|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Pomozimo Samiri !
14.3.2010 22:44:37   
Ben 10
IZVORNA PORUKA: noaa


IZVORNA PORUKA: Ben 10

Ja juče odnjela kolica i garderobicu .kaže da su joj najpotrebnije pelene...

user posted image user posted image user posted image user posted image Ben10 ti si moj zemljak u nas je srce ko Hrguduser posted image


Hvala,draga...

(odgovor članu noaa)
Neposredna veza do poruke: 26
   RE: Pomozimo Samiri !
22.3.2010 16:26:39   
sporty mamaa
Može li mi neko napisti koji broj pelena nosi beba, ja bi kupila pelene, maramice, nesto hrane, higijene za bebu... Problem mi je što nemam auto pa anita, ili neko ako budete išle ja bi to po vama poslala... Anita ako ćeš ti šta slati ja bih ti mogla donjeti to na posao  jer cu svakako u dm kupovati...

(odgovor članu Ben 10)
Neposredna veza do poruke: 27
   RE: Pomozimo Samiri !
22.3.2010 16:35:46   
iv@ncica
IZVORNA PORUKA: sporty mamaa

Može li mi neko napisti koji broj pelena nosi beba, ja bi kupila pelene, maramice, nesto hrane, higijene za bebu... Problem mi je što nemam auto pa anita, ili neko ako budete išle ja bi to po vama poslala... Anita ako ćeš ti šta slati ja bih ti mogla donjeti to na posao  jer cu svakako u dm kupovati...


i ja  bih  ti  se  prikljucila..ako   jos  znate  koju  hranu  jede ..pije..vrlo rado  bih  pomogla,   i  gdje  tocno  zena  zivi  moze  i  pp

_____________________________

Andrej-06.04.2009 ♥❤♥❤♥

Einstein je umro, Newton je umro, Tesla je umro, a ni ja se ne osjećam baš najbolje!

(odgovor članu sporty mamaa)
Neposredna veza do poruke: 28
   RE: Pomozimo Samiri !
22.3.2010 17:15:35   
tweety
Beba koristi pelene br. 4 a hapu Hipp 1

_____________________________

Prince `05
Princess `08

Ente kalbii, ente kullun fii hajatii..."Moje si srce, sve si u zivotu mom..."

(odgovor članu iv@ncica)
Neposredna veza do poruke: 29
   RE: Pomozimo Samiri !
22.3.2010 22:55:37   
anitaMO
ne znam ni ja žene kad ću ići,nemam ni ja bibi.user posted image
vidiću s Ajlom,pa ti javim.


_____________________________

LAURA 5.1.2008.

(odgovor članu tweety)
Neposredna veza do poruke: 30
   RE: Pomozimo Samiri !
22.3.2010 23:52:29   
iv@ncica
ja  mogu  imati  bibi..ali  trebam  se  dodbro  izorganizirati....muz  radi  pa  je kod  njega..pa kad  se  skontamo..i kad  mi  javite  moze  na  pp  gdje  ,,mogu  uletit i  organizirati autic.kad  njemu  ne  treba ;)

_____________________________

Andrej-06.04.2009 ♥❤♥❤♥

Einstein je umro, Newton je umro, Tesla je umro, a ni ja se ne osjećam baš najbolje!

(odgovor članu anitaMO)
Neposredna veza do poruke: 31
   RE: Pomozimo Samiri !
23.3.2010 0:05:20   
sporty mamaa
Ajde vidi ti to za bibi pa javi... Je li bitno koje pelene ili??? Znaci ne treba nista tipa cokolino i to......

(odgovor članu iv@ncica)
Neposredna veza do poruke: 32
   RE: Pomozimo Samiri !
23.3.2010 0:30:24   
iv@ncica
srijeda  i cetvrtak ujutro  mogu  imati  bibi...e sad    za tocno  vrijeme  se  mozemo  dogovoriti  kad  iskupimo  i  kupimo  sto   smo planirale..pa  mislim  da  nisu  bitne koje  su  marke,  da  su  svake  dobrodosle..pa sad  ..mozemo se  zajedno naci  u  dm-u  u  sopingu..i  skupit  sto  jos  ko da  da  e  odnese

_____________________________

Andrej-06.04.2009 ♥❤♥❤♥

Einstein je umro, Newton je umro, Tesla je umro, a ni ja se ne osjećam baš najbolje!

(odgovor članu sporty mamaa)
Neposredna veza do poruke: 33
   RE: Pomozimo Samiri !
23.3.2010 0:41:30   
noaa
ma sve je u redu al do juce djete bilo gladno a sad hipp1 a ja svojoj bebimil kupovalauser posted image user posted image user posted image malo mi pretjerano a i hipp mi je skup..

_____________________________

NOA 16.03.09 mamina krofnica(je curica)

(odgovor članu iv@ncica)
Neposredna veza do poruke: 34
   RE: Pomozimo Samiri !
23.3.2010 0:41:32   
sporty mamaa
ok ja idem svako jutro na terapiju na fizijatriju i mogu poslije terapije tj oko 10 i po 11h......

(odgovor članu iv@ncica)
Neposredna veza do poruke: 35
   RE: Pomozimo Samiri !
23.3.2010 0:59:29   
iv@ncica
eh  ja  bih  voljela  ranije  oko  9,  da  mogu  do  11-11 i  nesto   vratit  auto. Ali  nema  veze.  hajmo  mi  nesto  iskupit,  pa  ce  mo  lako  nekad  trknuti  i  odnijeti,  nego  ja  nemam  pojma gdje je to  naselje..mozeli  poblize  neko  objasniti !
noa-  ja  ti  nema  pojma  bas  o  tim  hapama  i  cijenama...nisam  vodila  racuna  jer  je  moj  sisavac  i  danasuser posted image , a  sad  niko  valjda  od  sege  ne  trazi  javno  pomoc, ko zna  kakva  je  situacija  bila  kad  je  bebac poceo jesti  te  hrane,  no  i  ja  bi  da  nemam  presla  na  jeftiniju  varijantu  ako  je  tako..ali  svak  ima  svoje, ne  bih  ulazila  u  to.

_____________________________

Andrej-06.04.2009 ♥❤♥❤♥

Einstein je umro, Newton je umro, Tesla je umro, a ni ja se ne osjećam baš najbolje!

(odgovor članu sporty mamaa)
Neposredna veza do poruke: 36
   RE: Pomozimo Samiri !
23.3.2010 1:03:02   
iv@ncica
eh  na  kraju  krajeva..mi  mozemo  kupiti  pa  odnijeti  ili se  naci  s romali..pa  kad  joj  je  ona  vec  blizu  da joj odnese  kad  mogne..ili  ce  mo  se  vec  dogovoriti  i  naci  vrijeme  koje  nam  pase ;)

_____________________________

Andrej-06.04.2009 ♥❤♥❤♥

Einstein je umro, Newton je umro, Tesla je umro, a ni ja se ne osjećam baš najbolje!

(odgovor članu iv@ncica)
Neposredna veza do poruke: 37
   RE: Pomozimo Samiri !
23.3.2010 10:05:16   
scarlett
Zna li neko koja je ovo grupa na FB, da provjerim br. žiro računa, ovaj mi se čini kao da nije cijeli UniCredit banci: žiro račun UniCredit banke broj 45185655000.
ili griješim user posted image

_____________________________

"Ne hodaj po zemlji nadmeno, jer zemlju ne možeš probiti ni planine u visini dostići."

(odgovor članu iv@ncica)
Neposredna veza do poruke: 38
   RE: Pomozimo Samiri !
23.3.2010 10:12:53   
Ben 10
Grupa se zove Pomozimo Denisu!!!

(odgovor članu scarlett)
Neposredna veza do poruke: 39
   RE: Pomozimo Samiri !
23.3.2010 10:22:21   
scarlett
Hvala Ben 10 user posted image

_____________________________

"Ne hodaj po zemlji nadmeno, jer zemlju ne možeš probiti ni planine u visini dostići."

(odgovor članu Ben 10)
Neposredna veza do poruke: 40
   RE: Pomozimo Samiri !
23.3.2010 10:36:37   
MinaMM
Strasno tuzno. Srce mi se slomilo samo sam pomislila da ovo moje pile place i ....................user posted image

Ja sam joj sad uplatila na ZR i nadam se da ce joj jos dobrih ljudi pomoci.

Hajmo cureuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image .

_____________________________

16.11.2009. u 7:50 - nova sreca, nova ljubav

(odgovor članu scarlett)
Neposredna veza do poruke: 41
   RE: Pomozimo Samiri !
23.3.2010 17:24:15   
sporty mamaa
IZVORNA PORUKA: iv@ncica

eh  ja  bih  voljela  ranije  oko  9,  da  mogu  do  11-11 i  nesto   vratit  auto. Ali  nema  veze.  hajmo  mi  nesto  iskupit,  pa  ce  mo  lako  nekad  trknuti  i  odnijeti,  nego  ja  nemam  pojma gdje je to  naselje..mozeli  poblize  neko  objasniti !
noa-  ja  ti  nema  pojma  bas  o  tim  hapama  i  cijenama...nisam  vodila  racuna  jer  je  moj  sisavac  i  danasuser posted image , a  sad  niko  valjda  od  sege  ne  trazi  javno  pomoc, ko zna  kakva  je  situacija  bila  kad  je  bebac poceo jesti  te  hrane,  no  i  ja  bi  da  nemam  presla  na  jeftiniju  varijantu  ako  je  tako..ali  svak  ima  svoje, ne  bih  ulazila  u  to.


Ivancice ja ne mogu nikako u 9 jer mi tada pocinju grupne vjezbeuser posted image Jedino u subotu i ned.tada nemam terapiju aj vi javite pa da se organiziramo ja cu ponjet i koju bocicu Nuk sto nika nije koristila i malo odjece...

(odgovor članu iv@ncica)
Neposredna veza do poruke: 42
   RE: Pomozimo Samiri !
23.3.2010 22:08:20   
iv@ncica
ma  n ije  problem..cekam da  se  jave,  pa  mozemo  to predat nekome  ko  joj  je  blizu  ili trknut  i odnijet..ali evo  ne  javljaju  se ostale koje vise  znaju  o  svemu...

_____________________________

Andrej-06.04.2009 ♥❤♥❤♥

Einstein je umro, Newton je umro, Tesla je umro, a ni ja se ne osjećam baš najbolje!

(odgovor članu sporty mamaa)
Neposredna veza do poruke: 43
   RE: Pomozimo Samiri !
24.3.2010 18:06:51   
sporty mamaa
pa hajmo se organizirat...

(odgovor članu iv@ncica)
Neposredna veza do poruke: 44
   RE: Pomozimo Samiri !
24.3.2010 21:10:44   
Romali
IZVORNA PORUKA: ''''@nc''ca

ma  n ''je  problem..cekam da  se  ja''e,  pa  mozemo  to predat nekome  ko  joj  je  bl''zu  ''l'' trknut  '' odn''jet..al'' e''o  ne  ja''ljaju  se ostale koje ''''se  znaju  o  s''emu...


Evo kako ja mogu pomoći- blizu ivim, to je ok. Al'' rad''m svak'' dan os''m nedjeljom. Mogu preuzet'' vae stvar'' '' u ponedjeljak dat'' jednom od moj''h učen''ka da to odnesu Sam''r''. Ta djeca ''ve u ''stoj zgrad''.
Jav''te m'' odgovara l'' to. Ako se snađete na drug'' nač''n, sve ok.

< Poruku je uredio Romali -- 24.3.2010 21:11:09 >


_____________________________

23.4.2008. A.O. promijenio moj svijet :)
14.4.2014. Z. promijenila našu planetu :)




(odgovor članu iv@ncica)
Neposredna veza do poruke: 45
   RE: Pomozimo Samiri !
24.3.2010 21:12:05   
Romali
"ff-gdje''su''m''''afr''kat''????!!Sta''se''desava''s''forumom??

_____________________________

23.4.2008. A.O. promijenio moj svijet :)
14.4.2014. Z. promijenila našu planetu :)




(odgovor članu Romali)
Neposredna veza do poruke: 46
   RE: Pomozimo Samiri !
24.3.2010 21:48:26   
iv@ncica
"oze,''nbsp; "en''''nbsp; odgovara..evo''nbsp; nek''nbsp; se''nbsp; '' sporty''nbsp; jav''''nbsp; pa''nbsp; t''''nbsp; jav''"o''nbsp; ..gdje''nbsp; da''nbsp; se''nbsp; na''#273;e"o''nbsp; ''''nbsp; to''nbsp; t''''nbsp; dostav''"o''nbsp; ''l'' gdje''nbsp; da''nbsp; t''''nbsp; donese"o''nbsp; ..hvala ;)
sporty  odgovara  li  tebi..mi  se  ovih  dana  nađemo  i to  kupimo..pa  dostavimo  romali

< Poruku je uredio iv@ncica -- 24.3.2010 21:50:33 >


_____________________________

Andrej-06.04.2009 ♥❤♥❤♥

Einstein je umro, Newton je umro, Tesla je umro, a ni ja se ne osjećam baš najbolje!

(odgovor članu Romali)
Neposredna veza do poruke: 47
   RE: Pomozimo Samiri !
24.3.2010 22:01:48   
iv@ncica
poludio  forum ;)))  nemam pojma  sta sad  ko  pise..sve  neke  sifre

_____________________________

Andrej-06.04.2009 ♥❤♥❤♥

Einstein je umro, Newton je umro, Tesla je umro, a ni ja se ne osjećam baš najbolje!

(odgovor članu iv@ncica)
Neposredna veza do poruke: 48
   RE: Pomozimo Samiri !
25.3.2010 12:23:42   
sporty mamaa
Ajd ako hoces da se dogovorimo ko ce sta kupit ja cu recimo pelene i higijenu ti hranu i higijenu ili obrnuto... Sta mislis na tu ideju? Ja cu danas popodne u kupnju pa se mozemo dog.sa romali gdje i kad da to preuzme... ili ako ti imas auto da mi to odvezemo

(odgovor članu iv@ncica)
Neposredna veza do poruke: 49
   RE: Pomozimo Samiri !
25.3.2010 14:49:52   
iv@ncica
moze,  ja  cu  hranu  i  higijene,  i  ostalo  sta  vidim da treba..ti  ostalo..pa  ce  mo  se  dogovoriti s romali  gdje  da  joj  dostavimo,  i meni  je  problem sto  nema  auto   nego  nekad..muz  radi,  javi  mi  na  pp gdje  te  i  kad  mogu  dobiti  ili  gdje  naci  ili  mob.  pa  da  ti  se  javim  kad  budem  imala  auto  ,  ili  u  kojem  dijelu  grada  zivis  da  dođem  po to  da  ne  vuces  tamo  vamo

_____________________________

Andrej-06.04.2009 ♥❤♥❤♥

Einstein je umro, Newton je umro, Tesla je umro, a ni ja se ne osjećam baš najbolje!

(odgovor članu sporty mamaa)
Neposredna veza do poruke: 50
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Pelene.
пеперутка16

Kada ste počeli da odbijate svoju bebu?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *