|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Porodilište Jezero 21.04.2008
23.11.2010 18:51:18   
tehna
napokon je otvorenje drago mi je zbog trudnica koje ce se poroditi na jezeru abd eto meni se nije dalo da bar jedno rodim u novoj bolnici svo cetvoro sam rodila na kosevo. user posted image user posted image user posted image user posted image porodiliste zaslusuje stvarno najbolje jer tamo se radjaju novi zivoti user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu colito)
Neposredna veza do poruke: 76
   RE: Porodilište Jezero 21.04.2008
23.11.2010 23:10:25   
veeseelaa
od sutra user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu tehna)
Neposredna veza do poruke: 77
   RE: Porodilište Jezero 21.04.2008
23.11.2010 23:13:11   
new mama
Konacnouser posted image user posted image user posted image ,hajde aBd taman drugo da rodim na Jezeruuser posted image

_____________________________

A&V ~moje sve na svijetu ~


(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 78
   RE: Porodilište Jezero 21.04.2008
23.11.2010 23:20:00   
veeseelaa
user posted image

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu new mama)
Neposredna veza do poruke: 79
   RE: Porodilište Jezero 21.04.2008
24.11.2010 0:09:29   
BBubica
Cetvero i sve na Kosevu :)
Sta reci, svaka ti cast!!
A ja vec kukam kako cu ovo jedno, jos ce me zapasti nova bolnica
Sad si me postidila user posted image

(odgovor članu tehna)
Neposredna veza do poruke: 80
   RE: Porodilište Jezero 21.04.2008
24.11.2010 8:56:23   
tehna
user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu BBubica)
Neposredna veza do poruke: 81
   RE: Porodilište Jezero 21.04.2008
24.11.2010 9:34:51   
Srculence
Baš mi je drago da je otvorenouser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image Drugo dijete idem gore roditiuser posted image user posted image user posted image

_____________________________

Blaženstvo se nalazi u ukusu, a ne u stvarima, i čovjek je sretan kad dobije ono što voli, a ne kad dobije ono što drugi smatraju da treba voljeti.

(odgovor članu tehna)
Neposredna veza do poruke: 82
   RE: Porodilište Jezero 21.04.2008
24.11.2010 10:07:32   
anidla
jeeeeeeeeeeeee user posted image user posted image user posted image user posted image

drugo dijete akbgda jezerooooo

svim trudnicama koje trebaju da se porode zelim im da se porode od 25-tog user posted image user posted image


_____________________________

You may only be a person in this world, but for someone, you are the world ¦ ¦ ¦

09.11.2009 :) Noa



07.01. prohodali :)

(odgovor članu colito)
Neposredna veza do poruke: 83
   RE: Porodilište Jezero 21.04.2008
24.11.2010 10:12:37   
R&T@
Maloprije na kantonalnoj prilog s jezera...

Kazu 36 zena i 6 beba jutros preselili...
Ostale jos bebe u inkubatorima i dvije zene koje se poradjaju...

Znaci, trudnice, mozete i danas, pa da vasa beba bude prva u novom objektuuser posted image

_____________________________

“One su male, ali su velike, odnosno, hoću reći, nisu više male, ali su dosta velike da ne budu male“... One su T&R...

(odgovor članu anidla)
Neposredna veza do poruke: 84
   RE: Porodilište Jezero 21.04.2008
24.11.2010 10:35:37   
salmy
Sretno trudniceuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image Vama i vasimuser posted image user posted image user posted image user posted image
ps.bas me mami ovo porodilisteuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image   a rekla da necu viseeeeeuser posted image

(odgovor članu R&T@)
Neposredna veza do poruke: 85
   RE: Porodilište Jezero 21.04.2008
24.11.2010 11:27:34   
djda
Ja mislila da se porodim u VOjnoj ipak...sad ce svi ici na Jezero,pa ce oko mene brinuti vise i babice i doktori:))mislim da je vazno imati nekoga"svog"tu,a ja u Vojnoj imam,sad sam u dilemi sta da radim...

(odgovor članu salmy)
Neposredna veza do poruke: 86
   RE: Porodilište Jezero 21.04.2008
24.11.2010 17:48:14   
colito
http://www.sarajevo-x.com/bih/sarajevo

(odgovor članu djda)
Neposredna veza do poruke: 87
   RE: Porodilište Jezero 21.04.2008
24.11.2010 18:55:54   
maja78 RR
evo sad gledala na vijestima na kantonalnoj prilog, rasplakala sam se, predivno

_____________________________

"Svi mi živimo pod istim nebom, ali nemamo isti horizont." - Konrad Hermann Josef Adenauer

(odgovor članu colito)
Neposredna veza do poruke: 88
   RE: Porodilište Jezero 21.04.2008
24.11.2010 20:22:16   
acudesa
Hvala Vladi Turske sto su nas dobro "pogurali" u obnovi porodilista...user posted image

_____________________________

...iskrica u oku, toplina u dodiru, sunce u osmijehu..čine da se osjećam sretnom, dušo mamina:)
Odjednom je sve dobilo boje...

(odgovor članu BBubica)
Neposredna veza do poruke: 89
   RE: Porodilište Jezero 21.04.2008
24.11.2010 23:41:56   
Almaa
rođena prva beba na Jezeru user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

napravi svaki korak ovom istom strascu i pregazit ces more na tom hodocascu...

(odgovor članu acudesa)
Neposredna veza do poruke: 90
   RE: Porodilište Jezero 21.04.2008
24.11.2010 23:45:38   
colito
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Almaa)
Neposredna veza do poruke: 91
   RE: Porodilište Jezero 21.04.2008
25.11.2010 0:47:08   
N_N
IZVORNA PORUKA: salmy

Sretno trudniceuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image Vama i vasimuser posted image user posted image user posted image user posted image
ps.bas me mami ovo porodilisteuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image   a rekla da necu viseeeeeuser posted image



Sad mi dođe da rodim treće!!! user posted image user posted image

_____________________________

I nogom u guzicu je korak naprijed!

(odgovor članu salmy)
Neposredna veza do poruke: 92
   RE: Porodilište Jezero 21.04.2008
25.11.2010 10:51:13   
Crvena
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image Gledam otvaranje Jezera na TVSA.
Stvarno sam sretna, konacno nesto lijepouser posted image

_____________________________

Volite svoju djecu i kad su kriva, jer će ih život kažnjavati i kad nisu.

(odgovor članu N_N)
Neposredna veza do poruke: 93
   RE: Porodilište Jezero 21.04.2008
25.11.2010 11:01:17   
gagach
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

05.04.2011 postala mama predivnom djecaku...!

Ruka koja ljulja kolijevku je ruka koja vlada svijetom....

(odgovor članu Crvena)
Neposredna veza do poruke: 94
   RE: Porodilište Jezero 21.04.2008
25.11.2010 11:02:41   
vjestica
zakasnila sam da vidim na tv-u user posted image
nema veze, bitno je da je konačno klinika preselila u bolju zgradu i da konačno imamo bolje uslove za liječenje i porađanje,a naravno i za potpomognutu oplodnju, kako su obećali user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Neplodnost je nasljedna. Ako Vaši roditelji nisu imali djece, najvjerovatnije ih ni Vi nećete imati.

(odgovor članu Crvena)
Neposredna veza do poruke: 95
   RE: Porodilište Jezero 21.04.2008
25.11.2010 11:20:36   
lamama
Tko mi je drago što će se budući građani i građanke Sarajeva rađati u uslovima koje zaslužujuuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image . a i za potpomognutu očekujem bolje uslove i aparaturuuser posted image user posted image user posted image

_____________________________

dijagnoza sekundarni sterilitet, dvije vanmaterične, jedna trudnoća-plod se nije razvijao, odstranjen jajovod, drugi prohodan
1. IVF Mb -0
2. IVF Mb -0

(odgovor članu vjestica)
Neposredna veza do poruke: 96
   RE: Porodilište Jezero 21.04.2008
25.11.2010 14:11:00   
emy24
IZVORNA PORUKA: lamama

Tko mi je drago što će se budući građani i građanke Sarajeva rađati u uslovima koje zaslužujuuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image . a i za potpomognutu očekujem bolje uslove i aparaturuuser posted image user posted image user posted image

sve je to ok,ali sta je sa nama koje ne zivimo u SAREJEVU,mislim da i mi zasluzujemo ako nista barem ono osnovno da je cisto,novo,i pristupacno....a ne klaonice gdje nema nikavog reda i gdje ujutro donesu porodilji posteljinu i da sama sebi mjenja jer ce vizita doci....nije samo Sarajevo jedini grad u Bosni,pa je tamo sve najbolje.....hocemo i u drugim gradovima bolja rodilista


_____________________________

Emin & Ejna
23.04.2007.
26.07.2012

(odgovor članu lamama)
Neposredna veza do poruke: 97
   RE: Porodilište Jezero 21.04.2008
25.11.2010 18:25:18   
lejla80
user posted image user posted image user posted image user posted image .....napokon malo finih vijesti...nadam se da neće biti previše gužve

(odgovor članu emy24)
Neposredna veza do poruke: 98
   RE: Porodilište Jezero 21.04.2008
25.11.2010 18:28:18   
lejla80
IZVORNA PORUKA: acudesa

I, ja mogu potvrditi da je moj doktor rekao da je otvorenje u cetvrtak..pa ja idem da me radi gore..
bit cu "prvi miom Jezera"user posted image user posted image




Sretno mila,,,,,,

(odgovor članu acudesa)
Neposredna veza do poruke: 99
   RE: Porodilište Jezero 21.04.2008
25.11.2010 21:12:49   
Almaa
danas bila na kontroli na Jezeru, moram reci da super izgledauser posted image user posted image user posted image

_____________________________

napravi svaki korak ovom istom strascu i pregazit ces more na tom hodocascu...

(odgovor članu lejla80)
Neposredna veza do poruke: 100
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Trudnoća.
пеперутка16

Koji dio trudnoće vam se najviše dopao ili najlakši?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *