|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Srca su prestala da kucaju
30.5.2008 23:37:59   
medena78
draga moja citam ovo i samo mi suze krenuse..

odmah mi je pred ocima slika bolnice i 13.09.2007. kad asam ja izgubila svoju prvu bebu u 8 sedmici trudnoce samo joj je srce prestalo da kuca...

proslo je 8 mjeseci ali taj dan nikada necu zaboraviti...

u isto vrijeme moja jako dobra prijateljica ostala je trudna i porodila se sada 28.03.2008. bas kada sam trebala nekako i ja i vjeruj mi da jos uvijek nemam snage da odem na babine nadam se da me necete smatrati cudakom ali ja jednostavno nemam snage da to uradim nisam ljubomorna ne daj Boze ali svaki put kad pomislim na to sjetim se da sam i ja sad trebala mjenjati pelene..

mene su radili na moj zahtjev pod opstom anestezijom i ni kasnije nisam imala nikakve bolove... ali ovo sto je u dusi....nemam rijeci...

ja znam kako ti je i nadam se da si se do sada oporavila...

zelim ti puno srece i cuvaj se ...

(odgovor članu malecka60)
Neposredna veza do poruke: 26
   RE: Srca su prestala da kucaju
31.5.2008 0:26:21   
Eve
Azra, jako mi je zao zbog tvojih bebicauser posted image
Drzim fige za ponedjeljak...







(odgovor članu medena78)
Neposredna veza do poruke: 27
   RE: Srca su prestala da kucaju
31.5.2008 10:19:47   
Anoniman
Drage moje, bolna je ovo tema, vjerovatno najtuznija na cijelom forumu. Ja izbjegavam i doci ovdje, jos uvijek mi je jako tesko kad se sjetim kroz sta sam sve prosla, a vidim da je bilo i puno tezih slucajeva od mojih. malecka, jako mi je zao zbog tvog gubitka, potresla me tvoja prica. I alijeve mame isto.  Medena, apsolutno te razumijem kad kazes da ne mozes otici prijateljici na babine, i kod mene je ista situacija. Nije to zbog ljubomore, vise sam ljuta na sudbinu, na zivot, ne znam ni ja na sta. Ja se rasplacem kad god vidim da neko gura kolica sa blizancima, poslije sam cijeli dan nikakva. Ali tjesim sebe da sve sto se desava desava se sa nekim razlogom i bozijom voljom i odredjenjem, a da nama ne preostaje nista drugo vec glavu gore i hrabro naprijed, nekad se mora isplatiti. Pusica za sve vas!

(odgovor članu Eve)
  Neposredna veza do poruke: 28
   RE: Srca su prestala da kucaju
31.5.2008 10:41:32   
stella
ovdje sam citala nekoliko puta al nemognem komentirati jer se uvijek rasplacem.nemate pojma koliko mi je zao.nisam imala slicno iskustvo,al suosjecam svama.jako mi je zao i molim boga da vam pomogne da to malo prebolite.kazem malo jer pretpostavljam da to nikada necete skroz preboliti.pusa i veliki zagrljaj od mene

_____________________________

HANA 26.09.2007
SARA 10.12.2012

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 29
   RE: Srca su prestala da kucaju
1.6.2008 8:49:13   
malecka60
Medena potpuno te razumijem. Nisam ni ja, ne daj Boze, ljubomorna, ali bude mi tesko svaki put kad vidim malu bebu. Ne mogu biti prisutna kad se prica o trudnicama ili maloj djeci. Kao da mi neko srce para. user posted image
Nekim ljudima je to tesko razumjeti, ali ne daj Boze nikom dozivjeti ovo.
Treba biti jak i nadati se dobrom, aBd i nase ce se zelje ispuniti.

(odgovor članu stella)
Neposredna veza do poruke: 30
   RE: Srca su prestala da kucaju
1.6.2008 9:25:26   
medena78
aBd, i ja se nadam, ali samo kad mi padne na pamet da ce mi svaki put biti tesko kada vidim mali Zerinu i da cu svaki put pomisliti pa i moja je beba mogla biti sada ovog uzrasta mozda bi iskle zajedno u razred, igrale se skupa ,trazile momke.... i tako u nedogled...user posted image
sama sebi stvaram pritisak i sama sebe ubijam tim mislima...

ali sta cu to je jace od menei nemogu si pomoci, nekada osvane suoper dan a nekada samo placem i mislim STA BI BILO KAD BI BILO....

lijep pozdrav drage moje!!!

(odgovor članu malecka60)
Neposredna veza do poruke: 31
   RE: Srca su prestala da kucaju
1.6.2008 9:35:33   
malecka60
Dusice nemoj tako misliti. Moras biti jaka i misliti pozitivno. Tesko je i mi to same znamo koliko. Sa tim stavom neces sebi pomoci. Ima nesto jace od nas (Bog) i ne mozemo protiv toga. Ja sam se jedino tako malo smirila.

(odgovor članu medena78)
Neposredna veza do poruke: 32
   RE: Srca su prestala da kucaju
1.6.2008 14:50:01   
medena78
HVALA TI PUNO na rijecima podrske, svjesna sam ja toga ali nekada covjek padne u takvu depresiju da mu niko i nista nemoze pomoci, ali sta se moze zivot ide dalje i valja se boriti...
pa aBd bice druga beba...
valjda i meni dodje roda uskoro...

puno pozdrava...

(odgovor članu malecka60)
Neposredna veza do poruke: 33
   RE: Srca su prestala da kucaju
4.6.2008 9:57:37   
lida
Drage moje potpuno vas razumijem i ja sam poslije svoje Irhane imala dva spontana i to oba puta je srce prestalo da kuca i svaki put u devetoj sedmici.za prvi spontani doktor kaže da sam pokupila neki virus i da beba to nije mogla preživiti a za drugi nikad nisu otkrili šta je.Bila sam očajna i još gore je bilo kad je moja jetrva rodila a ja sam trbala roditi koju sedmicu prije nje.

Drage moje ne očajavajte što neko reće ima neko ko sve to određuje(BOG).nakon spontanih tri godine sam pokušavala zanjeti i evo drage moje moj Mirza leži u krevetiću i spava.

Nemojte odustajati i oćajavati jer ćete i vi aBd imati svoja mala ćeda u krevetiću.


_____________________________

Irhana 28.11.1999.

Mirza 26.04.2008.

(odgovor članu medena78)
Neposredna veza do poruke: 34
   RE: Srca su prestala da kucaju
10.8.2009 14:55:08   
VIVIJAN
draga moja pozz meni se to desilo 4 puta i potpuno te razumeme kroz sta prolazis.glavu gore sve ce biti ok!! VELIKI POZDRAV ZA TEBE I I ZELIM TI SVE OK!!!!!!!!

(odgovor članu Ivona RR)
Neposredna veza do poruke: 35
   RE: Srca su prestala da kucaju
23.8.2009 15:02:51   
Eleonora
Joj drage...teško je to ostaviti iza sebe...Nikad neću zaboraviti kad su mi rekli da bebi ne kuca srčeko više...mislila sam da mi se svijet ruši. Al imam jako veliku nadu da će sljedeća trudnoća dobro proteć i da ću i ja ugledati svoju bebu...vjerujte mi da jedva čekam...
pusa vam i veliki pozdravi


(odgovor članu VIVIJAN)
Neposredna veza do poruke: 36
   RE: Srca su prestala da kucaju
24.8.2009 0:12:55   
acudesa
jako mi je žao zbog svega što prolazite, nisam se mislila javljati ali moram da vam ispričam slučaj moje kolegice kojoj je beba umrla 10 dana pred poroduser posted image user posted image user posted image
gozno
ali njena utjeha je bila što su joj ljekari (a i sama se poslije informisala o tome)rekli da djeca koja ne uspiju preživjeti najvjerovatnije imaju neku anomaliju zbog čega se to tako desi
njoj je bilo jednako teško, ali je vjerujte rekla hvala Bogu i na tome.
nakon kraćeg vremena je zanijela i dobila super babača
čuvajte mi se mile moje i sretno za drugo aBd


_____________________________

...iskrica u oku, toplina u dodiru, sunce u osmijehu..čine da se osjećam sretnom, dušo mamina:)
Odjednom je sve dobilo boje...

(odgovor članu Eleonora)
Neposredna veza do poruke: 37
   RE: Srca su prestala da kucaju
26.8.2009 9:54:01   
BelmaOh
Drage moje forumasice zaista moram da podijelim s vama jednu tuznu, pretuznu pricu zene mog kuma. Otisla juce da se poradja i sve super krenulo ja se cak s njom ujutro cula i rekla mi da je otvorena 5 prstiju i da cekaju da je premjeste u porodjajnu salu. poslije je sve super bilo krenuli i trudovi sve najnormalnije. ukljuce joj drip i nakon trece doze dobije alergijsku reakciju od koje se automatski skupljaju krvne zile, dobijas gusenje i prestaje ti rad srca. automatski je otekla, bebicu je izgubila a nju su jedva ozivjeli. bebicu su izvadili na carski rez a nju reanimacijom vratili...sok nam je svima a ja sam s njom 9 mjeseci svaki dan provela a pogotovo kad sam ja zatrudnila (sad sam 18 sedmica)...doktori kazu da u posljednjih 50 godina nisu vidjeli takav slucaj osim u literaturi...jos uvijek joj je stanje kriticno jer je imala visok nivo trombocita u krvi i to sad stalno prate i boje se trombova...molim Boga da sve ok bude i savjetujem svima da pokusaju da urade alergo test i na to jer nikad se ne zna sta nas moze snaci....

zaista tuzno i bolno....

pozz

(odgovor članu acudesa)
Neposredna veza do poruke: 38
   RE: Srca su prestala da kucaju
26.8.2009 9:57:06   
veeseelaa
užaš, žao mi je, nadam se da će se brzo oporaviti, budi joj podrška, sad joj to treba

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu BelmaOh)
Neposredna veza do poruke: 39
   RE: Srca su prestala da kucaju
26.8.2009 9:59:17   
new mama
Bas mi je zaouser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image ,nek ima Bog da snage da se oporave od toga,a nadam se da ce se prijateljica izvuci,user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

A&V ~moje sve na svijetu ~


(odgovor članu BelmaOh)
Neposredna veza do poruke: 40
   RE: Srca su prestala da kucaju
26.8.2009 10:03:54   
sheri
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Nora-21.06.2009. :)

(odgovor članu new mama)
Neposredna veza do poruke: 41
   RE: Srca su prestala da kucaju
26.8.2009 10:15:14   
mamine oci
user posted image user posted image

_____________________________

Haris 28.10.1999
Fatih 25.01.2008
Iman 13.01.2013


(odgovor članu sheri)
Neposredna veza do poruke: 42
   RE: Srca su prestala da kucaju
28.8.2009 15:00:12   
Bubelino
To je tako tužno user posted image


(odgovor članu mamine oci)
Neposredna veza do poruke: 43
   RE: Srca su prestala da kucaju
28.8.2009 15:06:53   
mamma mumi
Uzas, pa zar oni ne bi trebali gore da ako vec ima i na to alergija testiraju zenu, prije no sto joj ukljuce.Uh tuzna sam i ljuta.

(odgovor članu Bubelino)
Neposredna veza do poruke: 44
   RE: Srca su prestala da kucaju
28.8.2009 15:20:48   
M kao Mama
Bože sačuva, ljudski organizam je jedna velika enigma, 

(odgovor članu mamma mumi)
Neposredna veza do poruke: 45
   RE: Srca su prestala da kucaju
28.8.2009 15:33:39   
acudesa
grozno, neka joj je dragi Bog na pomoći sad..
kako mi je žao
nema tu riječi dovoljno jakih za to što joj se desliouser posted image

_____________________________

...iskrica u oku, toplina u dodiru, sunce u osmijehu..čine da se osjećam sretnom, dušo mamina:)
Odjednom je sve dobilo boje...

(odgovor članu M kao Mama)
Neposredna veza do poruke: 46
   RE: Srca su prestala da kucaju
28.8.2009 17:10:54   
Anoniman
prestrasnouser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu acudesa)
  Neposredna veza do poruke: 47
   RE: Srca su prestala da kucaju
28.8.2009 18:23:09   
Dragička
Strava

_____________________________

2x AIH=0
3x IVF=0
nada umire zadnja

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 48
   RE: Srca su prestala da kucaju
28.8.2009 18:31:28   
niki83
Boze dragi kako tuzno...a tako se nadamo najboljem!
sad joj samo zelimo sto brzi oporavak, kako fizicki jos vise i psihicki!!!


_____________________________

N&N

(odgovor članu Dragička)
Neposredna veza do poruke: 49
   RE: Srca su prestala da kucaju
28.8.2009 18:41:26   
mama2009
user posted image


_____________________________

Princeza dosla 05.02.2010

(odgovor članu niki83)
Neposredna veza do poruke: 50
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *