|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Bolnička bakterija na GAK-u u Sarajevu ?
20.6.2010 21:53:59   
malena_t
I nazalost boli nekoga noga za sve to. Najzalosnije je sto novca ima, ali eto sve je prece od GAK-a. I kakva nama korist od razglabanja o tome po forumu????
Svima vama koje imate namjeru radjati gore SRETNO!!!
Ja sam jednom bila na GAK-u u 12. sedmici trudnoce, dr Mikulin me primio, sjajan ciko, ali....Rekla sam tad muzu ili Vojna ili livada.
I ono sto nikako ne razumijem, ako vec postoji mogucnost izbora, zasto birati GAK dok je u takvom stanju...


_____________________________

21.03.2009. rodio se majkin sin

(odgovor članu M kao Mama)
Neposredna veza do poruke: 51
   RE: Bolnička bakterija na GAK-u u Sarajevu ?
20.6.2010 22:03:07   
anidla
IZVORNA PORUKA: leona81

pa heeej oni koriste za klistiranje za svakoga isto crijevo...i onda se ne mozes istusirati ma fuuuj a da ne pricam o wcu na sta lici...??? pa ni ranu od carskog niko ne pogleda dok nije vrijeme izlaska iz bolnice? 


izvini leona, ali moram reagovati na ovo iz vlastitog iskustva...ja sam se najnormalnije istusirala nakon klistiranja, pitala mogu li, i oni rekli, bilo bi pozeljno user posted image




_____________________________

You may only be a person in this world, but for someone, you are the world ¦ ¦ ¦

09.11.2009 :) Noa



07.01. prohodali :)

(odgovor članu leona81)
Neposredna veza do poruke: 52
   RE: Bolnička bakterija na GAK-u u Sarajevu ?
20.6.2010 22:05:46   
anidla
IZVORNA PORUKA: malena_t

I nazalost boli nekoga noga za sve to. Najzalosnije je sto novca ima, ali eto sve je prece od GAK-a. I kakva nama korist od razglabanja o tome po forumu????
Svima vama koje imate namjeru radjati gore SRETNO!!!
Ja sam jednom bila na GAK-u u 12. sedmici trudnoce, dr Mikulin me primio, sjajan ciko, ali....Rekla sam tad muzu ili Vojna ili livada.
I ono sto nikako ne razumijem, ako vec postoji mogucnost izbora, zasto birati GAK dok je u takvom stanju...



hm, ti si vjerovatno bila dole u onom odvratnom podrumu, i meni je to bilo prestrasno!!!
plakala sam svaki dan kad bih dosla sa kontrole...
ali sam se iskreno iznenadila porodjajnom salom i boksovima jer sam ocekivala puno gore...





_____________________________

You may only be a person in this world, but for someone, you are the world ¦ ¦ ¦

09.11.2009 :) Noa



07.01. prohodali :)

(odgovor članu malena_t)
Neposredna veza do poruke: 53
   RE: Bolnička bakterija na GAK-u u Sarajevu ?
20.6.2010 22:09:05   
Lady26
IZVORNA PORUKA: leona81

pa heeej oni koriste za klistiranje za svakoga isto crijevo...i onda se ne mozes istusirati ma fuuuj a da ne pricam o wcu na sta lici...??? pa ni ranu od carskog niko ne pogleda dok nije vrijeme izlaska iz bolnice? 


Ja se isto ne slazem sa ovim postom...
Doduse se nisam tusirala jer je carski bio hitan nije bilo vremena, ali se zena prije mene tusirala. Isto tako wc je bio cist, non stop su isle one tete i cistile wc, praznile kante za smece i cistile podove soba, mijenjale krvave posteljine...jedino sto je wc bio hladan (prozor otvoren 24h zbog pacijentica koje su pusile).

_____________________________

L. 04.12.2009.
E. 19.03.2015.
Moje princeze

(odgovor članu anidla)
Neposredna veza do poruke: 54
   RE: Bolnička bakterija na GAK-u u Sarajevu ?
20.6.2010 22:13:37   
Lady26

IZVORNA PORUKA: malena_t


I ono sto nikako ne razumijem, ako vec postoji mogucnost izbora, zasto birati GAK dok je u takvom stanju...



Zbog toga sto u slucaju ne daj Boze komplikacija, iz Vojne salju na GAK, nemaju adekvatne aparate i opremu kao na Kosevu...

_____________________________

L. 04.12.2009.
E. 19.03.2015.
Moje princeze

(odgovor članu malena_t)
Neposredna veza do poruke: 55
   RE: Bolnička bakterija na GAK-u u Sarajevu ?
20.6.2010 22:13:39   
malena_t
Upravo tako, u podrumu, ali sam i ranije poslom isla gore pa sam imala "cast" da me provedu po "klinici". A tad u 12. sedmici kad sam bila, isla sam zbog krvarenja, prva osoba koja je pogledala uputnicu bio je portiruser posted image koji nas je ljubazno uputio na jednu gospodjicu u bijelom manitilu, koja mi je rekla "Jao gospodjo pa vama odumire beba." Kad je Mikulin ustanovio da je sa trudnocom sve ok mm je htio traziti da je ubije. Odoh OT sorry.   

_____________________________

21.03.2009. rodio se majkin sin

(odgovor članu anidla)
Neposredna veza do poruke: 56
   RE: Bolnička bakterija na GAK-u u Sarajevu ?
20.6.2010 22:21:44   
anidla
IZVORNA PORUKA: malena_t

Upravo tako, u podrumu, ali sam i ranije poslom isla gore pa sam imala "cast" da me provedu po "klinici". A tad u 12. sedmici kad sam bila, isla sam zbog krvarenja, prva osoba koja je pogledala uputnicu bio je portiruser posted image koji nas je ljubazno uputio na jednu gospodjicu u bijelom manitilu, koja mi je rekla "Jao gospodjo pa vama odumire beba." Kad je Mikulin ustanovio da je sa trudnocom sve ok mm je htio traziti da je ubije. Odoh OT sorry.   



ovo je user posted image zao mi je, mogu misliti kako si se osjecala...

poprilicno sam realna osoba....mnoge zene sa foruma znaju kakvu sam ja infekciju rane fasovala nakon poroda, ne bih to pozeljela ni najgorem neprijatelju, ALI, ne zelim zobg toga sto mi se desilo da pricam jos gore stvari o Kosevu nego sto jesu...

uslovi nisu idelani, daleko od toga, ali sta sam se svega naslusala, ocekivala sam horor film, a ja sam se iskreno iznenadila...

i slazem se sa Lady26 (nije sto mi je prija user posted image ), ali onog dana kad sam se ja porodajala, cistacice su stalno brisale, cim sam se istusirala teta je ocistila za mnom i obrisala....

i ovo medju nama user posted image ponudila sam jednoj predivnoj maldoj sestrici 20 km, sto me bukvalno nosila do wc-a, donijela mi bebu kad sam to trazila, a ona se nasla uvrijedjenom i rekla, molim vas, sklonite to, ja ima svoju placu, a ovo sto radim je moj posao...user posted image



_____________________________

You may only be a person in this world, but for someone, you are the world ¦ ¦ ¦

09.11.2009 :) Noa



07.01. prohodali :)

(odgovor članu malena_t)
Neposredna veza do poruke: 57
   RE: Bolnička bakterija na GAK-u u Sarajevu ?
20.6.2010 22:23:24   
malena_t
IZVORNA PORUKA: Lady2'


IZVORNA PORUKA: malena_t


I ono sto nikako ne razumijem, ako vec postoji mogucnost izbora, zasto birati GAK dok je u takvom stanju...



Zbog toga sto u slucaju ne daj Boze komplikacija, iz Vojne salju na GAK, nemaju adekvatne aparate i opremu kao na Kosevu...



Sorry, al ja u ovu pricu, a cula sam je milion puta, ne vjerujem.


_____________________________

21.03.2009. rodio se majkin sin

(odgovor članu Lady26)
Neposredna veza do poruke: 58
   RE: Bolnička bakterija na GAK-u u Sarajevu ?
20.6.2010 22:24:40   
anidla
sorry, ali ja vjerujem....

a znam i zasto vjerujem, i mogu ti reci da je istina




_____________________________

You may only be a person in this world, but for someone, you are the world ¦ ¦ ¦

09.11.2009 :) Noa



07.01. prohodali :)

(odgovor članu malena_t)
Neposredna veza do poruke: 59
   RE: Bolnička bakterija na GAK-u u Sarajevu ?
20.6.2010 22:32:24   
malena_t
Postujem user posted image user posted image user posted image





_____________________________

21.03.2009. rodio se majkin sin

(odgovor članu anidla)
Neposredna veza do poruke: 60
   RE: Bolnička bakterija na GAK-u u Sarajevu ?
20.6.2010 22:35:08   
tajcika
drage moje ne bih da vas plasim mada sam i sama takva,rodila sam prije 2 mj. i moja beba je iz bolnice "pokupila" stafilokoknu infekciju tako da se jedna od tih ruznih bijelih bubuljica upalila i napravio se apces te su mu sa 15 dana radili inciziju na dj.hirurgiji,nalaz brisa "zlatna stafilokoka",citajuci na netu o tome mislila sam da cu poluditi,sreca pa se moja beba fino oporavila hvala Bogu,nije primao nikakave antibiotike i sada kad sve ovo procitam  opet se brinem,jos dvije bebe koje su rodene isti dan kad i moja imale si isti problem,problem tih famoznih bijelih bubuljica je vise normalan tako da i patronazne samo kazu da su bebe to donijele iz bolnice
bebu sam rodila na CR rana curila na tri mjesta unazad zadnjih 15 dana,oko rane sam osuta istim bijelim bubuljicama za koje samo kazu da ce proci jer sam na GAK-u bila dva puta zbog rane,ruke perem skoro vrelom vodom da iste ne bi opet prenijela djeci,i kad sve ovo vidim pitam se samo sta sada da li imam ili cu dobiti MRSU,
zato drage moje dobro se cuvajte ako kojim slucajem bebice dobiju te bubuljice sterilnom gazom i rastvorom alkohola otklonite u jednom potezu i onda isperite rastvorom hipermangana (ne lice) i bebice kupajte u rastvoru kamilice
u svakom slucaju cuvajte se i cuvajte svoje bebice,drugo nista ne mogu reci

(odgovor članu Aiša)
Neposredna veza do poruke: 61
   RE: Bolnička bakterija na GAK-u u Sarajevu ?
20.6.2010 22:38:07   
anidla
IZVORNA PORUKA: malena_t

Postujem user posted image user posted image user posted image






user posted image user posted image user posted image user posted image

joj bas se ruzno osjecam jer ipadne da ti na svaki tvoj post namjerno idem u kontru, ali zaista nije tako...

postujem i tvoje misljenje, i tvoj stav prema Gaku...jos jednom, zao mi je za tvoje ruzno iskustvo!


_____________________________

You may only be a person in this world, but for someone, you are the world ¦ ¦ ¦

09.11.2009 :) Noa



07.01. prohodali :)

(odgovor članu malena_t)
Neposredna veza do poruke: 62
   RE: Bolnička bakterija na GAK-u u Sarajevu ?
20.6.2010 22:40:04   
Lady26

IZVORNA PORUKA: malena_t

IZVORNA PORUKA: Lady2'


IZVORNA PORUKA: malena_t


I ono sto nikako ne razumijem, ako vec postoji mogucnost izbora, zasto birati GAK dok je u takvom stanju...



Zbog toga sto u slucaju ne daj Boze komplikacija, iz Vojne salju na GAK, nemaju adekvatne aparate i opremu kao na Kosevu...



Sorry, al ja u ovu pricu, a cula sam je milion puta, ne vjerujem.


Svakako to je tvoje pravo user posted image , ja kazem iz razloga sto znam slucaj, dok sam lezala na intenzivnoj dovezli su u 3h ujutro zenu koja bila u Drzavnoj i dovezli su je u GAk da je porode, porod je isto bio na carski...

_____________________________

L. 04.12.2009.
E. 19.03.2015.
Moje princeze

(odgovor članu malena_t)
Neposredna veza do poruke: 63
   RE: Bolnička bakterija na GAK-u u Sarajevu ?
20.6.2010 22:59:31   
malena_t
IZVORNA PORUKA: anidla

joj bas se ruzno osjecam jer ipadne da ti na svaki tvoj post namjerno idem u kontru, ali zaista nije tako...

postujem i tvoje misljenje, i tvoj stav prema Gaku...jos jednom, zao mi je za tvoje ruzno iskustvo!



Ma neeeeeeeeee, Boze sacuvaj, sta se imas ruzno sjecatiuser posted image user posted image user posted image




_____________________________

21.03.2009. rodio se majkin sin

(odgovor članu anidla)
Neposredna veza do poruke: 64
   RE: Bolnička bakterija na GAK-u u Sarajevu ?
20.6.2010 23:03:45   
Anoniman
Ako je trudnoća uredna, svim trudnicama od srca preporučujem porod u državnoj bolnici.
Ovo vam preporučuje žena koja je imala jedan porod na GAK-u a drugi u državnoj bolnici. Mislim da je suvišno da obrazlažem zašto.

(odgovor članu malena_t)
  Neposredna veza do poruke: 65
   RE: Bolnička bakterija na GAK-u u Sarajevu ?
20.6.2010 23:10:25   
lirio
i mi smo imali ružno iskustvo sa čini mi se istom ili sličnom infekcijom...i čini mi se da je tih infekcija sve više, ne samo kod vas u Sa već i u zenici a vjerujem i u dr bolnicama...i čini mi se da svaka druga beba u porodilištu uhvati tu inf....nikad prije nisam čula za to al kad sam se porodila bila sam bombardovana sa svih strana sa lošim iskustvima...moja bebica je fasovala tu infekciju odmah nakon poroda,u bolnici...sreca pa je te gnjojne bubuljice imao samo na par mijesta pa smo brzo to sanirali...najgore mi je bilo kad su mu se pojavile na glavi...prali smo se u hipermanganu nekih 7 dana, a zatim bih te prištiće natapkala alkoholom i na kraju naprašila bivacinom...nismo se smjeli kupati da bakterije ne bi dospjele kroz usta u unutrašnjost jer bi onda nastuoio haos...uh, kad se samo sjetim...ma dolazilo mi je da ih tužim...rodiš zdravo dijete a oni ga svojom neodgovornošću dovedu u opasnost...a nas roditelje do ludila...Bože sačuvaj....al nisu samo u porodilištima problem te,,koke,,kako ih ja zovem već i razne druge kožne bolesti kao i vaške...moja prijateljica je imala groznooooo iskustvo sa vaškama a druga sa nekim kožnim osipom(nisu,, koke,,) zbog kojih je završila na injekcijama i nije mogla da doji...užas...ko u srednjem vijeku...

_____________________________

Ne govori mi da je nebo granica kad postoje otisci stopala na Mjesecu...

(odgovor članu Lady26)
Neposredna veza do poruke: 66
   RE: Bolnička bakterija na GAK-u u Sarajevu ?
20.6.2010 23:10:38   
vjestica
IZVORNA PORUKA: malena_t

IZVORNA PORUKA: Lady2'


IZVORNA PORUKA: malena_t


I ono sto nikako ne razumijem, ako vec postoji mogucnost izbora, zasto birati GAK dok je u takvom stanju...



Zbog toga sto u slucaju ne daj Boze komplikacija, iz Vojne salju na GAK, nemaju adekvatne aparate i opremu kao na Kosevu...



Sorry, al ja u ovu pricu, a cula sam je milion puta, ne vjerujem.


vjerovala ili ne, ali je tako
i ja sam nekad davno mislila da ću se porađati u vojnoj, ali me sterilitet odveo na GAK


_____________________________

Neplodnost je nasljedna. Ako Vaši roditelji nisu imali djece, najvjerovatnije ih ni Vi nećete imati.

(odgovor članu malena_t)
Neposredna veza do poruke: 67
   RE: Bolnička bakterija na GAK-u u Sarajevu ?
20.6.2010 23:14:01   
Hanady RR
Vojna bolnica ima sve aparte u slučaju intervencije kao i Gak...i hitne carske rezove rade dole u bilo koje doba. ono sto je razlika između Gaka i vojne je pedijatrija, odnosno pedijatar kojeg vojna nema ...odnosno pedijatrica u vojnoj radi od 8 do 16,oo radnim danima...sto znali ako se porodite vikendom doktor vam bebu pregleda tek u ponedeljak ujutro po prvi put. U slučaju komlikacija za bebu, beba se zbog ne postojanja odjela pedijtarije izmjesta na kosevo u posebnom pokretnom mokrom krevetu-inkubatoru a majka ostaje da leži u vojnoj bolnici.




_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu vjestica)
Neposredna veza do poruke: 68
   RE: Bolnička bakterija na GAK-u u Sarajevu ?
20.6.2010 23:17:07   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Hanady RR

Vojna bolnica ima sve aparte u slučaju intervencije kao i Gak...i hitne carske rezove rade dole u bilo koje doba. ono sto je razlika između Gaka i vojne je pedijatrija, odnosno pedijatar kojeg vojna nema ...odnosno pedijatrica u vojnoj radi od 8 do 1',oo radnim danima...sto znali ako se porodite vikendom doktor vam bebu pregleda tek u ponedeljak ujutro po prvi put. U slučaju komlikacija za bebu, beba se zbog ne postojanja odjela pedijtarije izmjesta na kosevo u posebnom pokretnom mokrom krevetu-inkubatoru a majka ostaje da leži u vojnoj bolnici.






user posted image user posted image user posted image user posted image
Htjela sam ovo napisati ali nisam bila 100% sigurna!

(odgovor članu Hanady RR)
  Neposredna veza do poruke: 69
   RE: Bolnička bakterija na GAK-u u Sarajevu ?
20.6.2010 23:33:20   
Hanady RR
ja sam u ovo 100% sogruna...
1 dijete sam rodila prirodno sa urenom tzv. skolskom trudnoćom u vojnoj bolnici za vikend...sreća sve je bilo ok.
drugo dijete rodila sam carskim rezom...beba je bila ok ali ja bas nisam...doktor me uvjerio da pstanem u vojnoj...ležala sam dole prije poroda 21 dan i nakon poroda 8 dana i tada shvatila da sam bolje razmisljala trebala sam sa drugom trudnoćom ići na Gak jer da se bebi sta desilo radi moga bolesnoga organizma razdvojili bi me od nje naravno sve u cilju boljega za dijete i vska im čast ali ja to preživjela ne bih.

toliko mama u vojnoj bolnici sam upoznala čije be bse udvežene na gak...a one ostale...mame kioje srodile bebe kao nedonosčad odnosno manje porođajne težine nisu bile sa svojim bebama jer tim bebema treba 24 sata nadgledanje pedijtra.


_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 70
   RE: Bolnička bakterija na GAK-u u Sarajevu ?
20.6.2010 23:37:25   
leona81
IZVORNA PORUKA: anidla

IZVORNA PORUKA: leona81

pa heeej oni koriste za klistiranje za svakoga isto crijevo...i onda se ne mozes istusirati ma fuuuj a da ne pricam o wcu na sta lici...??? pa ni ranu od carskog niko ne pogleda dok nije vrijeme izlaska iz bolnice? 


izvini leona, ali moram reagovati na ovo iz vlastitog iskustva...ja sam se najnormalnije istusirala nakon klistiranja, pitala mogu li, i oni rekli, bilo bi pozeljno user posted image





naravno da sam i ja pitala mogu li i oni rekli ne bi vam preporucili jer nema tople vode...i ja odem da vidim i fakat nema, a o tus kabini ako je mogu tako nazvati da uopste ne govorim...i ja se nekako operem, izbrisem, ma jedva na jedvite jade s onolikim stomakom...

tek kasnije sam skontala da je crijevo identicno za svako klistiranje i da apsolutno nista nije stavila kao sterilan dio na crijevo...
a da ne kazem da sam ja licno fasovala infekciju od katetera kojem je prosao rok...to mi je potvrdila moja dr a i sestra koja radi na intenzivnoj...

al to je samo moje licno iskustvo...


_____________________________

29.04.2013-29.10.2013...184 days
For every day, I miss you. For every hour, I need you. For every minute, I feel you. Forever, I love you...

(odgovor članu anidla)
Neposredna veza do poruke: 71
   RE: Bolnička bakterija na GAK-u u Sarajevu ?
20.6.2010 23:58:51   
malena_t
IZVORNA PORUKA: Hanady RR

Vojna bolnica ima sve aparte u slučaju intervencije kao i Gak...i hitne carske rezove rade dole u bilo koje doba. ono sto je razlika između Gaka i vojne je pedijatrija, odnosno pedijatar kojeg vojna nema ...odnosno pedijatrica u vojnoj radi od 8 do 1',oo radnim danima...sto znali ako se porodite vikendom doktor vam bebu pregleda tek u ponedeljak ujutro po prvi put. U slučaju komlikacija za bebu, beba se zbog ne postojanja odjela pedijtarije izmjesta na kosevo u posebnom pokretnom mokrom krevetu-inkubatoru a majka ostaje da leži u vojnoj bolnici.




user posted image user posted image user posted image user posted image Tako sam i ja mislila.

Hanady jel bebe idu na Pedijatrijsku kliniku u tom slucaju i zar onda isto ne bi trebalo vaziti i za GAK?

I jedna mala ispravka. Kad sam ja rodila Benjamina bio je pedijatar i vikendom u Vojnoj, ali samo dva sata od 11 do 13.




_____________________________

21.03.2009. rodio se majkin sin

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 72
   RE: Bolnička bakterija na GAK-u u Sarajevu ?
21.6.2010 0:05:44   
Anoniman
Gledala sam na dnevniku...jucer...ono je strasno...u kakvim uslovima se zene poradjaju...no comment...pa nije nikakvo cudo da "haraju" bakterije...
Draga vjestice...iskreno, ja bih otisla u Dz i trazila uputnicu za vojnu, objasnila cega se bojis i probala svim mogucim silama da te gore prime...a ako bas nikako neide...onda nasla debelu stelu

(odgovor članu leona81)
  Neposredna veza do poruke: 73
   RE: Bolnička bakterija na GAK-u u Sarajevu ?
21.6.2010 0:05:57   
Hanady RR
pedijatar koji je bio u vojnoj je specijalista lai prve inekcije i vađenje krve mne rade se bez pedijatrice.

a bebe na Gak voze naravno prvo a nakon toga na prelaze na pedijatriju ako je za to iskazan potreba.


_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu malena_t)
Neposredna veza do poruke: 74
   RE: Bolnička bakterija na GAK-u u Sarajevu ?
21.6.2010 0:07:41   
Hanady RR
a sad kako je temu postavila vjestica...
draga ja ti sugerisem sljedeće...posto je tvoj doktor vrlo odgovoran iskreno razgovaraj sa njim...
koliko sam ja shvatila ti želis da te on i porodi
pa najbolje sa jim otvoreno razgovaraj i ikazi mu svoj strah


_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 75
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *