992
   RE: Macina trava, vrkuta, crveni zdravac i os...
29.6.2015 13:09:12   
Lejni
BubaDara kakvo je stanje? Ja sam juce prestala piti caj, user posted image jos nije dosla, samo je jednom kasnila ali tada nisam pila cajeve, i onda je dosla kad sam vec sumnjala na user posted image a sada evo opet kasni, u subotu je trebala doci, dva negativna testa, z aci opet nije trudnoca, ne znam da li moze od cajeva da se to malo poremwti. Bas me nervira. Stomak boli i imam utisak svaki cas ce prokapati ali nista, po malk braon ali jako jako malo i ne u toku citavog dana. Bas me muci....

_____________________________

13.01.2016-e ugledali dugo zeljene user posted image

(odgovor članu BubaDara)
Neposredna veza do poruke: 993
   RE: Macina trava, vrkuta, crveni zdravac i os...
29.6.2015 13:31:17   
BubaDara
Situacija napetauser posted image
Trebala bi doći za 4-5 dana i već me bole grudi sa strane kao i uvijek tako da izgleda da ću i ovaj mjesecuser posted image
Teško mi je kad pomislim samo da opet moram iznovauser posted image
Žao mi je što te to muči, suosjećam zaista s tobom user posted image
Čujem se ovih dana s prijateljicom i kaže tako kako je trudna i to slučajno, nisu htjeli ali desilo se i naravno zadržat će bebu ali to me navelo na razmišljanje kako se neko ni sekunde ne 'trudi' i dobije user posted image a neko baš mora da se muči, poput nas!
U ovom periodu, kad već počnu simptomi za user posted image hvata me baš panika da nesto nije uredu s nama ili da nesto radimo krivo user posted image
Žao mi je ako širim negativnu energiju ali tako se osjećam, loše skroz. Pijem još uvijek šolju vrkute dok ne dođe user posted image pa vidjet ćemo. Nemam nikakve drugo bolove osim grudi.

(odgovor članu Lejni)
Neposredna veza do poruke: 994
   RE: Macina trava, vrkuta, crveni zdravac i os...
29.6.2015 13:38:06   
Lejni
Ma kakvu negativnu energiju draga, svaka zena koja se duze trudi zna kroz sta sve prolazimo svaki put kad iscekujemo isto. Ja sam doduse ovaj put sve mirno prihvatila, malo suprug zafrkava, sve se nada. Citala sam da je od vrkute kasnilo nekim zenama pa sam se pripremila psihicki vec. A isto tako su moje dvije prijateljice koje su vec imale po jedno dijete ostale obe u drugom stanju slucajno, a ja popila livade cajeva hehe i opet bista. Ma jednostavno sada nije sudjeno. Samo crveni zdravac nisam probala. Nadji neku zanimaciju da prodje dan. Mene vrijeme unisti mogla bih spavati bez prekida 24h ci i mi se. Nista jos nije gotovo dok ne dodje user posted image zato ne predaji se, a i ako dodje idemo u nove pobjede. Moramo mi biti jace

_____________________________

13.01.2016-e ugledali dugo zeljene user posted image

(odgovor članu BubaDara)
Neposredna veza do poruke: 995
   RE: Macina trava, vrkuta, crveni zdravac i os...
29.6.2015 13:44:42   
BubaDara
Trudim se maksimalno ostati pozitivna, tješi me da je većina mojih prijateljica imala iste simptome kao kad je trebala doći user posted image pa opet se nadam!
I meni se ciklus produžio od kako pijem vrkutu a nisam ni ja probala crveni zdravac pa ako dođe opet nabavit ćemo i to i u nove pobjede hrabro user posted image
Zajedno smo jačeuser posted image

(odgovor članu Lejni)
Neposredna veza do poruke: 996
   RE: Macina trava, vrkuta, crveni zdravac i os...
29.6.2015 14:09:03   
Lejni
Sto se simptoma tice moze da bude isto kao pms tako da ne mozemo na to racunati, ja cak od kako imam smedji ovaj isjedak imam mucnine pred svaku M, svako jutro. I danas isto. Sretno nam. Ako ovo ne upali ide zdravac a ja sam pripremila jos kesu macine trave jos jedan ciklus zelim nju da probam, da ne odustajem odmah

_____________________________

13.01.2016-e ugledali dugo zeljene user posted image

(odgovor članu BubaDara)
Neposredna veza do poruke: 997
   RE: Macina trava, vrkuta, crveni zdravac i os...
30.6.2015 11:04:56   
Lejni
Draga, mogu li te zamoliti da mi objasnis kako ti se produzio ciklus od vrkute, koliko je bio a koliko je sada? I koliko dugo ga vec pijes, izvini so te mucim ali malo da upoedim, ja ne znam da li bih ga vise pila ovako redovno jer mi se ne dopada da ne znam kada cu tacno docekatiuser posted image i da se nadam da sam user posted image bez razloga? Mislim da cu ga samo povremeno popiti po soljicu. A prva sledeca sansa kupujem crveni zdravac pa da vidimo. Meni je danas pala bazalna temperatura sto znaci da bi user posted image mogla doci u toku dana ili kasnije nekad u toku noci, uglavnom dolazi user posted image

_____________________________

13.01.2016-e ugledali dugo zeljene user posted image

(odgovor članu Lejni)
Neposredna veza do poruke: 998
   RE: Macina trava, vrkuta, crveni zdravac i os...
1.7.2015 8:11:54   
BubaDara
Ma nije problem, tu smo jedna za drugu! user posted image
Pijem ga već tri mjeseca i tačno tri ciklusa unazad user posted image dođe na 35.dan a prije je to bilo 28-30 maksimalno.
Prvi put kad mi je kasnilo bila sam potpuno sigurna da dolazi user posted image ali kad sam uradila test nakon 6 dana bio je negativan i dan poslije je dosla user posted image
Sad već očekujem svaku na 35.dan. Evo u kalendaru stoji da treba doći za 4 dana pa vidjet ćemo. Osjećam strašnu napetost u donjem dijelu stomaka, kao da će svakog časa procuriti user posted image
Bole me i grudi ali to je bar moj standardni simptom za user posted image user posted image tako da mi ostaje samo da čekam!
I ja ću pronaći crveni zdravac ako sad ne uspijem jer ovo koristim već tri mjeseca.
Sretno draga user posted image

(odgovor članu Lejni)
Neposredna veza do poruke: 999
   RE: Macina trava, vrkuta, crveni zdravac i os...
1.7.2015 9:35:29   
Lejni
Moja dosla jutros u 6user posted image ali znala sam da nisam zabebila cim je braon pocelo a MM se nadao kao nikad prije. Batalicu virak necu preduge cikluse. Crveni zdravac ako nadjem pijem . Ne znam ni za macinu. Pomminjali su je da utice na povecanje prolaktina a meni cure grudi pa sumnjam da je povisen ne znam vise ni sama.

_____________________________

13.01.2016-e ugledali dugo zeljene user posted image

(odgovor članu BubaDara)
Neposredna veza do poruke: 1000
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  38 39 [40] 41 42   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  38 39 [40] 41 42   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *