|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  103 104 105 [106] 107   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Najljepsa imena
2.11.2014 12:16:59   
vjestica

IZVORNA PORUKA: Hannica


IZVORNA PORUKA: Lavica28

Meni je isto sega ime Naser, moras ga zvati Nasere user posted image

Meni jw šega Nisim. Poznavala sam jednog, i svaki put kaf ga neko zovme Nisime on doda ...pa kad ću te?user posted image

user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Neplodnost je nasljedna. Ako Vaši roditelji nisu imali djece, najvjerovatnije ih ni Vi nećete imati.

(odgovor članu Hannica)
Neposredna veza do poruke: 2626
   RE: Najljepsa imena
2.11.2014 12:22:20   
vjestica
mene samo zanima što se neko neuobičajeno ime smatra često modernim, izmišljenim, bez značenja?
mnogi to često pomisle za ime mog dečka,a nit je moderno, nit je izmišljeno niti bez značenja
možda nije uobičajeno za naše prostore, ali savršeno odgovara prezimenu i porijeklu

_____________________________

Neplodnost je nasljedna. Ako Vaši roditelji nisu imali djece, najvjerovatnije ih ni Vi nećete imati.

(odgovor članu vjestica)
Neposredna veza do poruke: 2627
   RE: Najljepsa imena
2.11.2014 14:32:46   
Galicia

Zato sto su rasli u pripickovicima, pa im je i Sarah moderno ime. user posted image

Mene uvijek pitaju, a koje ti je pravo ime. user posted image

(odgovor članu vjestica)
Neposredna veza do poruke: 2628
   RE: Najljepsa imena
2.11.2014 14:36:36   
Medić*
Meni bez obzira koliko je ime cesto ili se ne svidja drugima, meni ako se svidja ne gubi na ljepoti user posted image

_____________________________

Nema vece institucije od roditelja!

(odgovor članu Lavica28)
Neposredna veza do poruke: 2629
   RE: Najljepsa imena
2.11.2014 14:56:44   
mum82

IZVORNA PORUKA: medic slatki

Meni bez obzira koliko je ime cesto ili se ne svidja drugima, meni ako se svidja ne gubi na ljepoti user posted image

ista sam,kad smo saznali za prvog djecaka svi oko nas su imali prijedloge,al nikom se nije posebno svidjao nas izbor
medjutim ostade po nasem,i meni nekako logicno da tako bude

_____________________________

B -20.11.2010
S -7.7.2012
"Money is numbers and numbers never end.If it takes money to be happy,your search for happiness will never end"


(odgovor članu Medić*)
Neposredna veza do poruke: 2630
   RE: Najljepsa imena
2.11.2014 15:52:48   
elmaL
Galicia kako se zoves ako nije tajna?user posted image

Ja kad sam cula za ime Regajba i Jamezdin (nastalo po glumcu, 'prilagodili' ga nasem) user posted image , vise se i ne cudim danasnjim raznoraznim imenima.

Svako ima svoj izbor, al generalno nisam ljubitelj imema koja imaju w i y u sebi i dupla slova, to me nekako odbija.

Isto tako, neko ime mi se ne svidja toliko, a kad upoznam nekoga s timimenom nekako mu bas pristaje, onda mi drugacije zvuci.
Tako sam naprimjer upoznalajednu divnu curicu Dunj6, od tada mi je to ime predivno.

_____________________________

E i A=<3
"Ako se svaki dan malo brinete, izgubit ćete nekoliko godina vašeg života. Ako nešto nije kako treba biti, popravite ako možete. Ali učite se ne brinuti. Brige nikad nisu ništa popravile."

(odgovor članu mum82)
Neposredna veza do poruke: 2631
   RE: Najljepsa imena
2.11.2014 16:11:01   
jasminah

IZVORNA PORUKA: Galicia


Zato sto su rasli u pripickovicima, pa im je i Sarah moderno ime. user posted image

Mene uvijek pitaju, a koje ti je pravo ime. user posted image

A sta smatras pripickovima

(odgovor članu Galicia)
Neposredna veza do poruke: 2632
   RE: Najljepsa imena
2.11.2014 16:13:25   
Galicia

IZVORNA PORUKA: jasminah


IZVORNA PORUKA: Galicia


Zato sto su rasli u pripickovicima, pa im je i Sarah moderno ime. user posted image

Mene uvijek pitaju, a koje ti je pravo ime. user posted image

A sta smatras pripickovima



Sva ona mjesta, kojim je Sara moderno ime.
Meni je 35 godina i odkako znam za sebe to ime postoji. I kako ce to sad biti moderno?

(odgovor članu jasminah)
Neposredna veza do poruke: 2633
   RE: Najljepsa imena
2.11.2014 16:14:13   
Galicia
Galicia kako se zoves ako nije tajna?


Ko pivo Artois. user posted image

(odgovor članu Galicia)
Neposredna veza do poruke: 2634
   RE: Najljepsa imena
2.11.2014 16:38:08   
elmaL
Lijepo ti je ime. Ima jedna curica ovdje sa istim.
Al dok ja nadodjoh na imeuser posted image palim ko cirouser posted image user posted image

_____________________________

E i A=<3
"Ako se svaki dan malo brinete, izgubit ćete nekoliko godina vašeg života. Ako nešto nije kako treba biti, popravite ako možete. Ali učite se ne brinuti. Brige nikad nisu ništa popravile."

(odgovor članu Galicia)
Neposredna veza do poruke: 2635
   RE: Najljepsa imena
2.11.2014 16:41:15   
Galicia
Hvala.

(odgovor članu elmaL)
Neposredna veza do poruke: 2636
   RE: Najljepsa imena
2.11.2014 16:49:45   
teacher75
Do prije 15ak godina nije bas bilo popularno ime sara kod nas. Ne znam bas nijednu saru stariju od 20 godina a curica bas ima puno

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu Galicia)
Neposredna veza do poruke: 2637
   RE: Najljepsa imena
2.11.2014 16:52:10   
Galicia
Doduse i ja samo poznajem Sare, a ne Sarahe. Mozda je i Sarah modernije, tj to H na kraju da se izgovara. user posted image

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 2638
   RE: Najljepsa imena
2.11.2014 16:55:59   
teacher75
Ne znam ni ja nijednu sarah

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu Galicia)
Neposredna veza do poruke: 2639
   RE: Najljepsa imena
2.11.2014 16:56:33   
canim

IZVORNA PORUKA: Galicia


Zato sto su rasli u pripickovicima, pa im je i Sarah moderno ime. user posted image

Mene uvijek pitaju, a koje ti je pravo ime. user posted image

Moderno nemora znaciti da je nesto novo, to najbolje vidimo kako se moda mjenja, npr kad su nasi roditelji bili tinejdzeri traperice su bile IN a te iste traperice su bile moderne kad sam i ja bila tinejdzer, zatim neke boje, jedne godine su popularne a naredne vec demode pa onda za par godina se vraca moda, eh tako je isto i sa imenima imas val starinskih koji jedno vrijeme su popularna pa se zaborave i nakon nekog vremena opet postaju popularna. Moja pranana se zvala Ajna a sad ima bas puno Ajni dok recimo kad sam ja bila mala nije ih uopste bilo itd....

(odgovor članu Galicia)
Neposredna veza do poruke: 2640
   RE: Najljepsa imena
2.11.2014 16:59:40   
Galicia
Moja pranana se zvala Ajna


Vjerovatno su je zvali Aaaaajna, a ne brzo Ajna. Velika razlika.
Moja pranana je Emina. Divno ime.

(odgovor članu canim)
Neposredna veza do poruke: 2641
   RE: Najljepsa imena
2.11.2014 17:05:53   
jasminah

IZVORNA PORUKA: teacher75

Ne znam ni ja nijednu sarah

Mi smo iz pivkovicauser posted image , ne znam ni ja ni jednu Sarah. A inace mi je bezze dodavanje slova h u imenu...sarah, hanah itd

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 2642
   RE: Najljepsa imena
2.11.2014 17:07:08   
jasminah
Inace meni je nick jasminah user posted image

(odgovor članu jasminah)
Neposredna veza do poruke: 2643
   RE: Najljepsa imena
2.11.2014 17:55:41   
elmaL

IZVORNA PORUKA: Galicia

Moja pranana se zvala Ajna


Vjerovatno su je zvali Aaaaajna, a ne brzo Ajna. Velika razlika.
Moja pranana je Emina. Divno ime.


Istina, isto ime potpuno drugacije zvuci izgovoreno brzo ili sporo.
Kod nas, buduci da smo skloni razvlacenju rijeci, uvijek je prije bilo Aaaajna, mi smo nasu ubrzaliuser posted image iako je opet neko razvuce.
kod nas je recimo Eeeesma, ubije mi ljepotu imena Esma koje bas volim.

Emina je meni jakooo drago i lijepo ime. Samo mi se ne svidja davanje slicnih imena djeci, kao recimo Emin i Emina, zato mi pobjeze Eminauser posted image

_____________________________

E i A=<3
"Ako se svaki dan malo brinete, izgubit ćete nekoliko godina vašeg života. Ako nešto nije kako treba biti, popravite ako možete. Ali učite se ne brinuti. Brige nikad nisu ništa popravile."

(odgovor članu Galicia)
Neposredna veza do poruke: 2644
   RE: Najljepsa imena
2.11.2014 17:57:07   
elmaL
Ovo 'kod nas' se odnosi na Hercegovinu, tacnije Mostar i okolinuuser posted image

_____________________________

E i A=<3
"Ako se svaki dan malo brinete, izgubit ćete nekoliko godina vašeg života. Ako nešto nije kako treba biti, popravite ako možete. Ali učite se ne brinuti. Brige nikad nisu ništa popravile."

(odgovor članu elmaL)
Neposredna veza do poruke: 2645
   RE: Najljepsa imena
2.11.2014 18:13:46   
Mirkica

IZVORNA PORUKA: jasminah


IZVORNA PORUKA: teacher75

Ne znam ni ja nijednu sarah

Mi smo iz pivkovicauser posted image , ne znam ni ja ni jednu Sarah. A inace mi je bezze dodavanje slova h u imenu...sarah, hanah itd

pa kako znam Sarah je muslimansko a Sara nije ili je obrnuto elem kako god neko ovo neko ono ja volim stara imena ovo Eni , Deni itd mi se nikako ne dopada niti ova ne znam ni kako da izgovaram odnekle se izvukla , ali eto svako svome djetetu daje ime kako zna i voli kao i ja sto sam svojim pasama dala .

_____________________________

Uspavala sam te duboko ispod grudi , al srce blizu je pa te stalno budi a kad odu svi pa pomisle da dremam , ja oci otvorim da vidim koga nemam , za kraj, za kraj.

BA 13.12.2008

(odgovor članu jasminah)
Neposredna veza do poruke: 2646
   RE: Najljepsa imena
2.11.2014 18:17:42   
Mirkica

IZVORNA PORUKA: Galicia

Galicia kako se zoves ako nije tajna?


Ko pivo Artois. user posted image

na trenutak pomislih da se zoves Artoisa :))) ma ne poznajme se ja u piva pa vidjeh imas lijepo ime .

_____________________________

Uspavala sam te duboko ispod grudi , al srce blizu je pa te stalno budi a kad odu svi pa pomisle da dremam , ja oci otvorim da vidim koga nemam , za kraj, za kraj.

BA 13.12.2008

(odgovor članu Galicia)
Neposredna veza do poruke: 2647
   RE: Najljepsa imena
2.11.2014 18:24:52   
jasminah

IZVORNA PORUKA: Mirkica


IZVORNA PORUKA: jasminah


IZVORNA PORUKA: teacher75

Ne znam ni ja nijednu sarah

Mi smo iz pivkovicauser posted image , ne znam ni ja ni jednu Sarah. A inace mi je bezze dodavanje slova h u imenu...sarah, hanah itd

pa kako znam Sarah je muslimansko a Sara nije ili je obrnuto elem kako god neko ovo neko ono ja volim stara imena ovo Eni , Deni itd mi se nikako ne dopada niti ova ne znam ni kako da izgovaram odnekle se izvukla , ali eto svako svome djetetu daje ime kako zna i voli kao i ja sto sam svojim pasama dala .

Veze nemam, ali sara mi je ljepse nego sarah. Ali kao sto sama kazes, sreca pa roditelji biraju imena djeci, a djeca sutra mogu da ih mjenjauser posted image ju

(odgovor članu Mirkica)
Neposredna veza do poruke: 2648
   RE: Najljepsa imena
2.11.2014 18:30:21   
Mirkica
jasminah proces mjenjanja imena je jako komplikovan tako da to rado niko ne radi :))) a i ne znam sto bih meni npr. moje ime i lijepo i drago moji su ga roditelji meni dali i zato mi je jos draze user posted image

< Poruku je uredio Mirkica -- 2.11.2014 18:31:04 >


_____________________________

Uspavala sam te duboko ispod grudi , al srce blizu je pa te stalno budi a kad odu svi pa pomisle da dremam , ja oci otvorim da vidim koga nemam , za kraj, za kraj.

BA 13.12.2008

(odgovor članu jasminah)
Neposredna veza do poruke: 2649
   RE: Najljepsa imena
2.11.2014 18:38:53   
jasminah

IZVORNA PORUKA: Mirkica

jasminah proces mjenjanja imena je jako komplikovan tako da to rado niko ne radi :))) a i ne znam sto bih meni npr. moje ime i lijepo i drago moji su ga roditelji meni dali i zato mi je jos draze user posted image

Slazem se i meni je moje drago :) samo kazem da ima i ta mogucnost. Ja znam par ljudi koji su promjenili ime iz razlicitih razloga.

(odgovor članu Mirkica)
Neposredna veza do poruke: 2650
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  103 104 105 [106] 107   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  103 104 105 [106] 107   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Trudnoća.
пеперутка16

Koji dio trudnoće vam se najviše dopao ili najlakši?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *