|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 3 [4] 5   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Kako ste muzevima saopstili-Trudna sam!
30.10.2010 15:42:59   
Visnja RR
user posted image user posted image

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu jasmin)
Neposredna veza do poruke: 76
   RE: Kako ste muzevima saopstili-Trudna sam!
30.10.2010 16:11:26   
Visnja RR
Prva trudnoca:

par mjeseci nakon što smo odlučili imati bebu zatrudnila sam.. M mi je kasnila ali sam mislila da je to onako..i nakon deset_ dana kasnjenja sam skontala da sam trudna... tih dana me je MM stalno cudno gledao al je sutio...
otisli smo zajedno do dr. a ona ustanovila tri bebice... kad sam izasla od dr. MM me cekao u autu... rekoh mu cestitiam, postaces tata... on se poceo smijati i rekao  znao sam.... a ja mu rekoh ali sigurno nisi znao da su tri bebice u stomaku... bio je sokiran...cas se smijao cas bio zbunjen user posted image
kad smo dosli kuci dao mi je komad papira...sad je ispred mene pa cu vam prepisati tekst:
"09.10.2000. g ...sinoc sam sanjao prelijep san. tacnije to je bila noc nedelja na ponedeljak. sanjao sam da si trudna...da u tibi imas nase djete... san je trajao kratko ali jos uvjek dok ovo pisem mogu osjetiti neko cudno a lijepo raspolozenje...pomislim na san i taj osjecaj me preplavi. Ukratko nadam se da si trudna mala. ovo sto pisem ti mozda necu nikad pokazati a ni reci u svakom slucaju zelio bih da znas da vjerujemu ovaj san i da se nadam da ce se ostvariti sto prije. ovaj osjecaj dajem ovom komadu papira ali najvecim djelom tebi moja mala...voli te tvoj Z...."
na zalost par sedmica kasnije sam morala abortirati zbog komplikacija....

Druga trudnoca:

mjesecima sam nakon ciscenja organizma od lijekaova koje sam dugo koristila ocekivala trudnocu... i par dana nakon sto mi je kasnila M uzela sam clearblue ... MM je bio na poslu... nazvala ga i rekla mu bez ikakvog uvoda "postaces tata"... kasnije mi je rekao da je to bila najljepsa recenica  ...tako jednostavna a zbuni i izazove erupciju osjecanja....
na zalost par sedmica kasnije plod je umro...i opet abortus na godisnjicu braka (apsurd)...

Treca trudnoca (ovo vec svi znaju):

Iako sam digla ruke od bebice ... po povratku s mora (na kojem je bilo puno ludiranja uz koktele i neku tehno muziku ) sam se osjecala cudno umorno... stalno mi se spavalo a MM me zeza da zabusavam po prirodi jer mi mrsko kuhati... user posted image  par dana nakon kasnjenja M (a nisam vise ni pratila jel kasni ili ne ) toliko mi je bilo muka i spavalo mi se da sam zamolila MM da ode u apoteku i uzme gastal za zeludac... on se vratio i sa clearblue... nisam bas bila sretna zbog toga jer sam vjerovala da ce to biti samo jos jedno razocarenje... i rekla sam, neka sutra cu...
MM otisao odspavati poslije podne jedan satak a meni đavo nije dao mira... odem u kupatilo i..... ugledam ono sto sam tolikih godina cekala.... al druga linija je bila malo svjetlija pa nisam bila sigurna... a iskreno nisam ni ocekivala... uletim kod MM u sobu ( i prepadnem ga naglim ulaskom) i pitam jel ovo plus...on gleda i kaze "plus ko džamija"  (to je njegov termin kad hoce da kaze da je nesto posebno i impozantno)...
strepnja i strah da sve ne bude kao prije su vremenom prerasli u srecu jer je dusa duse moje cekala svo vrijeme da se pojavi kad ona hoce a ne kad ja hocu user posted image

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 77
   RE: Kako ste muzevima saopstili-Trudna sam!
30.10.2010 16:24:00   
jasmin

IZVORNA PORUKA: Visnja RR

Prva trudnoca:

par mjeseci nakon što smo odlučili imati bebu zatrudnila sam.. M mi je kasnila ali sam mislila da je to onako..i nakon deset_ dana kasnjenja sam skontala da sam trudna... tih dana me je MM stalno cudno gledao al je sutio...
otisli smo zajedno do dr. a ona ustanovila tri bebice... kad sam izasla od dr. MM me cekao u autu... rekoh mu cestitiam, postaces tata... on se poceo smijati i rekao  znao sam.... a ja mu rekoh ali sigurno nisi znao da su tri bebice u stomaku... bio je sokiran...cas se smijao cas bio zbunjen user posted image
kad smo dosli kuci dao mi je komad papira...sad je ispred mene pa cu vam prepisati tekst:
"09.10.2000. g ...sinoc sam sanjao prelijep san. tacnije to je bila noc nedelja na ponedeljak. sanjao sam da si trudna...da u tibi imas nase djete... san je trajao kratko ali jos uvjek dok ovo pisem mogu osjetiti neko cudno a lijepo raspolozenje...pomislim na san i taj osjecaj me preplavi. Ukratko nadam se da si trudna mala. ovo sto pisem ti mozda necu nikad pokazati a ni reci u svakom slucaju zelio bih da znas da vjerujemu ovaj san i da se nadam da ce se ostvariti sto prije. ovaj osjecaj dajem ovom komadu papira ali najvecim djelom tebi moja mala...voli te tvoj Z...."
na zalost par sedmica kasnije sam morala abortirati zbog komplikacija....

Druga trudnoca:

mjesecima sam nakon ciscenja organizma od lijekaova koje sam dugo koristila ocekivala trudnocu... i par dana nakon sto mi je kasnila M uzela sam clearblue ... MM je bio na poslu... nazvala ga i rekla mu bez ikakvog uvoda "postaces tata"... kasnije mi je rekao da je to bila najljepsa recenica  ...tako jednostavna a zbuni i izazove erupciju osjecanja....
na zalost par sedmica kasnije plod je umro...i opet abortus na godisnjicu braka (apsurd)...

Treca trudnoca (ovo vec svi znaju):

Iako sam digla ruke od bebice ... po povratku s mora (na kojem je bilo puno ludiranja uz koktele i neku tehno muziku ) sam se osjecala cudno umorno... stalno mi se spavalo a MM me zeza da zabusavam po prirodi jer mi mrsko kuhati... user posted image  par dana nakon kasnjenja M (a nisam vise ni pratila jel kasni ili ne ) toliko mi je bilo muka i spavalo mi se da sam zamolila MM da ode u apoteku i uzme gastal za zeludac... on se vratio i sa clearblue... nisam bas bila sretna zbog toga jer sam vjerovala da ce to biti samo jos jedno razocarenje... i rekla sam, neka sutra cu...
MM otisao odspavati poslije podne jedan satak a meni đavo nije dao mira... odem u kupatilo i..... ugledam ono sto sam tolikih godina cekala.... al druga linija je bila malo svjetlija pa nisam bila sigurna... a iskreno nisam ni ocekivala... uletim kod MM u sobu ( i prepadnem ga naglim ulaskom) i pitam jel ovo plus...on gleda i kaze "plus ko džamija"  (to je njegov termin kad hoce da kaze da je nesto posebno i impozantno)...
strepnja i strah da sve ne bude kao prije su vremenom prerasli u srecu jer je dusa duse moje cekala svo vrijeme da se pojavi kad ona hoce a ne kad ja hocu user posted image


Cistala sam juce tvoj intervju na rr rs.Puno pozitive za trudilice i podrske da ne odustaju i ne gube nadu...user posted image user posted image user posted image

_____________________________

”A robovi Milostivog su oni koji po zemlji mirno hodaju, a kada ih bestidnici oslove; odgovaraju: - Mir vama”!

Cvijete...šta od tebe miriše ljepše?- Dijete!

2007, 2008 ( dva puta moje sve )

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 78
   RE: Kako ste muzevima saopstili-Trudna sam!
30.10.2010 16:59:59   
Adana
Evo i moje price, kopirana samo sa druge slicne teme za koju je neko link postavio. :)

Mi nismo "radili" na bebi. A i menstruacija mi inace kasni, pa TO kasnjenje nije ni bilo nesto sto bi me trebalo zakopkati. ALI bolne grudi, veeeelika pospanost i umor, i stalno mokrenje su bili nesto novo. A kako me bolio stomak kao da cu dobiti menstruaciju, nisam razmisljala o trudnoci.
Medjutim, nakon nekih 45 dana kasnjenja :) dobijem neku knjigu u kojoj su bili opisani i simptomi trudnoce, i cini mi se da mi je samo mucnina/povracanje falila. user posted image
Ja sam radila jedno 5 testova, i ni jedan nije bio ispravno uradjen user posted image  Koja smota.... I kupim clear blue, nisam ga cini mi se ni priblizila urinu kad se pojavio tamno plavi plus! Noge su me moje izdale.
Prvo sam kontala poslati cestitku muzu na posao, pa kupiti par glavicica kupusa i staviti po stanu, pa ubaciti test u kovertu pa u sanduce...itd...itd.... I na kraju zapakujem ja taj test u lijepi papir, stavim masnicu, u kesicu finu sa par cokoladnih bonbona. I kada je u novembru pao prvi veeeeliki snijeg, odvedem dragog u setnju idilicnu, u Veliki park, djeca se sankaju, graja, veeelike pahulje, ulicna svjetiljka...i dam ja njemu poklon... I sav u nevjerici gleda on onaj test, i onda veeeliki osmijeh, suzne oci, more poljubaca, i onda me poceo vrtiti u krug, umalo nas nije ubio sve troje user posted image  Bilo je lijepo.... user posted image


_____________________________

Naša ljubav Asja je došla 17.07.2008.g :-)

The best thing to spend on your children is TIME...

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 79
   RE: Kako ste muzevima saopstili-Trudna sam!
30.10.2010 17:18:03   
teacher75
zajedno kupili test nakon sto mi je user posted image kasnila nekoliko dana i pocelasam imati jutarnje mucnine pa smo vec sumnjali, ali nisam sve uradila kako treba i test je ispao neispravan, pa smo iduci dan kupili drugi test i zajedno docekali rezultateuser posted image

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu Adana)
Neposredna veza do poruke: 80
   RE: Kako ste muzevima saopstili-Trudna sam!
30.10.2010 22:33:11   
Lara83
prekrasne price user posted image
neke su me rasplakale, neke nasmijale ali sve su DIVNEEE!!

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 81
   RE: Kako ste muzevima saopstili-Trudna sam!
30.10.2010 22:41:50   
Mirkica
Visnja  zima me obuzela dok sam citala tvoju pricu user posted image user posted image user posted image vjeruj da si docekala pravog Andjela posle toliko zalosti tvoja A. jedna od ljepsih curica koju sam u zivotu vidjela nadam se da ce biti toliko i sretna user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Uspavala sam te duboko ispod grudi , al srce blizu je pa te stalno budi a kad odu svi pa pomisle da dremam , ja oci otvorim da vidim koga nemam , za kraj, za kraj.

BA 13.12.2008

(odgovor članu Lara83)
Neposredna veza do poruke: 82
   RE: Kako ste muzevima saopstili-Trudna sam!
30.10.2010 22:58:07   
idacha
Mirkice user posted image user posted image user posted image hvala, mila...

Visnja, nisam znala da si prosla kroz sve to, draga... drago mi je da tvoja prica ipak zavrsava najsladjim plusicem sto moze biti... user posted image


_____________________________

21.04.2010. rodila se moja ljubav, moj zivot, moje sve...Imran moj..
28.06.2011. docekasmo drugog princa.... :)

(odgovor članu Mirkica)
Neposredna veza do poruke: 83
   RE: Kako ste muzevima saopstili-Trudna sam!
30.10.2010 23:06:15   
klemzi


Visnja, nisam znala da si prosla kroz sve to, draga... drago mi je da tvoja prica ipak zavrsava najsladjim plusicem sto moze biti... user posted image

[/quote]Ni ja ovo nisam znala draga Višnja...user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Ljubav mamina i babina,16.2.2010 - 10.4. 2010. :(
Uvijek ćemo te voljeti najviše na svijetu ljubavi naša najveća <3
Ljubav drugorođena, ljubav oduvijek,zauvijek... 08.11. 2013.

(odgovor članu idacha)
Neposredna veza do poruke: 84
   RE: Kako ste muzevima saopstili-Trudna sam!
31.10.2010 0:17:07   
Sonja
evo da i ja napisem svoju pricu
nakon 10mj.tuge,placa,negativnih testova ,nalaza i svega ostalog prestala sam se i nadati i razmisljati ouser posted image
ja i mm smo bili na moru i zadnji dan sam dobila user posted image tacno u dan..
slijedeci mjesec sam dobila strasnu upalu uha tako da nisam ni razmisljala o men.gggglavnom pred onaj datum imala sam ssve simptome da cu dobiti..bas me bolio stomak i grudi.nakon 5 dana kasnjenja krenula sam ujutro rano u apoteku da kupim aniibtotike da smirim upalu ali mm je toliko bio uporan putem da prvo kupim test pa tek onda tablete kao da ne pijem ako sam trudna...i posvadjamo se jer mi je bilo krivo sto i dalje spominje bebu i trudnocuuser posted image
ode on na posao a ja u apoteku i kupim i jedno i drugo a zatim odem kod mame i pravu u wcuser posted image uradim test i spustim ga na plocice a u sebi psujem mm sve jer cu se opet azzocarat..kad ono ja pogleda ima druga crta al skroz svijetla..ma umisljamuser posted image izletim i mami pod nos test..reko koliko vidis crtica kaze dvoje reko trudna samuser posted image user posted image user posted image nisam mogla da vjerujem i jos 1h sam gledala ..reko sigurno je neka greskauser posted image nisam mogla izdrzat moaa lssam nazvat mm i rekla sam mu.postat ces tata.nije mogao da vjeruje i tak dan me nazvao 100 puta i pita jel ga zezamuser posted image kad je dosao po mene morala sam mu dati test da se uvjeriuser posted image

_____________________________

Adin- 1.5. 2009
07:30h 3500g 55cm
pile moje pametno

Arian- 8.12.2011 - 29.03.2012 :(((
17:00h 4000g 55 cm
Smjesko moj uvijek ces biti moj ponos,moj borac i moja najveca ljubav

Darian 27.05.2013
16:40h 4150g 56cm
Nase sunce

(odgovor članu klemzi)
Neposredna veza do poruke: 85
   RE: Kako ste muzevima saopstili-Trudna sam!
9.11.2010 20:59:14   
Lulu_08
Hahaha, i sada imam leptirice u stomaku kada se sjetim tih trenutaka...

28.06.2007. je bio nas veliki dan, dan kada smo se vjencali. Nakon toga ubrzo sam dobila jedan posao (do tada sam zivjela u inostranstvu i upravo diplomirala medjunarodni biznis i menadzment) koji bas i nije bio OK pa sam aktivno trazila drugi. U nekom trenutku sam dobila veliku zelju za user posted image , medjutim MM nije bio za iz razloga sto sam ja jos bila u potrazi za poslom. Medjutim nakon neke malo jace svadje, mi smo se adekvatno pomirili ne pazivsi taj jedan jedini put.... To je bio avgust 2007. Pocetkom septembra, mozda oko 10og/15og septembra, meni kasni user posted image  2/3 dana. Taj dan dobijam pismenu obavijest da sam odabrana i da dodjem na sastanak kako bi mi urucili ponudu za posao, i istovremeno radim test i otkrivam da sam trudna. MM ceka u dnevnom boravku, a ja sva onako user posted image  zbunjena, iskreno receno pomalo preplasena dolazim pored njega i sjedam i govorim mu "eeehmmm...ja sam trudna". On me grli, i pita "pa zar nisi to zeljela draga?pa super bona bla bla". A meni zvoni u glavi ponuda za posao + trudnoca ??? Medjutim sve prolazi u najboljem mogucem redu, ja dobijam posao - mada skraceno trudnicko (samo 6 mjeseci) i radim tu do ovog ljeta. Sada sam na drugom poslu, koji mi zbog opisa malo bolje odgovara, a moja djevojcica ima 2,5 godine i presretna sam sto je imam!!!!!

_____________________________

25.04.2008. Princeza Mjeseca Luna je obasjala nas zivot!
09.07.2012. Mala Kraljica Lorena je upotpunila sve!

(odgovor članu Sonja)
Neposredna veza do poruke: 86
   RE: Kako ste muzevima saopstili-Trudna sam!
22.11.2010 16:40:39   
Gemelli

Hehehe kako ste slatke user posted image

Uh kod mene je bio rat kad sam saznala da sam trudna, hehe sto je vjerovatno i bio razlog rata user posted image
Svadjam se sa MM jedno 2 3 dana, nervirao me kao niko u zivotu, sta god da kaze ili uradi skoci mi pritisak i jedno popodne prije 2 mjeseca, lijepo se pokupim i odem kod mame i kazem gotovo je user posted image user posted image i tako ja sjedim sa mamom i porukam se sa MM, ja njemu donesi mi stvari, on meni cim ih spremim, ja jos vise poludim sto me ne moli da se vratim i tako u krug hehehe, kad mama govori sta ti je bona da nisi trudna, i ja se prokontam, ona trkne do apoteke u 10 do 8, pred zgradom, kupi test, uradim ga iste sec, ma nije cini mi se prosla ni 1 sec pojavile se 2 linijice user posted image user posted image
nastavim sa porukicama i dodam trudna sam hehehehe, kad iste sec zvoni mob, dolazi kuci j... m... hehehe, et, durila sam se jos jedno sat,dva i onda sam pristala da dode po mene user posted image
a MM kaze da ga je porukica usrecila kao nista u zivotu, ali se ujedno i osjecao kao da je dobio tavu po glavi user posted image

(odgovor članu Lulu_08)
Neposredna veza do poruke: 87
   RE: Kako ste muzevima saopstili-Trudna sam!
23.11.2010 8:54:11   
Lulu_08
IZVORNA PORUKA: Gemelli


Hehehe kako ste slatke user posted image

Uh kod mene je bio rat kad sam saznala da sam trudna, hehe sto je vjerovatno i bio razlog rata user posted image
Svadjam se sa MM jedno 2 3 dana, nervirao me kao niko u zivotu, sta god da kaze ili uradi skoci mi pritisak i jedno popodne prije 2 mjeseca, lijepo se pokupim i odem kod mame i kazem gotovo je user posted image user posted image i tako ja sjedim sa mamom i porukam se sa MM, ja njemu donesi mi stvari, on meni cim ih spremim, ja jos vise poludim sto me ne moli da se vratim i tako u krug hehehe, kad mama govori sta ti je bona da nisi trudna, i ja se prokontam, ona trkne do apoteke u 10 do 8, pred zgradom, kupi test, uradim ga iste sec, ma nije cini mi se prosla ni 1 sec pojavile se 2 linijice user posted image user posted image
nastavim sa porukicama i dodam trudna sam hehehehe, kad iste sec zvoni mob, dolazi kuci j... m... hehehe, et, durila sam se jos jedno sat,dva i onda sam pristala da dode po mene user posted image
a MM kaze da ga je porukica usrecila kao nista u zivotu, ali se ujedno i osjecao kao da je dobio tavu po glavi user posted image




Hahahahahahahaha, pa fakat i jeste dobio tavu po glavi! Najbolji način da se čovjek osvijesti hehehe. To su tebe hormoni tresli a on nije znao pa nije imao razumjevanja za tebe, je li tako? Hehehehehe...Čestitam vam na trudnoći!

_____________________________

25.04.2008. Princeza Mjeseca Luna je obasjala nas zivot!
09.07.2012. Mala Kraljica Lorena je upotpunila sve!

(odgovor članu Gemelli)
Neposredna veza do poruke: 88
   RE: Kako ste muzevima saopstili-Trudna sam!
23.11.2010 10:51:55   
anidla
nisam mu uspjela sama saopstiti jer smo skupa gledali u test  da vidimo ishod user posted image i tako jos 4 puta jer nismo vjerovali ni prvom ni drugom ni trecem testu, tek smo poceli vjerovati 4-tom user posted image

_____________________________

You may only be a person in this world, but for someone, you are the world ¦ ¦ ¦

09.11.2009 :) Noa



07.01. prohodali :)

(odgovor članu Lulu_08)
Neposredna veza do poruke: 89
   RE: Kako ste muzevima saopstili-Trudna sam!
10.6.2012 23:03:31   
Anoniman
može li mi neko napisati neki romantičan način za reći suprugu da sam u drugom stanju?


(odgovor članu anidla)
  Neposredna veza do poruke: 90
   RE: Kako ste muzevima saopstili-Trudna sam!
10.6.2012 23:04:44   
teacher75
mi smo oba puta zajedno cekali rezultate testauser posted image

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 91
   RE: Kako ste muzevima saopstili-Trudna sam!
10.6.2012 23:09:53   
Medić*

IZVORNA PORUKA: Anoniman

može li mi neko napisati neki romantičan način za reći suprugu da sam u drugom stanju?




Mozes kupiti neku finu baby cestitku, staviti u kovertu, napisati slatku poruku da ce postati otac, staviti u sanduce adresirano na njegovo ime, neka sam podigne postu user posted image

Mi smo takodjer zajedno cekali test u kupatilu, test na masini a mi okolo user posted image

_____________________________

Nema vece institucije od roditelja!

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 92
   RE: Kako ste muzevima saopstili-Trudna sam!
10.6.2012 23:10:44   
teacher75
ima onaj fol iz filma mi nismo andjeli kad je nacrtala bebu na stomaku user posted image

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu Medić*)
Neposredna veza do poruke: 93
   RE: Kako ste muzevima saopstili-Trudna sam!
10.6.2012 23:11:45   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: medic slatki


IZVORNA PORUKA: Anoniman

može li mi neko napisati neki romantičan način za reći suprugu da sam u drugom stanju?




Mozes kupiti neku finu baby cestitku, staviti u kovertu, napisati slatku poruku da ce postati otac, staviti u sanduce adresirano na njegovo ime, neka sam podigne postu user posted image

Mi smo takodjer zajedno cekali test u kupatilu, test na masini a mi okolo user posted image


super ideja user posted image

(odgovor članu Medić*)
  Neposredna veza do poruke: 94
   RE: Kako ste muzevima saopstili-Trudna sam!
10.6.2012 23:13:52   
Anoniman
ima li još ideja?

(odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 95
   RE: Kako ste muzevima saopstili-Trudna sam!
10.6.2012 23:22:53   
animagical

IZVORNA PORUKA: medic slatki


IZVORNA PORUKA: Anoniman

može li mi neko napisati neki romantičan način za reći suprugu da sam u drugom stanju?




Mozes kupiti neku finu baby cestitku, staviti u kovertu, napisati slatku poruku da ce postati otac, staviti u sanduce adresirano na njegovo ime, neka sam podigne postu user posted image

Mi smo takodjer zajedno cekali test u kupatilu, test na masini a mi okolo user posted image


i mi smo ovakouser posted image mozes mu staviti test s masnicom u jaknu, aktovku, auto...da sam nadje..

(odgovor članu Medić*)
Neposredna veza do poruke: 96
   RE: Kako ste muzevima saopstili-Trudna sam!
10.6.2012 23:49:18   
D_K
i mi smo ovako mozes mu staviti test s masnicom u jaknu, aktovku, auto...da sam nadje..


moze ga baciti, mislice kakav toplomjer user posted image user posted image


_____________________________

Onaj pogled :))))

(odgovor članu animagical)
Neposredna veza do poruke: 97
   RE: Kako ste muzevima saopstili-Trudna sam!
11.6.2012 8:02:45   
MAMA MA
taj dan je bio bajram i imala sam puno gostiju,cijeli dan neka strka,a i kasnila mi m nekih par dana pa sam jedva cekala da se gosti raziđu da idemo po test nas dvoje...Navece smo se spremili i haj kao malo cemo prosetati kupiti test i idemo kuci...od setnje nije bilo nista jer smo nas samo mislili na test i na rezultat...pravac apoteka i kuci...m je upalio tv a ja otisla u kupatilo da uradim test..cini mi se da nisam ni priblizila clerblue urinu a vec je pokazao jarko plavi plus..i nista ulazim u prostoriju i kazem "trudna sam"...on je bio jako sretan ja jako zbunjena i preplasenauser posted image

_____________________________

"Why fool around with hamburger,when you have steak at home."-reče moj dragi i osvoji me...

(odgovor članu D_K)
Neposredna veza do poruke: 98
   RE: Kako ste muzevima saopstili-Trudna sam!
11.6.2012 10:50:10   
Lulu_08

IZVORNA PORUKA: Lulu_08

Hahaha, i sada imam leptirice u stomaku kada se sjetim tih trenutaka...

28.06.2007. je bio nas veliki dan, dan kada smo se vjencali. Nakon toga ubrzo sam dobila jedan posao (do tada sam zivjela u inostranstvu i upravo diplomirala medjunarodni biznis i menadzment) koji bas i nije bio OK pa sam aktivno trazila drugi. U nekom trenutku sam dobila veliku zelju za user posted image , medjutim MM nije bio za iz razloga sto sam ja jos bila u potrazi za poslom. Medjutim nakon neke malo jace svadje, mi smo se adekvatno pomirili ne pazivsi taj jedan jedini put.... To je bio avgust 2007. Pocetkom septembra, mozda oko 10og/15og septembra, meni kasni user posted image  2/3 dana. Taj dan dobijam pismenu obavijest da sam odabrana i da dodjem na sastanak kako bi mi urucili ponudu za posao, i istovremeno radim test i otkrivam da sam trudna. MM ceka u dnevnom boravku, a ja sva onako user posted image  zbunjena, iskreno receno pomalo preplasena dolazim pored njega i sjedam i govorim mu "eeehmmm...ja sam trudna". On me grli, i pita "pa zar nisi to zeljela draga?pa super bona bla bla". A meni zvoni u glavi ponuda za posao + trudnoca ??? Medjutim sve prolazi u najboljem mogucem redu, ja dobijam posao - mada skraceno trudnicko (samo 6 mjeseci) i radim tu do ovog ljeta. Sada sam na drugom poslu, koji mi zbog opisa malo bolje odgovara, a moja djevojcica ima 2,5 godine i presretna sam sto je imam!!!!!


I tako se odlucismo kada je princeza imala 3 godine da se vise necemo "paziti" pa kada bude htjelo biti neka bude. Obzirom da je muz u inostranstvu, i nismo mogli "potrefiti" svaki ciklus, potrajalo je to par mjeseci. U oktobru je bio muz kod kuce, i bas smo se onako "proveli", hodali malo putovali, izleti ovo-ono, malo uzivali jedno u drugom, jer nam je vec bilo omrzlo razmisljati o tome da li ce upaliti ili ne, obzirom da vec koji put ranije nije. Otisao muz, a ja ostala sa nekim cudnim simptomima, vec par dana nakon O. sam nekako "osjecala" se trudnom. Uradim ja test, nekih 6 dana prije izostanka M kad' ono blijedo pozitivan a ja ne mogu da vjerujem. Kontam - uslikat' cu ga pa cu vidjeti je li umisljam ili ne? Prebacih na laptop kad' ono POZITIVAN. Zovnuh MM na webcam, pokazah mu, a njemu osmijeh od uha do uha user posted image . Ovaj put smo oboje bili radosni i srecni, ali jaaaaaaaaaako razdvojeni hahaha.

_____________________________

25.04.2008. Princeza Mjeseca Luna je obasjala nas zivot!
09.07.2012. Mala Kraljica Lorena je upotpunila sve!

(odgovor članu Lulu_08)
Neposredna veza do poruke: 99
   RE: Kako ste muzevima saopstili-Trudna sam!
11.6.2012 12:55:29   
ajla86
mislim da sam ja na najgori nacin rekla smom mm da sam trudna hehehe
nakon 4 god neplodnosti nadzen microadenom hipofize i ja na DIP-u na nuklearnoj medicini vadim sve i jedan hormon radi odredzuvanje terpije i nadam se da ce to biiti kraj mojim mukama i da ce carobni hormoni dovesti do plusa na testu....
sestra koja mi vadi krv me gleda i ubjedzuje da sam trudna...ja je kulturno molim da nastavimo sa nalazima i da nepostavlja suvisna pitanja...a ona uporna user posted image user posted image user posted image user posted image
kazem ja njoj da sam ja trudilica i da nema nista od te trudnoce an kolju ona aludira...
kraljica krijuci vadi betu HCG i trazi br da mi kao kad nalazi budu gotovi javit ce mi....ja dajem nepitam nista...
24.01 ja u alti sa rodzakom kupujem poklon za njegovu djevojku zove me ta sestra i govori kroz suze beta ti je 105.ja sam vrisnula u njujorkeru ko cobanica najveca trudna sam jasmineee a on se sav izgubio...
i idemo u lokal da popijemo kafu gdje cemo sacekati mm sa posla...on dolazi tuzan..gleda u ruku koja je pretpjela brojna vazdenja taj dan...a ja ono ko kloc sam vrisnula da sam trudna svi se okrenuli i blijedo me gledaju
tad sam za 10 god nas dvoje prvi put vidjela suze u njegovim ocima i onaj njezni osmeh i romaticnu recenicu "lazes????" hahahahahahahahaah

(odgovor članu Lulu_08)
Neposredna veza do poruke: 100
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 3 [4] 5   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 3 [4] 5   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Pelene.
пеперутка16

Kada ste počeli da odbijate svoju bebu?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *