|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Baby alarm!!!
10.2.2009 9:36:34   
larina
ja ima jedan koji mi sad vise i netreba,neznam koja je marka vec sam ga negdje strpala.a imam siemens kucni talefon,imam dva tako da ima funkciju bebifona,a nastimam da me zove na mobilni kad negdje izadem,pa cujem kad se djete probudi,a mogu ga postaviti u kuci i slusati sta se u kuci desava jer mi je poziv kucni-mobilni besplatan.-mogu da prislukujem ha,ha 

(odgovor članu adja)
Neposredna veza do poruke: 26
   RE: Baby alarm!!!
25.2.2009 13:42:33   
ae
Cao svima. Visnja molim te reci mi kako ti sluzi taj Tomyjev baby alarm, jer vidim da ga vec duze vrijeme imas. Mi se dvoumimo izmedju Bubu ovog i Tomyjevog. Ne znam ni sama, anisam ni procitala neka iskustva na forumu. Hvala............

_____________________________

Matej-mamin zecic

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 27
   RE: Baby alarm!!!
25.2.2009 19:53:16   
Visnja RR
Ne uzimaj Bubu... jeftin je i cula sam da se brzo kvari... ali i hvata neke cudne sumove iz komsiluka...
Ovaj moj Tomy vrijedi svaku marku vjeruj mi... ima i 4 kanala za slucaj da ti se na jednom mjesa neki drugi sum .... ma svakom bih ga preporucila...user posted image

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu ae)
Neposredna veza do poruke: 28
   RE: Baby alarm!!!
26.2.2009 12:47:32   
ae
Bas ti hvala, pomogla si mi. Pozdravcic.....user posted image

_____________________________

Matej-mamin zecic

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 29
   RE: Baby alarm!!!
21.8.2009 12:09:10   
milenium
evo samo da javim ovoj mami za beby alarm.mi nismo htjeli davati 140 Km za alarm(doduše brevijev)nije nas previše zanimala marka,glavno da radi i da se beba čuje,a nismo htjeli ni neki od 20 jer kakav je touser posted image .a u ljekarnama ima svakakvih,i brevijevih i drugih jeftinijih ali ne baš najjeftinijih.naš je bio 79 Km Medifit(made in ITALI)Ii super je.i kvaliteta i cijena i izgled.postavit ću jednom i slikicu

(odgovor članu ae)
Neposredna veza do poruke: 30
   RE: Baby alarm!!!
21.8.2009 12:15:42   
pocahontas
IZVORNA PORUKA: Visnja RR

Ne uzimaj Bubu... jeftin je i cula sam da se brzo kvari... ali i hvata neke cudne sumove iz komsiluka...
Ovaj moj Tomy vrijedi svaku marku vjeruj mi... ima i 4 kanala za slucaj da ti se na jednom mjesa neki drugi sum .... ma svakom bih ga preporucila...user posted image


i ja ga imam na preporuku Visnjice "snajkice" i super je...mirna si garant i sigurna da ces cuti bebacha...

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 31
   RE: Baby alarm!!!
16.2.2010 15:25:57   
mama2009
kupila sam bubu alarm nisam imala vremena prije "proviriti" ovdje....kad ga ukljucimo i nema sumova bebe bukvalno krci moze li mi neko dati savjet unaprijed hvala

_____________________________

Princeza dosla 05.02.2010

(odgovor članu pocahontas)
Neposredna veza do poruke: 32
   RE: Baby alarm!!!
16.2.2010 17:17:22   
škorpija
Mi imamo neki žnj alarma lai je bio odličan dok ga jadin nije razlupao od zid, imao je dva kanala i uvijek je na jednom krčao a na drugom kanalu je bio tih, tako ako imaš dva kanala pokušaj naći pravi.
a skontala sam da je naš alarm hvatao i zvuke iz komšiluka, neko od komšija je,(nikad nisam skontala ko)  sinu kupio onaj dječiji toki-voki i mi smo često čuli škad on priča s malcem user posted image

_____________________________

Ajdin 22.4.2009. - čojkić :-))))

Alina 20. 2. 2016 - maća :)

(odgovor članu mama2009)
Neposredna veza do poruke: 33
   RE: Baby alarm!!!
16.2.2010 17:57:31   
Hannan
Pokusaj na antenu na prijemniku dodati neku zicu da mu pojaca prijem.Moja zaova je imala taj problem i tako ga rijesila.

_____________________________

»Gospodaru, Ti moje znanje povećaj«

30.1.2007
23.06.2013


(odgovor članu škorpija)
Neposredna veza do poruke: 34
   RE: Baby alarm!!!
16.2.2010 20:16:44   
mama2009
pokusat cu bas sam se iznervirala .......pocela sam halucinirat vise dal place ili ne, pogotovo ako sam u kupatilu


hvala na savjetima


_____________________________

Princeza dosla 05.02.2010

(odgovor članu Hannan)
Neposredna veza do poruke: 35
   RE: Baby alarm!!!
16.2.2010 22:49:00   
iv@ncica
joj ja sestri prije pola godine kupila za poklon bubu, bio oko 80 km, pa kontala valjat ce joj, no on svako malo krci, susti..sve hvata osim bebeb, ja ga zamjenila za novi..ono sve isto,,bas mi tao, bolje da sam dodala jos 40 km i kupila neki bolji.. a bas sam mislila da je bubu ok marka, oni zive u kuci koja je na uzvisini i jos uz to na katu, ja donosila alarm da probam kod sebe i to vrijeme je ok hvatao sve, mozda je kod njih pevise zvukova na visini, oni kazu cuju sve bebe iu komsiluka, osim svoje, a ova je godina plodna bilauser posted image ...ja naslijedila stari brevijev uz kojeg je dvoje djece odraslo..i sad moj andrej..stavrno je super...e sad ne znam sta s tim alarmom...jedino im kupiti da vlja onda user posted image

_____________________________

Andrej-06.04.2009 ♥❤♥❤♥

Einstein je umro, Newton je umro, Tesla je umro, a ni ja se ne osjećam baš najbolje!

(odgovor članu mama2009)
Neposredna veza do poruke: 36
   RE: Baby alarm!!!
27.7.2010 12:04:35   
Visnja
ni ja ne znam sta da radim i koji baby alarm da kupim. Prijateljica mi ima bubu i kaze prezadovoljna. Ja neki dan kupila tigex i isprobavala sa muzem (on na spratu ja u prizemlju) i kao da prijemnik na momente prekida tj. cujem supruga i onda ga ne cujem po par sekundi. Sad se pitam da li je tako i kod drugih alarma. Ja sam mislila da alarm mora biti nonstop online i da ne smije gubiti signal, znaci ako beba place 5 min. on bi morao bez prestanka cijelih 10 min da prati glas bebe a ne da u tih5 min. bude prekida... uglavnom ja vraim taj tigex i dobijem novac natrag, da bi se navecer cula sa prijateljicom i ona mi kaze da to kao navodno tako treba da prekida,,, ;( hm,,, ne mogu biti pametna. ima li neko iskustva sa ovim prekidima?
razmisljam da kupim tomy ali malo mi je skup. ja zvala turbolimac i pitam da li ima puno reklamacija na bubu, aoni kazu "pa i za tomy zna biti reklamacija a ne samo za bubu" :(... eto sad... bojim se da necu kupiti ovaj jeftiniji bubu a kasnije ce se ispostaviti da se pokvari i sta sam dobila:(....

(odgovor članu iv@ncica)
Neposredna veza do poruke: 37
   RE: Baby alarm!!!
27.7.2010 12:11:09   
SailorMoon
Sta je ovo???? Jos jedna Visnja???? Nemoj nas zbuniti, hahaha

_____________________________

06.11.2010 mamina i babina dusa se rodila. Volimo te najvise na svjetu.

(odgovor članu Visnja)
Neposredna veza do poruke: 38
   RE: Baby alarm!!!
27.7.2010 12:22:32   
sara.at
mi smo Avent Philips kupili i super je... cak i uspavanke ima,temperaturu sobe mjeri, garanciju ima da se nece mjesati drugi signali, svijetli kad se beba pomjera u krevetu, svijetlo, amo skoro pa sve....
user posted image user posted image
user posted image

_____________________________

Malena dusa 01.10.2009 melek i andjeo
Arian 23.08.2010g u 23:11h mamino i tatino veliko srce
Armin 22.07.2012 u 15:47 Nase maleno zlato

(odgovor članu SailorMoon)
Neposredna veza do poruke: 39
   RE: Baby alarm!!!
27.7.2010 12:40:36   
malena_t
Mi nismo kupovali nikakav, a i onaj sto smo posudili, vratili smo nakon mjesec dana, mislim da je Bubu bio. Alarm, k'o alarm je ok, ali u našem slučaju apsolutno nepotrebna stvar. U stanu od 50 kvadrata nema šanse da ne čujes bebu.


_____________________________

21.03.2009. rodio se majkin sin

(odgovor članu sara.at)
Neposredna veza do poruke: 40
   RE: Baby alarm!!!
27.7.2010 14:36:23   
milenium

IZVORNA PORUKA: iv@ncica

joj ja sestri prije pola godine kupila za poklon bubu, bio oko 80 km, pa kontala valjat ce joj, no on svako malo krci, susti..sve hvata osim bebeb, ja ga zamjenila za novi..ono sve isto,,bas mi tao, bolje da sam dodala jos 40 km i kupila neki bolji.. a bas sam mislila da je bubu ok marka, oni zive u kuci koja je na uzvisini i jos uz to na katu, ja donosila alarm da probam kod sebe i to vrijeme je ok hvatao sve, mozda je kod njih pevise zvukova na visini, oni kazu cuju sve bebe iu komsiluka, osim svoje, a ova je godina plodna bilauser posted image ...ja naslijedila stari brevijev uz kojeg je dvoje djece odraslo..i sad moj andrej..stavrno je super...e sad ne znam sta s tim alarmom...jedino im kupiti da vlja onda user posted image


ivančice,naš je bio ''medifit'' (made in itali)mislim da sam već pisala o tome.isto je bio oko 80 km,ne prekida ali šušti -ponekad.ali i kad šušti svaka se mrva čuje kako se beba pomjera i sve to.tako da to šuštanje uopće nije tako jako.a na izgled je presladak,prvi dio mali u obliku kruške a drugi dio u obliku mede koji svijetli tako da to može bit i noćna lampa.user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu iv@ncica)
Neposredna veza do poruke: 41
   RE: Baby alarm!!!
27.7.2010 14:44:43   
Visnja RR
Visnja (bas ti lijep nick user posted image ) ...kad sam ja kupvala baby alarm vise iskusnih mama mi je reklo ne BUBU ...jer pravi dosta sumova...
Kupila sam Tomy...duplo skuplji ali evo vec 2 g i 4 mjeseca sam prezadvoljna...

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu milenium)
Neposredna veza do poruke: 42
   RE: Baby alarm!!!
27.7.2010 14:45:47   
milenium
user posted image
ovo je mojuser posted image


(izbirsala sam ti link i postavila samo fotku user posted image   )

< Poruku je uredio Visnja RR -- 27.7.2010 14:48:04 >

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 43
   RE: Baby alarm!!!
27.7.2010 14:47:49   
škorpija
i mi smo uzeli tomy i odličan je, prije toga smo imali neki no name i one je bio dobar, ali ga je bebi razbio kad nismo pazili

_____________________________

Ajdin 22.4.2009. - čojkić :-))))

Alina 20. 2. 2016 - maća :)

(odgovor članu milenium)
Neposredna veza do poruke: 44
   RE: Baby alarm!!!
27.7.2010 14:50:30   
milenium
hvala višnja,postavila bih i ja samo fotku al otkad sam na cromu,ne mogu,već samo adrese vezauser posted image user posted image

< Poruku je uredio milenium -- 27.7.2010 14:54:22 >

(odgovor članu škorpija)
Neposredna veza do poruke: 45
   RE: Baby alarm!!!
27.7.2010 14:51:08   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: škorpija

i mi smo uzeli tomy i odličan je, prije toga smo imali neki no name i one je bio dobar, ali ga je bebi razbio kad nismo pazili





koliko kosta tomyuser posted image

(odgovor članu škorpija)
  Neposredna veza do poruke: 46
   RE: Baby alarm!!!
13.8.2010 11:09:41   
škorpija
mi smo uzeli preko e-baya  30 KM sa poštarinom

_____________________________

Ajdin 22.4.2009. - čojkić :-))))

Alina 20. 2. 2016 - maća :)

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 47
   RE: Baby alarm!!!
13.8.2010 13:28:18   
bananica
ne znam gdje da pitam pa cu ovdje...da li narucujete nesto preko neta, preko koje stranice, ima li povoljnijih stvari, koji je nacin placanja????....ja sam narucila preko pik-a par stvari i izradjujem slike, za ostalo nemam pojma

(odgovor članu škorpija)
Neposredna veza do poruke: 48
   RE: Baby alarm!!!
13.8.2010 13:42:39   
mama2009
IZVORNA PORUKA: škorpija

mi smo uzeli preko e-baya  30 KM sa poštarinom


hmmm.....mozes li mi na pp detalje ja sam papanka oko narucivanja preko e-baya


_____________________________

Princeza dosla 05.02.2010

(odgovor članu škorpija)
Neposredna veza do poruke: 49
   RE: Baby alarm!!!
13.8.2010 14:55:36   
pocahontas
IZVORNA PORUKA: škorpija

mi smo uzeli preko e-baya  30 KM sa poštarinom


sto si ti zeno dobro prosla...user posted image
ja kupila u TL taj tomy baby alarm, kostao je 150 KM i ima ono za mjerenje temperature u sobi....fensi je, nema sta user posted image
ne fakat, bas je dobar...i ne fata tudje šumove, samo one koji mi trebaju...a nadam se da drugi ne mogu hvatati nase šumoveuser posted image user posted image

daj nam stranicu i opisano kako se to narucuje, gdje vidis koliko ce te zavrnuti kada nesto kupujes, jer ja sam te stranice izbjegavala samo zato jer sam mislila da postoji neka kvaka oko dostave, da te posteno oderuuser posted image user posted image user posted image


_____________________________

Bilježim se sa štovanjem

(odgovor članu škorpija)
Neposredna veza do poruke: 50
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Trudnoća.
пеперутка16

Koji dio trudnoće vam se najviše dopao ili najlakši?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *