|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Kako odgoditi menstruaciju zbog operativn...
30.6.2011 11:10:33   
Adana
Nisi ti jedina.... :) I ja se iznenadih... sada ne znam sta cu.... ne biva mi se na moru sa user posted image ....

_____________________________

Naša ljubav Asja je došla 17.07.2008.g :-)

The best thing to spend on your children is TIME...

(odgovor članu M kao Mama)
Neposredna veza do poruke: 51
   RE: Kako odgoditi menstruaciju zbog operativn...
30.6.2011 11:47:27   
Blue rose RR
Ma bona Adana to ti je brzo gotovo. Uputnicu od ginekologa, odeš na transf. daš krvi rezultati budu gotovi ili za 1 ili za 2 dana. Odneseš ponovo dr. i to je to.

_____________________________

"Ja jesam siromah i samo snove imam. Pred noge tvoje polažem ih. Nježno gazi, jer gaziš po snovima mojim.“
W. B. Y

(odgovor članu Adana)
Neposredna veza do poruke: 52
   RE: Kako odgoditi menstruaciju zbog operativn...
30.6.2011 11:58:33   
taurus
IZVORNA PORUKA: mama alma RR

Ja u čudu ostadoh, prije nekoliko godina imala samproblema sa kožom, dermatologija, vamo tamo a kraju do ginekologo stignem, odem kod pašičke pogleda ona šta je derma preporučila i uključi mi jasmin, Nit mi uradi krvnu sliku, nit preporuči, a o transfuziologiji da ne pričam, pila sam ih 9 mjueseci.


to se zove hrabar ginekologuser posted image user posted image user posted image

znam da nije smiješno već je žalosno
svi dobro znamo "aferu" oko jasmina prije godinu-dvije user posted image


(odgovor članu M kao Mama)
Neposredna veza do poruke: 53
   RE: Kako odgoditi menstruaciju zbog operativn...
30.6.2011 12:01:15   
veeseelaa
ma ja to ne bi pila sad kad pročitah vaše postove nema tih para
čuj postoji mogućnost smanjenje koncentracije, pospanosti, znojenje itd
ma bjaaaažiii
jest da mi je žao što će mi i ovo malo godišnjeg proći sa user posted image  al šta da se radi, prvih par dana godišnjeg neću imati ciklus pa ću to doooobro iskoristiti user posted image

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu taurus)
Neposredna veza do poruke: 54
   RE: Kako odgoditi menstruaciju zbog operativn...
30.6.2011 12:09:28   
Nedi
IZVORNA PORUKA: veeseelaa

ma ja to ne bi pila sad kad pročitah vaše postove nema tih para
čuj postoji mogućnost smanjenje koncentracije, pospanosti, znojenje itd
ma bjaaaažiii
jest da mi je žao što će mi i ovo malo godišnjeg proći sa user posted image  al šta da se radi, prvih par dana godišnjeg neću imati ciklus pa ću to doooobro iskoristiti user posted image

A ako dooobro iskoristiš možda user posted image nikako ni ne dođeuser posted image user posted image user posted image user posted image



(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 55
   RE: Kako odgoditi menstruaciju zbog operativn...
30.6.2011 12:09:48   
taurus
IZVORNA PORUKA: veeseelaa

ma ja to ne bi pila sad kad pročitah vaše postove nema tih para
čuj postoji mogućnost smanjenje koncentracije, pospanosti, znojenje itd
ma bjaaaažiii
jest da mi je žao što će mi i ovo malo godišnjeg proći sa user posted image  al šta da se radi, prvih par dana godišnjeg neću imati ciklus pa ću to doooobro iskoristiti user posted image


ovo i nije toliko strašno ni opasno
mnogo je veći rizik od poremećaja zgrušavanja krvi, pojave tromboza što za sobom povlači moždani ili srcani udar, plucnu emboliju kao i mogućnost poremećaja ciklusa

nego ti iskoristi prvih par dana odmorauser posted image user posted image user posted image user posted image


(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 56
   RE: Kako odgoditi menstruaciju zbog operativn...
30.6.2011 22:06:59   
Adana
IZVORNA PORUKA: Blue rose RR

Ma bona Adana to ti je brzo gotovo. Uputnicu od ginekologa, odeš na transf. daš krvi rezultati budu gotovi ili za 1 ili za 2 dana. Odneseš ponovo dr. i to je to.


Mislim da mi je karton na Vojnickom, sto mi nije ni usput... Ne znam ni koju smjenu rade, ni kada bi me mogli naruciti... U utorak aBd putujem, nesto sumnjam da bih uspjela sve do tada odraditi... Mada sve nesto kontam ako sam jednom prezivjela mozda cu opet... user posted image

_____________________________

Naša ljubav Asja je došla 17.07.2008.g :-)

The best thing to spend on your children is TIME...

(odgovor članu Blue rose RR)
Neposredna veza do poruke: 57
   RE: Kako odgoditi menstruaciju zbog operativn...
30.6.2011 22:45:56   
veeseelaa
nego ti iskoristi prvih par dana odmorauser posted image user posted image user posted image user posted image


hoću, hoću user posted image


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu taurus)
Neposredna veza do poruke: 58
   RE: Kako odgoditi menstruaciju
18.7.2013 11:58:56   
Visnja RR
evo da se javim na ovoj hebenoj temi

za odlaganje M sam dobila Dabroston...
trebala sam ga početi piti 8 jer mi je izvidnica M trebala krenuti 10 (tada sam otišla na more) a M bi mi baš krenula 12 li 13...i traje mi 5 dana

ja sam 12 ili 13 dobila nešto kao mrljavu...dooljno da sam morala staviti tampon da mi ne prlja kostim...ulužak nije dolazio u obzir jer nisam izlazila iz vode...
15 dan je vec krenula normalna menstruacija i tada odlučim da prekinem s tabletama jer su mi u biti odložile samo 2 dana ...pih...

i to mi i ne bi bio problem... da me nisu užasno ali užasno napuhale...
još da prije odlaska na more sam imala osjecaj da sam lagano napuhana u stomaku i licu...
na moru je to bilo sve više i više...da sam (ne karikiriam) izgledala kao da sam bar u 5 mjesecu trudnoce...
ja uvjek imam mali stomačič ali nije strasno...međutim ene su tablete napuhale od sika ...ma isto ko trudnica...
onaj dan kad mi je M baš krenula mislila sam da ću explodirati i skontam da više ionako nema smisla da ih koristim...
tek sam se jutros malo ispuhala...
sad mi je krivo sto sam ih uopste koristila...

eto da znate da ako vam propišu Dabroston da tražite nešto drugo....

< Poruku je uredio Visnja RR -- 18.7.2013 12:07:09 >


_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 59
   RE: Kako odgoditi menstruaciju zbog operativn...
21.7.2013 8:40:26   
novi_curetak
Prije par dana sam bila kod gin.zbog sumnje da sam trudna. nakon rizičnog odnos popila sam elle one pilulu za dan poslije, cca 3 dan kada sam ocekivala mjesecnicu, koja je kasnila, uradila sam kucni test na trudnocu-bio je negativan, ponovilia nakon tri dana-ponovo negativan, ali kako mjesecnica nije dolazila otišla sam gin. dr mi je uradila vag.UZ i rekla da vidi tačkicu koja može biti početak krvarenja ili rana trudnoća. poslala me da uradim beta hcg-rez. je bio 0,1, i da poslije toga , ukoliko bude neg., pijem primolut nor 7dana po 2 tablete kako bih isprovocirala krvarenje. do sada sam imala sve pm simptime i više izludih što menstr. ne dolazi, ali sve nekako odgađam da uzmem primolut upravo zato što je ozbiljan lijek i sve se nadam da će krvarenje samo od sebe početi. dug mi je uvod, ali evo i pitanja :) kakva su vam iskustva sa nastavkom korištenja kontracepcije...da li se nastavlja uzimati odmah po prestanku korištenja primoluta, odnosno po početku krvarenja? koristila sam diane, ali sam napravila pauzu i treba na nastavim sa uzimanjem.

hvala svima na strpljenju i odgovorima :) user posted image

(odgovor članu Adana)
Neposredna veza do poruke: 60
   RE: Kako odgoditi menstruaciju zbog operativn...
21.7.2013 8:45:14   
novi_curetak
Nadam se da ne zamjerate sto postam pod ovom temom,jer pitanje nema veze sa odgadjanjem menstr. radi op.zahvata,ipak mi je nekako vezano za temu :)

(odgovor članu novi_curetak)
Neposredna veza do poruke: 61
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 [3]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3]
Idi na:








Anketa

Pelene.
пеперутка16

Kada ste počeli da odbijate svoju bebu?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *