|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: ponosna tetka
1.6.2010 22:18:10   
iv@ncica
hanady  i  bambi-  cestitamo  vam  prinove..i zelimo  svu  radost, igru, zdravlje  i  srecu  ovoga  svijeta....  da  sam  dobra  vila  podarila  bih  im  ove  darove,  ali  kako  nisam..mogu  vam  zazeljeti...i  ja s am teta  3 puta..i  svi  su  macici  kao  moji,  tekina  zlata  i oni  sad  meni valjaju ,  jer  se  igraju  i  stetu  prave  s mojim Andrejom..hehhehehe  ma  divno je  to  sve   ;)))user posted image user posted image

_____________________________

Andrej-06.04.2009 ♥❤♥❤♥

Einstein je umro, Newton je umro, Tesla je umro, a ni ja se ne osjećam baš najbolje!

(odgovor članu DM)
Neposredna veza do poruke: 76
   RE: ponosna tetka
1.6.2010 22:50:38   
Anoniman
Hanady, čestitam a seki želim brz oporavak!!!!

(odgovor članu iv@ncica)
  Neposredna veza do poruke: 77
   RE: ponosna tetka
2.6.2010 0:51:44   
Hanady RR
IZVORNA PORUKA: Mirkica

IZVORNA PORUKA: doublemum

IZVORNA PORUKA: Hanady RR

nema vala na cijelom svijetu ponosnije tetke večeras od mene.
moja seka podarila mi je dječaka i tetka je ponosna ponosna na nju i na njega. sreća kojju ja sad osjećam je nevjrovatno velika...slike vam postavim kada ga keka uslika.user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


I ja sam tetka jedne male vragolanke, tetkinog prvačića, mislila sam da ni svoju djecu neću voliti k''o nju,a sad , za koji dan očekujem još jedno-iznenađenje, neznamo šta je!
Razumijem te u potpunosti, a sada fataj se kecelje-prvo seki u bolnicu, pa da dočekaš bebu, pa slatku kod sebe...user posted image user posted image user posted image
A zaboravih dodati-neka imaš  i ti koga sunetiti(sjećaš se kada si nekada pisala o tome..)



hahahhaha nasmijah se posteno ko nasa Handy user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image



a ja ja ...nije tetka zaboravila...
uh ima lom da bude...ima tetka rada na teškim tabletama da budeuser posted image user posted image user posted image user posted image apaurin brzo popusti porbali smo dansuser posted image user posted image user posted image user posted image

elem Mirkice moja...seka je dobro...nakon cijelog dana trudova porodili su je carskim rezom...sad da je dobro prošla...znamo i za bolje...al i ona i bebač su dobro...

al što minute sporo porlez kad se sestra porađa...ja kad god danas na sat pogledam tek 5 minuta poršlo od poršloh puta  ameni vječnostuser posted image

e dječak je 3,5 kg i 53 dug....kako me zet veleras na telefon nazva i reče tetka rodio ti se samy...izgleda samy će i ostati :))))

ide tetka sutra krišom da ga vidid i malo pronosa po bolnici :))) da svi vide moga begauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image



_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu Mirkica)
Neposredna veza do poruke: 78
   RE: ponosna tetka
2.6.2010 1:02:45   
Hanady RR
evo moja prva slikica...nekoliko minuta po rođenjuuser posted image
user posted image


_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 79
   RE: ponosna tetka
2.6.2010 2:36:49   
nasa princezica
 

IZVORNA PORUKA: Hanady RR

al što minute sporo porlez kad se sestra porađa...ja kad god danas na sat pogledam tek 5 minuta poršlo od poršloh puta  ameni vječnostuser posted image



user posted image imala sam priliku da to dozivim,sestra se poradza u bolnici,a ja kod kuce od brige kako ce sve proci znala sam sta je ceka jer sam se i sama porodila dva mjeseca prije nje.(samo sto sam ja imala lak porod,dok se ona ispatila bas)cudan je to osjecaj...minute kao satiuser posted image Tako da sam i ja ponosna tetka svoje sice, male Lejle koja ima 19mjeseci. ljubi je tetka i voli neopisivouser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image moje.Svaki dan ocekujem da cu ponovo postati ponosna tetka malog bratica snahi je termin danas,al beba izgleda nece na kisu .Ma  tetka ga vec sad voli user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image moje malo.Ljubiiiiiii keka pilice male,svoje tri user posted image user posted image user posted image

< Poruku je uredio nasa princezica -- 2.6.2010 2:39:15 >


_____________________________

LANA DUSA MAMINA 29.08.2008 :-)

SRCE MAMINO CEKANO SEDAM DUUUUUGGGGIIIIIIIHHHH GODINA

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 80
   RE: ponosna tetka
2.6.2010 2:40:24   
nasa princezica
IZVORNA PORUKA: Hanady RR

evo moja prva slikica...nekoliko minuta po rođenjuuser posted image
user posted image

user posted image cestitam tetkice...sladak sam pravo....pusa


_____________________________

LANA DUSA MAMINA 29.08.2008 :-)

SRCE MAMINO CEKANO SEDAM DUUUUUGGGGIIIIIIIHHHH GODINA

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 81
   RE: ponosna tetka
2.6.2010 17:07:11   
kaktuscic
Hanady RR cestitam od srca! Blago malom s ovako dobrom tetkom!

(odgovor članu nasa princezica)
Neposredna veza do poruke: 82
   RE: ponosna tetka
2.6.2010 22:22:46   
DM
E i ja večeras ludiiiiiiiim-čekam jedno pile tetkino da se rodi, lakše mi je bilo roditi nego na nju(sestru-i to mlađa) misliti i brinuti! O Bože k'o da ja rađam!

_____________________________

Čim želja prestane biti želja,
čim minu čežnja, ni slasti više nema!

(odgovor članu kaktuscic)
Neposredna veza do poruke: 83
   RE: ponosna tetka
2.6.2010 22:26:50   
Hanady RR
IZVORNA PORUKA: doublemum

E i ja večeras ludiiiiiiiim-čekam jedno pile tetkino da se rodi, lakše mi je bilo roditi nego na nju(sestru-i to mlađa) misliti i brinuti! O Bože k'o da ja rađam!

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
znam kako ti je lijepa moja...
nikada mi minute nisu sporije porlazile...
danas me bole svi mišići u kolikom sam grču bila juče...

čini mi se lakše sam svoje rađala nego sam nju čekala da rodi...

samo sabur...želim ti sve hairli da porđe...i čekam da nam javiš tetka...user posted image


_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu DM)
Neposredna veza do poruke: 84
   RE: ponosna tetka
2.6.2010 22:27:17   
Hanady RR
IZVORNA PORUKA: kaktuscic

Hanady RR cestitam od srca! Blago malom s ovako dobrom tetkom!


user posted image user posted image user posted image


_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu kaktuscic)
Neposredna veza do poruke: 85
   RE: ponosna tetka
2.6.2010 22:29:38   
DM
znam kako ti je lijepa moja...
nikada mi minute nisu sporije porlazile...
danas me bole svi mišići u kolikom sam grču bila juče...

čini mi se lakše sam svoje rađala nego sam nju čekala da rodi...

samo sabur...želim ti sve hairli da porđe...i čekam da nam javiš tetka..

Ma javim naravno, samo što mi je dan haos-djeca bolesna, imali goste za rođendan(billi danas umjesto jučer) mm sutra ide na put, a ona večeras "prigotovila"user posted image user posted image user posted image ...a toliku sam želju imala da idem sa njom na porod-čini mi se da bi mi lakše bilo


_____________________________

Čim želja prestane biti želja,
čim minu čežnja, ni slasti više nema!

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 86
   RE: ponosna tetka
2.6.2010 22:59:52   
reallove
IZVORNA PORUKA: Hanady RR

evo moja prva slikica...nekoliko minuta po rođenjuuser posted image
user posted image


dusa slatka,neka je zdrav i ziv...ja jedva cekam da budem tetkauser posted image

_____________________________

"Majke se rađaju u istom trenutku kada i djeca. Ona prije toga nije postojala. Žena je postojala, ali majka, nikad. Majka je nešto potpuno novo"


Mamino sunce Ameen

11.08.2009. <3

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 87
   RE: ponosna tetka
2.6.2010 23:00:34   
Hanady RR
IZVORNA PORUKA: doublemum

znam kako ti je lijepa moja...
nikada mi minute nisu sporije porlazile...
danas me bole svi mišići u kolikom sam grču bila juče...

čini mi se lakše sam svoje rađala nego sam nju čekala da rodi...

samo sabur...želim ti sve hairli da porđe...i čekam da nam javiš tetka..

Ma javim naravno, samo što mi je dan haos-djeca bolesna, imali goste za rođendan(billi danas umjesto jučer) mm sutra ide na put, a ona večeras "prigotovila"user posted image user posted image user posted image ...a toliku sam želju imala da idem sa njom na porod-čini mi se da bi mi lakše bilo


kako ide...gdje se porađa...da zovemo babice...da ti bona budem muštulugdžijauser posted image user posted image user posted image


_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu DM)
Neposredna veza do poruke: 88
   RE: ponosna tetka
2.6.2010 23:01:14   
Hanady RR
IZVORNA PORUKA: reallove

IZVORNA PORUKA: Hanady RR

evo moja prva slikica...nekoliko minuta po rođenjuuser posted image
user posted image


dusa slatka,neka je zdrav i ziv...ja jedva cekam da budem tetkauser posted image

user posted image user posted image user posted image
hvala draga...biće ako boga da...ih ti si još mlada... a ja sam se bome načekalauser posted image


_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu reallove)
Neposredna veza do poruke: 89
   RE: ponosna tetka
2.6.2010 23:16:23   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Hanady RR

evo moja prva slikica...nekoliko minuta po rođenjuuser posted image
user posted image

ksbskljs....kako sam sladaaakuser posted image ...ja sam zaboravila koko budu maaaaliiiiuser posted image

(odgovor članu Hanady RR)
  Neposredna veza do poruke: 90
   RE: ponosna tetka
3.6.2010 0:44:39   
Hanady RR
doublemummmmmmmmmm....dokle da čekam...
ženo dokle je...ja ću zoru ako treba čekatiuser posted image user posted image user posted image


_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 91
   RE: ponosna tetka
3.6.2010 2:38:25   
nasa princezica
IZVORNA PORUKA: Hanady RR

IZVORNA PORUKA: doublemum

E i ja večeras ludiiiiiiiim-čekam jedno pile tetkino da se rodi, lakše mi je bilo roditi nego na nju(sestru-i to mlađa) misliti i brinuti! O Bože k''o da ja rađam!

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
znam kako ti je lijepa moja...
nikada mi minute nisu sporije porlazile...
danas me bole svi mišići u kolikom sam grču bila juče...

čini mi se lakše sam svoje rađala nego sam nju čekala da rodi...

samo sabur...želim ti sve hairli da porđe...i čekam da nam javiš tetka...user posted image

user posted image znam kakav je taj osjecaj tad bila seka u pitanju,a sad snaha i isto se osjecam iscekivanje me ubi.

< Poruku je uredio nasa princezica -- 3.6.2010 2:41:23 >


_____________________________

LANA DUSA MAMINA 29.08.2008 :-)

SRCE MAMINO CEKANO SEDAM DUUUUUGGGGIIIIIIIHHHH GODINA

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 92
   RE: ponosna tetka
3.6.2010 13:00:56   
DM
doublemummmmmmmmmm....dokle da čekam...
ženo dokle je...ja ću zoru ako treba čekatiuser posted image user posted image user posted image


Hanady draga dugujem ti izvinjenje,ali ono moje dijete je krivouser posted image Taman sam bila sjela pred komp. da vam javim, a on k'o da ga neko tuče(inače se toliko "dere" kad se u noći probudi da svekra  probudi ,sprat iznad,a to je opet za neke druge teme) Preljuljuškalča sam ga cijelu noć(i menđušu mi je iskinuo)...
Rodila je oko 1 h, u državnoj bolnici, a babice sam ja zvalauser posted image kad je ona mob. isključilauser posted image user posted image user posted image user posted image misli mene zeznuti!
Rodila je dječaka-3.100 kg, 51 cm, bez epiziotomije, u državnoj bolnici!
Na samo jednom UZ doc joj rekla da je izgleda djevojčicauser posted image user posted image user posted image i ona kupila i haljinicu i odjelce za izlazak i z bolnice, tako da haljinica ide lutki (od kćerke joj)a odjelce baci majom, a i ta lutka u haljinici ide u bolnicu po bebuuser posted image user posted image user posted image
Je li tvoja sestra izašla kući? U kojoj bolnici se porodila?
P.S. Nadam se da mi je oproštenouser posted image


_____________________________

Čim želja prestane biti želja,
čim minu čežnja, ni slasti više nema!

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 93
   RE: ponosna tetka
6.6.2010 1:13:07   
DM
Hajde tetka , gdje su slike što si obećala (Hanady)?

_____________________________

Čim želja prestane biti želja,
čim minu čežnja, ni slasti više nema!

(odgovor članu DM)
Neposredna veza do poruke: 94
   RE: ponosna tetka
6.6.2010 1:17:34   
Hanady RR
E draga tetkice pa da ti čestitam....neka je živ i zdrav.user posted image

slikice ujuto punim mobitel...haman mu je vakat mjenjat baterijuuser posted image user posted image user posted image
uh ima slika sa tetkom samo tako...tetka i beba stalno u prvom planu...i moje dvije princeze...

moja je rodila u koševu...ona je zadovoljna svime osobljem posebno....jesu je pazile babice zaista ...al ona kaže nisu ni uslovi lošiuser posted image šta će jadan kad ne zna kakvi su uslovi doleuser posted image bitno je da je sve super poršlo i da su dječaci superuser posted image user posted image user posted image


_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu DM)
Neposredna veza do poruke: 95
   RE: ponosna tetka
6.6.2010 1:21:16   
DM
Mojoj su  greškom dali rhogam -prva vijest da je krvna grupa B+,a sutradan da je 0- kao i ona,injekcija košta 105 KM

_____________________________

Čim želja prestane biti želja,
čim minu čežnja, ni slasti više nema!

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 96
   RE: ponosna tetka
6.6.2010 1:26:12   
Hanady RR
IZVORNA PORUKA: doublemum

Mojoj su  greškom dali rhogam -prva vijest da je krvna grupa B+,a sutradan da je 0- kao i ona,injekcija košta 105 KM

svaštauser posted image

pa jel to sad može biti loše po nju.

Jel to plaća porodilja iz svog džepauser posted image
pa treba tražiti povrat sredstava pod hitno user posted image user posted image user posted image


_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu DM)
Neposredna veza do poruke: 97
   RE: ponosna tetka
6.6.2010 1:27:54   
Visnja RR
rhogam se daje ako je zena - a muz +
placa se iz dzepa...
ja sam nakon prvog gubitka i drugog i nakon asjinog rodjena prmila...
mora se u roku od 72 h...
prije su bile i skuplje

< Poruku je uredio Visnja RR -- 6.6.2010 1:29:16 >


_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu DM)
Neposredna veza do poruke: 98
   RE: ponosna tetka
6.6.2010 1:29:57   
DM
Moraš je kupiti u apoteci, odnijeti i da ti je daju! Ma i ja sam u prvi mah bila ljuta ko ris, ali me ona smirila! Grešku je uradila teta koja radi nalaze i priznala je, tražila sestrin broj tel da joj se izvini i plati injekciju, ali je njen muž izgleda obolio od nekog karcinoma, tako da je ovoj bilo žao,i biće izgleda pola-pola! a kažu da nema posljedicauser posted image

_____________________________

Čim želja prestane biti želja,
čim minu čežnja, ni slasti više nema!

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 99
   RE: ponosna tetka
6.6.2010 1:32:11   
Hanady RR
IZVORNA PORUKA: doublemum

Moraš je kupiti u apoteci, odnijeti i da ti je daju! Ma i ja sam u prvi mah bila ljuta ko ris, ali me ona smirila! Grešku je uradila teta koja radi nalaze i priznala je, tražila sestrin broj tel da joj se izvini i plati injekciju, ali je njen muž izgleda obolio od nekog karcinoma, tako da je ovoj bilo žao,i biće izgleda pola-pola! a kažu da nema posljedicauser posted image

ma i to što kažeš neka se na tom završiuser posted image

Višnja ja se sjećam iza rata da smo ga jedva nabavili jednoj rodici i bio je oko 170KM...al kontala sam da je sad u sklopu socijalnog...kad nije...e bože svašta i kod nasuser posted image


_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu DM)
Neposredna veza do poruke: 100
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Šta da saznate...
пеперутка16

..da nosite trojke, šta bi uradili?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *