|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Sta pokloniti doktoru poslije poroda?
6.4.2010 13:00:37   
Skvo RR
Umjetnicka slika!

_____________________________

Sa one strane ideje o dobrim i lošim djelima,
postoji jedno polje. Tamo ćemo se naći

(odgovor članu delfin)
Neposredna veza do poruke: 51
   RE: Sta pokloniti doktoru poslije poroda?
6.4.2010 13:02:27   
salmy
Zavisi sta primaju? neki samo hoce kešuser posted image user posted image user posted image user posted image


(odgovor članu Skvo RR)
Neposredna veza do poruke: 52
   RE: Sta pokloniti doktoru poslije poroda?
6.4.2010 13:02:45   
vjestica
IZVORNA PORUKA: Skvo RR

Umjetnicka slika!

e ovo mi je palo na pamet, ali ne znam koja je primjerena s obzirom da je čovjek vjernik
čula sam da nesmije biti slika sa licima, a kao što rekoh ja sam druge vjeroispovjesti, pa mi treba savjet, jer se bojim da ne pogriješim

< Poruku je uredio vjestica -- 6.4.2010 13:04:00 >


_____________________________

Neplodnost je nasljedna. Ako Vaši roditelji nisu imali djece, najvjerovatnije ih ni Vi nećete imati.

(odgovor članu Skvo RR)
Neposredna veza do poruke: 53
   RE: Sta pokloniti doktoru poslije poroda?
6.4.2010 13:03:48   
vjestica
IZVORNA PORUKA: salmy

Zavisi sta primaju? neki samo hoce kešuser posted image user posted image user posted image user posted image



kao štro rekoh, čovjek ne prima keš, čak ni ove poklone ne preferira, zato i tražim savjet


_____________________________

Neplodnost je nasljedna. Ako Vaši roditelji nisu imali djece, najvjerovatnije ih ni Vi nećete imati.

(odgovor članu salmy)
Neposredna veza do poruke: 54
   RE: Sta pokloniti doktoru poslije poroda?
6.4.2010 13:04:45   
salmy
levha user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu vjestica)
Neposredna veza do poruke: 55
   RE: Sta pokloniti doktoru poslije poroda?
6.4.2010 13:05:01   
Skvo RR
Npr. mozes slike starog Sarajeva ili nekog drugog grada...bitno je da nema likova...takodjer mozes mrtvu prirodu...

_____________________________

Sa one strane ideje o dobrim i lošim djelima,
postoji jedno polje. Tamo ćemo se naći

(odgovor članu vjestica)
Neposredna veza do poruke: 56
   RE: Sta pokloniti doktoru poslije poroda?
6.4.2010 13:06:56   
lely
user posted image

Levha

(odgovor članu Skvo RR)
Neposredna veza do poruke: 57
   RE: Sta pokloniti doktoru poslije poroda?
6.4.2010 13:07:27   
salmy
Ako je u pitanju dr iz Dravne bolnice levha je najbolje rijesenje! Ja sam taj problem rijesila sa kravatom i parfemom!

(odgovor članu salmy)
Neposredna veza do poruke: 58
   RE: Sta pokloniti doktoru poslije poroda?
6.4.2010 13:10:18   
salmy
IZVORNA PORUKA: lely

user posted image

Levha

predobra je!

(odgovor članu lely)
Neposredna veza do poruke: 59
   RE: Sta pokloniti doktoru poslije poroda?
6.4.2010 13:10:36   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: vjestica

IZVORNA PORUKA: Skvo RR

Umjetnicka slika!

e ovo mi je palo na pamet, ali ne znam koja je primjeena s obzirom da je čovjek vjernik
čula sam da nesmije biti slika sa licima, a kao što rekoh ja sam druge vjeroispovjesti, pa mi treba savjet, jer se bojim da ne pogriješim

mogul' ja nesto na ovo reci a da me se pogresno neshvatiuser posted image

dobra umjetnicka slika kosta "malo vise" od par 100-ja...dobra grafika se jos i nekako moze kupiti za 400-500 Km ali slika, tesko! mislim ako bas hoces vrjednu sliku...a i to ti je stvar ukusa...ono sto se tebi svidja ne mora se nuzno njemu svidjeti...i da u islamu su zabranjeni prikazi figura

(odgovor članu vjestica)
  Neposredna veza do poruke: 60
   RE: Sta pokloniti doktoru poslije poroda?
6.4.2010 13:14:38   
vjestica
hvala puno na savjetima
znam da su slike i grafike jako skupe, ali ja to mogu dobiti za dž, pa mi je zato to dobra opcija user posted image samo da znam šta dolazi u obzir, s obzirom da je čovjek vjernik


_____________________________

Neplodnost je nasljedna. Ako Vaši roditelji nisu imali djece, najvjerovatnije ih ni Vi nećete imati.

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 61
   RE: Sta pokloniti doktoru poslije poroda?
6.4.2010 13:15:17   
Skvo RR
IZVORNA PORUKA: dadada

IZVORNA PORUKA: vjestica

IZVORNA PORUKA: Skvo RR

Umjetnicka slika!

e ovo mi je palo na pamet, ali ne znam koja je primjeena s obzirom da je čovjek vjernik
čula sam da nesmije biti slika sa licima, a kao što rekoh ja sam druge vjeroispovjesti, pa mi treba savjet, jer se bojim da ne pogriješim

mogul' ja nesto na ovo reci a da me se pogresno neshvatiuser posted image

dobra umjetnicka slika kosta "malo vise" od par 100-ja...dobra grafika se jos i nekako moze kupiti za 400-500 Km ali slika, tesko! mislim ako bas hoces vrjednu sliku...a i to ti je stvar ukusa...ono sto se tebi svidja ne mora se nuzno njemu svidjeti...i da u islamu su zabranjeni prikazi figura


Slazem se ne pitah ja za budjet vjestice...
Iako po mom licnom iskustvu ( skromi kolekcionar umjetnickih slika, ako se tako mogu nazvati), one zaista jesu skupe i vrijedne, ali eto ako te zanima par akademskih slikara koji prodaju svoja djela malo povoljnije, posalji mi pp.

_____________________________

Sa one strane ideje o dobrim i lošim djelima,
postoji jedno polje. Tamo ćemo se naći

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 62
   RE: Sta pokloniti doktoru poslije poroda?
6.4.2010 13:16:43   
Skvo RR
IZVORNA PORUKA: vjestica

hvala puno na savjetima
znam da su slike i grafike jako skupe, ali ja to mogu dobiti za dž, pa mi je zato to dobra opcija user posted image samo da znam šta dolazi u obzir, s obzirom da je čovjek vjernik


Onda super!

_____________________________

Sa one strane ideje o dobrim i lošim djelima,
postoji jedno polje. Tamo ćemo se naći

(odgovor članu vjestica)
Neposredna veza do poruke: 63
   RE: Sta pokloniti doktoru poslije poroda?
6.4.2010 13:18:00   
Hanady RR
meni je vrlo efektan i vrlo pristojan pklon i cjenom i stilom tzv. bosanski prozor
user posted image   
ja bih to...znam da dr. godinjak voli ovaj bosanski stil pa eto proguglaj po nazivu ''bosanski porzor'' i naći ćeš super gift shop imaš i cijene i način kupovine.

a lehva user posted image pa nisma baš sigurna pored toliko drugih stavri ja na ''tvom'' mjestu nebih se tim poklonom bavila. ali eto svako ima svoj stil.


_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 64
   RE: Sta pokloniti doktoru poslije poroda?
6.4.2010 13:22:15   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: vjestica

hvala puno na savjetima
znam da su slike i grafike jako skupe, ali ja to mogu dobiti za dž, pa mi je zato to dobra opcija user posted image samo da znam šta dolazi u obzir, s obzirom da je čovjek vjernik

A onda kao sto ti je skvo vec rekla...mrtva priroda,vedute,pejzazi,marine,...(mislim da su u islamu dozvoljeni prikazi zivotinja)

(odgovor članu vjestica)
  Neposredna veza do poruke: 65
   RE: Sta pokloniti doktoru poslije poroda?
6.4.2010 13:29:17   
Hanady RR
IZVORNA PORUKA: dadada

IZVORNA PORUKA: vjestica

hvala puno na savjetima
znam da su slike i grafike jako skupe, ali ja to mogu dobiti za dž, pa mi je zato to dobra opcija user posted image samo da znam šta dolazi u obzir, s obzirom da je čovjek vjernik

A onda kao sto ti je skvo vec rekla...mrtva priroda,vedute,pejzazi,marine,...(mislim da su u islamu dozvoljeni prikazi zivotinja)


ne ništa sa očima ni ljudi ni životinje osebno ne ribe sa očima


_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 66
   RE: Sta pokloniti doktoru poslije poroda?
6.4.2010 13:33:00   
vjestica
hvala puno na savjetima user posted image
biće onda vjerovatno neka slika ili grafika, levhu se ipak ne smijem usuditi da kupim, nisam dovoljno upoznata s tim, niti znam značenje


_____________________________

Neplodnost je nasljedna. Ako Vaši roditelji nisu imali djece, najvjerovatnije ih ni Vi nećete imati.

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 67
   RE: Sta pokloniti doktoru poslije poroda?
6.4.2010 13:35:35   
aya
IZVORNA PORUKA: Hanady

meni je vrlo efektan i vrlo pristojan pklon i cjenom i stilom tzv. bosanski prozor
user posted image   
ja bih to...znam da dr. godinjak voli ovaj bosanski stil pa eto proguglaj po nazivu ''bosanski porzor'' i naći ćeš super gift shop imaš i cijene i način kupovine.

a lehva user posted image pa nisma baš sigurna pored toliko drugih stavri ja na ''tvom'' mjestu nebih se tim poklonom bavila. ali eto svako ima svoj stil.



A gdje se moze kupiti lehva u Sarajevu i koliko se krecu cijene, ako neko zna?


_____________________________

Sunce moje malo 21.august 2009
24.februara cura rekla "ma - ma" :-)
05.03. smo nasli jedan mali zubic

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 68
   RE: Sta pokloniti doktoru poslije poroda?
6.4.2010 13:39:30   
Hanady RR
IZVORNA PORUKA: aya

IZVORNA PORUKA: Hanady

meni je vrlo efektan i vrlo pristojan pklon i cjenom i stilom tzv. bosanski prozor
user posted image   
ja bih to...znam da dr. godinjak voli ovaj bosanski stil pa eto proguglaj po nazivu ''bosanski porzor'' i naći ćeš super gift shop imaš i cijene i način kupovine.

a lehva user posted image pa nisma baš sigurna pored toliko drugih stavri ja na ''tvom'' mjestu nebih se tim poklonom bavila. ali eto svako ima svoj stil.



A gdje se moze kupiti lehva u Sarajevu i koliko se krecu cijene, ako neko zna?


ja sam kupovala kao bajramske poklone lehve koje rade momci iz terapijske zajednice kod sulejmana Bugarija. u BKC su imali izložene a imala sam i broj jednom čovjeka koji se bavi i kaligrafijom i web site istog tamo sam uzela mami divnog pauna lehvu...to je zaista remek djelo.
e sad kad bih se sjetila gdje je broj i koji je site...možda i uspijem pa ti postavim link


_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu aya)
Neposredna veza do poruke: 69
   RE: Sta pokloniti doktoru poslije poroda?
6.4.2010 13:49:49   
sarayka
Sorry žene kaze se LEVHA a ne Lehva , isto kao sto je TeVhid a ne TeHviduser posted image
Morala sam bez ljutnje user posted image


_____________________________

Ljube vas Lamija i mama :)

"Kad nam sreća zatvori jedna vrata, često nam otvori i druga, ali mi
ponekad znamo predugo gledati u ona zatvorena i ne vidimo otvorena." - Helen Keller

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 70
   RE: Sta pokloniti doktoru poslije poroda?
6.4.2010 13:53:41   
Mirkica
i ja sam protiv svake vrste mita stvarno , ali poklon iz znaka zahvalnosti zatso da ne , posebnoo npr. vjestica koja se eto borila toliko dugo da ostane trudna i sve to uz pomoc nejnog doktora znak zahvalnost da mito ne ,  ili ja koja sam imala lose iskustvo i sada nasla sma DOktoricu koja se jako brine o meni , zenu koja je nad mojom pricom zaplakala koja mi je rekla da ce uraditi sve sto je u nejnoj moci da bude sve kako treba nekkao sam kontala kad dodje taj dan poslati u njenu ordinaciju buket ruza i kartu zahvalnosti , jer da joj kupujem parfeme (preintimno i ovdje  zvuclao bih nenormalno )
ali kartu sa zahvalnicom sto  je bila uze mene cijelo vrijeme i buket ruza to je ok i u granicama normalnosti.


_____________________________

Uspavala sam te duboko ispod grudi , al srce blizu je pa te stalno budi a kad odu svi pa pomisle da dremam , ja oci otvorim da vidim koga nemam , za kraj, za kraj.

BA 13.12.2008

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 71
   RE: Sta pokloniti doktoru poslije poroda?
6.4.2010 13:54:59   
Anoniman
Ništa, brate, to mu je posao, ni ja ne dobijam poklone na svom poslu ni od koga.

(odgovor članu Mirkica)
  Neposredna veza do poruke: 72
   RE: Sta pokloniti doktoru poslije poroda?
6.4.2010 13:56:21   
vjestica
IZVORNA PORUKA: zinanina

Ništa, brate, to mu je posao, ni ja ne dobijam poklone na svom poslu ni od koga.

mislim da sam u svom prvom postu na ovoj temi razjasnila svoje motive



_____________________________

Neplodnost je nasljedna. Ako Vaši roditelji nisu imali djece, najvjerovatnije ih ni Vi nećete imati.

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 73
   RE: Sta pokloniti doktoru poslije poroda?
6.4.2010 13:59:38   
leona81
mi smo poklonili bocu pica ali nas dr nije vjernik i pije hehe...slika je super poklon


< Poruku je uredio leona81 -- 6.4.2010 14:02:04 >


_____________________________

29.04.2013-29.10.2013...184 days
For every day, I miss you. For every hour, I need you. For every minute, I feel you. Forever, I love you...

(odgovor članu vjestica)
Neposredna veza do poruke: 74
   RE: Sta pokloniti doktoru poslije poroda?
6.4.2010 14:01:07   
aya
ja se ne ljutim, samo ako mi kazes gdje cu naci nesto slicno ovoj lehvi

http://img263.imageshack.us/img263/3694/lehva.jpg

a voljela bih da bude Ajetul Kursija (ako se tako pise)



_____________________________

Sunce moje malo 21.august 2009
24.februara cura rekla "ma - ma" :-)
05.03. smo nasli jedan mali zubic

(odgovor članu sarayka)
Neposredna veza do poruke: 75
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *