|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  6 7 [8] 9 10   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Stilski savjeti
18.6.2010 11:02:35   
faris06
IZVORNA PORUKA: Lejla Ka

Koja je od ove dvije haljinice za punije mamice, a da se u njoj osjećaju ko maca sv2 ili sv3?


Ova broj 2! Zakamuflira stomak !

_____________________________

Dva mala Indijanca

(odgovor članu Lejla Ka)
Neposredna veza do poruke: 176
   RE: Stilski savjeti
18.6.2010 11:17:29   
Lejla Ka
To se traži :)

_____________________________

Velika princeza E 2005
Maleni veseljak N 2008
I ovo su moja DjeCa pored djece,
i moje Dojenje nakon dojenja

(odgovor članu faris06)
Neposredna veza do poruke: 177
   RE: Stilski savjeti
18.6.2010 11:30:25   
Hanady RR
IZVORNA PORUKA: Lejla Ka

To se traži :)

Lejla haljina broj 2. je definitvno najbolji odabir...dugoročno...
nebi vjerovala kako joj je moćan kroj...sportska elegancija...
krije sve nedostatke definitvouser posted image

mada je i 3-ca dobra ali ona iapk nije ni blizu 2-ci...
strpi se do nedelje pustim sliku sebe u njoj...garant za poželit svaki dio gardarobe tako da mi stoji user posted image




_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu Lejla Ka)
Neposredna veza do poruke: 178
   RE: Stilski savjeti
18.6.2010 11:48:24   
Lejla Ka
Nemam ja strpljenja, odoh na more u nedelju aBd, idem ja danas u Belissimu odmah, i to aBd user posted image

_____________________________

Velika princeza E 2005
Maleni veseljak N 2008
I ovo su moja DjeCa pored djece,
i moje Dojenje nakon dojenja

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 179
   RE: Stilski savjeti
18.6.2010 13:11:50   
milenium
ako ćeš put makarske radije odgodi,kiša će 100%,ovdje je se već naoblačilo i zahladilo.

apotekarka-nemoj ljubičasto,to je davno izišlo iz mode.radije uzmi nešto rozo,al ne barbi rozo nego nešto mat ,nježno rozo.

(odgovor članu Lejla Ka)
Neposredna veza do poruke: 180
   RE: Stilski savjeti
18.6.2010 14:30:01   
Lejla Ka
Na žalost, taman idemo dole, a nemamo mogućnost odgađanja, pa se nadam da će talas brzo proći user posted image

_____________________________

Velika princeza E 2005
Maleni veseljak N 2008
I ovo su moja DjeCa pored djece,
i moje Dojenje nakon dojenja

(odgovor članu milenium)
Neposredna veza do poruke: 181
   RE: Stilski savjeti
18.6.2010 14:50:57   
Lejla Ka
I milenijum, ovo ti nije bio baš stilski savjet user posted image

_____________________________

Velika princeza E 2005
Maleni veseljak N 2008
I ovo su moja DjeCa pored djece,
i moje Dojenje nakon dojenja

(odgovor članu Lejla Ka)
Neposredna veza do poruke: 182
   RE: Stilski savjeti
18.6.2010 14:54:10   
Hanady RR
IZVORNA PORUKA: Lejla Ka

I milenijum, ovo ti nije bio baš stilski savjet user posted image

a zadeverala te....
ma opusti se...
i neka 1 dan kisa bude ostalih 9 uživaj , a i kisa zna biti porduktivna na moru...pa nije more samo kupanje i cvarenje na plažiuser posted image

i hajd poleti po tu haljinku...user posted image


_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu Lejla Ka)
Neposredna veza do poruke: 183
   RE: Stilski savjeti
18.6.2010 22:53:03   
milenium
IZVORNA PORUKA: Lejla Ka

I milenijum, ovo ti nije bio baš stilski savjet user posted image

user posted image ja pomješala teme,netko je na temi gdje ćete na more spomenuo da ide a ujedno sam i apotekarki namjeravala savjetovat pa sve pobrkalauser posted image

treba i meni savjet:tražila sam danas crnu pismo torbicu(prisilila se jer inače mrzim crne torbe jer mislim za se da s njima izgledam kao neka baba čim je crnouser posted image ) ali nigdje nisam našla.i slučajno nabasam na torbu ove boje kakva mi je i haljina i kupim je,a takve su mi i cipele.i sad da nisam sva u toj boji čime da ja to razbijem,koje naušnice i kakva narukvica?user posted image


< Poruku je uredio milenium -- 18.6.2010 22:54:08 >

(odgovor članu Lejla Ka)
Neposredna veza do poruke: 184
   RE: Stilski savjeti
18.6.2010 22:58:56   
Lejla Ka
Ja u Belissimi kod Vatre i onoj gore u Ferhadiji ispod TL-a ne nađoh haljinku user posted image
Ono nije da mi je sad neka žurba, ali sam baš htjela da probam kako mi stoji user posted image


_____________________________

Velika princeza E 2005
Maleni veseljak N 2008
I ovo su moja DjeCa pored djece,
i moje Dojenje nakon dojenja

(odgovor članu milenium)
Neposredna veza do poruke: 185
   RE: Stilski savjeti
18.6.2010 23:43:43   
myb@by

IZVORNA PORUKA: milenium

IZVORNA PORUKA: Lejla Ka

I milenijum, ovo ti nije bio baš stilski savjet user posted image

user posted image ja pomješala teme,netko je na temi gdje ćete na more spomenuo da ide a ujedno sam i apotekarki namjeravala savjetovat pa sve pobrkalauser posted image

treba i meni savjet:tražila sam danas crnu pismo torbicu(prisilila se jer inače mrzim crne torbe jer mislim za se da s njima izgledam kao neka baba čim je crnouser posted image ) ali nigdje nisam našla.i slučajno nabasam na torbu ove boje kakva mi je i haljina i kupim je,a takve su mi i cipele.i sad da nisam sva u toj boji čime da ja to razbijem,koje naušnice i kakva narukvica?user posted image


Ja bi to sve razbila crnim detaljima,mozda i neki lagami crni šal da uklopiš u outfit user posted image

_____________________________

‎"Tri puta vode do mudrosti: razmišljanje - ono je najplemenitije; odgoj - on je najlakši; i iskustvo - ono je najneugodnije."

(odgovor članu milenium)
Neposredna veza do poruke: 186
   RE: Stilski savjeti
20.6.2010 17:53:09   
damiraaaaaa
pomagaj te zenice imam u subotu svadbu a jos nista nisam nasla da obucem niti znam gdje da kupim nesto mislila sam kakvu haljinicu ili suknjicu ali problem je u tome sto sam debeljuca pa neznam gdje da nadem tako nesto ako znate gdje ima vecih brojeva pisiiiite mi plizzzzzzzuser posted image ja sam nasla na par mjesta al izgledam isto bakica u tim stvarima ja bi nesto mladalacko jer i ja sam jos mlada user posted image

(odgovor članu myb@by)
Neposredna veza do poruke: 187
   RE: Stilski savjeti
20.6.2010 19:52:59   
Ilhana RR

IZVORNA PORUKA: damiraaaaaa

pomagaj te zenice imam u subotu svadbu a jos nista nisam nasla da obucem niti znam gdje da kupim nesto mislila sam kakvu haljinicu ili suknjicu ali problem je u tome sto sam debeljuca pa neznam gdje da nadem tako nesto ako znate gdje ima vecih brojeva pisiiiite mi plizzzzzzzuser posted image ja sam nasla na par mjesta al izgledam isto bakica u tim stvarima ja bi nesto mladalacko jer i ja sam jos mlada user posted image


Koji broj draga nosis?

_____________________________

~~~ Living the dream ~~~

* Lamija 6 maj 2008
* Vedad 20 decembar 2014

(odgovor članu damiraaaaaa)
Neposredna veza do poruke: 188
   RE: Stilski savjeti
21.6.2010 9:17:45   
damiraaaaaa
ja nosim broj 42-44 i nigdje nemogu nista da nadem user posted image

(odgovor članu Ilhana RR)
Neposredna veza do poruke: 189
   RE: Stilski savjeti
27.6.2010 11:43:30   
anitaMO
žene u subotu 10.07.imam svatove brat mi se ženi.neće biti veliki svatovi nego više večera u hotel Bevanda .za 20-30 ljudi.ja bih neku haljinu do koljena .i uz to zlatne sandale i torbica.hajde sad da vas vidim šta mi preporučujete.

_____________________________

LAURA 5.1.2008.

(odgovor članu damiraaaaaa)
Neposredna veza do poruke: 190
   RE: Stilski savjeti
27.6.2010 11:53:00   
anitaMO
milenium hjde ti daj mi koji ,ti si dobra u tome.user posted image

_____________________________

LAURA 5.1.2008.

(odgovor članu anitaMO)
Neposredna veza do poruke: 191
   RE: Stilski savjeti
28.6.2010 20:24:09   
Anoniman
Jeste li cui za Inu Soltani? ...ja nisam...danas mi mama ispricala da je to cer njene prijateljice koja se "fino snasla"user posted image (kako moja mama rece) u ameriKi...ja je bas guglala...i sad me sramota...sramota me da nikad nisam cula za nju (a ona je iz mog grada...iz moje zemlje) a tamo se zene otimaju za njene haljine

(odgovor članu anitaMO)
  Neposredna veza do poruke: 192
   RE: Stilski savjeti
28.6.2010 20:36:36   
Hanady RR
Inu Soltani
IZVORNA PORUKA: dadada

Jeste li cui za Inu Soltani? ...ja nisam...danas mi mama ispricala da je to cer njene prijateljice koja se "fino snasla"user posted image (kako moja mama rece) u ameriKi...ja je bas guglala...i sad me sramota...sramota me da nikad nisam cula za nju (a ona je iz mog grada...iz moje zemlje) a tamo se zene otimaju za njene haljine

jesam čula nekada od nekoga o njoj kao sarajka u americi i nose njene haljine poznati...
mada nikada nsima posebnu pažnju posvetila njenom imenu...sada jesam..lijepi google i forum...i zadivljena sam...uh svaku od njenih kreacija voljela bih imati...haljine su božanstvene.user posted image


_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 193
   RE: Stilski savjeti
28.6.2010 20:52:27   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Hanady RR

Inu Soltani
IZVORNA PORUKA: dadada

Jeste li cui za Inu Soltani? ...ja nisam...danas mi mama ispricala da je to cer njene prijateljice koja se "fino snasla"user posted image (kako moja mama rece) u ameriKi...ja je bas guglala...i sad me sramota...sramota me da nikad nisam cula za nju (a ona je iz mog grada...iz moje zemlje) a tamo se zene otimaju za njene haljine

jesam čula nekada od nekoga o njoj kao sarajka u americi i nose njene haljine poznati...
mada nikada nsima posebnu pažnju posvetila njenom imenu...sada jesam..lijepi google i forum...i zadivljena sam...uh svaku od njenih kreacija voljela bih imati...haljine su božanstvene.user posted image

ja prvi put...i odem da vidim...kad ono imam fakat sta vidjetuser posted image user posted image , a boga pitaj koliko jos ima nasih koji su uspjeli svojim radom, trudom i pameti a da mi ne znamo za njih

(odgovor članu Hanady RR)
  Neposredna veza do poruke: 194
   RE: Stilski savjeti
29.6.2010 1:07:00   
milenium
IZVORNA PORUKA: anitaMO

žene u subotu 10.07.imam svatove brat mi se ženi.neće biti veliki svatovi nego više večera u hotel Bevanda .za 20-30 ljudi.ja bih neku haljinu do koljena .i uz to zlatne sandale i torbica.hajde sad da vas vidim šta mi preporučujete.


ja te već zamišljam al ne znam kako da ti opišem.nipošto bijelo-nepristojno je u svatove nosit bjelo po bontonu.ja lično ne nosim iako sam viđala da dosta ljudi nosi.zlatno isto ne.a nemoj ni crno. ja bi ovu[color=#66CC00] boju.možda malo tamnija.ova ti je hit.a uz zlatne sandale dobitna kombinacija.

imam sliku te boje al ne mogu postavit .probat ću preko ieuser posted image

< Poruku je uredio milenium -- 29.6.2010 1:13:33 >

(odgovor članu anitaMO)
Neposredna veza do poruke: 195
   RE: Stilski savjeti
29.6.2010 1:19:25   
milenium
.

Modna revija Chloe
Jesen, zima 2007./08. za modnu kuću Chloeuser posted image 1/17user posted image user posted image

user posted image e na ovu boju sam odmah pomislila čim si spomenula zlatne sandale.a i ova haljinica mi je preslatkauser posted image  a ova šarena gore je moj stil koji bi ja odabrala da idemuser posted image

< Poruku je uredio milenium -- 29.6.2010 1:29:43 >

(odgovor članu milenium)
Neposredna veza do poruke: 196
   RE: Stilski savjeti
29.6.2010 1:33:41   
milenium
ali pošto je to bratovo vjenčanje ti moraš nešto svečanije,ne onu prvu šarenu već nešto poput sljedećeg:user posted image
a ako ipak hoćeš nešto zlatno onda radije ovako nešto žuto nego čista zlatna.a va žuta mi je baš divna boja za ljetne svatove.user posted image
user posted image

a evo malo i klasike.na ovu možeš i crne i zlatne štikle:

user posted image

< Poruku je uredio milenium -- 29.6.2010 1:40:46 >

(odgovor članu milenium)
Neposredna veza do poruke: 197
   RE: Stilski savjeti
29.6.2010 1:46:57   
milenium
aha!bingo!evo boje.kao ona druga na početku.a sandale možeš i zlatne i srebrne ali i crneuser posted image evo jedna kombinacija:user posted image
meni su čak na ovu boju ljepše zlatne sandale.
user posted image user posted image user posted image

< Poruku je uredio milenium -- 29.6.2010 1:52:24 >

(odgovor članu milenium)
Neposredna veza do poruke: 198
   RE: Stilski savjeti
29.6.2010 6:53:13   
anitaMO
milenijum ova zelena mi je boja savršena.user posted image

_____________________________

LAURA 5.1.2008.

(odgovor članu milenium)
Neposredna veza do poruke: 199
   RE: Stilski savjeti
1.7.2010 2:11:53   
milenium
user posted image hvala

(odgovor članu anitaMO)
Neposredna veza do poruke: 200
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  6 7 [8] 9 10   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  6 7 [8] 9 10   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Gusta hrana.
пеперутка16

Kada ste počeli sa uvođenjem čvrste hrane?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *