|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 3 [4]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Baby alarm!!!
28.2.2013 22:23:20   
I love youu
Gledala sam tomy phone, imaju neki od 130km nema funkcija nekih, a ima neki I 200km al ima opcija tipa mjeri temp sobe I tako to.Moze li iskustvo sa njima? Nebi bas davala 200km al ako ovaj ne valja od 130 onda sta cu.

(odgovor članu samedi)
Neposredna veza do poruke: 76
   RE: Baby alarm!!!
28.2.2013 22:33:48   
mala_sa
Mi imamo Tomy - Audi baby classic i radi predobro. Ovaj je bijeli, ima plavi krug na sredini i plavu antenu, jedina opcija mu je da cujes bebu, i da se mozes javiti bebi da ona tebe cuje (kao toki voki), ne mijesa nam frekvencije, i u upotrebi je svaki dan po par sati evo vec 2 godine.

_____________________________

Jednog suncanog, proljetnog dana; mama je u zagrljaj dobila svoga sina (29.04.2011.)

Mama je rodila sebi svoju mirisnu ruzu (19.09.2013.)

(odgovor članu I love youu)
Neposredna veza do poruke: 77
   RE: Baby alarm!!!
1.3.2013 10:47:10   
I love youu
Ja ne znam jel to ovaj od 130km jer ni ovaj nema opcija nekih, al bitno mi je da radi kako treba, da se cuje beba kad place.Kod ovog je ono sto stoji kod bebe okruglo, al ne znam ima li antenu, I bijelo je, a onaj dio sto se nosa sa sobom je isto okruglo, ima ispod sebe neki kao krug pa stoji na njemu.

(odgovor članu I love youu)
Neposredna veza do poruke: 78
   RE: Baby alarm!!!
1.3.2013 10:53:57   
mala_sa
Eh evo naseg i radi bas dobro, cak ga je i A bacao po stanu al uvijek isto radi user posted image

user posted image

_____________________________

Jednog suncanog, proljetnog dana; mama je u zagrljaj dobila svoga sina (29.04.2011.)

Mama je rodila sebi svoju mirisnu ruzu (19.09.2013.)

(odgovor članu I love youu)
Neposredna veza do poruke: 79
   RE: Baby alarm!!!
1.3.2013 11:13:07   
I love youu
Nije to ovaj sto sam ja vidjela, a l dobro to je bilo prije 2 god, mozda su sad malo promjenili izgled.Sjecas li se gdje si ti taj kupila? Ja sam ovaj vidjela u BBI.

(odgovor članu mala_sa)
Neposredna veza do poruke: 80
   RE: Baby alarm!!!
1.3.2013 11:42:08   
mala_sa
Ja zivim u Francuskoj, pa sam ga i kupila ovdje. Al se sjecam da su zenice spominjale kako ih ima kupiti u BBI. U biti ja mislim da su njihovi svi bas dobri; bar koliko sam ja citala kritike.

_____________________________

Jednog suncanog, proljetnog dana; mama je u zagrljaj dobila svoga sina (29.04.2011.)

Mama je rodila sebi svoju mirisnu ruzu (19.09.2013.)

(odgovor članu I love youu)
Neposredna veza do poruke: 81
   RE: Baby alarm!!!
1.3.2013 12:13:34   
I love youu
Oooooo pa ti si bas daleko user posted image Svaka cast sto se druzis sa zenicama iz BiH. Predpostavljam da si se tamo udala. Ok hvala ti u svakom slucaju imam jos malo vremena do bebice pa cu odluciti koji da kupim.

(odgovor članu I love youu)
Neposredna veza do poruke: 82
   RE: Baby alarm!!!
1.3.2013 13:37:22   
mala_sa

IZVORNA PORUKA: I love youu

Oooooo pa ti si bas daleko user posted image Svaka cast sto se druzis sa zenicama iz BiH. Predpostavljam da si se tamo udala. Ok hvala ti u svakom slucaju imam jos malo vremena do bebice pa cu odluciti koji da kupim.


Heheh pa ovo tipkanje mi dodje ka neka "veza" sa mojom domovinom i narodom user posted image .

Za Tomy se neces pokajati sigurno, i kupi neki srednji ne preskup i ne prejeftin user posted image

_____________________________

Jednog suncanog, proljetnog dana; mama je u zagrljaj dobila svoga sina (29.04.2011.)

Mama je rodila sebi svoju mirisnu ruzu (19.09.2013.)

(odgovor članu I love youu)
Neposredna veza do poruke: 83
   RE: Baby alarm!!!
10.3.2013 8:33:16   
I love youu
Ja nikako da se odlucim koji phone da kupimo, pa da samo vidim ima li neko beurer I kako se pokazao? Njemacka je marka, ne cini mi se los. Zanima me je jeli hvata neki drugi signal iz ulice.Kupila bi onaj sto ima samo opciju da cujes bebu dok place.

(odgovor članu samedi)
Neposredna veza do poruke: 84
   RE: Baby alarm!!!
1.9.2015 11:00:35   
YummyYummy
Ideje? Prijedlozi?
__________________
Alarm za kucu

(odgovor članu I love youu)
Neposredna veza do poruke: 85
   RE: Baby alarm!!!
6.9.2015 13:27:15   
hexe
Moze li neko preporuciti dobar babyphone sa kamerom?

_____________________________

Nista nije tako crno kao sto je nebo plavo.

(odgovor članu YummyYummy)
Neposredna veza do poruke: 86
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 3 [4]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 3 [4]
Idi na:








Anketa

Šta da saznate...
пеперутка16

..da nosite trojke, šta bi uradili?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *