|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  4 5 [6] 7 8   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Stilski savjeti
21.5.2010 23:34:22   
Apotekarka
Milenijum preslatka siuser posted image

_____________________________

Nase malo zlato Antonio stiglo je 30.06.2009
Nasa mala princeza Ana stigla 14.04.2013

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 126
   RE: Stilski savjeti
21.5.2010 23:36:53   
Apotekarka
Vidjela sam Apotekarku na slikama super maca ...Pričaj nam šta su rekli/le školski/ke, jesul ostali paf kad su te ugledali i ono pitanje jesil se ti ženo porađala

A moja breskva jos koja kilica se treba skinuti,par ih je reklo da sam fino vratilaliniju ja jos nisam skroz zadovoljna pogotovu kad vidim ovu macu milenium,uf ona je maca ipouser posted image

_____________________________

Nase malo zlato Antonio stiglo je 30.06.2009
Nasa mala princeza Ana stigla 14.04.2013

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 127
   RE: Stilski savjeti
22.5.2010 2:38:07   
milenium
a jeste me nahvalili mašala.nemojte više,nađite novu žrtvuuser posted image

(odgovor članu Apotekarka)
Neposredna veza do poruke: 128
   RE: Stilski savjeti
22.5.2010 2:40:23   
acudesa
E, kako smo same na forumu...a, gluha su doba, moram iskoristiti priliku da te i ja pohvalim...super izgledašuser posted image user posted image

_____________________________

...iskrica u oku, toplina u dodiru, sunce u osmijehu..čine da se osjećam sretnom, dušo mamina:)
Odjednom je sve dobilo boje...

(odgovor članu milenium)
Neposredna veza do poruke: 129
   RE: Stilski savjeti
22.5.2010 2:41:18   
milenium
user posted image

(odgovor članu acudesa)
Neposredna veza do poruke: 130
   RE: Stilski savjeti
22.5.2010 2:48:02   
acudesa
user posted image ...ma, nema potrebe za crvenilom....em, lijepa haljina, em ti...user posted image

_____________________________

...iskrica u oku, toplina u dodiru, sunce u osmijehu..čine da se osjećam sretnom, dušo mamina:)
Odjednom je sve dobilo boje...

(odgovor članu milenium)
Neposredna veza do poruke: 131
   RE: Stilski savjeti
22.5.2010 15:00:09   
ivana st
Milenium pa tebe muž ne smije nigdje puštat bez sebe, da te netko ne ukrade user posted image user posted image user posted image user posted image !

_____________________________

Per aspera ad astra
2011 je stiglo naše sunce
2012 čekamo još jednu srećicu

(odgovor članu acudesa)
Neposredna veza do poruke: 132
   RE: Stilski savjeti
22.5.2010 15:06:25   
koka i po
Milenium ženooooo......auuuuuu.....Bogami prava siuser posted image

< Poruku je uredio koka i po -- 22.5.2010 15:10:22 >

(odgovor članu ivana st)
Neposredna veza do poruke: 133
   RE: Stilski savjeti
23.5.2010 18:41:07   
SdZ
                                              user posted image

Evo, drage moje ovako sam izgledala. Rekli su da sam bila prelijepauser posted image user posted image

Kako se vama cini??


_____________________________

<3 28.6. <3
Zivot je dobio svoj smisao...

(odgovor članu koka i po)
Neposredna veza do poruke: 134
   RE: Stilski savjeti
23.5.2010 18:43:25   
teacher75
IZVORNA PORUKA: SelmydZanky

                                              user posted image

Evo, drage moje ovako sam izgledala. Rekli su da sam bila prelijepauser posted image user posted image

Kako se vama cini??


user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu SdZ)
Neposredna veza do poruke: 135
   RE: Stilski savjeti
23.5.2010 19:02:43   
Ilhana RR

IZVORNA PORUKA: SelmydZanky

                                              user posted image

Evo, drage moje ovako sam izgledala. Rekli su da sam bila prelijepauser posted image user posted image

Kako se vama cini??



Nisi samo prelijepa nego i fenomenalno!!!

Svidja mi se to sto si obukla pravo =)

_____________________________

~~~ Living the dream ~~~

* Lamija 6 maj 2008
* Vedad 20 decembar 2014

(odgovor članu SdZ)
Neposredna veza do poruke: 136
   RE: Stilski savjeti
23.5.2010 19:54:53   
milenium

IZVORNA PORUKA: SelmydZanky

                                              user posted image

Evo, drage moje ovako sam izgledala. Rekli su da sam bila prelijepauser posted image user posted image

Kako se vama cini??


preslatkouser posted image i top ti je superuser posted image

(odgovor članu SdZ)
Neposredna veza do poruke: 137
   RE: Stilski savjeti
23.5.2010 20:15:32   
SdZ
Hvala, ljepotice mojeuser posted image user posted image

_____________________________

<3 28.6. <3
Zivot je dobio svoj smisao...

(odgovor članu milenium)
Neposredna veza do poruke: 138
   RE: Stilski savjeti
23.5.2010 21:40:45   
Hanady RR
Selmy mašalah....user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
prelijepo...lijepa si ko lutka...a kombinacija cool...torbica je savršena bila uz datu kombinaciju topića...elegancija i šarm u jednom.



_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu SdZ)
Neposredna veza do poruke: 139
   RE: Stilski savjeti
23.5.2010 21:45:33   
SdZ
IZVORNA PORUKA: Hanady RR

Selmy mašalah....user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
prelijepo...lijepa si ko lutka...a kombinacija cool...torbica je savršena bila uz datu kombinaciju topića...elegancija i šarm u jednom.




user posted image user posted image user posted image
Hvala, najdraza mojauser posted image user posted image


_____________________________

<3 28.6. <3
Zivot je dobio svoj smisao...

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 140
   RE: Stilski savjeti
24.5.2010 14:16:42   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: SelmydZanky

                                              user posted image

Evo, drage moje ovako sam izgledala. Rekli su da sam bila prelijepauser posted image user posted image

Kako se vama cini??


Selmy, pelijepa si i super ti je lookuser posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu SdZ)
  Neposredna veza do poruke: 141
   RE: Stilski savjeti
24.5.2010 14:22:12   
Anoniman
E ovako...sto se tice mene i mog odlaska na Godisnjicu mature mogu reci da je sve spremno.
Karta je kupljenauser posted image user posted image user posted image ,
kupljene su smedje kozne sandale,
kupljena tasna(smedje kozne rucke, a ona sama je od nekog tankog sarenog platna, gdje ima nekih zlatnih detalja...),
haljinu sam malkice suzila...
Moje je da u subotu sredim nokte, frizuru, sve to lijepo obucem i namuzem dosta mlijeka da moja mladja Pahuljica moze biti mirna dok se mama s derneka ne vratiuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 142
   RE: Stilski savjeti
24.5.2010 23:21:24   
SdZ
Hvala, pahuljiceuser posted image user posted image
Sigurna sam da ces super izgledati, zelim ti lijep provoduser posted image


_____________________________

<3 28.6. <3
Zivot je dobio svoj smisao...

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 143
   RE: Stilski savjeti
2.6.2010 20:33:02   
Hanady RR
e žene moje ...sad sam ja na reduuser posted image

naime imam 2 svadbe ovoga mjeseca...jedna 12-tog druga 19-tog

e da mi sad nebi bezveze pričale u prazno...sutra ja vama uslikam svašta nešta iz moga ormara pa da kombinujemo. doduše...doluku sam donijela...za jedne svatove idem u pantplama i tunici a drugi...moram kupiti haljinu lijepu...
e sad javnite neke fine haljine do pola koljena dužine gdje ima u sa...imam ja 2 nove lanene al nekako nije mi lan za ove situacijauser posted image ...imam i čak 4 saten i šaton vila al to sam nosala pa mi beze da se ponavljamuser posted image

joj teška sizuacija skroz kod mene....
2 svatova...da u bandak padnešuser posted image user posted image user posted image





_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu SdZ)
Neposredna veza do poruke: 144
   RE: Stilski savjeti
2.6.2010 20:43:35   
teacher75
IZVORNA PORUKA: Hanady RR

e žene moje ...sad sam ja na reduuser posted image

naime imam 2 svadbe ovoga mjeseca...jedna 12-tog druga 19-tog

e da mi sad nebi bezveze pričale u prazno...sutra ja vama uslikam svašta nešta iz moga ormara pa da kombinujemo. doduše...doluku sam donijela...za jedne svatove idem u pantplama i tunici a drugi...moram kupiti haljinu lijepu...
e sad javnite neke fine haljine do pola koljena dužine gdje ima u sa...imam ja 2 nove lanene al nekako nije mi lan za ove situacijauser posted image ...imam i čak 4 saten i šaton vila al to sam nosala pa mi beze da se ponavljamuser posted image

joj teška sizuacija skroz kod mene....
2 svatova...da u bandak padnešuser posted image user posted image user posted image





joj blago tebi, bas sam pozeljela na neko vjencanje ici, al ove godine se niko poznat ne vjesa user posted image jedva cekam da stavis pa da kombinujemo user posted image


_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 145
   RE: Stilski savjeti
2.6.2010 20:49:01   
faris06
ja sam neki dan kupila haljinu u belisimi, crna , uska, do pola koljena , sa nekim crnim sljokicana koje su nasivene u vidu trake oko vrata i  uzduz po haljini. Pravo dobro stoji, kamuflira stomak. A ima  i jedna slatka  crna sa bijelim tufnicama, uz crveni kais i sandalice mislim da bi bilo efektno.

_____________________________

Dva mala Indijanca

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 146
   RE: Stilski savjeti
2.6.2010 20:51:24   
teacher75
ja nesto ne volim na vjencanje oblaciti crnu boju, vise volim zive boje ili pastelne

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu faris06)
Neposredna veza do poruke: 147
   RE: Stilski savjeti
2.6.2010 21:04:28   
faris06
IZVORNA PORUKA: teacher75

ja nesto ne volim na vjencanje oblaciti crnu boju, vise volim zive boje ili pastelne


ma ni ja nisam nikada prije , ali sad je trebalo zakamuflirati koju kilicu vise.
A i  ja vise volim zivlje boje.

_____________________________

Dva mala Indijanca

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 148
   RE: Stilski savjeti
2.6.2010 21:12:00   
teacher75
IZVORNA PORUKA: faris0'

IZVORNA PORUKA: teacher75

ja nesto ne volim na vjencanje oblaciti crnu boju, vise volim zive boje ili pastelne


ma ni ja nisam nikada prije , ali sad je trebalo zakamuflirati koju kilicu vise.
A i  ja vise volim zivlje boje.

hehehe, dobra si. moze crna u kombinaciji sa nekom zivom ili pastelnom- pola-pola


_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu faris06)
Neposredna veza do poruke: 149
   RE: Stilski savjeti
2.6.2010 21:15:35   
Hanady RR
IZVORNA PORUKA: faris0'

ja sam neki dan kupila haljinu u belisimi, crna , uska, do pola koljena , sa nekim crnim sljokicana koje su nasivene u vidu trake oko vrata i  uzduz po haljini. Pravo dobro stoji, kamuflira stomak. A ima  i jedna slatka  crna sa bijelim tufnicama, uz crveni kais i sandalice mislim da bi bilo efektno.

gledala sam tu crnu...al kimono je rukava jel da...meni ruke kao da treniirma odbojku...ja bih kratki rukav...a nisma nešto za tufnica...smršala sam al sam opet nekako u tufnicama bezvezeuser posted image


_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu faris06)
Neposredna veza do poruke: 150
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  4 5 [6] 7 8   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  4 5 [6] 7 8   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Pelene.
пеперутка16

Kada ste počeli da odbijate svoju bebu?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *