|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: majka poslije spontanog
11.2.2012 15:25:54   
klemzi
Eny tako mi je žao user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Ljubav mamina i babina,16.2.2010 - 10.4. 2010. :(
Uvijek ćemo te voljeti najviše na svijetu ljubavi naša najveća <3
Ljubav drugorođena, ljubav oduvijek,zauvijek... 08.11. 2013.

(odgovor članu AMELIC)
Neposredna veza do poruke: 51
   RE: majka poslije spontanog
15.2.2012 21:48:41   
e n y
djano, saksijice, amelic, klemzi
hvala vam cure user posted image
djano pitala si za betu - kod mene je cak za sedmicu dana narasla sa 46000 na 47000 - a trudnoca nije bila ok. i onda je sljedecu sedmicu pocela da pada. kako - ne znam. i otkud tako visoka - ni to ne znam. dan prije kiretaze kad su mi zadnji put radili betu pitala sam doktora kolika je. kaze 43000. reko dobro je. on mene onako upitno gleda. reko sta je. kaze jel vi to ne vjerujete u nasu dijagnozu. reko nije da ne vjerujem, trebala mi je jos jedna potvrda.
saksijice nisam znala da si i to kroz to prosla. ali drago mi je cut da je sad sve ok i da se radujes svom user posted image i sigurna sam da ces nam napisati pricu sa jako sretnim zavrsetkom - nekad pocetkom jula jel tako? znam po svom terminu..user posted image

a ja mislim da sam snaznija nego sam mogla zamislit i da sam se dobro izborila sa svim..i jos borim. dodju oni padovi.. ali ne dam se... sve ce nas bog da nagradi..i sve cemo drzati jednog dana nase cedo u rukama.. i zaboravit ruzne dane i datume!

grlim vas puno!

(odgovor članu klemzi)
Neposredna veza do poruke: 52
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 [3]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3]
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *