|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Brini o sebi - GARNIER!
12.7.2010 13:52:52   
tea lana
IZVORNA PORUKA: Penelopa

imam i ja preparata Garnier, nisu loši
najbolje mi je mlijeko za skidanje šminke
a kupila sam i dezodorans zeleni, onaj što ga često reklamiraju
on mi je extra ima neki miris ko zeleni čaj kako osvježava dobro
ne mogu da se sjetim više mrsko mi da idem to komodice da vidim imam li još šta njihovo



e ovaj zeleni deo muski je bas ebiz.....user posted image user posted image user posted image user posted image bas mocno mirise

< Poruku je uredio tea lana RR -- 12.7.2010 13:56:24 >

(odgovor članu Penelopa)
Neposredna veza do poruke: 26
   RE: Brini o sebi - GARNIER!
12.7.2010 14:05:50   
sara.at
IZVORNA PORUKA: Hannica

IZVORNA PORUKA: sara.at

zaobilazim Garnier u sirokom luku od njihovih kremi sam dobila toliku alergijsku reakciju da mi je lice danima bilo crveno kao rak i gorilo kao sami djawo user posted image  zatim mi se tjelo izasulo u crvene plikove da mi je dermatolog od srca preporucio da se manem tog sr*** za farbe za kosu slicno kao kod Marine zamaskira a onda se ispere u neku nepostojucu boju user posted image  moje licno iskustvo ni blizu stolaze gdje je Garnier


Izvini,ali ako tebi nesto ne odgovara ne znaci da je sranje.


izvini molim te vidim da me nisi dobro razumjela, prenijela sam rijeci svog dermatologa,malo bolje procitaj post, uostalom koliko vidim nisam jedina koja ima negativna iskustva al nekom odgovara i zadovoljan je a nekom nepase jer nije svacija koza ista tako da reakcije mogu biti sasvim razlicite user posted image

_____________________________

Malena dusa 01.10.2009 melek i andjeo
Arian 23.08.2010g u 23:11h mamino i tatino veliko srce
Armin 22.07.2012 u 15:47 Nase maleno zlato

(odgovor članu Hannica)
Neposredna veza do poruke: 27
   RE: Brini o sebi - GARNIER!
12.7.2010 14:09:35   
hanabanana
IZVORNA PORUKA: sara.at

zaobilazim Garnier u sirokom luku od njihovih kremi sam dobila toliku alergijsku reakciju da mi je lice danima bilo crveno kao rak i gorilo kao sami djawo user posted image  zatim mi se tjelo izasulo u crvene plikove da mi je dermatolog od srca preporucio da se manem tog sr***


E upravo sam ovakvu reakciju imala i ja.
Meni je plus lice bilo i natečeno, i svo u lišajevima.
MOrala sam mjesecima mazati melem da se vratim u normalu.

(odgovor članu sara.at)
Neposredna veza do poruke: 28
   RE: Brini o sebi - GARNIER!
12.7.2010 14:21:35   
Anoniman
Koristim samo onu farbu bez amonijka i odgovara mi.Ja nemam sijedih, pa mi ta farba sluzi samo da malo posvijetlim svoju prirodnu boju kose...ali zat moja mama ima i super joj prekrije. Ostalo nista ne koristim, niti sam ikada. Jesam malenim neki dan kupila kremu za suncanje spf50, pa ne znam kako ce im djelovati...sad ste me malo zabrinule s tim reakcijama...user posted image

(odgovor članu hanabanana)
  Neposredna veza do poruke: 29
   RE: Brini o sebi - GARNIER!
12.7.2010 14:24:11   
Mona Mohamed
Nisam jos nikad probala niti jedan proizvod Garnier. Vjerna sam vec dugo godina jednoj kozmetickoj liniji. Nisam sklona eksperimentisanju.

_____________________________

Čovjeka kojeg se naopako vodi, postaje duševno i duhovno sve bolesniji… Odstupi li previše od svojih osnovnih pretpostavki, od uslova za vlastiti razvoj, od plana po kojem je skiciran, naći ce se u nevolji i doživjeće slom.
Aisha..30.7.2010.

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 30
   RE: Brini o sebi - GARNIER!
12.7.2010 14:25:29   
Anoniman
ja sam jedino zadovoljna njihovim mlijekom za suncanje...doduse nisam sve isprobalauser posted image ...jesam sampone (tako...tako....nisu losi), kreme za lice...bezze...kreme za tijelo...one crvene...kao za suhu kozu..."zimske"...ruzno mi mirisu i nekakav osjecaj kao da svijecu imam na sebi...sve u svemu...srednja zalost

(odgovor članu hanabanana)
  Neposredna veza do poruke: 31
   RE: Brini o sebi - GARNIER!
12.7.2010 14:30:06   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: acudesa RR

IZVORNA PORUKA: MarinaDK

IZVORNA PORUKA: mama alma RR

Marina, pa da baš nisi uzela tu bez amonijaka, jer i ja imam malo sijedih, i tamniji mi je izrastak, a ove farbe hvalim, jer zaista ja imam crvenog pigmenta i jedino od njih ne dobijem narandžasti odsjaj nakon farbanja,  sti da uzimam one koje naginju na pepeljesato


Ja se farbam inace u tamno, tj crnu ili tamno smedju vec godinama, jer mlada sam osijedila tacnije dan poslije mog ranjavanja, vjerovala ili ne su mi posijedile dlake na glavi....Probala sam i sa amonijakom i bez i pokajala se, ostala sam ipak vjerna lorealovim farbama
+ da dodam inace kad se farbam prvo ofarbam izrastak ostavim da malo odstoji pa ostatak kose i dzaba

i ja isto ovako
crna sam a sijedim dosta
ali meni je najbolja farba sa brusnicom bez amonijaka, jer mi se od amonijaka ljušti tjemeuser posted image
možda, marina, ne držiš dovoljno dugo farbu, ja držim oko 40 minuta...


Nije problem ni u tome vec jednostavno ne odgovara , jer probala sam cini mi se 2 ili 3 puta inace isla sam u skolu za frizera pa znam nesta o kosi , tako da ih zaobidjem na policama...Al npr mojoj seki odgovara ta farba....al zaboravilaa sam reci robala sam pjene i sprej za kosu od  istoimene marke, mada ne koristim to cesto i mogu ih pohvaliti, kosa ne ostaje uljepljena a i moze se rascesljati bez da se forma pokvari

(odgovor članu acudesa)
  Neposredna veza do poruke: 32
   RE: Brini o sebi - GARNIER!
12.7.2010 14:47:30   
Aki Sa
Draga sara.at, da ti nisi kakav B brand probala ( doduse u Austriji si pa mi je malo cudno) jer GArnier je pravo blag i ja ga evo vec 8 godinu koristim. Ova linija 3 u 1 mi je vec u kuci par godina, samponi su mi blagi, dezodoransi otkrice godine 8 doduse ne roll on vec ovi u spreju) licno mi je ideala ljubicasti Action Control i drzi mi po najvecim vrelinama 9 sati, muza sam navukla te mu kupila Invisible, super mirise i drzi jos duze na muskom tjelu. Nema vise fleka po majicama sto mi je unistilo pola ormara sto njegovog sto mog. Sto se tice sprejeva za suncanje i oni su mi Garnier vec 2 godine, ja i muz 15 stariji sin 20 a bebi sam uzela 50 i super je i cjenom i kako se nanosi. Bas mi se svidja ovo sto testirate, ko zna mozda naucimo nesto novo, savjeti su uvjek dobro dosli a mi zene ko zabe tesko nas u vodu natjerati

_____________________________

Mali princ Kian stigao 01.09.09
Veliki princ Nur 19.09.04

(odgovor članu sara.at)
Neposredna veza do poruke: 33
   RE: Brini o sebi - GARNIER!
12.7.2010 15:09:26   
emma.L
Kremama za lice, farbama i šamponima nisam zadovoljna, ali zato je ovaj novi deo sa mineralima čudo. Veliki problem imam sa znojenjem i otkako se ovaj pojavio, super sam ga riješila user posted image .
A što se tiče reakcije na kreme za lice, nije bila tako loša, ali dok sam došla do polovine pakiranja, koža mi se jako pokvarila. Probala nakon nekog vremena drugu njihovu liniju, opet isto. i Odustala.

_____________________________

Ema, kokola i sreća najveća, 15.10.2008.
Timur, radost mamina, 9.10.2011.

(odgovor članu Aki Sa)
Neposredna veza do poruke: 34
   RE: Brini o sebi - GARNIER!
12.7.2010 15:14:48   
ena0002
IZVORNA PORUKA: Aki Sa

muza sam navukla te mu kupila Invisible, super mirise i drzi jos duze na muskom tjelu. Nema vise fleka po majicama sto mi je unistilo pola ormara sto njegovog sto mog.

E ovo me interesuje, do sada sam slabo koristila ove proizvode, par puta mlijeko i tonik za lice ali nesto nisam bila zadovoljna. A sad bih mogla probati muzu taj Invisible ako je tako dobar, jer on unisti sve maice, na svkoj ostaju bijele fleke user posted image

_____________________________

Ne postoji osoba koja nije sposobna da uradi vise od onoga sto misli da moze

(odgovor članu Aki Sa)
Neposredna veza do poruke: 35
   RE: Brini o sebi - GARNIER!
12.7.2010 15:20:28   
acudesa
IZVORNA PORUKA: hanabanana

IZVORNA PORUKA: sara.at

zaobilazim Garnier u sirokom luku od njihovih kremi sam dobila toliku alergijsku reakciju da mi je lice danima bilo crveno kao rak i gorilo kao sami djawo user posted image  zatim mi se tjelo izasulo u crvene plikove da mi je dermatolog od srca preporucio da se manem tog sr***


E upravo sam ovakvu reakciju imala i ja.
Meni je plus lice bilo i natečeno, i svo u lišajevima.
MOrala sam mjesecima mazati melem da se vratim u normalu.

pa, cure drage, na svakom kozmetičkom proizvodu piše lijepo da se na malom dijelu kože testira da li sta alergične na neki od sastojaka, ljudi su na najuobičajnije stvari alergični, tipa mlijeko, jaja...a, da ne budu na neki sastojak kreme..to je normalno
ja se od druge, puno popularnije marke sva ospem i naravno, ne koristim je, ali mi ova odgovara

_____________________________

...iskrica u oku, toplina u dodiru, sunce u osmijehu..čine da se osjećam sretnom, dušo mamina:)
Odjednom je sve dobilo boje...

(odgovor članu hanabanana)
Neposredna veza do poruke: 36
   RE: Brini o sebi - GARNIER!
12.7.2010 15:41:03   
hanabanana
Ja ne znam nikoga da svaki proizvod koji kupi prvo testira.
A zaista se ne družim sa neodgovornim osobama.

(odgovor članu acudesa)
Neposredna veza do poruke: 37
   RE: Brini o sebi - GARNIER!
12.7.2010 15:46:15   
tea lana
ali to sto na svakoj kutiji pise da se proizvod testira nije sigurno bezveze.
Osiguraju se oni jer te upozore a osiguramo se i mi,da ne bi bilo reakcija kao sto su neke navele.
I nije samo Garnier u pitanju nego svaka farmaceutsko kozmeticka kuca ima to upozorenje

(odgovor članu milenium)
Neposredna veza do poruke: 38
   RE: Brini o sebi - GARNIER!
12.7.2010 15:46:30   
Hanady RR
ja sve testiram....ala odnedavno i samo naravno ako mi je novo...jer podložna sam reklamama na TV...ja bi se sa TV kupila pa tako imamo u kući uložaka, pasta za zube i detrdženarta za veš uvijek viškauser posted image user posted image user posted image user posted image

kako sam kupila mlijeko prije 4 godine jedne poznate marke za tijelo..papaya...namažem se ja navečer ja kad sam ujutro ustala odmah sam u hitnu pohitala...od tada ako nisma prije koristila fino nadlakticu namažem pa onda na ostalo.user posted image user posted image user posted image user posted image

ko se na mlijeko opeče i u jogurt pušeuser posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu hanabanana)
Neposredna veza do poruke: 39
   RE: Brini o sebi - GARNIER!
12.7.2010 15:48:29   
hanabanana
Svaka čast....ja nisam tako odgovorna.
Samo sam prestala kupovati Garnier kreme za lice. user posted image

I na svakom paracetamolu piše da može izazvati krvarenje, pa ga damo djeci. user posted image

< Poruku je uredio hanabanana -- 12.7.2010 15:49:59 >

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 40
   RE: Brini o sebi - GARNIER!
12.7.2010 15:51:07   
Hanady RR
IZVORNA PORUKA: hanabanana

Svaka čast....ja nisam tako odgovorna.
Samo sam prestala kupovati Garnier kreme za lice. user posted image

I na svakom paracetamolu piše da može izazvait krvarenje, pa ga damo djeci. user posted image


pa fakat nakon toga šta god kupim probam...ako nisma prije koristila ili ako dobijem od nekoga...
strašno je to iskustvo bilo...bolovanje otvorih radi želje da na papayu mirišemuser posted image user posted image user posted image user posted image



_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu hanabanana)
Neposredna veza do poruke: 41
   RE: Brini o sebi - GARNIER!
12.7.2010 15:52:15   
M kao Mama
Istina, znam ljude koji tako sve provjeravaju, od datuma na robi, cijene, da li su podložni alergiji ili ne, koji su za moj pojam preoprezni, a ja koja ne pratim to za njihov pojam sam neozbiljna.

Nije mi se jednom desilo da kupim neku kremu ili slično donesem kući, propam, ne odgovara, proslijedim dalje kome odgovara, pa Bože moj.

Ali, najveći šamar mi je spucala jedna mala šizla prodavačica u jednom poznatom objektu, ja bila kod dr. i sva nikakva nalaz onako, dijagnoza još gora, i svratim da sebi nešto kupim, i kažem joj imam presuhu kožu, treba mi puder, nije bitno koliko košta, veli ona evo ovaj ali je 72 KM, ja onako od dr. (kasnije ću dobiti info da je dr. u problemima, da je u klimaksu i da joj se kćer razvodi pa je malo pogriješila), velim ma daj taj puder. I platim ja 72 kerma.

Dođem kući, ujutro naposao, pa jel možete vjerovati da su me kolege pitale šta mi je bilo sa licem, znači sve lišajevi, lišajevi.

Ja kući, puder namjenjen za masnu kožu. Hoću kazati ni nakon ovoga se nisam bogzna šta opametila, mada bih trebala, ali svaka čast ljudima koji vode računa o svemu, pa i o tome.

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 42
   RE: Brini o sebi - GARNIER!
12.7.2010 15:57:58   
hanabanana
Ja provjeravam rok...to radim po navici jer su me više puta preveslali.
Cijene isto tako - jer se uhvatim da me neko smatra magarcem.

Ali kozmetiku i ta čuda - to ne.
Do duše, ja uzimam ono što je provjereno da mi odgovara.
I napravim izlet - i pogriješim.
Baš kako reče mama_alma, samo sam proslijedila dalje.
Ja sam godinama koristila jedno mlijeko za tijelo. Onda sam skontala da se tijelo zasitilo, jer sam počle smrditi kiselkasto nakon mazanja.
Promijenila sam mlijeko, čisto da se koža odmori.

(odgovor članu M kao Mama)
Neposredna veza do poruke: 43
   RE: Brini o sebi - GARNIER!
12.7.2010 16:00:08   
milenium
user posted image ovo je tema o garnier proizvodima a ne kolko je tko dao za puderuser posted image

(odgovor članu M kao Mama)
Neposredna veza do poruke: 44
   RE: Brini o sebi - GARNIER!
12.7.2010 16:01:51   
M kao Mama
IZVORNA PORUKA: milenium

user posted image ovo je tema o garnier proizvodima a ne kolko je tko dao za puderuser posted image


Draga, ne mogu vjerovati da ne znaš o čemu pričam, a drugo nisam napisala koji je puder, niti gdje je kupljen, već sam napisala kako sam namagarčena.


(odgovor članu milenium)
Neposredna veza do poruke: 45
   RE: Brini o sebi - GARNIER!
12.7.2010 16:03:53   
Hanady RR
IZVORNA PORUKA: milenium

user posted image ovo je tema o garnier proizvodima a ne kolko je tko dao za puderuser posted image


mislim da je to bilo samo kao primjer da neki poizvodi na druge tipove kože drugačije i djeluju.user posted image

no nije bitno za danas zadovoljan sam mlijekom i tonikom od ruže...a do ranije zadovoljna sam noćnom hidrantnom kermom na bazi čičkauser posted image user posted image user posted image GARNIER-of courseuser posted image




_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu milenium)
Neposredna veza do poruke: 46
   RE: Brini o sebi - GARNIER!
12.7.2010 16:04:02   
milenium
user posted image ok

(odgovor članu M kao Mama)
Neposredna veza do poruke: 47
   RE: Brini o sebi - GARNIER!
12.7.2010 16:04:29   
hanabanana
Mama_alma, svima je jasno šta si htjela reći.
Do not worry. user posted image

(odgovor članu M kao Mama)
Neposredna veza do poruke: 48
   RE: Brini o sebi - GARNIER!
12.7.2010 16:06:06   
Hanady RR
IZVORNA PORUKA: hanabanana

Ja provjeravam rok...to radim po navici jer su me više puta preveslali.
Cijene isto tako - jer se uhvatim da me neko smatra magarcem.

Ali kozmetiku i ta čuda - to ne.
Do duše, ja uzimam ono što je provjereno da mi odgovara.
I napravim izlet - i pogriješim.
Baš kako reče mama_alma, samo sam proslijedila dalje.
Ja sam godinama koristila jedno mlijeko za tijelo. Onda sam skontala da se tijelo zasitilo, jer sam počle smrditi kiselkasto nakon mazanja.
Promijenila sam mlijeko, čisto da se koža odmori.

nesmijem OT ružit će me milenium...al manična sam u porvjeri za ovo dvoje...
prije tri dana sam radi 30 pfeninga cirkus u granapu napravila...al bila sam u pravuuser posted image


_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu hanabanana)
Neposredna veza do poruke: 49
   RE: Brini o sebi - GARNIER!
12.7.2010 18:16:01   
klemzi
Ja koristim farbu za kosu od garniera već godinama,prezadovoljna sam. Kreme za lice mi nisu odgovarale. Eto da dam svoj skromni doprinos istraživanju.

_____________________________

Ljubav mamina i babina,16.2.2010 - 10.4. 2010. :(
Uvijek ćemo te voljeti najviše na svijetu ljubavi naša najveća <3
Ljubav drugorođena, ljubav oduvijek,zauvijek... 08.11. 2013.

(odgovor članu Skvo RR)
Neposredna veza do poruke: 50
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *