|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  33 34 [35] 36 37   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: HPV, Cin I II III i konizacija
10.1.2012 23:49:50   
dinaa
Noa hvala,javim cim bude gotov nalazuser posted image
Klemzi ma joj rijesila se jednom i opet "gospoja"pocela zahebavatuser posted image pa se opet s vremena na vrijeme pojavi CIN 1.


_____________________________

Moja djeca su moje najvece blago!!!

(odgovor članu klemzi)
Neposredna veza do poruke: 851
   RE: HPV, Cin I II III i konizacija
11.1.2012 9:09:24   
lilix
noa nisam ti ni ja baš nešto iskusna po tom pitanju, CIN mi se pojavio prvi put prije jedno 5 mjeseci, tada sam dobila terapiju i da ponovim papu uz kolposkopiju za 4 mjeseca, što sam i uradila, i opet je taj CIN 1, neki skroz blagi oblik, s tim da ja imam neke promjene na grliću već 5 godina, koje su kako mi kažu nastale najvjerovatnije od čestih upala i nisu opasne; za biopsiju su mi objasnili da mi nije potrebna dok mi nalaz ne bude CIN2 ili dugo vremena CIN1

dinaa sretno s nalazm, da aBd bude OK ))

_____________________________

08.02.2007.
23.04.2010.
mama rodila svoje kolačiće

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 852
   RE: HPV, Cin I II III i konizacija
11.1.2012 10:31:21   
pilkoba
IZVORNA PORUKA: noa

pilkoba a jesi li imala cinoveuser posted image ja sam tek krenula u borbu mada mi nalazi jos nisu gotoviuser posted image


Noa, nisam imala cinove, papa test mi je bio manje vise ok, ali kolposkopski nalaz je pokazivao neke abnormalne promjene, acetobijeli epitel i jos nesto, nemam sad nalaz pred sobom da tacno napisem... zbog toga me je doktor uputio da uradim HPV tipizaciju koja je nazalost bila pozitivna na visokorizicne tipove. Zatim sam uradila i biopsiju i taj nalaz je bio ok, hvala Bogu.
Skoro sam radila kontrolni papa test pa evo cekam rezultate, nadam se da ce biti uredu.
Moram jos pomenuti da su mi se u to vrijeme pojavili i vanjski kondilomi u preanalnom podrucju, uzassss, al sam ih se uspjela rijesiti laserskom operacijom i sad je sve ok. Prosla godina mi je bila fakat katastrofalna, bila sam ocajna i neprestano sam istrazivala po internetu i samo padala u jos dublju depresiju. Tek kad sam uspjela malo manje razmisljati o ovome i usmjeravati misli na ljepse stvari, poceo je oporavak. I sad se dobro osjecam i nadam se da ce tako i ostati.
Zato, budite optimisti jer nista nije toliko strasno kao sto na prvu izgleda. Redovne kontrole i jacanje imuniteta su imperativ. I sve ce biti ok, aBd.
Pozdravcic svima ;)

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 853
   RE: HPV, Cin I II III i konizacija
11.1.2012 10:37:51   
Dzenana_G
Lilix radila dr. Amra Hasanagic u Skerlica.
Dina nije nista spominjala biopsiju..

_____________________________

11.05.2010. Princeza
20.06.2014. Princ

"Making the decision to have a child is momentous. It is to decide forever to have your heart go walking around outside your body"

(odgovor članu pilkoba)
Neposredna veza do poruke: 854
   RE: HPV, Cin I II III i konizacija
11.1.2012 12:21:24   
sarisari
drage cure srtno svima u isčekivanju nalaza i da budu u redu ako Bog da

(odgovor članu Dzenana_G)
Neposredna veza do poruke: 855
   RE: HPV, Cin I II III i konizacija
11.1.2012 13:06:36   
Anoniman
meni gotova patologija potvrđen cin2 srednjeg stupnja a na papa testu pokazivao visoki,ja sam user posted image

(odgovor članu sarisari)
  Neposredna veza do poruke: 856
   RE: HPV, Cin I II III i konizacija
11.1.2012 13:48:56   
dinaa
user posted image user posted image rekoh li ja tebiuser posted image
super draga sad redovne kontrole,terapije i ostalo znas,imunitet i ostali folovi!!!


_____________________________

Moja djeca su moje najvece blago!!!

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 857
   RE: HPV, Cin I II III i konizacija
11.1.2012 13:55:16   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: dinaa

user posted image user posted image rekoh li ja tebiuser posted image
super draga sad redovne kontrole,terapije i ostalo znas,imunitet i ostali folovi!!!





ma lupilo me ovo dobro a mene se samo tako moze opametiti,vec mi je zao mog dr.postat cu mu inventaruser posted image


(odgovor članu dinaa)
  Neposredna veza do poruke: 858
   RE: HPV, Cin I II III i konizacija
13.1.2012 14:48:40   
lamkovici
drage moje...kakve su sanse zaceca nakon konizacije?

_____________________________

Kaplje kisa kapljicama, kap, kap, kap
Gazi gusak baricama sljap, sljap, sljap... :)

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 859
   RE: HPV, Cin I II III i konizacija
13.1.2012 15:05:25   
dinaa
Ja sam se porodila poslije konizacije,eto ako ti nesto znaciuser posted image

_____________________________

Moja djeca su moje najvece blago!!!

(odgovor članu lamkovici)
Neposredna veza do poruke: 860
   RE: HPV, Cin I II III i konizacija
18.1.2012 23:55:02   
dinaa
Eto uradih ja juce papa test i sad sam na iglama do ponedeljka,ma sva sam nekakva skrsena al valjda ce bit dobar nalaz...nadam seuser posted image

_____________________________

Moja djeca su moje najvece blago!!!

(odgovor članu dinaa)
Neposredna veza do poruke: 861
   RE: HPV, Cin I II III i konizacija
18.1.2012 23:58:40   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: dinaa

Eto uradih ja juce papa test i sad sam na iglama do ponedeljka,ma sva sam nekakva skrsena al valjda ce bit dobar nalaz...nadam seuser posted image



hoce,hoce bit ce savrsenuser posted image

(odgovor članu dinaa)
  Neposredna veza do poruke: 862
   RE: HPV, Cin I II III i konizacija
18.1.2012 23:58:41   
Dida79

IZVORNA PORUKA: lamkovici

drage moje...kakve su sanse zaceca nakon konizacije?


I ja sam rodila nakon konizacije cak se porod i preporucije nakon nje imam prijateljicu koja je 6 mjeseci nakon konizacije ostala trudna.

Dino drzim ti fige da sve bude ok joj sad si i mene podsjetila da bi i ja trebala otici na jednu generalku ali ovo sa malcem me je pomjerilo iz temelja.Cim se malo saberem idem

A ti nam javi rezultate

(odgovor članu lamkovici)
Neposredna veza do poruke: 863
   RE: HPV, Cin I II III i konizacija
19.1.2012 0:00:45   
dinaa
Drage moje dusiceuser posted image user posted image hvala vam,javim u ponedeljak kakvo je stanje.

_____________________________

Moja djeca su moje najvece blago!!!

(odgovor članu Dida79)
Neposredna veza do poruke: 864
   RE: HPV, Cin I II III i konizacija
19.1.2012 0:03:07   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: dinaa

Drage moje dusiceuser posted image user posted image hvala vam,javim u ponedeljak kakvo je stanje.




ja se bas pitala gdje si i kontam sutra cu joj poslati SMSuser posted image promjenila sam doktora,slijedeci mjesec papa test pa ako bude isti konizacija..

(odgovor članu dinaa)
  Neposredna veza do poruke: 865
   RE: HPV, Cin I II III i konizacija
19.1.2012 0:08:02   
dinaa
Neka si potrazila i drugo misljenje,a sto konizacija na CIN II,dobro ako je to rjesenje nije to draga toliko strasno ja kazem ih da je svaka operacija ko ta bilo bi super.

_____________________________

Moja djeca su moje najvece blago!!!

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 866
   RE: HPV, Cin I II III i konizacija
19.1.2012 0:11:46   
Dida79
Imam jedno pitanjce user posted image

Ima par dana ima povremene zigove unutra.Ne traje dugo mozda jednu sekundu ali cesto jauknem od bola.Sve nekako to pripisujem oziljku od konizacije.
Jel moze biti to od toga ?

Sad se valjam sama sebi od smjeha ako dozivim duboku starost znate kako ovi stariji kukaju na promjenu vremena kao ruka ih boli pali nekad sa kruske pa sad u starosti najavljuje promjenu vremena.E mene ce tako gospoja podsjecati user posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 867
   RE: HPV, Cin I II III i konizacija
19.1.2012 0:14:04   
dinaa
user posted image user posted image user posted image e ti zigovi najavljuju promjenu vremena vec saduser posted image user posted image

_____________________________

Moja djeca su moje najvece blago!!!

(odgovor članu Dida79)
Neposredna veza do poruke: 868
   RE: HPV, Cin I II III i konizacija
19.1.2012 0:16:06   
Dida79
Jel ozbiljno i tebi tako meni nije prije pa ne kontam sta mi ona porucuje i odlucih da priupitam RR zene

(odgovor članu dinaa)
Neposredna veza do poruke: 869
   RE: HPV, Cin I II III i konizacija
19.1.2012 0:17:17   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: dinaa

Neka si potrazila i drugo misljenje,a sto konizacija na CIN II,dobro ako je to rjesenje nije to draga toliko strasno ja kazem ih da je svaka operacija ko ta bilo bi super.




ne znam user posted image i ja sam ostalauser posted image al boljeg doktora od njega nema u MO sto se tice ovih stvari pa sam odlucila da mu vjerujem i da se ne ''petljam''
on kaze da zavlacenje ne ide u prilog mojoj psihiuser posted image user posted image user posted image mada sam bila ubjeđena da se cin2 lijeciuser posted image al sta bude biti ceuser posted image

(odgovor članu dinaa)
  Neposredna veza do poruke: 870
   RE: HPV, Cin I II III i konizacija
19.1.2012 0:21:52   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: dinaa

user posted image user posted image user posted image e ti zigovi najavljuju promjenu vremena vec saduser posted image user posted image




user posted image user posted image user posted image e ja ako jos budem imala i konizaciju odoh u meteorologeuser posted image user posted image user posted image vec me ziga oziljak od epiziotomijeuser posted image

(odgovor članu dinaa)
  Neposredna veza do poruke: 871
   RE: HPV, Cin I II III i konizacija
19.1.2012 0:26:06   
Anoniman
noa, jbg, nikad ti se javiti, a znas da mislim na tebe, saljem ti veliki user posted image , bit ce to sve super akobogda, ljubim te i cuvaj mi seuser posted image user posted image

Cure, zelim vam svima super uredne nalazeuser posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 872
   RE: HPV, Cin I II III i konizacija
19.1.2012 0:27:32   
dinaa
IZVORNA PORUKA: Dida79

Jel ozbiljno i tebi tako meni nije prije pa ne kontam sta mi ona porucuje i odlucih da priupitam RR zene

jesi li ti zaboravila da sam ja zena u godinamauser posted image user posted image sto je mene proslo tebe snaslouser posted image user posted image user posted image

Noa upravu si neka doktor radi svoj posao,nije lako prihvatiti ali Boze moj ako je to jedino rjesenje iskreno ni ja se ne bih dvoumila,istina da zavlacenjem radimo gore sebi jer stres za stresom znamo sta cini a psiha je cudo,uvjerila sam se na sebi.


_____________________________

Moja djeca su moje najvece blago!!!

(odgovor članu Dida79)
Neposredna veza do poruke: 873
   RE: HPV, Cin I II III i konizacija
19.1.2012 0:33:05   
Anoniman
sahara user posted image user posted image
dinaaa mm je ispricao doktoru moju reakciju na rezultat prve papeuser posted image user posted image plac,umiranje itduser posted image user posted image mislim bolje sam ja nakon razgovora s vas par koje ste to prosle ili prolazite al svejedno uhvatim se nekad u najcrnjim mislimauser posted image
strah je mene i operacije al to je ipak nekakvo rjesenjeuser posted image

(odgovor članu dinaa)
  Neposredna veza do poruke: 874
   RE: HPV, Cin I II III i konizacija
19.1.2012 0:41:36   
Anoniman
Noa tebi poseban user posted image , a i vama ostalima user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 875
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  33 34 [35] 36 37   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  33 34 [35] 36 37   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *