|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Pomozimo Samiri !
25.3.2010 14:51:04   
iv@ncica
IZVORNA PORUKA: ''@nc'ca

"oze,''nbsp; "en''''nbsp; odgo'ara..e'o''nbsp; nek''nbsp; se''nbsp; '' sporty''nbsp; ja'''''nbsp; pa''nbsp; t''''nbsp; ja'''"o''nbsp; ..gdje''nbsp; da''nbsp; se''nbsp; na''#273;e"o''nbsp; ''''nbsp; to''nbsp; t''''nbsp; dosta'''"o''nbsp; ''l'' gdje''nbsp; da''nbsp; t''''nbsp; donese"o''nbsp; ..h'ala ;)
sporty  odgo'ara  l'  teb'..m'  se  o''h  dana  nađemo  ' to  kup'mo..pa  dosta''mo  romal'


ovdje s am napisala  romali,  da  meni  , a  evo  i  tebi  pase..pa cemo  nekako  to  srediti

_____________________________

Andrej-06.04.2009 ♥❤♥❤♥

Einstein je umro, Newton je umro, Tesla je umro, a ni ja se ne osjećam baš najbolje!

(odgovor članu iv@ncica)
Neposredna veza do poruke: 51
   RE: Pomozimo Samiri !
25.3.2010 14:51:38   
Romali
''b>''vanc''ce''/b>, Romal'' odgovor''la ''''mg src="http://www.r''ngeraja.ba/forum/sm''leys/sm''ley1.g''f">

_____________________________

23.4.2008. A.O. promijenio moj svijet :)
14.4.2014. Z. promijenila našu planetu :)




(odgovor članu iv@ncica)
Neposredna veza do poruke: 52
   RE: Pomozimo Samiri !
25.3.2010 14:52:28   
Romali
Jao porukeuser posted image
ivancice, Romali odgovorila.


_____________________________

23.4.2008. A.O. promijenio moj svijet :)
14.4.2014. Z. promijenila našu planetu :)




(odgovor članu Romali)
Neposredna veza do poruke: 53
   RE: Pomozimo Samiri !
25.3.2010 14:52:46   
iv@ncica
draga  romali..sta  napisa..forum  poludio  ..haj  ponoviuser posted image

_____________________________

Andrej-06.04.2009 ♥❤♥❤♥

Einstein je umro, Newton je umro, Tesla je umro, a ni ja se ne osjećam baš najbolje!

(odgovor članu Romali)
Neposredna veza do poruke: 54
   RE: Pomozimo Samiri !
26.3.2010 11:38:57   
sporty mamaa
Hi Ivancice evo ja sam kupila...
Za bebu: pelene, sampon, mlijeko za tijelo, maramice vlazne, frutolino, 5-6 kasica one sto idu od 4 mj., sokic, caj, griz za bebe... (trebalo bi jos mozda Ivu kremu i neku kupku, ja zaboravila)...
Onda par igrackica, dvije Nukove bocice veliku i maju(mozda da ti uzmes neku dudu/cucu)...
Za mamu: Kava, ećer, brano, keks, deterdent za sude, deterdent za ve, hig.ulosci, maramice... Mozda da joj ti uzmes neku kupku ili sampon/ cetkicu za zube, kaladont...
Ovo ja samo navodim kao smjernice, dakako ti najbolje znas sta ces i kako, koliko si naravno u mogucnosti... I da trebalo bi hipp, kako smo se dogovorili ja sam uzela pelene pa sam tebi prepustila hippuser posted image user posted image Pozdrav.... Nadam se da ce se jos neko ukljuciti akciji... Javi gdje i kad cemo to dobaciti....

(odgovor članu iv@ncica)
Neposredna veza do poruke: 55
   RE: Pomozimo Samiri !
26.3.2010 14:49:10   
iv@ncica
e  bravo  i  ja  cu  ici  u  nabavku  cim  mi  muz  dovede  bibib,  pa  te  zvrcnem da to  pokupim  i  od  tebe..ma  dobacimo  do romali,  mozda  i  veceras  ako  ona  mogne  ili  sutra..ako  nista  u  nedjelju,  jer  onda  je  rekla d a tada  sigurno  moze..user posted image ,  ok  ja  cu  hippova  uzeti  i  ostalog  sto  fali.  higijene  i  za  mamu  ponesto ;)))

_____________________________

Andrej-06.04.2009 ♥❤♥❤♥

Einstein je umro, Newton je umro, Tesla je umro, a ni ja se ne osjećam baš najbolje!

(odgovor članu sporty mamaa)
Neposredna veza do poruke: 56
   RE: Pomozimo Samiri !
26.3.2010 14:52:13   
Romali
ivancice, radije nemoj veceras. Necu biti kuci.
Najbolje je ipak u nedjelju popodne. Bit cemo u kontaktu. Namirit cu i ja do tada svoj dio.


_____________________________

23.4.2008. A.O. promijenio moj svijet :)
14.4.2014. Z. promijenila našu planetu :)




(odgovor članu iv@ncica)
Neposredna veza do poruke: 57
   RE: Pomozimo Samiri !
26.3.2010 15:06:00   
iv@ncica
vazi,,cujemo  se  onda,,nema  problema..i ja  cu  do tad  namiriti  sto  sam  mislila,  sporty  je  namirila..pa  ce  mo  ti  donijeti..ili zajedno  ili  kako se  vec  dogovorimo  ...cujemo  se

_____________________________

Andrej-06.04.2009 ♥❤♥❤♥

Einstein je umro, Newton je umro, Tesla je umro, a ni ja se ne osjećam baš najbolje!

(odgovor članu Romali)
Neposredna veza do poruke: 58
   RE: Pomozimo Samiri !
26.3.2010 16:56:53   
anitaMO
ok ,ja ću onda uzeti ampon,kupku ,kaladont i četkicu za mamu.i kupku za bebu.i jo ću neto namiriti.user posted image

_____________________________

LAURA 5.1.2008.

(odgovor članu iv@ncica)
Neposredna veza do poruke: 59
   RE: Pomozimo Samiri !
26.3.2010 22:03:55   
iv@ncica
anita  uzela sam  ja..svasta  nesto..od  cetkice  i kaladonta, jos  maramica  toga  nikad  dosta..hrane i  hrane  za kasice , kasica , sokic,  cucu, igrackice,  kremu  za  bebu..kupku,  losion,  deo,cedevitu,  za  mamu,  rucnik, bodic....islll..maje cipejice...  pa ne  moras  toga..evo  samo  da  spakujem  pa  odnesemo u  nedjelju  romali, ima  i ona jos  toga  pa  ce  se  odnijeti..vi samo javite  kako  da  vam  to  pokupim, i  odbacim  romali..ili  cemo  đuture 

_____________________________

Andrej-06.04.2009 ♥❤♥❤♥

Einstein je umro, Newton je umro, Tesla je umro, a ni ja se ne osjećam baš najbolje!

(odgovor članu anitaMO)
Neposredna veza do poruke: 60
   RE: Pomozimo Samiri !
26.3.2010 23:43:16   
sporty mamaa
Mozemo Ivanč''''e '' đuture<''mg sr''="http://www.r''ngeraja.ba/forum/sm''leys/sm''ley36.g''f"> <''mg sr''="http://www.r''ngeraja.ba/forum/sm''leys/sm''ley36.g''f"> <''mg sr''="http://www.r''ngeraja.ba/forum/sm''leys/sm''ley36.g''f"> Evo ja se sjet''h da ''mam tapn'' m''kser v''ka, pa sta m''sl''te da joj spakujem, moglo b'' joj dobro doć'' kod pravljenja ka''''a...<''mg sr''="http://www.r''ngeraja.ba/forum/sm''leys/zmeden.g''f">

(odgovor članu iv@ncica)
Neposredna veza do poruke: 61
   RE: Pomozimo Samiri !
26.3.2010 23:44:51   
sporty mamaa
sta ovo bi... uglavnom napisala sam da mozemo i duture oticiuser posted image user posted image imam ja stapni mikser koji vise ne koristim(imam dva) pa bi joj mogla odnjeti, dobro ce joj doci, posebno za kasice...

(odgovor članu sporty mamaa)
Neposredna veza do poruke: 62
   RE: Pomozimo Samiri !
27.3.2010 23:51:24   
iv@ncica
jesi  primila  moj  sms,  sporty...ja  cijeli  dan  u  ciscenju  pa  u  gostima  pa  nisam  vidjela  sorryyy..uglavnom  moze  sutra..imam  goste  od  juta  pa  cu  biti  kuci...imas  br.  pa  se  samo  javi.user posted image

_____________________________

Andrej-06.04.2009 ♥❤♥❤♥

Einstein je umro, Newton je umro, Tesla je umro, a ni ja se ne osjećam baš najbolje!

(odgovor članu sporty mamaa)
Neposredna veza do poruke: 63
   RE: Pomozimo Samiri !
27.3.2010 23:56:40   
sporty mamaa
Jesam primila sam sms, jao ja mislila da ti zivis malo blize, ja napakovala 4 kese, jedva donjela iz Konzuma ko ce to nosit na bb... Bil ti mogla ako podes to nositi romali mene nazvati da ti izbacim negdje blize ili da odgodimo za neki drugi dan...user posted image

(odgovor članu iv@ncica)
Neposredna veza do poruke: 64
   RE: Pomozimo Samiri !
28.3.2010 0:02:18   
iv@ncica
user posted image nema  frke  nazvat  cu te  kad  pođem i  pokupit  to  ne  brini  se,  normalno  da  neces  vuci  sama,  ja  cu  usput  ubacit  sve  u auto..i odnijet  i  rijesen  problem..ako odgodimo  neceu  uhvatit  bibi..user posted image

_____________________________

Andrej-06.04.2009 ♥❤♥❤♥

Einstein je umro, Newton je umro, Tesla je umro, a ni ja se ne osjećam baš najbolje!

(odgovor članu sporty mamaa)
Neposredna veza do poruke: 65
   RE: Pomozimo Samiri !
28.3.2010 0:05:41   
sporty mamaa
aj super hvala tiuser posted image

(odgovor članu iv@ncica)
Neposredna veza do poruke: 66
   RE: Pomozimo Samiri !
28.3.2010 0:06:44   
acudesa
user posted image user posted image cure, svaka čast

_____________________________

...iskrica u oku, toplina u dodiru, sunce u osmijehu..čine da se osjećam sretnom, dušo mamina:)
Odjednom je sve dobilo boje...

(odgovor članu sporty mamaa)
Neposredna veza do poruke: 67
   RE: Pomozimo Samiri !
28.3.2010 14:06:50   
Romali
Cure, ako ima vie kesa, onda je meni malo frka, jer ja to moram negdje sloiti u kući pa sutra sve prenijeti na posao ( da bi dala učenicima koji će odnijeti Samiri).
Nego, najbolje je da to večeras direktno odnesemo njoj. Mogu poći s vama, jer vam je moda malo tee naći njen stan. Ne znam ni ja gdje je tačno, ali znam otprilike pa ćemo pitati dalje.


_____________________________

23.4.2008. A.O. promijenio moj svijet :)
14.4.2014. Z. promijenila našu planetu :)




(odgovor članu acudesa)
Neposredna veza do poruke: 68
   RE: Pomozimo Samiri !
29.3.2010 0:24:33   
iv@ncica
Odnijele  smo  i  rijesile  sve...nasle  smo  je  i bas  mi  je  drago  da  smo  pomogle,  niko  ne  trazi  pomoc  ako  mu  stvarno  nije  potrebna..a  ovdje  ..ne  mozete  ni zamisliti  koliko  je  potrebna..kaze  ona  da  vise  niko  ne  dolazi..ispocetka  jeste  ..a  sad vec   stanje  zaborava,  nase  drustvo  te  zaboravi  cim  ti  da  jedan  dan  kruha user posted image

_____________________________

Andrej-06.04.2009 ♥❤♥❤♥

Einstein je umro, Newton je umro, Tesla je umro, a ni ja se ne osjećam baš najbolje!

(odgovor članu Romali)
Neposredna veza do poruke: 69
   RE: Pomozimo Samiri !
29.3.2010 0:24:41   
sporty mamaa
jeste li uspjesno isporucileuser posted image

(odgovor članu Romali)
Neposredna veza do poruke: 70
   RE: Pomozimo Samiri !
29.3.2010 0:26:08   
sporty mamaa
IZVORNA PORUKA: ''@nc'carne

Odn'jele  smo  '  r'jes'le  s'e...nasle  smo  je  ' bas  m'  je  drago  da  smo  pomogle,  n'ko  ne  traz'  pomoc  ako  mu  st'arno  n'je  potrebna..a  o'dje  ..ne  mozete  n' zam'sl't'  kol'ko  je  potrebna..kaze  ona  da  ''se  n'ko  ne  dolaz'..'spocetka  jeste  ..a  sad 'ec   stanje  zabora'a,  nase  drust'o  te  zabora''  c'm  t'  da  jedan  dan  kruha <'mg src="http://www.r'ngeraja.ba/forum/sm'leys/sm'ley19.g'f">


Ajd neka bas mi je drago... Valjda se jos forumasica odazvati, bar po paketic pelena i hrane odnjeti...

(odgovor članu iv@ncica)
Neposredna veza do poruke: 71
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 [3]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3]
Idi na:








Anketa

Pelene.
пеперутка16

Kada ste počeli da odbijate svoju bebu?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *