|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Sta da radim!!!!
23.3.2011 14:47:40   
Malenaoduvijek
.ja bih ti preporucila da polozis taj strucni ispit pa onda vidis kako ces dalje, kakvi su izgledi za posao , ako su nikakvi onda rađaj. Kazes da ti muz ima dobar posao tako da....


slazem se sa ovim 100 posto ako vec zelis drugo dijete nema sta posveti se tome posao nece pobjeci


_____________________________

Ne pokusavaj me shvatiti samo me voli!

(odgovor članu Mamica24)
Neposredna veza do poruke: 26
   RE: Sta da radim!!!!
23.3.2011 14:56:11   
Mamica24
eh pa to... ja sam cijelu prvu trudnoću radila, slomila se.. bukvalno s posla otišla i porodila se...

trebalo nam para da uselimo u kucu pa sam zato i ja dobrovoljno radila.. iako je mm bio protiv toga...

a sad bih vec drugacije sad bih ili radilaili bila trduna ne bih vala oboje.. znam kako mi je bilo u prvoj... sad bih maksimalno uzivala...

bas sam u dilemi...

_____________________________

Živi dobar i častan život, tako da kad ostariš i pogledaš unazad moći ćeš da uživaš po drugi put. (L. i B. - naše neprocjenjivo blago)

(odgovor članu Malenaoduvijek)
Neposredna veza do poruke: 27
   RE: Sta da radim!!!!
23.3.2011 15:29:24   
chuci
ne kontam
pročitaj oba svoja posta

nigdje nisi navela razlog zašto bi radila
imate para, nije vam neophodno, nije ti dosadilo u kući s malenim

onda ganjaj drugo dijete ako ti je to želja, a imaš i mogućnost

(odgovor članu Mamica24)
Neposredna veza do poruke: 28
   RE: Sta da radim!!!!
23.3.2011 16:10:50   
aicha

IZVORNA PORUKA: chuci

ne kontam
pročitaj oba svoja posta

nigdje nisi navela razlog zašto bi radila
imate para, nije vam neophodno, nije ti dosadilo u kući s malenim

onda ganjaj drugo dijete ako ti je to želja, a imaš i mogućnost




potpisujem
stices mamice sve ako Bog da,samo dok ti provrije nafaka a s djecom dolaziuser posted image


_____________________________

Musliman je brat muslimanu, ne vara ga, ne laže ga, niti ga ostavlja na cjedilu. Svakom muslimanu zabranjeni su čast, imetak i krv drugog muslimana. Bogobojaznost je ovdje (pa je pokazao na svoja prsa), a dosta je čovjeku zla da prezire brata muslimana.

(odgovor članu chuci)
Neposredna veza do poruke: 29
   RE: Sta da radim!!!!
23.3.2011 17:01:56   
manuela RR
Meni zvuči sasvim ok plan da rodiš još jedno, koju godinu se posvetiš djeci,onda uganjaš kakav posao ako uopšte odlučiš da radiš.user posted image user posted image user posted image
Samo naprijed i ganjajuser posted image


_____________________________

A- Februar.2017.
E- Oktobar.2008.

(odgovor članu aicha)
Neposredna veza do poruke: 30
   RE: Sta da radim!!!!
26.3.2011 16:33:45   
Mamica24
Hvala vam puno .. lijepo je čuti još neko mišljenje kad čovjek razmišlja o ovim stvarima....

chuci ... znas sto bih radila jer sam pozeljela raditi... bilo mi je super na poslu radila sam ono to sam studirala... eto... i jo kad vidim svog muza kako gradi svoju karijeru tacno me uhvati neki ludi elan za poslom za radom....

pa jos kad pogledam koliko posla imamo po kuci (da se uradi grijanje, da se uradi kupatilo, ograda na balkon zbog Bekira i td..) sve to kosta i treba para...

al opet bih voljela da Bekir ima bracu ili seku da nije sam... a i ja bih voljela jo jedno bepce da gnjavim pa da onda se latim posla.. eto ne znam ni sama...

ma sta Bog da prije..

< Poruku je uredio Mamica24 -- 26.3.2011 16:39:40 >


_____________________________

Živi dobar i častan život, tako da kad ostariš i pogledaš unazad moći ćeš da uživaš po drugi put. (L. i B. - naše neprocjenjivo blago)

(odgovor članu manuela RR)
Neposredna veza do poruke: 31
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Idi na:








Anketa

Pelene.
пеперутка16

Kada ste počeli da odbijate svoju bebu?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *