|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 4 [5] 6   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: "HITNA POMOC" NE DOLAZI HITNIM ...
13.5.2010 13:50:03   
dafri
žao mi jeuser posted image

_____________________________

mišljenje je kao dupe,svako ima po jedno

(odgovor članu acudesa)
Neposredna veza do poruke: 101
   RE: "HITNA POMOC" NE DOLAZI HITNIM ...
13.5.2010 13:51:31   
frenkoza
IZVORNA PORUKA: dadada

Moja tetka je umrla

mogu samo zahvaliti bogu sto se vise nemuci

vama svima hvala na podrsci



bas mi je zao... moje iskreno saucesce tebi i tvojoj porodici user posted image


_____________________________

"Postoji trenutak u zivotu zene u kome je svaka suza zlatna,trenutak kad sunce obasja dusu i nestane mraka.Trenutak kada znamo da mozemo,da smo istovremeno i nezne i jake,kad ugledamo dva oka najmilija,Trenutak kada postanemo majke"
10.11.2009.
30.0

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 102
   RE: "HITNA POMOC" NE DOLAZI HITNIM ...
13.5.2010 13:58:00   
Mirkica
zao mi je iskrenosaucesce tebi i tvojoj porodici .

_____________________________

Uspavala sam te duboko ispod grudi , al srce blizu je pa te stalno budi a kad odu svi pa pomisle da dremam , ja oci otvorim da vidim koga nemam , za kraj, za kraj.

BA 13.12.2008

(odgovor članu frenkoza)
Neposredna veza do poruke: 103
   RE: "HITNA POMOC" NE DOLAZI HITNIM ...
13.5.2010 14:02:05   
koka i po
Žao mi je dadada.Iskreno saučešće tebi i tvojima.

(odgovor članu Mirkica)
Neposredna veza do poruke: 104
   RE: "HITNA POMOC" NE DOLAZI HITNIM ...
13.5.2010 14:05:44   
leona81
Basum Sagosum 

_____________________________

29.04.2013-29.10.2013...184 days
For every day, I miss you. For every hour, I need you. For every minute, I feel you. Forever, I love you...

(odgovor članu koka i po)
Neposredna veza do poruke: 105
   RE: "HITNA POMOC" NE DOLAZI HITNIM ...
13.5.2010 14:24:30   
Dida79
Zao mi je dadauser posted image

(odgovor članu leona81)
Neposredna veza do poruke: 106
   RE: "HITNA POMOC" NE DOLAZI HITNIM ...
13.5.2010 14:46:38   
emma.L
Dada, žao mi je zbog tvoje tetke. Evo baš sinoć pričam s prijateljicom koja je išla u nedjelju na hitnu zbog napada bubrega i užasnuta sam prijemom na koji je naišla. A s druge strane, živjela sam sa strinom koja je bila teški astmatičar i barem jednom tjedno joj je trebala hitna. Uvijek su bili prilično brzi i profesionalni, ali smo znali dobiti i objašnjenje da su svi na terenu i da sačekamo. Moja strina bi se tada gušila i govorila da će ona ipak sačekati, jer je važnije spasiti život nekome s infarktom ili poslije saobraćajne nesreće, a da će ona "dihukati" ma kako ružno bilo i sačekati ih. Jednostavno je bila svjesna da njen problem nije prioritet, ali se meni tada činilo da nitko drugi nije važan osim nje user posted image
Moja Ema je bila bolesna prošli tjedan i oplakala sam u bolnici kao luda. Samo riječi pohvale imam za osoblje na pedijatrijskoj klinici. Ali kad su me pokušali tješiti, rekla sam "manite mi se priče o jako bolesnoj djeci, znam da nije strašno, znam da ima gore, ali je moja i meni je užasno". Dakle, dadada, još jednom, znam kako se osjećaš. Ovi komentari za koliko para rade su mi neshvatljivi - halooooo, tražite dodatni ili drugi posao user posted image . Radila sam svakakve poslove (od kafića, preko butika do građevine), i za svakakve plaće, ali svaki uz svojski trud da bude što bolje odrađen jer mušterija, pacijent ili klijent nije kriv što sam ja nad.... zbog plaće. Eto, oprostite na izrazima, ali ovo me fakat naljuti.   

_____________________________

Ema, kokola i sreća najveća, 15.10.2008.
Timur, radost mamina, 9.10.2011.

(odgovor članu Dida79)
Neposredna veza do poruke: 107
   RE: "HITNA POMOC" NE DOLAZI HITNIM ...
13.5.2010 14:52:51   
Mya_81 RR
Dadada, jako mi je žao...

Primite naše iskreno i najdublje saučešće.


_____________________________

Najvažnija stvar koju će naučiti s godinama je da ne postoji nijedan način da se bude savršena majka i milion načina da se bude dobra majka.

Ljubav, 25.06.2009.

(odgovor članu emma.L)
Neposredna veza do poruke: 108
   RE: "HITNA POMOC" NE DOLAZI HITNIM ...
13.5.2010 16:42:37   
batterfly
user posted image user posted image user posted image  Dadada, pravo mi je zao, pogotovo jer si me vratila unazad 3mjeseca..
Dugo me nije bilo, iz slicnih razloga....nazalost...Suosjecam s tobom, i ruke mi se tresu dok tipkam....i kod mene je jos uvijek sve....."svjeze"...
Kod mene je otac bolovao od karcinoma....u januaru i februaru, stanje se pogorsavalo...Dobili smo poziv da idemo za Sarajevo u petak na kemoterapiju...vec je stanje bilo kriticno...Zvali smo kola HITNE, da nas oni prebace do Sa. Odgovor je bio: "Kola imamo, ali trebate platiti  100KM???????
Otac koji je bio penzioner, ratni borac, teski bolesnik, i da IMAO JE I MARKICU...Ali....Odvezli smo ga mi...Kad se vratio, stanje sve gore i gore...Gledas kako umire, a pomoci ne mozes...Na savjet medicinskog radnika, odem da zamolim da nam dolazi kucna posjeta...I da dosli su , jednom...I nikada vise...Jer kad sam zvala sljedeci put, doktorica mi je rekla, kako je covjek tesko bolestan(kao da sam joj trebala doci sto je super zdrav)?????''
i kako ona vise nema namjeru dolaziti, jer ne moze uciniti nista...Ja joj objasnjavam da ja savrseno dobro znam u kakvom je moj otac stanju, jer sam ja ta koja se svaki dan brine o njemu, i da ne trazim cudo, samo da mu olaksaju bolove...Nakon cega mi je rekla(drskijim tonom: mi morfija trenutno nemamo, ako zelite imate apoteku, ja cu vam dati recept za flastere, jedan flaster moze trajati 24sata, a cijene istog je 60KM????????
U medjuvrmenu, zovem HITNU, jer se stanje pogorsava....nit ih mogu dobiti ili se niko ne javlja...Odem po komsinku, koja radi u DZ i zamolim nju(jer je uvijek bila tu za nas i pomogla nam vise nego iko) ona zove i oni dolaze...Covjeku koji je u bolovima daju infuziju  sastava:RINGER, REGLAN, RANITAL vitamin c i B komplex....Pitam imate li sta jace, kazu pa dajete mu vi vec HEPTANON???
Ali rekoh, ne pomaze, treba mu nesto jace, a ne hrpa ovih vitamincica??' Odgovor: mi NEMAMO kod sebe trenutno...Posljednji dan ocevog zivota, ja opet zovem HITNU, jer su bolovi nesnosni i tako im i govorim...Opet ganjaj komsinku da dodju....I dolaze i znate sta su mu dali??? Injekciju protiv bolova???jer, naravno, opet nemaju morfij( ili vec sta se moze dati u takvim slucajevima......)
A injekcija, ne mogu da se sjetim naziva, ali znam da je lijek koji mi zdravi koristimo kad nas zaboli nesto(nije voltaren, vec....(..sjettit cu se nekad...sad sam vec pod utiscima, opet...I tako se zavrsi....Samo ako si zdrav imas HITNU, ali tad ti ne treba, a kad si bolestan, njih nema...a trebaju ti...

I da, ima i izuzetaka, jer se ovdje doktori i sl. koji obavljaju svoj posao kako treba, nazivaju tako, a u biti ne bi trebalo, jer im je to posao koji rade i za to dobivaju platu...To bi trebalo biti normalno, a ne izuzetno...
I eto, na takve "izuzetke" sam naisla u Sa.(KC Kosevo), na onkologiji 13.sprat i divnu doktoricu (mislim da se zove Velda?),user posted image kao i ostalo osoblje istoguser posted image i ponekog cika doktora i sestru iz mog malog grada...user posted image , ali nisam bas sigurna da bi bili toliko susretljivi da nisam imala nekog "za ledjima"...

P.S.Strasno mi krivo sto se ne mogu sjetiti koja je injekcija u pitanju, ali...
I ne zamjerite na postu i zbrkanosti, gledala sam da bude sto krace, a ima tu svega  svacega...

LP  i ddadda, da vam Allah dragi da sabura i ublazi vasu bol i tugu i jos jednom, stavrno mi je zaouser posted image ....

(odgovor članu Mya_81 RR)
Neposredna veza do poruke: 109
   RE: "HITNA POMOC" NE DOLAZI HITNIM ...
13.5.2010 19:35:41   
Anoniman
dadada, zao mi je dusice, primite iskreno saucesce od nas trojeuser posted image , nadam se da je na ljepsem mjestuuser posted image

(odgovor članu Mya_81 RR)
  Neposredna veza do poruke: 110
   RE: "HITNA POMOC" NE DOLAZI HITNIM ...
13.5.2010 20:16:39   
Anoniman
dadada, draga moja... zao mi je... s jedne strane kutarisala se patnje... s druge strane nije fer... ali sta ces... sabura, strpljenja, hrabrosti svima vama a posebno njenom muzu i sinu... a i svima ostalima... user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 111
   RE: "HITNA POMOC" NE DOLAZI HITNIM ...
13.5.2010 20:22:46   
Anoniman
Hvala vam svima

najteze je sigurno njenoj djeci i muzu....ljubim vas sve...mnogo mi ovo znaci

(odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 112
   RE: "HITNA POMOC" NE DOLAZI HITNIM ...
13.5.2010 20:28:51   
IvanaTz
dadada, najiskrenije saucesce...user posted image user posted image user posted image

pojedine komentare ne vrijedi ni komentarisati, samo se covjek dzaba iznervira, ne zatrebala im hitna nikad, a kad bi im zatrebala pitam se da li bi se u bolovima kod kuce tjesili time da je medicinarima mala plata...


_____________________________

9.9.2009. :-)))

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 113
   RE: "HITNA POMOC" NE DOLAZI HITNIM ...
13.5.2010 20:32:31   
dinciii
Dadada zao mi je,iskreno sauscesce!!!

_____________________________

http://neckodina.weddingannouncer.com/

Slatka Rejhana rodila se 12.12.2008


(odgovor članu IvanaTz)
Neposredna veza do poruke: 114
   RE: "HITNA POMOC" NE DOLAZI HITNIM ...
13.5.2010 20:33:49   
IvanaTz
IZVORNA PORUKA: mamma mumi

Iscitala sam neke postove, i iznaženadio me je nik pojedinih doktorica sa foruma koje  javno kazu da nece biti ljubazne prema pacijentima ako budu radile u HP, jer imaju 1000 km plate, ma uzas. Pretpostavljam da si mladja, ja sam vec ljekar na spec. i ja sam g-.... grijala ' godina, i 2 godine postdiplomskog, i cijeli rat volontirala u zdravstvu i opet ' god cekala posao, i imamplatu, jes za moj ulozeni trud mala ali je imam, i ljubazna sam prema pacijentima i netrazim mito, ni kese, kako nas druge forumasice generaliziraju, jer radim posao koji volim, uzivam pomoci i vidjeti da sam izlijecila covjeka, pa ako nemogu pomoci lijekovima mogu finom rijeci, jer ljudi nisu krivi sto sam ja doktro u Bosni, sto fukara zivi na visokoj nozi, a ljudi kad se skoluju na minimalcu ili su na birou. Mislim da i ja nebih voljela doci odvratnoj neljubaznoj dr , a pogotovo jos i nsetrucnoj. Ja sam znala kakva me plata ceka kada sam upisala medicinu, ali ja se nisam vidjela ni u jednom drugom poslu, a ti si trebala upisati faks ekonomiju ili nest profitabilnije. Zalosno je kakvih nas svakakih ima. A za HP nemam rijeci, imaju posla, i previse, ali kada dodje u smjenu da odradi ma neka radi, a  tako je 3 dana slobodna  i pretvorili su se u taksi sluzbu. Izvinite na duzini posta ali sam morala replikovati.


Svaka ti cast! Respect!!!


_____________________________

9.9.2009. :-)))

(odgovor članu mamma mumi)
Neposredna veza do poruke: 115
   RE: "HITNA POMOC" NE DOLAZI HITNIM ...
13.5.2010 21:11:17   
ena23
butterfly, dadada iskreno saucesce!
a za te doktore i doktorice i HP nemam rjeci... da bog da nikom ne trebalo, ni nama ni bliznjima, ma ni dusmanima, ALI...

svaki dan sam sve ubjedjenija da iz ove drzave treba bjezat glavom bez obzira...


_____________________________

Onaj ko hoce- naci ce nacin, onaj ko nece - naci ce izgovor.

lav prvi- 22.08.2009.
lav drugi- 06.08.2011.


(odgovor članu IvanaTz)
Neposredna veza do poruke: 116
   RE: "HITNA POMOC" NE DOLAZI HITNIM ...
13.5.2010 21:13:41   
acudesa
batterfly, bašum sagolsunuser posted image

_____________________________

...iskrica u oku, toplina u dodiru, sunce u osmijehu..čine da se osjećam sretnom, dušo mamina:)
Odjednom je sve dobilo boje...

(odgovor članu batterfly)
Neposredna veza do poruke: 117
   RE: "HITNA POMOC" NE DOLAZI HITNIM ...
13.5.2010 21:25:46   
noaa
dadada i batterfly iskrena sucud zbog vaseg gubitkauser posted image  a mama mumi svaka ti cast zasluzujes ogromno postovanje!!!! neka se ugledaju na tebe i ove ostaleuser posted image

_____________________________

NOA 16.03.09 mamina krofnica(je curica)

(odgovor članu acudesa)
Neposredna veza do poruke: 118
   RE: "HITNA POMOC" NE DOLAZI HITNIM ...
13.5.2010 22:23:40   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: noaa

dadada i batterfly iskrena sucud zbog vaseg gubitkauser posted image  a mama mumi svaka ti cast zasluzujes ogromno postovanje!!!! neka se ugledaju na tebe i ove ostaleuser posted image


Isto mislimo.

(odgovor članu noaa)
  Neposredna veza do poruke: 119
   RE: "HITNA POMOC" NE DOLAZI HITNIM ...
13.5.2010 22:32:35   
Anoniman
Mislim da svako može biti ljubazan ako želi biti profesionalan, x puta sam nailazila na neljubaznost u našem Domu zdravlja i ne mogu pronaći opravdanje za to, ipak oni dolaze u dodir sa ljudima kad su emotivno najkrhkiji. A nekad imam osjećaj da ljudi u zdravstvu prvo nauče, kako biti drzak.Jednom sam cijelu sedmicu sa svojom kćerkom zbog temp. odlazila liječnici i kad je ova na kraju ipak odlučila da bi se mogli odraditi nalazi, laborantica me je napala: šta vi radite do sada, ovo je treća beba sad a vidite koliko je sati( 45 min. do kraja smjene)!!!!Ja sam zaplakala, izmučena brigom za svoje dijete i dokrajčena takvim pristupom...uzela sam knjižicu i ne znam ni sama šta joj sve nisam izgovorila...toliko sam se uzrujala, teško sam došla sebi...ta ista je sad extra ljubazna prema meni, čak mi je nedavno dala svoj br.mob. da je nazovem i provjerim da li je nalaz gotov, da ne dolazim džaba. Eto kako se može biti ljubazan a ne vjerujem da joj se plata bitno promijenila između ova dva događaja. Ali ih kod nas stvarno ima i divnih i za svaku pohvalu...i sa istom platom.

(odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 120
   RE: "HITNA POMOC" NE DOLAZI HITNIM ...
13.5.2010 22:36:51   
Anoniman
Iskreno saučešće tebi i tvojoj porodici,dadada.
Butterfly,žao mi je zbog tvog oca

(odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 121
   RE: "HITNA POMOC" NE DOLAZI HITNIM ...
13.5.2010 22:43:28   
taurus
Dadada primi moje saučešće, iskreno mi je žaouser posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 122
   RE: "HITNA POMOC" NE DOLAZI HITNIM ...
13.5.2010 22:48:00   
teacher75
dadada, jako mi je zao, primi moje saucesce user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu taurus)
Neposredna veza do poruke: 123
   RE: "HITNA POMOC" NE DOLAZI HITNIM ...
13.5.2010 22:55:36   
titi
dadada primi moje saucesce, iskreno znam kroz kakav sok su prosli, imala sam prilika dozivjeti uzasne stvari, i sada samo mogu reci Bogu hvala sto me neljece nasi doktori, ali svi cemo mi jednog dana odgovarati za nase grijehoveuser posted image

(odgovor članu Nedi)
Neposredna veza do poruke: 124
   RE: "HITNA POMOC" NE DOLAZI HITNIM ...
13.5.2010 22:56:30   
MIA12
dadada,jako mi je žao, primi moju sućut.

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 125
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  2 3 4 [5] 6   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 4 [5] 6   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

plivanje


Koliko ste imale godina kad ste naucile plivati? Gdje ste naucile?

u bazenu(navedi) (21%)

na moru(navedi) (56%)

na jezeru(navedi) (6%)

na rijeci(opet navedi:)) (17%)


Broj svih glasova: 99

Hvala na glasovima. Glasovala/glasovao si već na svim aktualnim anketama. Možeš napraviti svoju anketu!

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *