|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  119 120 [121] 122 123   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Vantjelesna oplodnja
16.12.2012 21:21:16   
sabas
kokouli hajde izdrzi jos malo bice to aBd uredu sve i trocifrena beta za 15 dana , znam da si ulozila trud i boca dosta podnijela ali inace postupak IVF je uvijek neizvjestan , nekada zapne na samom pocetku , a nekada sve protece za 10 i beta negativna
Nastavi da budes opustena koliko je moguce i dobrim vibracijama prizovi super beturinu

_____________________________

ja 73 mm OK MM 67 OAT 7g u braku,dijagnoza: primarni sterilitet
4 ins -0 , 1 ICSI-beta o; 2 ICSI beta 19 biohem

(odgovor članu kokouli)
Neposredna veza do poruke: 3001
   RE: Vantjelesna oplodnja
17.12.2012 0:30:40   
kokouli
Sabas hvala ti na lijepim rijecima ,pala sam skroz ,30 inekcija sam dobila ,ne mogu da sjedim na dupetu ,i sad taj glupi krvni sud .Ne volim te inseminacije ,i ne polazem nade u njihov uspjeh ,al sad sta je tu je .

(odgovor članu sabas)
Neposredna veza do poruke: 3002
   RE: Vantjelesna oplodnja
17.12.2012 18:30:57   
kiki82
Pozdrav ženice! Jeli neko od vas radio nalaz antikardiolipijska i antifosfolipidna antitijela? Ja se priprema za VTO, pa mi dr.Balić traži i te nalaze.

(odgovor članu kokouli)
Neposredna veza do poruke: 3003
   RE: Vantjelesna oplodnja
17.12.2012 18:45:16   
AMELIC
radila sam ja,antifosf i antikardiol AT, na Gradini,sve bilo OK, a jel ti dala antispermatoz. AT da radiš? Ma ja sam radila brdo tih pretraga...spisak čitav :) Sad uživam sa svojim piletomuser posted image

_____________________________

Duša mamina uljepšala je naš život...14.03.12
Mala princeza,miris mamin 03.05.13
Veselo nema šta...:)

(odgovor članu kiki82)
Neposredna veza do poruke: 3004
   RE: Vantjelesna oplodnja
17.12.2012 19:22:00   
White rose
Cure, kod mene i dalje nema vještice, samo 4 negativna test :(
Pitala sam med. sestru iz Cita i kaže da je normalno da kasni par dana, a meni je danas već punih pet dana od 1. testa (tj. od 14. dana poslije transfera).
Da li je neka od vas imala slična iskustva?

(odgovor članu AMELIC)
Neposredna veza do poruke: 3005
   RE: Vantjelesna oplodnja
17.12.2012 19:30:41   
kiki82
AMELIC nije mi dala da radim taj treći. Ja sam danas uradila ova dva, morala sam radit kod privatnika jer kod nas u bolnici ne rade te nalaze. Pa me zanima jesi li ti plaćala, i ako jesi koliko je koštalo?

(odgovor članu White rose)
Neposredna veza do poruke: 3006
   RE: Vantjelesna oplodnja
17.12.2012 20:26:24   
Azyy
White rose pa jesi li radila betu ko zna moza nijedan test nevalja i bas si ih ti kupila, hajd uradi i betu da bi bila 100% sigurna..I javljaj ko zna user posted image

_____________________________

Dum spiro spero – Dok dišem (živim), nadam se

(odgovor članu kiki82)
Neposredna veza do poruke: 3007
   RE: Vantjelesna oplodnja
17.12.2012 20:26:56   
Azyy
White rose pa jesi li radila betu ko zna mozda nijedan test nevalja i bas si ih ti kupila, hajd uradi i betu da bi bila 100% sigurna..I javljaj, ko zna user posted image

< Poruku je uredio Azyy -- 17.12.2012 20:28:37 >


_____________________________

Dum spiro spero – Dok dišem (živim), nadam se

(odgovor članu kiki82)
Neposredna veza do poruke: 3008
   RE: Vantjelesna oplodnja
17.12.2012 21:12:32   
White rose
Ma nisam radila betu, kontam svi ti silni testovi govore sami za sebe... Ali eto čudno mi što još nisam dobila...

(odgovor članu Azyy)
Neposredna veza do poruke: 3009
   RE: Vantjelesna oplodnja
17.12.2012 21:53:43   
Jelena86
white rose, jeste da je vrlo vjerovatno da su testovi tačni, jer su 4 bila...ali je beta jedino mjerodavna. uradi betu, ako je negativna, otići ginekologu na pregled, da on vidi kakva je situacija, da nije nastao neki problem. nemoj da te prepadam, nije mi namjera, ali ja bi to uradila, jer se ovako samo patiš. odakle si? ima dosta privatnih labaratorija, za 30-tak km ti urade isti dan, za par sati nalaz.
ipak, čuvam fige, jakooo, da su glupi testovi bili lažljivi user posted image

(odgovor članu White rose)
Neposredna veza do poruke: 3010
   RE: Vantjelesna oplodnja
17.12.2012 22:23:39   
White rose
Ma sve to znam, ali kontam hajde sad će vještica... Je li ok ako se beta radi iz urina (beta HCG latex test) jer samo to ima blizu mene... Morala bi ići u drugi grad za betu iz krvi...

(odgovor članu Jelena86)
Neposredna veza do poruke: 3011
   RE: Vantjelesna oplodnja
17.12.2012 22:26:30   
Jelena86
e ja stvarno ne znam odgovor na to pitanje, naći će se neko ko je bolje upućen u to. u svakom slučaju, čuvam ti ~~~~~~~~~~~~~~ za najbolji mogući ishod.

(odgovor članu White rose)
Neposredna veza do poruke: 3012
   RE: Vantjelesna oplodnja
17.12.2012 22:47:05   
sabas
white rose, koliko ja znam da su sve cure radile beta hcg iz krvi , meni taj iz urina djeluje kao onaj sto radimo test , najosjetljiviji test je 20 jedinica -ako je ispravan) Mozda da uradis taj, pa ako ne dobijes jos koji dan put pod noge vaditi krv

_____________________________

ja 73 mm OK MM 67 OAT 7g u braku,dijagnoza: primarni sterilitet
4 ins -0 , 1 ICSI-beta o; 2 ICSI beta 19 biohem

(odgovor članu Jelena86)
Neposredna veza do poruke: 3013
   RE: Vantjelesna oplodnja
17.12.2012 23:20:23   
White rose
Hvala Jelena ;) kod mene uvijek nešto zapetljano...

Sabas, i ja mislim da je to slično ovom kućnom... Ma nemam pojma šta ću. Vidjeću još sutra. Kontam nisam ja zar jedina na ovom forumu u ovakvoj situaciji, ali eto nema žena sa iskustvom da se jave ;)

Javim vam sutra ishod ;) Ili beta ili gospođa tetka iz Njemačke :P

(odgovor članu sabas)
Neposredna veza do poruke: 3014
   RE: Vantjelesna oplodnja
18.12.2012 11:37:55   
White rose
Maloprije uradila Betu. Rezultat 63,1!!! Ne mogu da stupim u kontakt s dr. Je li to ok???

(odgovor članu White rose)
Neposredna veza do poruke: 3015
   RE: Vantjelesna oplodnja
18.12.2012 11:45:03   
White rose
Evo maloprije se čula s dr. Kaže da jeste trudnoća, ali je niska beta...
Ja ne mogu da vjerujem... Kontam da sam ja kriva što je tako, što sam kupovala jeftine testove, prestala s utrogestanom, nisam se čuvala... Samo molim dragog Boga da se zadrži. Četvrtak ponovo beta!

(odgovor članu White rose)
Neposredna veza do poruke: 3016
   RE: Vantjelesna oplodnja
18.12.2012 15:49:18   
Azyy
White rose ne vidim zasto sebe krivis uglavnom nema krvarenja ni bolova,  mozda je kasno i bila implatacija..Sad odmaraj i ja ti zelim da se lijepo udupla za 2 dana, naravno javni nam jer mi te pratimo i navijamo user posted image

_____________________________

Dum spiro spero – Dok dišem (živim), nadam se

(odgovor članu White rose)
Neposredna veza do poruke: 3017
   RE: Vantjelesna oplodnja
18.12.2012 16:23:12   
Elica 5

IZVORNA PORUKA: Azyy

White rose ne vidim zasto sebe krivis uglavnom nema krvarenja ni bolova,  mozda je kasno i bila implatacija..Sad odmaraj i ja ti zelim da se lijepo udupla za 2 dana, naravno javni nam jer mi te pratimo i navijamo user posted image


Stavljam potpis na ovo što si Azyy na pisala i od srca user posted image želim da se teta beta udupla,,,,,,,,

_____________________________

1.ICSI-2010-mis.ab. u 11.
4.Fet-2012, 2 blaste 19.10.2012.g. Beta 11 dan 452, 14 dan 2092,16 dan 4690
Adna mamina "Ceza" tajina "Kruškica"
16.06.2013 - 29.08.2013 Znam da si Cezo moja sad na puno ljepšem mjestu,ali znam da i meni fališ puno <3

(odgovor članu Azyy)
Neposredna veza do poruke: 3018
   RE: Vantjelesna oplodnja
18.12.2012 17:50:40   
Jelena86
vidiš ljube da je bolje da si uradila betu..nastavljaj sa utrićima, odmaraj, a krivnje nema...koliko broj žena koje ne znaju da su trudne, ne stavljaju utriće, ne čuvaju se pa sve bude uredu...samo da se ona nastavi duplati i bit će sve ok...čuvaj se i pokušaj svesti stres na minimum...~~~~~~~~~~~~~~~ do neba...

(odgovor članu Elica 5)
Neposredna veza do poruke: 3019
   RE: Vantjelesna oplodnja
18.12.2012 18:12:33   
Leva
Sretno White, zelim ti svu srecu svijeta... Bez obzira sta ti rekli moguce je prokrvariti na Utrogestanu ja sam dva puta mrljala. Nadam se da si dobro user posted image

_____________________________

.-..-.
`·.·´ nakon 5 IUI i 5 ICSI su došla dva sunašca...
?/
/? "Uspjeti znači prihvatati neuspjeh za neuspjehom ne
/ \ gubeći entuzijazam"...
http://sunasce.blogger.ba/

(odgovor članu Jelena86)
Neposredna veza do poruke: 3020
   RE: Vantjelesna oplodnja
18.12.2012 18:23:26   
White rose
Hvala cure moje :) super ste!
Ma ja sam ovu trudnoću već nekako "halalila" pa mi sad ovo dođe kao iznenađenje i neću pretjerano da se nadam, s obzirom da na tu malu beticu, ali eto... niko ne zna šta nam je zapisano ;)

Ali ne mogu da vjerujem da su 4 testa pokazala negativno! Pita me dr.Poljak jesam li radila Clear blue ili neki jeftini :)
I plus još danas odem prvi put u životu da uradim betu u Medicom, kontam to je 20-ak KM, kad tamo 51 KM!!! Poskupa ova beta hihihi user posted image

Ja se sad za sad osjećam isto, samo grudi pucaju, nastavila sa utrogestanima i kažem mužu miči te smrdljive noge i daj ovoj trudnjači teglu krastavica user posted image

(odgovor članu Leva)
Neposredna veza do poruke: 3021
   RE: Vantjelesna oplodnja
18.12.2012 19:32:11   
Azyy
White rose tako i treba mila teglu krastavaca i odmaraj user posted image  jer ti si trudnica nasa,a da je skupa Beta vala jeste, mada halal bilo samo da se duplauser posted image  

_____________________________

Dum spiro spero – Dok dišem (živim), nadam se

(odgovor članu White rose)
Neposredna veza do poruke: 3022
   RE: Vantjelesna oplodnja
18.12.2012 21:59:56   
sabas
white rose da se aBd u cetvrtak podupla user posted image , ma halal para bila kada je dobar rezultat -zamisli platis 50 a rezultat veeeelika nuletina kako kod mene .
A ti testovi su sigurno manje osjetljivi narociti ako nisi radila sa prvom jutranjim urinom kada je najveca koncentracija beta HCG

_____________________________

ja 73 mm OK MM 67 OAT 7g u braku,dijagnoza: primarni sterilitet
4 ins -0 , 1 ICSI-beta o; 2 ICSI beta 19 biohem

(odgovor članu Azyy)
Neposredna veza do poruke: 3023
   RE: Vantjelesna oplodnja
18.12.2012 23:42:25   
delila1986
white rose,

mnogo srece i da se beta uveliko udupla u cetvrtak!!!
javi nam se, ocekujemo lijepe vijesti!
user posted image user posted image

(odgovor članu sabas)
Neposredna veza do poruke: 3024
   RE: Vantjelesna oplodnja
19.12.2012 1:18:07   
edijevamama
samo da zavibram i da pozelim da se beta udubla u cetvrtak...user posted image user posted image user posted image

_____________________________

10.01.2008 stigao najljepsi poklon mami i babi-EDIB

28.12.2009 drugi poklon mami i babi KErim

(odgovor članu delila1986)
Neposredna veza do poruke: 3025
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  119 120 [121] 122 123   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  119 120 [121] 122 123   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Duda.
пеперутка16

Do kada je vaše dijete imalo dudu?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *