|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: lijecenje kod dr.Godinjaka na ginekološko...
4.2.2008 9:49:44   
vaga
Sam postupak inseminacije košta 1KM u okviru participacije od oko 80 KM, ako si osiguran u Kantonu Sarajevo. Ja sam radila dva puta inseminaciju na klinici, prvi put poslije HSG kod dr. Muminibašića, a drugi put poslije Laparoskopije kod dr. Godinjaka. Čula sam od nekih pacijentica da se navodno ljute ako im tražiš nalaze, po sistemu, ovdje sve nalaze urade jeftino da bi ih nosile kod drugih dr. (privatnika). Ponavljam to sam čula ali sama nisam tražila nalaze jer mi nisu ni trebali. Zadnji put kada sam ja bila gore dr. je sve što se tiče inseminacije pisao na otpusnom pismu koji sam dobila nakon Laparoskopije po izlasku iz bolnice. Toliko ako nekog još nešto interesuje tu sam.    

_____________________________

___________________________________________
Vaga 32 g., inseminacija 2 puta, HSG, Laparoskopija, histeroskopija, Postkoitalni t -nalazi uredni
MM 40 g. operacija varikokele - sada normospermija
9 g. braka

Covjek snuje Bog određuje

(odgovor članu Lilly)
Neposredna veza do poruke: 26
   RE: lijecenje kod dr.Godinjaka na ginekološko...
4.2.2008 9:52:13   
vaga
IZVORNA PORUKA: vaga

Sam postupak inseminacije košta 1KM u okviru participacije od oko 80 KM, ako si osiguran u Kantonu Sarajevo. Ja sam radila dva puta inseminaciju na klinici, prvi put poslije HSG kod dr. Muminibašića, a drugi put poslije Laparoskopije kod dr. Godinjaka. Čula sam od nekih pacijentica da se navodno ljute ako im tražiš nalaze, po sistemu, ovdje sve nalaze urade jeftino da bi ih nosile kod drugih dr. (privatnika). Ponavljam to sam čula ali sama nisam tražila nalaze jer mi nisu ni trebali. Zadnji put kada sam ja bila gore dr. je sve što se tiče inseminacije pisao na otpusnom pismu koji sam dobila nakon Laparoskopije po izlasku iz bolnice. Toliko ako nekog još nešto interesuje tu sam.    


P. S. Nalazi koji se rade kada te naruče su: cervikalni brisevi, hormoni, te spermiogram. Sve lijekove tj. injekcije moraš kupiti. user posted image

Pozdrav

_____________________________

___________________________________________
Vaga 32 g., inseminacija 2 puta, HSG, Laparoskopija, histeroskopija, Postkoitalni t -nalazi uredni
MM 40 g. operacija varikokele - sada normospermija
9 g. braka

Covjek snuje Bog određuje

(odgovor članu vaga)
Neposredna veza do poruke: 27
   RE: lijecenje kod dr.Godinjaka na ginekološko...
4.2.2008 10:17:34   
belmica
jansam inseminaciju platila 13 KM + spermwosh 100 KM

(odgovor članu vaga)
Neposredna veza do poruke: 28
   RE: lijećenje kod dr.Godinjaka na ginekološko...
19.2.2008 8:40:31   
opticka varka
IZVORNA PORUKA: vaga

I još nešto, za cure koje imaju poicistične jajnike. Moja snaha je imala isti problem i nije mogla zatrudniti 3 godine, neredovni ciklusi zbog kojih nije mogla odrediti ovulaciju i sl. i lutala je od dr. do dr. dok nije došla do dr. Divanovića (već sam ga spominjla ja, a i druge cure na RR), te je ubrzo nakon njegove terapije zatrudnila. On je i endokrinolog, njegova specijalnos između ostalog su i hormoni. Pa pokušajte user posted image  

Pozdrav Vaga
ovdje sam nova pa me interesuje da li mozda znas gdje radi ovaj Dr. Divanovic? Imam poprilicnih problema sa hormonima i neredovnim ciklusima, pa kontam mozda otici njemu.

Unaprijed hvala :-)

P.S. Sve pohvale za doc. Godinjaka. On je stvarno nas najbolji doktor

(odgovor članu vaga)
Neposredna veza do poruke: 29
   RE: lijećenje kod dr.Godinjaka na ginekološko...
19.2.2008 9:03:25   
miracle
dr.Divanović
Kolodvorska 10
tel:663-935

sretnouser posted image

(odgovor članu opticka varka)
Neposredna veza do poruke: 30
   RE: lijećenje kod dr.Godinjaka na ginekološko...
19.2.2008 9:04:46   
budućamama
Draga optička varka,
podatke o dr. Divanoviću ćeš naći na temi Polip na endometriju. Tamo su i meni cure dale kontakt telefon i adresu. Polip na endometriju je na temi problemi sa zatrudnjivanjem. Sretno nam objema!

_____________________________

Una 18.10.2009.
Azra 05.08.2013.
_____________________________

Ako želiš dugu, prvo se moraš pomiriti s kišom....

(odgovor članu opticka varka)
Neposredna veza do poruke: 31
   RE: lijećenje kod dr.Godinjaka na ginekološko...
19.2.2008 9:35:40   
opticka varka
dr.Divanović
Kolodvorska 10
tel:663-935


hvala mnogo :-)

i naravno svima nama zelim sto prije da ostvarimo user posted image

(odgovor članu budućamama)
Neposredna veza do poruke: 32
   RE: lijećenje kod dr.Godinjaka na ginekološko...
19.2.2008 10:04:08   
vaga
dr.Divanović
Kolodvorska 10
tel:663-935

sretnouser posted image

[/quote]

Optička varka, kao što ti je miracle već odgovorila.

Sretnouser posted image  

_____________________________

___________________________________________
Vaga 32 g., inseminacija 2 puta, HSG, Laparoskopija, histeroskopija, Postkoitalni t -nalazi uredni
MM 40 g. operacija varikokele - sada normospermija
9 g. braka

Covjek snuje Bog određuje

(odgovor članu miracle)
Neposredna veza do poruke: 33
   RE: lijećenje kod dr.Godinjaka na ginekološko...
20.2.2008 1:36:54   
hemicarka
Drage moje..imala sam priliku  upoznati dr.Godinjaka...odličan je stručnjak  ali definitivno   gore je ludnica..Nista se ne zna...uzas..doktor u jednom momentu pregleda mene pa malo u operacionu...pa onda prima drugu pacijenticu..ma uzas...Jednom sam otisla gore i nikad vise.... MOJ PROBLEM SU POLICISTIČNI JAJNICI...HORMONALNI POREMEĆAJ...NEREDOVNE MENSTRUACIJE I UZ TO SVE  JAKE UPALE - CISTITIS...Tri godine sam u braku. Imam 27 god..a moj muz 29..Nisam radila nikakve pretrage sem  hormona i tostesteron je bio na granici..Šta mi vi preporucujete...ima li jos sličnih slucajeva...Ja sam nesretna, jako volim djecuuser posted image ....Veliki pozdrav za sve vas...Hvala unaprijed...

(odgovor članu vaga)
Neposredna veza do poruke: 34
   RE: lijećenje kod dr.Godinjaka na ginekološko...
20.2.2008 7:07:43   
Amelaa RR
I sama sam ti bila gore prosle godine...i znam dobro tu situaciji sto ti kazes....puno zena,,,,on galami sto ga toliko cekaju...trci u operacionu....
Ali opet on je strucnjak za to.....i ja mislim da je on opet najbolji sto se ti ce tog problema...al opet ne znam evo spominju tog dr.Divanovica...vidi i ti...
Sve u svemu od srca izelim da sto prije user posted image

pusa


_____________________________

1. ICSI Bahceci-Sarajevo
22.07.2013pocetak bockanja
04.11.2013 Beta 1:(
2. ICSI Bahceci-Sarajevo
26.06.2015 - Beta 73-80 biohem
3. 17.11.2015 Beta 0,1
4. 30.09.2016 Beta pozitivna
10.11.2016 Spontan
5. 2018 FETBahceci Beta pozitivna

(odgovor članu hemicarka)
Neposredna veza do poruke: 35
   RE: lijećenje kod dr.Godinjaka na ginekološko...
20.2.2008 15:37:51   
vaga
Već smo pisali o tome, tako da bih samo ponovila dr. Divanović, zaista je stručnjak za hormone idi njemu odmah. A drugo kao što sam već rekla pomozimo dr. Godinjaku da otvori privatnu ordinaciju jer je gore ludnica............... 

_____________________________

___________________________________________
Vaga 32 g., inseminacija 2 puta, HSG, Laparoskopija, histeroskopija, Postkoitalni t -nalazi uredni
MM 40 g. operacija varikokele - sada normospermija
9 g. braka

Covjek snuje Bog određuje

(odgovor članu hemicarka)
Neposredna veza do poruke: 36
   RE: lijećenje kod dr.Godinjaka na ginekološko...
22.2.2008 7:28:03   
Amelaa RR
Ja sam cula da dr.Godinjak nece da radi privatno...kazu da je jednom radio i to mu nije bilo kako je on zamislio i da je rekao da nece vise....Tako sam cula...ne znam al stvarno bi bilo bolje da radi privatno

_____________________________

1. ICSI Bahceci-Sarajevo
22.07.2013pocetak bockanja
04.11.2013 Beta 1:(
2. ICSI Bahceci-Sarajevo
26.06.2015 - Beta 73-80 biohem
3. 17.11.2015 Beta 0,1
4. 30.09.2016 Beta pozitivna
10.11.2016 Spontan
5. 2018 FETBahceci Beta pozitivna

(odgovor članu vaga)
Neposredna veza do poruke: 37
   RE: lijećenje kod dr.Godinjaka na ginekološko...
11.3.2008 14:49:24   
eda
user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu vaga)
Neposredna veza do poruke: 38
   RE: lijećenje kod dr.Godinjaka na ginekološko...
11.3.2008 14:51:53   
eda
IZVORNA PORUKA: vaga

Ćao svima, već sam napisala da je dr. Godinjak super, svi ga hvale da je stučan i dijelim isto mišljenje ali gore je zaista grozno i uslovi za rad su katastrofa, na žalost. Jako puno pacijentica se naruči za isti dan pa se zbog toga stvara velika gužva, a dr. radi baška na porođajima, operacijama i kada je neki hitan slučaj on odlazi, a masa zena ostaje da čeka i ne zna se do kada. Nekada se vraćao za sat, a nekada smo čekali od 8 pa do 12 sati i dr. je već tada umoran sit se naradio, puna mu je kapa svega i kada vidi punu čekaonicu žena koje u njega gledaju s nadom da će učiniti čudo.... Meni je jako žao što je to tako i što odgovorni u Kantonu nemaju sluha da se uradi nešto po tom pitanju kako bi unaprijedili rad takve klinike, stvorili bolje uslove oformili tim ljekara od ginekologa do biologa, urologa, sestara.... izgleda da nikoga nije briga što je stopa nataliteta zabrinjavajuće opala. Ja još uvije nekako polažem nadu da bi otvaranjem novog porodilišta i klinika za sterilitet dobila zasluženo mjesto, a do tada drage moje snalazimo se kako znamo i umujemo ili pomozimo dr. Zulfi Godinjaku da otvori privatnu klinikuuser posted image
Pozdrav svima i da što prije na svijet donesemo male user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu vaga)
Neposredna veza do poruke: 39
   RE: lijećenje kod dr.Godinjaka na ginekološko...
11.3.2008 15:16:13   
eda
user posted image  Pozdrav svim korisnicima po prvi put se uključijem o temi Lječenje kod Doc dr Godinjaka.
Od srca podržavam ideju o Klinici za sterilitet.
Moramo se držati skupa i ideju o klinici za sterilitet ostvariti a ujedno bi pomogi jednom velikom stručnjaku da dobije normalne uslove za rad,a tim bi se sve dosadašnje  mane  otklonile,kao što je dugo čekanje.
Iznsite sve svoje ideje kako da ostvarimo i dobijemo sobstvenu kliniku za sterilitet.
Tako drage moje ne ljutite se na doc dr Godinjaka što mnogo ne priča,vjeruj te mi mnogo mnogo radi ,te bori se za svakog pacijenta da mu pruži adekvatnu pomoć.user posted image

(odgovor članu namkic)
Neposredna veza do poruke: 40
   RE: lijećenje kod dr.Godinjaka na ginekološko...
7.4.2008 14:32:17   
sa1809
Sve vas toplo pozdravljavam i zelim vam sto prije ispunjenje zelja i puno user posted image user posted image user posted image
Zamolila bih Vas za iskustva vezano za Dr Divanovica. Imam problem sa hormonima, neki previsoki, drugi preniski... sto uzrokuje neredovne cikluse, ponekad izostanak ovulacije... Uzimala sam Klomofen, Menopur i Pregnyl, ali bezuspjesno.  
Ukoliko neko sa slicnim problemom ima iskustva u lijecenju kod dr Divanovica ili nekod drugog molila bih za informacije koji su metodi lijecanja u tom slucaju...

Hvala unaprijed

(odgovor članu eda)
Neposredna veza do poruke: 41
   RE: lijećenje kod dr.Godinjaka na ginekološko...
7.4.2008 22:28:00   
Schazi
U braku sam 5 godina. Imam curicu staru 4. godine. Već dvije godine ne mogu ostati trudna, a tako želim. Ultrazvuk i papa test uredni. Šta da radim?

(odgovor članu namkic)
Neposredna veza do poruke: 42
   RE: lijećenje kod dr.Godinjaka na ginekološko...
7.4.2008 22:37:11   
Schazi
Draga amela, da li bih se trebala obratiti doktoru godinjaku za pomoć, pošto sam čula da on ne "prima" baš rado žene koje imaju već jedno dijete, a ja bih tako rado još jednu malu bebicu.

(odgovor članu Schazi)
Neposredna veza do poruke: 43
   RE: lijećenje kod dr.Godinjaka na ginekološko...
7.4.2008 22:41:25   
Anoniman
p

(odgovor članu Amelaa RR)
  Neposredna veza do poruke: 44
   RE: lijećenje kod dr.Godinjaka na ginekološko...
14.4.2008 21:43:26   
mirhab
Drage moje
Evo sad sa vam malo nade dam. Docent Godinjak je sigurno doktor koji vam treba. To sto malo prica neka vas ne cudi. Dobri ljekari malo pricaju a puno urade. Da vas ohrabrim: JA SAM MAMA BEBE IZ EPRUVETE koja je rezultat lijecenja kod docenta Godinjaka. user posted image

(odgovor članu namkic)
Neposredna veza do poruke: 45
   RE: lijećenje kod dr.Godinjaka na ginekološko...
15.4.2008 11:54:48   
hanumica
Drage moje,
dr. Godinjak je zaista krasan ljekar. ja sam upravo (prije 7 dana) sa laparoskopske operacije koju je on uradio. krasan i zaista odradi posao najbolje.to je covjek koji niti jednoj nece reci ti ne mozes imati djecu (a takvih ima) nego se trudi svim metodama da dodjemo do bebotica.

_____________________________

MM 37, Ja 33-ća.Pokušavamo 4,5 god. Endometrioza, laparoskopija,1. inseminacija 04.02.09.,2-da 16.02.2010.

(odgovor članu mirhab)
Neposredna veza do poruke: 46
   RE: lijećenje kod dr.Godinjaka na ginekološko...
15.4.2008 21:08:48   
mirhab
Moj savjet je da nikako ne odustajete. Sve sto vam dr Godinjak predloži sigurno je ispravno. I ja sam prosla sve: HSG, opdstranjenje jajovoda, laparoskopiju. Sve to je malo duze trajalo ali eto hvala Bogu imalo je uspjeha. Godine neka vas ne brinu , meni je bilo 32 a mužu 38 kada smo dobili dijete. I evo sad u maju sam se ponovo najavila dr Godinjaku da pokusam sa jos jednim IVF-om. Jos da vam kazem da sam zatrudnila iz drugog pokusaja IVF-a sto je jako veliki uspjeh, znaci desava se i ne odustajte. Sve sto vas zanima slobodno pitajte. I jos jednom drzim vam fige i ne odustajte. Nadam se da cemo se i sresti u Centru. user posted image user posted image  

(odgovor članu hanumica)
Neposredna veza do poruke: 47
   RE: lijećenje kod dr.Godinjaka na ginekološko...
15.4.2008 21:14:51   
Amelaa RR
Drag Mirha veliki pozdrav od mene tebi..i da ti zahvalim na rijecima podrske koje nam svima znace...Pusa velika tebi i nadam se da ces nam se javljati...

_____________________________

1. ICSI Bahceci-Sarajevo
22.07.2013pocetak bockanja
04.11.2013 Beta 1:(
2. ICSI Bahceci-Sarajevo
26.06.2015 - Beta 73-80 biohem
3. 17.11.2015 Beta 0,1
4. 30.09.2016 Beta pozitivna
10.11.2016 Spontan
5. 2018 FETBahceci Beta pozitivna

(odgovor članu mirhab)
Neposredna veza do poruke: 48
   RE: lijećenje kod dr.Godinjaka na ginekološko...
15.4.2008 21:23:33   
mirhab
Znam kako vam je i kako se osjecate. Vec dugo sam se pitala da li ce iko pokrenuti ovaku stranicu. I veliki pozdrav i hvala onoj koja je to ucinila. Drago mi je ako ikako mogu pomoci, ako nista drugo zelim da znate da doc. Godinjak ima uspjehe (ne samo kod mene i inseminacije su mu uspjesne). Cinjenica jeste da uslovi u Centru nisu najidealniji ali treba reci da gore svi rade srcem i doc i sestre.

(odgovor članu Amelaa RR)
Neposredna veza do poruke: 49
   RE: lijećenje kod dr.Godinjaka na ginekološko...
15.4.2008 22:12:23   
Amelaa RR
IZVORNA PORUKA: mirhab

Znam kako vam je i kako se osjecate. Vec dugo sam se pitala da li ce iko pokrenuti ovaku stranicu. I veliki pozdrav i hvala onoj koja je to ucinila. Drago mi je ako ikako mogu pomoci, ako nista drugo zelim da znate da doc. Godinjak ima uspjehe (ne samo kod mene i inseminacije su mu uspjesne). Cinjenica jeste da uslovi u Centru nisu najidealniji ali treba reci da gore svi rade srcem i doc i sestre.



user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

1. ICSI Bahceci-Sarajevo
22.07.2013pocetak bockanja
04.11.2013 Beta 1:(
2. ICSI Bahceci-Sarajevo
26.06.2015 - Beta 73-80 biohem
3. 17.11.2015 Beta 0,1
4. 30.09.2016 Beta pozitivna
10.11.2016 Spontan
5. 2018 FETBahceci Beta pozitivna

(odgovor članu mirhab)
Neposredna veza do poruke: 50
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *