|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Baby alarm!!!
13.8.2010 16:05:05   
samedi
Skorpija,hocu i ja,na pp ili ovako,sve detalje ove zanimljive kupovine user posted image user posted image

_____________________________

Moja ljubicica-bubicica N. 5.5.2010. 2850gr 51cm 18:25
Prohodala 6.6.2011.<3
Bubamara A. je stigla 15.11.2012. 3400gr 55 cm 02:45

(odgovor članu pocahontas)
Neposredna veza do poruke: 51
   RE: Baby alarm!!!
11.11.2010 13:45:17   
samedi
Dosad sam se uspjela nekako provlaciti bez baby alarma,ali vise ne mogu,beba samo hoce da psava u svom kreveticu koji je na spratu a ja sam vecinom u donjem spratu. Da li je neko skoro kupovao baby alarm,koji,koliko je kostao? Ja bih mogla odvojiti nekih 100-150km za neki kvalitetan,bez sumova i prekidanja. Imate li kakvu preporuku? Kako fercera ovo narucivanje preko e-bay,koliko je postarina?

_____________________________

Moja ljubicica-bubicica N. 5.5.2010. 2850gr 51cm 18:25
Prohodala 6.6.2011.<3
Bubamara A. je stigla 15.11.2012. 3400gr 55 cm 02:45

(odgovor članu samedi)
Neposredna veza do poruke: 52
   RE: Baby alarm!!!
20.11.2010 20:42:39   
škorpija
eh ja bih rado pomogla, ali ne znam,mm sve naručuje preko e-bay UK i plaća preko paypala, uglavnom nikad nas nisu zeznuli, kraj svakog artikla mu fino piše jel dostavljaju u Bih i kolika je poštarina, a ona iznosi haman za sve pošiljke oko 3 KM,

mi smo nedavno kupili treći bebi alarm jer smo prethodni pokonili, uglavnom zabroavila sam reći da mm kupuje polovne babyalarme zato su tako jeftini, sad smo kupili fisher price baby alarm, koštao je 35 KM i odličan je

_____________________________

Ajdin 22.4.2009. - čojkić :-))))

Alina 20. 2. 2016 - maća :)

(odgovor članu samedi)
Neposredna veza do poruke: 53
   RE: Baby alarm!!!
20.11.2010 21:02:27   
Hannan
 
Ija bih ti preporucila preko Ebay, moja zaova je nov uzela za nekih 20e, samo je problem bio sto je i komsinici uzela isti pa je bilo mijesanja u "vezu" i uvijek je bilo cije dijete place:) bitno ti je, posto vidim da zivis u kuci da je 300  i vise metara domet.Moj je ispratio troje djece prije mog, i nakon mog sina evo drugo dijete ga upotrebljava, nije neka poznata marka,ali je domet 300m.

_____________________________

»Gospodaru, Ti moje znanje povećaj«

30.1.2007
23.06.2013


(odgovor članu škorpija)
Neposredna veza do poruke: 54
   RE: Baby alarm!!!
3.12.2010 10:39:28   
pocahontas
IZVORNA PORUKA: škorpija

eh ja bih rado pomogla, ali ne znam,mm sve naručuje preko e-bay UK i plaća preko paypala, uglavnom nikad nas nisu zeznuli, kraj svakog artikla mu fino piše jel dostavljaju u Bih i kolika je poštarina, a ona iznosi haman za sve pošiljke oko 3 KM,

mi smo nedavno kupili treći bebi alarm jer smo prethodni pokonili, uglavnom zabroavila sam reći da mm kupuje polovne babyalarme zato su tako jeftini, sad smo kupili fisher price baby alarm, koštao je 35 KM i odličan je


ovo si vjerovatno kupila u BBI? ima li digitalni display? kakav je? mijesaju li ti se zvukovi koji dolaze od komšija user posted image
mi imamo Tomy i super nam je..ne hvata tudje signale, samo naseuser posted image jest da je bio 150 maruna u TL....
moje pitanje glasi: zna li neko ima li ovih Tomy jos u Turbo Limacu, znam da ih jedno vrijeme nije bilouser posted image Treba mi da poklonim user posted image


_____________________________

Bilježim se sa štovanjem

(odgovor članu škorpija)
Neposredna veza do poruke: 55
   RE: Baby alarm!!!
3.12.2010 10:54:57   
samedi

IZVORNA PORUKA: škorpija

eh ja bih rado pomogla, ali ne znam,mm sve naručuje preko e-bay UK i plaća preko paypala, uglavnom nikad nas nisu zeznuli, kraj svakog artikla mu fino piše jel dostavljaju u Bih i kolika je poštarina, a ona iznosi haman za sve pošiljke oko 3 KM,

mi smo nedavno kupili treći bebi alarm jer smo prethodni pokonili, uglavnom zabroavila sam reći da mm kupuje polovne babyalarme zato su tako jeftini, sad smo kupili fisher price baby alarm, koštao je 35 KM i odličan je


ahaaa,tek sad vidim...
Ja sam gledala na e-bay ali sve postarina za nasu zemlju 50E pa nisam skontala kako,opet cu probati da istrazim...hvala skorpija i Hannan!!!

_____________________________

Moja ljubicica-bubicica N. 5.5.2010. 2850gr 51cm 18:25
Prohodala 6.6.2011.<3
Bubamara A. je stigla 15.11.2012. 3400gr 55 cm 02:45

(odgovor članu škorpija)
Neposredna veza do poruke: 56
   RE: Baby alarm!!!
11.12.2010 14:01:39   
škorpija
IZVORNA PORUKA: škorpija

eh ja bih rado pomogla, ali ne znam,mm sve naručuje preko e-bay UK i plaća preko paypala, uglavnom nikad nas nisu zeznuli, kraj svakog artikla mu fino piše jel dostavljaju u Bih i kolika je poštarina, a ona iznosi haman za sve pošiljke oko 3 KM,

mi smo nedavno kupili treći bebi alarm jer smo prethodni pokonili, uglavnom zabroavila sam reći da mm kupuje polovne babyalarme zato su tako jeftini, sad smo kupili fisher price baby alarm, koštao je 35 KM i odličan je


ovo si vjerovatno kupila u BBI? ima li digitalni display? kakav je? mijesaju li ti se zvukovi koji dolaze od komšija
mi imamo Tomy i super nam je..ne hvata tudje signale, samo nase jest da je bio 150 maruna u TL....
moje pitanje glasi: zna li neko ima li ovih Tomy jos u Turbo Limacu, znam da ih jedno vrijeme nije bilo Treba mi da poklonim


pocy i taj treći alaram Fisher price, kupili smo reko e-beya zato je tako jeftin i milsim d aje polovan jer nije bio u kutiji ali ekstra očuvan i nema displey, ali ne čujemo više komšije nažalostuser posted image

_____________________________

Ajdin 22.4.2009. - čojkić :-))))

Alina 20. 2. 2016 - maća :)

(odgovor članu samedi)
Neposredna veza do poruke: 57
   RE: Baby alarm!!!
11.12.2010 17:26:14   
pocahontas
Tomy baby alrama u Turbo Limachu vise nema..samo onaj bezvezni Bubu... user posted image nesto se desava sa Magmom, kao da propadajuuser posted image
mi smo na kraju kupili Avent-Philips za poklon kumovima...ima iste karakteristike kao Tomy ali je za stoju skuplji....nama je inace Tomy zakon user posted image


_____________________________

Bilježim se sa štovanjem

(odgovor članu škorpija)
Neposredna veza do poruke: 58
   RE: Baby alarm!!!
12.12.2010 20:52:12   
myb@by
Aventov alarm je odlican. Jeste poskup ali je stvarno super. Magmu je prokockao gazda, masu radnika su otpustili. U ZAgrebu je dosta radnji vec pozatvarano user posted image

_____________________________

‎"Tri puta vode do mudrosti: razmišljanje - ono je najplemenitije; odgoj - on je najlakši; i iskustvo - ono je najneugodnije."

(odgovor članu pocahontas)
Neposredna veza do poruke: 59
   RE: Baby alarm!!!
5.4.2011 15:39:24   
orhideja 13
Da li neko zna gdje se povoljno mogu kupiti baby alarmi u Sarajevu???

(odgovor članu myb@by)
Neposredna veza do poruke: 60
   RE: Baby alarm!!!
5.4.2011 15:44:41   
mala86
IZVORNA PORUKA: orhideja 13

Da li neko zna gdje se povoljno mogu kupiti baby alarmi u Sarajevu???


pogledaj na pik-u

_____________________________

Dijete uvijek može odraslog naučiti trima stvarima:
Da bude veseo bez razloga, da bude uvijek nečim zabavljen i da se zna svom snagom zauzeti za ono što želi

moje sunce 19.09.2009 ¦ ¦






(odgovor članu orhideja 13)
Neposredna veza do poruke: 61
   RE: Baby alarm!!!
25.5.2011 12:34:45   
minkara
kakva je procedura za kupovinu preko e beya ,jesu li novi artikli ili....

_____________________________

moj sin moj život

(odgovor članu mala86)
Neposredna veza do poruke: 62
   RE: Baby alarm!!!
16.6.2011 11:56:59   
Anica1
U TL ima na snizenju onaj BUBU baby alarm, sada je na akciji 38 KM. Ima li neko iskustva s tim baby alarmom?

(odgovor članu minkara)
Neposredna veza do poruke: 63
   RE: Baby alarm!!!
16.6.2011 13:28:22   
babina beba
Anica1, imam ja ovaj alarm nekad uzasno susti cijelo vrijeme dok je upaljen, a nekad je dobar!

< Poruku je uredio babina beba -- 16.6.2011 13:30:01 >

(odgovor članu Anica1)
Neposredna veza do poruke: 64
   RE: Baby alarm!!!
21.12.2011 6:37:55   
Mamasta
Ja imam Angel Care alarm koji funkcionise kao i normalan baby alarm, ali osim toga mjeri i disanje bebe, tako da uvijek znam da dise i da je sve ok, isprepadali me zivu sa ovim SIDSom, pa sam ga morala uzeti. Imao je i zacepljen nosic skoro stalno prva 2-3 mjeseca, pa mi je to bilo jos strasnije.Ja ga ne bih mjenjala ni za sta, nakon njega smo mogli mirno spavati, nisam imala losu savjest ako ne dezuram, strasno je pouzdan, i vrijedan je bio svake pare, iako se tad cinilo kao velika investicija. I temperaturu mjeri, tako da znam da mu je uvijek idealno, i iskreno ne znam kako bih prezivjela prvih par mjeseci bez njega. Mislim da svakom nije potreban, ali ja sam panicar i ne mogu da se opustim, meni je valjao glave...

(odgovor članu samedi)
Neposredna veza do poruke: 65
   RE: Baby alarm!!!
11.2.2012 11:02:34   
Hurma
ima li neko baby video alarm, da preporuci model ako je dobar???

(odgovor članu Mamasta)
Neposredna veza do poruke: 66
   RE: Baby alarm!!!
6.5.2012 0:32:58   
Hanady RR

IZVORNA PORUKA: mist

Trudnice i mame, da li neka ima iskustva sa chipollino alarmom za bebe. Vidjela sam u jednoj prodavnici, nije skup, ali ne znam da li je kvalitetan?



< Poruku je uredio Hanady RR -- 6.5.2012 0:33:51 >


_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu Hurma)
Neposredna veza do poruke: 67
   RE: Baby alarm!!!
6.5.2012 0:34:14   
Hanady RR

IZVORNA PORUKA: MicoTico

Mi smo kupili kumovima za babine chipolino baby alarm, bio oko 70 KM. Oni kazu da im je super i zadovoljni su, kaze mi kuma da im je 100 puta i ispao i starije dijete se malo-malo igra sa njim, ali i dalje radi. Ja imam fisher price i extra je ,bio tu negdje sa cijenom, doduse prije 6 godina.
Uglavnom, ja bi poludila bez baby alarma, djecija soba mi je na spratu, kuhinja u prizemlju, ja ga nosim po cijeloj kući, pravo mi je spas.



_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 68
   RE: Baby alarm!!!
3.7.2012 10:11:12   
Mya_81 RR
Prenos posta

IZVORNA PORUKA: Aylana

Hajmo da vidimo vasa iskustva sa baby phonom, odnosno toki voki kako kod nas zovu :) kad su nam trazili na babine sta da poklone ja sam trazila baby phone sa monitorom i moram reci da sam prezadovoljna. Osim kad odemo na more mogu ostaviti bebu da spava na drugom spratu i po kuci je iskoristljivo kad kuham ili gledam tv :P



_____________________________

Najvažnija stvar koju će naučiti s godinama je da ne postoji nijedan način da se bude savršena majka i milion načina da se bude dobra majka.

Ljubav, 25.06.2009.

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 69
   RE: Baby alarm!!!
3.7.2012 10:24:52   
Aylana

IZVORNA PORUKA: Hurma

ima li neko baby video alarm, da preporuci model ako je dobar???


nama su poklonili Beurerov baby video alarm. Vidjela sam ga kod nas u apoteci kosta oko 350KM. Skup pravo ali stvarno se isplati!

(odgovor članu Hurma)
Neposredna veza do poruke: 70
   RE: Baby alarm!!!
26.2.2013 20:15:14   
I love youu
Ima li neko iskustva sa baby phone? Koja je marka ok a da nije previse skup.Gledala sam brevi, pa ne znam kakav je.

(odgovor članu Aylana)
Neposredna veza do poruke: 71
   RE: Baby alarm!!!
26.2.2013 20:30:22   
ajla86
ja imam chico-v i nebi ga dala nizasta na svjetu.....curica spava u svojoj sobi ja je cujem kako dise,kad se pomakne ma ljepota.....

(odgovor članu I love youu)
Neposredna veza do poruke: 72
   RE: Baby alarm!!!
26.2.2013 20:35:24   
I love youu
Koliko je kostao taj phone I koji mu je domet?

(odgovor članu ajla86)
Neposredna veza do poruke: 73
   RE: Baby alarm!!!
26.2.2013 20:35:30   
MicoTico
Ja nemam video alarm, imam klasični baby alarm Fisher Price već preko 7 godina. mi ga i sad koristimo s obzirom da je dječija soba na spratu, a dnevna u prizemlju, pa kad se klinci igraju u svojoj sobi, mi upalimo alarm da ih čujemo. Još na (kuc-kuc) nije iznevjerio!

_____________________________

Ubuntu! (ja sam zato što mi jesmo)

(odgovor članu ajla86)
Neposredna veza do poruke: 74
   RE: Baby alarm!!!
26.2.2013 20:48:16   
vila_7

IZVORNA PORUKA: I love youu

Ima li neko iskustva sa baby phone? Koja je marka ok a da nije previse skup.Gledala sam brevi, pa ne znam kakav je.


ja imam Brevi i super mi je bio a evo i sad cu ga poceti koristiti - namjestim na najosjetljivije i cujec bas svaki sum - e sad koliki mu je domet ne znam al garant pise na kutiji


_____________________________

Život je prekratak ili predug da bih dopustila sebi luksuz da loše živim

(odgovor članu I love youu)
Neposredna veza do poruke: 75
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Trudnoća.
пеперутка16

Koji dio trudnoće vam se najviše dopao ili najlakši?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *