|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Kako ste muzevima saopstili-Trudna sam!
1.7.2010 9:28:36   
kupina
mada ja nisam za ove teme..al et citam..ne znam ni ja sto..pa sam vam samo htjela reci da ste me rasplakala...jer ja to tome stalno mastam i kako cu saopstiti muzu...kako cu mu priopremiti iznaneđenje..al kako koji mjesec prolazi sve se manje nadam da cu ikad biti trudna i da nikad necu moci izgovoriti TRUDNA SAM al ono pravo sigurno sto posto...nadam se da ce te mi oprostiti...

(odgovor članu mala86)
Neposredna veza do poruke: 26
   RE: Kako ste muzevima saopstili-Trudna sam!
1.7.2010 9:32:22   
Dida79
IZVORNA PORUKA: kupina

mada ja nisam za ove teme..al et citam..ne znam ni ja sto..pa sam vam samo htjela reci da ste me rasplakala...jer ja to tome stalno mastam i kako cu saopstiti muzu...kako cu mu priopremiti iznaneđenje..al kako koji mjesec prolazi sve se manje nadam da cu ikad biti trudna i da nikad necu moci izgovoriti TRUDNA SAM al ono pravo sigurno sto posto...nadam se da ce te mi oprostiti...


Kupina nemoj tako kad se budes najmanje nadala ugledaces svoj user posted image user posted image

(odgovor članu kupina)
Neposredna veza do poruke: 27
   RE: Kako ste muzevima saopstili-Trudna sam!
1.7.2010 9:41:35   
rose 87
mi smo bili u braku tek 3 mjeseca,poceli smo mi kao pricati eto bilo bi fino,desilo nam se nesto u zivotu sto nam je mnoge planove promijenilo pa smo i onaj o bebi htjeli pomaknuti...i pricamo mi tako ali jos se kao cuvamo...jednu noc nam se omakneuser posted image user posted image user posted image al mislim ja ma nemoze od prve,sve sebe ubjedjejem ma nisam trudna al nekakvih hiljadu simptoma osjetim i kasni meni odmah nekih 7 dana,svaki dan pita mene mm ima li sta,taj sedmi ja na kafi s mamom hajd reko da kupim test,jedva cekala jutro da ga uradim,pozitivan,ja i placem i smijem se i strah me i drago mi,saljem muza u wc vraca se kaze sta je pa zar reko nisi vidjeo test na masini,kaze pa jeli to user posted image
nego sta nego to,zagrlio me naravno mislim da nije znao kako je dosao do posla bio je sav zbunjen,vodio me na veceru tu noc i tako smo proslavili


_____________________________

Mamino sunce - 26.12.2009
Mamin smjesko - 20.01.2015

(odgovor članu mala86)
Neposredna veza do poruke: 28
   RE: Kako ste muzevima saopstili-Trudna sam!
1.7.2010 9:42:17   
R&T@
Nisam vam ni ja za ove teme, jer je mm meni saopstio....
Ja se p...... na test, i ostavila ga u kupatilu....
A kukavica, kakva jesam, nisam imala hrabrosti da odem pogledati...

_____________________________

“One su male, ali su velike, odnosno, hoću reći, nisu više male, ali su dosta velike da ne budu male“... One su T&R...

(odgovor članu Dida79)
Neposredna veza do poruke: 29
   RE: Kako ste muzevima saopstili-Trudna sam!
1.7.2010 9:45:39   
henna ze
haha super priče..evo moje...
muž i ja bili u braku 4 mjeseca..prva tri mjeseca sama akcija..po nekiliko puta dnevno..te noge uz zid drži..samo da se napravi bebač..ništa...taj mjesec..ja imala neke upale silne..tako da je za čitav mjesec bila samo jedna "akcija"...malo prije nego što sam trebala dobitiuser posted image  ustanem ja neveče i kroz hodnik do toaleta..osjetim brate miriše meni kafa hermetički zapakovana tamo negdje u kuhinji..ujutro ja ustala i govorim svekrvi što meni ova kafa miriše gdje god krenem..kaže ona.uhhh ..uhhh....baš nek ti miriše..ja gledam al šutim reko šta joj je
tri dana kasni user posted image ..ja kupim test..ništa mm ne govorim..naveče 1,30 ne mogu ja više čekat odem uradim test..pokaže da samuser posted image ..muž spava..malo ga probudim reko ...dragi ja trudna...kad on kaže OTKUD NAM!! i okrenu se spavat...ujutro ustao na posao..pitam ja njega znaš li šta sam ti rekla..kaže znam...al i dalje ne kontam otkud nam...hahaha...taj dan je pola Zenice znalo da ćemo dobiti bebu....čak i mom babi rekao...došao čovjek kod njega na posao u prodavnicu da nešto kupi a on njemu ko iz topa...moja žena trudna...hahaha..sveki mu govorila ne ide to bolan tako..to je trebala žena mami reći pa onda punica kaže ili tvoja žena svom babi..al on je sve odmah rastelalio...


_____________________________

Kad se igra završi, kralj i pješak idu u istu kutiju.

(odgovor članu mala86)
Neposredna veza do poruke: 30
   RE: Kako ste muzevima saopstili-Trudna sam!
1.7.2010 9:56:28   
adne
ja pogotovo nisam za ovu temu, procitala sam samo par poruka i rasplakala se. trudna sam oko 8 sedmica i nemam nikakvih simptoma osim sto se rasplacem za svako malo user posted image tako da meni cak nije ni zdravo ovo da citam user posted image
ja sam svoj test uradila prije nego sto mi je izostala mjesecnica (6 dana) i odmah mi se pojavila druga crticauser posted image . to juto sam sanjala da sam rodila curicu i zato sam odmah kupila test, a suprug je bio na putu. kako sam bila van sebe od srece nisam mogla u tom trenutku ni misliti kako da ga iznenadim. samo sam ga nazvala i rekla da sam uradila test i da sam trudna. oboje smo bili malo zbunjeni jer mi se prva trudnoca nazalost zavrsila kiretrazom i samo sam iscekivala da prodje 6 mjeseci da opet zatrudnim. on mi je samo rekao masallah sad samo suti da to bude dobro i da bebi srce prokuca user posted image do sada niko ne zna da sam trudna a sutra aBda idemo prvi put na kontrolu i nadamo se da cemo cuti otkucaje srca user posted image . onda cemo polako razglasiti za trudnocu i mislim da cemo se tek tada opustiti.
na svu srecu postoji ovaj forum pa mogu s nekim dijeliti ove trenutke dok cekam pregled user posted image

(odgovor članu R&T@)
Neposredna veza do poruke: 31
   RE: Kako ste muzevima saopstili-Trudna sam!
1.7.2010 10:18:38   
SailorMoon
Jao drage zenice, sve su vam price super. Kao sto m.i.n.a rece i ja sam uvjek mastala o nekoj romantici itd.
A kad se desilo, dalekkkooooo od toga....

Ja i mm smo tek u ovo doba godine planirali bili poceti raditi na bebi. Pred novu godinu sam ja prestala da pijem pilule, posto sam se puno od njih ugojila. I cuvali smo se sa kondomom.
I ja sam zadnju mens imala 15.01. i doso Februar nigdje user posted image . Ok kontam ja i prije pilula mi je tako neredovno bilo, da je to ok. I Bio meni rodjendan 14. 02 i mi na festi kad me jedan jaran od mm pita, jesam li ja trudna. Ja nako sva ljuta (kontam on misli sto sam se udebljala) i prodje i to. Moja mama itavo vrjeme govori ti si trudna a ja, ma de bona sta ti je.
I tako su dani prolazili. Nedje kraj Februara ja u DM-u kupujem nesta i hajd reko uzmi jedan test. I dosla ja kuci, bila mi sestra a mm otiso s mojom mamom nesta u OBI da kupi.  I kad mi je sestra otisla ja se sjetim testa i uradim. Ubjedjena da je negativ pocnem raditi sta pokuci i zaboravim ga. Kad sam ipet usla u kupatilo vidim ga, pogledam i na njemu pise "Schwanger" - trundna. Ja popizdila. Zovem sestru, dolazi vamo. Ona pa sad sam bila, sta hoces bla bla. Ja opet, dolazi iste sekunde, da nije vazno nebi zvala. Neprodje 5 minuta eto nje. I ja joj odma s vrata dajem test. Mi pocele skakati i tako prodje vrjeme, ona ode. Ja odma za Internet da se malo informisem, veceru totalno zaboravila.

Dolazi mm, buni se sto nema vecere, ja nako nisam dobro. Kaze on a buljis u Internet i tako se on pokupi u kuhinju i pravi veceru. Ja pripremila sto i cekam ga. Stavila test pred njegovo mjesto. Ide on nosi tanjire. Postavi prvo meni, uze onda onaj test, baci na kauc i stavi svoj tanjir. Kaze sta si mi ovaj tomplomjer za temperaturu stavila ovde. A ja onaj test i njega sa njim u glavu i reko nije toplomjer majmune. On gleda, pa gleda u mene, pa pita jel ga zezam. reko covece kako se to moze zezati. Kad je on poceo da place, skoci na mene, grli me, ljubi. A ja reko, a ti se deres na mene, nikad ti necu halaliti, hahaha.
I eto juce smo zaznali da jeuser posted image

(odgovor članu adne)
Neposredna veza do poruke: 32
   RE: Kako ste muzevima saopstili-Trudna sam!
1.7.2010 10:36:50   
m.i.n.a.
Kupina nemoj tako..prvo sto svko ima pravo biti na forumu a drugo molim te nemoj gubiti nadu,cak mislim da u nekim pricama mozes naci slicnu svojoj sa sretnim zavrsetkom..samo hrabrouser posted image

(odgovor članu kupina)
Neposredna veza do poruke: 33
   RE: Kako ste muzevima saopstili-Trudna sam!
1.7.2010 11:07:29   
elkina_mala
uh sto se isplakah i ismijah boze dragi ena legenda si heheh
mi smo se jako "borili" za bebicu 5 mjeseci,nije to dugo ali meni ko 5 godina,i tako svaki put cim kasni dan ja trcim kupujem test,negativni...
odem kod ginekologa kaze imam ciste,da mi klomifen ja popila prvu terapiju i taj mjesec zatrdunila,i tako trebala je user posted image  doci 4 januara,medzutim vec je 7 jan,a nje nema,ja u gradu,i (ovo je toliko mi cudno bilo) krenem u apoteku i kupim 2 testa,onako bezze:s
dodzem kuci uradim odmah jedan ono user posted image  joj koliko sam pocela da placem,hahaha jos sa onog wc neznam ustati ahhaa,a mm ispred kuce auto nesto gleda,ja onako uplakana na prozor reko "aj dodzi gore nesto" on gleda pa "sta je bilo" i tako ja cekam on udze u kucu ja ga zagrlim,i pokazem test a on gleda:s :s pa trudna sammmmmmmmmmmmmm
ej kako sam onda osjetila da drhti,boze,ljubio me,i odmah govori "ma to kad doktor provjeri ja nemogu prije vjerovat"
tako odem kod ginekologa,on potvrdi maju mrvicu,ja dodzem kuci onako sva kao slomljena tuzna(a unutra srce ko kuca)
i njemu govorim "nema nista,sve je to bilo od onih tableta zato je test pozitivan" a on se snuzdioooo i ja mu pridzem i kazem "ali zato ti mogu reci da je ovo malooo na slici tvoje djetesce" joooj i tako tih par dana samo se pogledamo i smijemo,drago nam:) i eto cekamo je uskoro aBd,izvinjaavam se ako sam oduzila hehe,ej samo da vam ovo kazem,pricam ja skoro sa njim "vidi je reko sto se uzvrtila neda mira "gleda on ono ozbiljan "p mozda je bona djete gladno "user posted image user posted image user posted image kasnije pricamo "aj reko pa djete ba u stomi i nezna kad je dan kad je noc,njoj je sve mrak "kad on vice "ima ljubavi ona lapa jedna progutaj ti nju pa da mi djete vidi svjetolsti"user posted image user posted image  ludzak hehehe

_____________________________

25.08.2010
Selina, pile moje malo

Tako ti je to, prijatelju znaj
danas ili sutra svemu dodje kraj
nema vise nade srce da je nadje
sve su moje druze, potonule ladje...
01.04+++29.04---- :(

(odgovor članu mala86)
Neposredna veza do poruke: 34
   RE: Kako ste muzevima saopstili-Trudna sam!
1.7.2010 11:23:35   
zeze
Kako ima divnih pricica user posted image user posted image
Kod nas je bilo fol neplanirano. Iskreno, ja nisam htjela odmah bebu, al zato mm uporan, pa uporan. I tako nakon 3 mj.braka, omakne se user posted image . Ja kontala necu odmah zatrudniti, jao pa mama nije mogla 2 godine, sestra isto 2 godine, ma necu ni ja user posted image user posted image . Eto pameti..
Ja sam bila na dijeti jos prije svadbe, dobila koju kilicu pa odmah da ispravim krivu Drinu user posted image , al kad sam pocela sa dijetom, salili smo se kad ostanem trudna kupit ce mi brdo milki s ljesnjakom pa da nadoknadim za sve.
I tako nakon user posted image , meni men.kasni, ja nisam obracala paznju, ma ionako mi nikad nije bila redovna. Prodje 15 dana, mene panika uhvatila, njemu nisam govorila da kasni. Ja jedno jutro kupim test i odmah u stan da uradim kad user posted image . Uhuu ja ne znam ili bih plakala ili se smijala. sva osjecanja se pomijesala.
Samo mm posaljem poruku kad krenes kuci kupi milku s ljesnjakom. Aa kad je dosao reakcije, nemoze se opisati. eto kako sam mu rekla, ni trudna sam, ni dobit cemo bebu nego kupi milku s ljesnjakom.user posted image user posted image
Eh onda su pocele patnje samnom, e to je vec druga prica. Uglavnom ja nisam htjela nikom da kazem da sam trudna jer me bilo stid. user posted image


_____________________________

...Naida... smizlica moja malena .... 03.08.2010.

(odgovor članu elkina_mala)
Neposredna veza do poruke: 35
   RE: Kako ste muzevima saopstili-Trudna sam!
1.7.2010 11:50:21   
Nejrica
Zaista predivne price!
I moja je slicna po ovome da nisam bas odmah htjela da zatrudnim,jer sam ocekivala posao,a i cuvali smo se ta prva 3 mjeseca,al u periodima odmah nakon user posted image i nismo,jer kao tada se ne moze ostati trudan (eh budala).Medjutim tog mjeseca  se mm u sred ciklusa kao omaklo,a ja se bas naljutila na njega,rekoh znas da sad ne smijes,a on pa neces valjda iz prve.I bi iz prve!user posted image
Kasnila mi 7 dana,mada je to kod mene uvijek bilo neredovno,pa se prije nisam ni zabrinjavala,al nikako da dodje.A prije nego sto sam i posumnjala,mi bili kod sveki,a mm probao neku novu maicu i tako oblaceci rukav,udari rukom o kuglu lustera i razbije je.Sveki je odmah rekla bice neka slatka...hm kako ove starije zene odmah znaju,pa i to za sjaj u ocima je odmah rekla mojoj mami.
Taj dan bila s drugaricom na kafi i govorim njoj kako vec sumnjam i da cu kupiti male carapice,pa bilo ili ne,neka ih...al valjda je to ipak bio neki predosjecaj.
Dosla kuci,uradila ga i zamalo se nisam onesvjestila na solji.Plakalaaaaaaaaaaa i plakalaaaaaaaaa i drago mi,a nisam planirala,ma joj,sve pomjesano!Na bracni krevet stavila carapice i kad je mm dosao s posla i ugledao ih...ma neopisivo,on se smije,ja opet placem...evo i sad placem,ali od srece sto me moje sunce grije,smije mi se i volim ga vise od icega na svijetu.
I btw nisam svakako dobila onaj 'siguran' posao!


_____________________________

Veliki decko 24.02.2009.
Mala mrva 06.06.2014.

Sad je to, to!

(odgovor članu zeze)
Neposredna veza do poruke: 36
   RE: Kako ste muzevima saopstili-Trudna sam!
1.7.2010 12:01:35   
Anoniman
ja cim sam s udala htjela sam bebuuser posted image dok mm.nije naravno gdje cemo kaze odma bla bla...I tako nismo jedno 3mjeseca se haman cuvali i ja cu jedan dan nejmu ajmo mi se necuvati pa sta bude bude....
I stvarno nakon 3 mjes.cuvanja ja ostala trudna odmauser posted image .Inace sam imala redovne menge ,cim mi je kasnilo  3 dana znala sam da je to to....
Sto rece Nejrica prije nego sam radila test kod nas bila sveki i svekar pili kafu kad ja one solje da sklonim,sasvim slucajno prosu kafu i solja se razbiuser posted image
Sveki ce na to veselje musko jeuser posted image user posted image user posted image user posted image ......
Sutra dan sam radila test i saznala zauser posted image .....Nisam mogla vjerovati uvjek sam nesto sumnjala ma necu ja odma ba,ostat trudna nema sanse nisam ja te srece.
Kad sam mm saopstila bio je presretan eto,kaze jesamli ti rekao da ce se uhvatiti odmauser posted image ja ba reko vidi stvarno ....
Sveki ,,,isto bila sretna nisi ti kaze neki dan dzaba proslula kafu ako ima istine u tome ,tko ce znat.Nakon 4mjes.odem na uzv i stvarno potvrde da nosimuser posted image musko.user posted image
Jesam imala tesku trudnocu i sve to ,al se nekajem ni sekunde jedne nijedne boli u svih 9mjes.da nepominjem porod i prije poroda 2 dana bolove.
Nedam ga nikome jedva sam ga cekala .Sta sam put legla pa gledala robicu sto sam dobila u ormanu premjestala milion put i zamisljala ga u njojuser posted image ....
Imala sam toliki kompikacija da mi sveki u par navrata rekla "ocisti se"
Skrati sebi muke i patnje.NE NE rekla sam idem do kraja dokle Bog da da izdrzim sve ovo i da mi snage pa sta bude,trpit cu bol,mirovanje,ma sve a da se cistim necu!!!!!!!
I hvala Bogu sto je nisam poslusala niti mi je kad to na um padalo.


(odgovor članu kupina)
  Neposredna veza do poruke: 37
   RE: Kako ste muzevima saopstili-Trudna sam!
1.7.2010 12:09:02   
vjestica
IZVORNA PORUKA: kupina

mada ja nisam za ove teme..al et citam..ne znam ni ja sto..pa sam vam samo htjela reci da ste me rasplakala...jer ja to tome stalno mastam i kako cu saopstiti muzu...kako cu mu priopremiti iznaneđenje..al kako koji mjesec prolazi sve se manje nadam da cu ikad biti trudna i da nikad necu moci izgovoriti TRUDNA SAM al ono pravo sigurno sto posto...nadam se da ce te mi oprostiti...

draga kupina potpuno te razumijrem, je sam i sama bila u istoj situaciji dok sam se borila sa neplodnošću
i ja sam imala situacija kad sam mislila da nikad neću ostati trudna
i pusti priče opusti se, kad se najmanje budeš nadala ostaćeš trudna
pa ja ne bih nikad zatrudnila da je tako
ja sam se svaki mjesec nadala i jednom sam bila u pravu user posted image
a maštala sam i u glavi imala razne scenarije kako ću reći mm da sam trudna
i kao što rekoh na kraju sam ko poluluda žena došla mm kad se tek probudio , stavila mu test pod nos i pitala jel i on vidi user posted image ili ja haluciniram user posted image user posted image


_____________________________

Neplodnost je nasljedna. Ako Vaši roditelji nisu imali djece, najvjerovatnije ih ni Vi nećete imati.

(odgovor članu kupina)
Neposredna veza do poruke: 38
   RE: Kako ste muzevima saopstili-Trudna sam!
1.7.2010 12:10:44   
idana_85
Muzic i ja smo radili skupa test :), on je cekao da se pojavi i saopstio meni.....ja od nervoze ne bih ni vidjela ikakvu crtu a netamoli boje skontala user posted image

_____________________________

R, 08.10.2008....
A, 25.02.2014.


(odgovor članu vjestica)
Neposredna veza do poruke: 39
   RE: Kako ste muzevima saopstili-Trudna sam!
1.7.2010 12:22:13   
tajcika
ovo mi je danas jedna od boljih tema, sve su price predivne,klemzi,kupina no sikiriki bit ce ako Bog da user posted image
ja isto kad sam se udala htjela sam odmah user posted image ,nije islo zbog silnih upala i cisti,poslije godinu dana igrajuci nagradnu igru na radio stari grad osvojim nagradu u vrijednosti 30KM za bilo koji pregled u jednoj poliklinici,posto mi je user posted image kasnila 7 dana a inace je uvijek redovna ja nazovem i pitam mogu li doci da uradim test pa da tako iskoristim nagradu,kazu moze i tako ja sve pripremila nikom nisam nista govorila i saznam da sam user posted image ,plakala ko godina od srece,inace mm sam rekla da kad budem trudna samo cu mu reci kupi mi veliki buket cvijeca i tako on dosao po mene na posao i ja kazem kupi mi buket cvijeca a on nevjeruje,grlio me na parkingu da me je vise bilo stid
drugu bebu planirali nije islo opet problemi i kad sam odustala i zahvalila se Bogu sto imam dijete,opet isto user posted image kasni 7 dana al posto sam imala dijagnozu rane menopauze uradim test eto cisto onako iz provjere i opet user posted image ,ovaj put mm javila odmah na telefon
sada on kaze da je jedno  dijete iz nagradne igre a drugo kinder surprise

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 40
   RE: Kako ste muzevima saopstili-Trudna sam!
1.7.2010 12:29:01   
selmoni
Ja i moj muž smo bili nekih 2 mjesecs u braku kada smo odlučili da bi htjeli djete. Iz prve je upalilo ali se nije zadržali ja sam test uradila 12.12.2009 ali već 2 dana nakon tog prokrvarila i izgubila tu trudnoću. Sljedeći mjesec user posted image  rospije nema prođe 14.01.2010 ali ja se nisam nadala jer sam mislila da se poremeto ciklus spontanog(plod je sam izašao jer je bila možda 5-6 nedelja).I ja sam krajem janura kupila 2 testa i suprug je bio u sobi čekao da je završim , pošto se ja nisam nadala a nije ni on nije mi dosađivao u proceduri. Ma samo što sam natopila štapić ono je odmah pokazalouser posted image  ali odmah.Ja zovnem supruga kažem jel ti vidiš što i ja kaže on vidim nismo smo se smjeli radovati jer nas je bilo strah zabog predhodnog iskustva nikom ništa nismo govorili i u februaru kad sam otišla  ginekologu potvrdila je 6-7 nedelja trudnoće srce je već uveliko kucalo i onad smo smjeli reći svojim najbiližim drugima nismo i evo sada smo tu gdje jesmouser posted image

_____________________________

Zdravlje je na prvom mjestu
Mala lopuža stiže 20 septembra 2010 a možda i ranije Akobogda( Bogami stigla ranije i to dobro 25 augsta 2010)

(odgovor članu idana_85)
Neposredna veza do poruke: 41
   RE: Kako ste muzevima saopstili-Trudna sam!
1.7.2010 12:40:57   
Anoniman
Evo i nase price...user posted image
Mi smo odmah htjeli bebu...i svaku menstruaciju ja sam dooobro oplakala i bila u nekom strahu da mozda necu imati user posted image (luda zena, sta 's?user posted image )
Kada sam 6-u menstruaciju trebala dobiti, kasni mi...(a inace sve je bilo redovno do tada). Pod nogama sve mi je vrilo...nadala sam se..ali me bilo strah razocarenja, pa sam se ipak uspjela suzdrzati da ne radimo test prije 9-og dana kasnjenja. Sjecam se dobro, bio je 28.12.2005. Muzek kupio Lilly test(ko u nase Rubi, hahaha). Odemo  u wc i odradimo to. Ostavimo potom test na ves masini...a mi odemo u dnevnu...tih nekolikosec. nikad mi dulje nisu prolazile...Hodamo po sobi, pa se pogledamo, pa sjednemo, pa otpuhnemo...a srce lupa 100/h.
Kad smo ugledali dvije crtice..hej mi smo bukvalno vristali. Muz me je ko lud nosao po kuciuser posted image user posted image user posted image user posted image Smiali i plakali u isto vrijeme.
E onda smo uzli tel. i nazvali moje roditelje, njegovu mamu(koja je tad bila na putu), mog brata, zaovu...
Drugi put bilo je sasvim drugacije.
Samo dva puta se nismo cuvali i to svjesno se nismo pazili, ono u smislu, ma hajmo, pa sta dragi Bog da...i Bog dade. Radila sam test tek kad mi drugi put menst. nije doslauser posted image .
Kupimo test navecer, po povratku iz setnje...Uradimo ga negdje oko 21h...i kao da ima malo druge crte..ali nije da se ono bas dobro vidi. Ja sam nekko bila puna straha i strepnje...Neopisivo.
ujutro, sa svojom Farah idem do parka, pa svratim opet u apoteku da uzmem test..neki jeftini od 2.60KMuser posted image user posted image user posted image
Uspavam Farah, odem u wc i odradim to ovaj put sama. user posted image se iz aviona vide...
Ja ocepim plakati...ko luda. Malo se smirim, ali kad pogledam svoju Farah kako lijepo pajki, pile mamino, ja opet ...sva u grcu i jecaju. Samo mi slike prolaze...da li cu ih moci obje isto voljeti, da li ce Farah sad "pojeftiniti", da li je moguce da ih isto volim, hocu li biti dobra mama..objema...istovremeno...?????Hiljadu pitanja, fleseva, nakon cega bi se grcala u suzama...
U tome dolazi muz.
Nista mu nisam morala da kazem...ZNAO je. samo me je zagrlio i rekao"Hej, ludice, pa imacemo jos jednu user posted image ...nasu krv...Farah ce imati svog brata ili sestru...kad mi umremo, oni ostaju jedno drugom...Hej...bices mama jos jednoj user posted image ".
To me je smirilo....
Mislim, znala sam ja sve to...svega sam bila svjesna, ali to je jednostavno bilo jace od mene....Morala sam oplakati.
Poslije, svaki dan bil sam sretnija..a tek ka je lupkanj pocelo...pa sad...Mogu samo reci, HVALA ALLAHU i da svaku zenu ovako obraduje.

(odgovor članu idana_85)
  Neposredna veza do poruke: 42
   RE: Kako ste muzevima saopstili-Trudna sam!
1.7.2010 14:20:26   
medi87
ja i moj muzic smo čekali punih 18 mjeseci natrudnoću, i nakon sto mij kasnilo 7 dana kazem ja njemu da kupi test  a on kupio dva, i donio navecer lkaze hajde uradi sad ali nije moglo nikako cijelu noć nisam piskila, i sutradan poslije sabah sjeli mi za sto, i on prvi da proba kazem aj njemu nemoj potopti test cio samo da maximuma, ali njemu drhte ruke i upade test kad odmmah dvije crte ni 5 sekundi nije prošlo. ja njemu kazem ma bježi to tvoje nije tačno i ja uzmem drugi test da rdaim kad on ma nema potreeba ti si trudna jesi Boga mi nemoj taj raditi ja znam da si trudnauser posted image user posted image user posted image user posted image Ja uradim kad ono baš i poslije više nismo ni spavaliuser posted image user posted image user posted image user posted image nikad više u životu poljubaca i zagrlajja nisam dobila ko to jutrouser posted image user posted image user posted image Još on odmah poletio da saopšti vijest i dere se a ja mu govorim tiše bolan beba spavauser posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

RR porodica :-)))

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 43
   RE: Kako ste muzevima saopstili-Trudna sam!
1.7.2010 14:25:11   
Anoniman
Ova tema je tako divna i sva se raznjezim citajuci je...Svaka prica je posebna, romancicna...ma puna onih najcistijih osjecaja.
user posted image
user posted image

(odgovor članu medi87)
  Neposredna veza do poruke: 44
   RE: Kako ste muzevima saopstili-Trudna sam!
1.7.2010 14:37:32   
Amela83
Jedva cekam ponovo da budem user posted image , akoBogda! Ovo me bas podsjetilo na one preeedivne dane... Al moram, iz objektivnih razloga, cekati jos koju godinicu. user posted image
Nema ljepsih osjecaja- biti user posted image i biti mama!!!

_____________________________

Mamina sreća *09.03.2009*

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 45
   RE: Kako ste muzevima saopstili-Trudna sam!
1.7.2010 14:46:35   
Srculence
IZVORNA PORUKA: Amela83

Jedva cekam ponovo da budem user posted image , akoBogda! Ovo me bas podsjetilo na one preeedivne dane... Al moram, iz objektivnih razloga, cekati jos koju godinicu. user posted image
Nema ljepsih osjecaja- biti user posted image i biti mama!!!


potpisujem i ja isto jedva čekam:-)))


_____________________________

Blaženstvo se nalazi u ukusu, a ne u stvarima, i čovjek je sretan kad dobije ono što voli, a ne kad dobije ono što drugi smatraju da treba voljeti.

(odgovor članu Amela83)
Neposredna veza do poruke: 46
   RE: Kako ste muzevima saopstili-Trudna sam!
1.7.2010 18:18:18   
kupina
cure moje drage...bas vam hvala...i stvarno su sve price toliko osjecajne..da ne mozes a da ne pustis suzu ili da se sav raznjezis..mm svaki mjesec govori meni ti si trudna...ovaj mjesec je upalilo...cak me je jednom bukvalno natjerao da kupim test....da provjerim,jer mi je malo vise kasnila nego inace...ja sam se p.....i ostavila,jer sam znala da nisam trudna osjetim,a on ti je jadan otiso i pola sata je gledo ocekivo hoce li se pojavitiuser posted image ..pa ponovo stavljo u ....pa da je mogao da je nacrta..kaze on meni ma nisi ti ovo dobro uradila..ti si trudna...pa mi tih dana kupuje milke..sve ono sto ja volim..mazi me po stomaku...a meni se srce cijepa kad ga vidim kako se raznjezio a ja znam da ceuser posted image doci..i naravno dosla...al mi je nesto teze bilo zbog njega nego zbog mene...

(odgovor članu Srculence)
Neposredna veza do poruke: 47
   RE: Kako ste muzevima saopstili-Trudna sam!
2.7.2010 17:18:54   
Dida79
Neki dan gledam na Tv neku emisiju o zenama doktorima.Taj put je bilo o zeni ginekologu kojoj dolazi prijateljica na pregled.Da i ispade da je ona trudna kad iz torbe vadi neku kutijicu sa masnom i u nju stavlja sliku sa UZ jednu cigaru i upaljac...i govori da ce na ovaj nacin da iznenadi muza...dr je pita za sta ce mu cigara pa kaze trebat cemu da se malo smiri od soka kad vidi slikuuser posted image user posted image
Ovo je meni bilo skroz slatkouser posted image

(odgovor članu kupina)
Neposredna veza do poruke: 48
   RE: Kako ste muzevima saopstili-Trudna sam!
2.7.2010 17:41:09   
Anoniman
Nisam baš neki romantičan tip i nisam saopštila svoje trudnoće na neki neobičan način, ali ipak imam potrebu da vam napišem kako je bilo.

Ja sam prije prve trudnoće pila pilule i nakon dvije i po godine braka odlučim ja prestati uzimati pilule jer sam slušala od drugih žena da im je trebalo dugo da zatrudne, pa kontala, neću ni ja odmah. Međutim prvi ciklus zatrudnim, ali nisam odmah ni skontala, mislila da mi kasni jer ne uzimam više pilule. I tako nakon pet dana odlučim ja uzeti test, navečer u 11 sjedimo mi, za zapalila nekoliko, rekoh ako bude pozitivan, neću više.I bio je, bila sam jako zbunjena i ja i mm, odjednom sam osjetila veliko breme, veliku odgovornost, da li ću se ja znati nositi sa tolikom obavezom.
A drugi i treći put smo se namučili da ostanem trudna...i pobačaji. I ja obeshrabrena, razočarana tuuuužna do neba, sve pustila kraju i ne znam jesmo li taj mjesec imali dva-tri puta odnose, kad ono kasni( treći ciklus poslije pobačaja)...ja još tužnije, rekoh ,sve mi se poremetilo( dva mjeseca prije toga nikako nisam imala menstruaciju) ali eto, uradiću test da se ne maltretiram razmišljanjima....kad ono user posted image , nisam mogla da vjerujem, nije bilo teoretske šanse da zatudnim, sva sam se tresla od uzbuđenja, ali kao što je neko ovdje napisao, nismo se smjeli puno radovati, jer nismo ni ovaj put znali kako će se završiti.HB, dobro se završilo.

(odgovor članu Dida79)
  Neposredna veza do poruke: 49
   RE: Kako ste muzevima saopstili-Trudna sam!
2.7.2010 19:03:44   
Mona Mohamed
Nisam mu saopstila..Sam se uvjerio..On je pripremio test na trudnocu i cekao je tih famoznih 40 sekundi da ugleda ili ne ugleda liniju..
Ali nacin na koji je to saopstio svojoj punani je ovu ostavilo bez teksta..Trebalo joj je dva dana da povjeruje da ce postati majka.user posted image

_____________________________

Čovjeka kojeg se naopako vodi, postaje duševno i duhovno sve bolesniji… Odstupi li previše od svojih osnovnih pretpostavki, od uslova za vlastiti razvoj, od plana po kojem je skiciran, naći ce se u nevolji i doživjeće slom.
Aisha..30.7.2010.

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 50
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Pelene.
пеперутка16

Kada ste počeli da odbijate svoju bebu?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *