|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  34 35 [36] 37 38   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: HPV, Cin I II III i konizacija
19.1.2012 13:57:55   
sarisari
ako ti je CIN II zašto ne radiš LETZ konizaciju umjesto klasicne, mnogo je bolja već sam pisala o tome, u svakom slicaju sretno

dinaa sretno i vjeruj da će biti nalaz ako Bog da u redu, javi kada ga dobijes, sretno

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 876
   RE: HPV, Cin I II III i konizacija
19.1.2012 14:04:35   
Anoniman
sarisari ne znam jos ni hocu li raditi klasicnu,cekamo slijedecu papu..doktor mi je zaista divan i ne zelim mu proturijeciti user posted image a iskreno voljela bi i ja taj letz lakse se podnosi i brzi oporavakuser posted image

(odgovor članu sarisari)
  Neposredna veza do poruke: 877
   RE: HPV, Cin I II III i konizacija
19.1.2012 14:19:22   
sarisari
nadam se da je neces morati  raditi, ali ako bi onda nije stvar da mu protuvrijecis nego jednostavno gledas sta je za tebe bolje i kvalitetnije, u svakom slucaju ti ces odluciti i sretno

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 878
   RE: HPV, Cin I II III i konizacija
19.1.2012 14:30:17   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: sarisari

nadam se da je neces morati  raditi, ali ako bi onda nije stvar da mu protuvrijecis nego jednostavno gledas sta je za tebe bolje i kvalitetnije, u svakom slucaju ti ces odluciti i sretno




LETZ cini mi se preporucujete u ZGuser posted image ili se radi i u SAuser posted image mislim da se u Mostaru ne radiuser posted image

(odgovor članu sarisari)
  Neposredna veza do poruke: 879
   RE: HPV, Cin I II III i konizacija
20.1.2012 7:55:12   
Esmeralda
Ja sam vise sita prelgeda svaka 4 mj....kolposkopija, papa....idem u martu pa cu morati raditi i biopsiju....rodila sam dvoje...neplaniram vise....mama i sestra su mi imali carcinom maternice....tako da garant i mene sljeduje....nista samo redovni pregledi...

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 880
   RE: HPV, Cin I II III i konizacija
20.1.2012 9:13:26   
sarisari
ja sam LETZ radila u Sa. i iz iskustva ga mogu preporuciti da se radi u Sa.

(odgovor članu Esmeralda)
Neposredna veza do poruke: 881
   RE: HPV, Cin I II III i konizacija
23.1.2012 12:42:24   
dinaa
Samo da javim upravo sam zvala dr.i moj papa nalaz je ureeeedanuser posted image user posted image nema promjena hB,nema cinova nikakvih a samo blaga upala kaze dr.nista strasno,ma sva sam user posted image user posted image user posted image ,a bila sam zabrinuta pravo.

_____________________________

Moja djeca su moje najvece blago!!!

(odgovor članu sarisari)
Neposredna veza do poruke: 882
   RE: HPV, Cin I II III i konizacija
23.1.2012 13:57:17   
Dida79
Masalla Gospoja znaci slusauser posted image

Cestitam Dinoouser posted image


(odgovor članu dinaa)
Neposredna veza do poruke: 883
   RE: HPV, Cin I II III i konizacija
23.1.2012 14:53:00   
sarisari
dino od srca mi je drago jer znam sta sve prodje svaka od nas dok izcekuje nalaz, super mashala, mozes u akciju sa mmuser posted image

(odgovor članu Dida79)
Neposredna veza do poruke: 884
   RE: HPV, Cin I II III i konizacija
23.1.2012 15:24:04   
dinaa
Hvala drage mojeuser posted image i vama zelim da vam svaki naredni nalaz bude uredan,ljubim vas.
Sarisari akcija ne trpiuser posted image user posted image ali ne sa tm nego sa mmuser posted image user posted image


< Poruku je uredio dinaa -- 23.1.2012 15:26:58 >


_____________________________

Moja djeca su moje najvece blago!!!

(odgovor članu sarisari)
Neposredna veza do poruke: 885
   RE: HPV, Cin I II III i konizacija
23.1.2012 15:25:18   
dinaa
.


< Poruku je uredio dinaa -- 23.1.2012 15:26:26 >


_____________________________

Moja djeca su moje najvece blago!!!

(odgovor članu dinaa)
Neposredna veza do poruke: 886
   RE: HPV, Cin I II III i konizacija
23.1.2012 16:05:41   
Dalil@
Cestitam dinaa user posted image

_____________________________

I. 01/2008
F. 04/2010

(odgovor članu dinaa)
Neposredna veza do poruke: 887
   RE: HPV, Cin I II III i konizacija
24.1.2012 9:53:28   
sarisari
cure moje halalite ja se uvijek zanesem pa umjesto tm napišem mm, ali skontate vi ja to mehanički

(odgovor članu Dalil@)
Neposredna veza do poruke: 888
   RE: HPV, Cin I II III i konizacija
24.1.2012 11:10:54   
lilix
dinaa user posted image user posted image user posted image  iskreno se radujem user posted image , da aBd sve tako i ostane user posted image

_____________________________

08.02.2007.
23.04.2010.
mama rodila svoje kolačiće

(odgovor članu sarisari)
Neposredna veza do poruke: 889
   RE: HPV, Cin I II III i konizacija
16.2.2012 19:12:09   
Alfa
Zdravo drage moje,
radila sam PAPA test još u 10. mjesecu prošle godine na GAK-u u Sarajevu i tek mi je nalaz bio gotov za 4 mj. tj. danas sam podigla nalaz.
Vrlo mi je teško da dešifrujem rukopis citologa, ali dok ne odem do svog dr malo sam nestrpljiva pa vas pitam da li je moguće da nalaz glasi: " preparat tehnički nije najbolji".
Preporuku citologa ne mogu pročitati ali vas pitam šta znači
PA= I II III IV V
pri čemu je meni zaokruženo III ??????
Samo da napomenem da sam citala za CIN pa da li je to to, s obzirom da meni na nalazu nigdje ne piše CIN??
HVALA.....

(odgovor članu lilix)
Neposredna veza do poruke: 890
   RE: HPV, Cin I II III i konizacija
17.2.2012 13:10:27   
sarisari

I nikada nikome nije zaokružen, jer gin. i cit. kazu da to nema ni kod beba, kada je II zaokružen to ti je nalaz uredan,a III i dalje ne znam, predpostavljam da nije nista previse strasno s obzirom da ima jos IV i V, otidji odmah kod dr. da budes mirna i uradi ponovo papu, to je uzas cuj 4 mj.cekala nalaz taman kada ga trebas ponovo raditi katastrofa,sretno

(odgovor članu Alfa)
Neposredna veza do poruke: 891
   RE: HPV, Cin I II III i konizacija
29.2.2012 18:54:27   
milenium
prijateljica mi ima cin,nisam sigurna je li 2 ili 3 i zamolila me da na googleu pogledam što je doobro za imunitet,postoji li neki preparat ili nešto što se pije?ona je imala neku operaciju dolje prije 2 godine.ako znate išta o ovome javljajte?

(odgovor članu sarisari)
Neposredna veza do poruke: 892
   RE: HPV, Cin I II III i konizacija
29.2.2012 19:06:00   
Emica_sa



Cin 2 ili Cin 3 je velika razlika,u biti su to promijene na grlicu maternice koje se vremenom ako se ne lijece mogu razviti u karcinom.Ono sto ona treba uraditi je lijeciti infekciju jer ocito ona postoji,nije toliko bitan imunitet i neka ne vjeruje nekim domacim narodnim lijekovima,nego kod ginekologa i detaljne analizeuser posted image

< Poruku je uredio Emica_sa -- 29.2.2012 19:09:11 >


_____________________________

Hello, it's me...

(odgovor članu milenium)
Neposredna veza do poruke: 893
   RE: HPV, Cin I II III i konizacija
29.2.2012 19:30:32   
milenium
nakon te operacije ona redovno ide na kontrole,zadnje što joj je reklo da jača imunitet.ali ona ne zna s čim?

(odgovor članu Emica_sa)
Neposredna veza do poruke: 894
   RE: HPV, Cin I II III i konizacija
5.3.2012 13:42:18   
sarisari

za jačanje imuniteta postoje razni prerarati, međutim pod hitno neka potraži drugo mošljenje jer ukoliko je CIN tri treba raditi neki zahvat, da se vratim na tablete ja trenutno koristim Welnes švedski kompleks kupujem u oriflame koštaju 50KM ali se ja osječam nevjerovatno dobro od njih ( dnevno se piju 4 tablete ) ukupno u pakovanju dođu 84 tab. tu je sve zastupljeno, ako neče ove može uzimati folnu kis, beta glukan, rojal đeli....ali kao što napisah u ovom welnes paketu je sve ne mora ništa dodatno, dok u ostalih treba da kombinuje npr. fol + ostali vit i min. + omega + kalcij+...

(odgovor članu milenium)
Neposredna veza do poruke: 895
   RE: HPV, Cin I II III i konizacija
30.3.2012 10:46:08   
ivona18
Drage cure...ja sam nova na forumu, ali sa istim problemima kao i vi user posted image  ...život mi se preokrenuo od prije 15-ak dana i lošeg nalaza pape. Sumnja na cin II povezan sa HPV virusom su me dovele do vas, jer mi vaša razmjena iskustva i pozitiva kojom sve zračite baš treba u ovim trenutcima... Jučer sam obavila kolposkopiju i biopsiju i očekivanju sam nalaza..zadnja papa od prije šest mjeseci je bila uredna, a ova sad ajme...imam 36 godina i pošto već neko vrijeme pokušavam zatrudnjeti i ne ide mi, odlučila sam se za IVF i pri prikupljanju potrebnih nalaza za to, dočekalo me ovo...nikad prije ni čula za cin-ove...tek sad vidim kako malo poznajem svoje tijelo...imam super doktoricu i mada ona ponavlja svih 15 dana da nema mjesta panici, da samo gubim koji mjesec prije postupka, da se sve može staviti pod kontrolu, tek ste me vi jutros malo "digle" i hvala vam na tome... paralelno radim i dokazivanje ovulacije(nalaz ok), kontrole svih drugih hormona(čekam nalaze)prošla sam "propuhivanje"jajnika(nalaz ok), muž je napravio spermiogram(nalaz ok)....dosta mi je više čekanja i zbog toga sam se odlučila za IVF... može li malo utjehe, jer se osjećam stvarno jadno

(odgovor članu sarisari)
Neposredna veza do poruke: 896
   RE: HPV, Cin I II III i konizacija
30.3.2012 12:15:11   
sarisari
e draga moja nema potrebe da se tako osjecas, mada znam kakav je to osjecaj i ja sam isto prosla kada sam cula za CIN, medjutim s obzirom da se sumnja na CIN 2 to nije nista strašno, uspjesno se moze otkloniti i da nemas vise nikakvih problema, zato nemoj da panicis moras biti jaka i sve to idrzati i proci ali zato ako Bog da sve ce poslije toga da bude u redu, vidjela si i sama da je ovdje bilo mnogo mladjih djevojaka koje su prosle uzas HPV_a i CIN_ova ali sada su hvala Bogu dragome dobro, ja sam jedna od njih to je bilo prije tri godine i tada sam imala samo 23 god. i mislila da mi se svijet srusi medjutim hvala dragome ALLAHU sve se dobro zavrsilo zato vjerujem da ce i kod tebe sve da prodje ok, sretno

(odgovor članu ivona18)
Neposredna veza do poruke: 897
   RE: HPV, Cin I II III i konizacija
31.3.2012 9:29:09   
ivona18
puno ti hvala, baš mi je trebalo to čuti...user posted image i stvarno je istina da lipa riječ pomaže....a nadam se da će ovih smajlića drugi put biti puno više... ajmo sada uživati u predivnom danu   

(odgovor članu sarisari)
Neposredna veza do poruke: 898
   RE: HPV, Cin I II III i konizacija
2.4.2012 8:38:09   
Esmeralda
sredinom mjeseca moram raditi kolposkopiju i papa imam taj neki grublji mozaik i sto znam veliku ektopiju...stoji ved 2 godine na grlicu...mislim da vidim dali raditi biopsiju ili ne...ni sama neznam...kad cujem sve ovo...uh mama i sestra su mi se operisale od karcinoma maternice....papa je bio ok na zadnja dva ascus promjene....meni je vise dotuzilo ici non stop.....i stalno mislis sto li ce bitiuser posted image

(odgovor članu ivona18)
Neposredna veza do poruke: 899
   RE: HPV, Cin I II III i konizacija
13.4.2012 17:19:07   
Dzenana_G
Ja sam juce isla da uradim PAPU. Dr me je pregledala i rekla da je grlic u ocajnom stanju, da je sav od ranica i bukvalno razvaljen na porodu, a nije zasiven. Odmah mi je dala uputnicu da odem na Kosevo kod dr. Anje Tomic. Narucena sam za 20. april. Nemogu docekati taj dan. Strasno se bojim sta ce od toga svega biti. Ima li neko iskustva?

_____________________________

11.05.2010. Princeza
20.06.2014. Princ

"Making the decision to have a child is momentous. It is to decide forever to have your heart go walking around outside your body"

(odgovor članu Esmeralda)
Neposredna veza do poruke: 900
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  34 35 [36] 37 38   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  34 35 [36] 37 38   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Trudnoća.
пеперутка16

Koji dio trudnoće vam se najviše dopao ili najlakši?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *