|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Srca su prestala da kucaju
28.8.2009 18:46:36   
bubuli
uhh zalosno...zelim joj sto brzi oporavak i fizicki i psihicki a alergije su nesto naj opasnije i nikad se nezna na sta niti kada te moze spopasti...

bezveze sad primjer al moj tata je 9 dana primao penicillin i 10 dan za zadnjoj injekciji alergija jedva ga spasili od tada penicillin neprima vise...
ja nateknem sva od aspirina c al samo sumeci dok obicni normalno pijem...cudno je sve to...


_____________________________



(odgovor članu mama2009)
Neposredna veza do poruke: 51
   RE: Srca su prestala da kucaju
28.8.2009 18:49:08   
ajnur
user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Blagost ne dotakne ni jednu stvar a da je ne ukrasi,a grubost ne dotakne ni jednu stvar a da je ne upropasti.Muhammed a.s

A 18.10.2010 mamin djecak
A10.08.2012 mamina cura

(odgovor članu anitaMO)
Neposredna veza do poruke: 52
   RE: Srca su prestala da kucaju
28.8.2009 18:54:09   
Anoniman
BelmaOh, pretužna sam... poznajem tu ženu... otkako sam čula šta joj se desilo stalno sam na ivici plača... user posted image user posted image user posted image
Da joj dragi Allah da snage da nastavi dalje... da se bori...

(odgovor članu BelmaOh)
  Neposredna veza do poruke: 53
   RE: Srca su prestala da kucaju
31.8.2009 21:32:57   
Pretty mamma
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
Bože  kako je to tužno. Odeš roditi novi život, a vratiš se uništen.

_____________________________

Laura je u mom naručju!

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 54
   RE: Srca su prestala da kucaju
1.9.2009 10:51:12   
BelmaOh
pingpong eto mozes da zamislis kako joj je mada se ona psihicki dobro drzi user posted image  jos uvijek je u bolnici prate joj nivo trombocita i sad joj se vracaju organi u normalu jer sem srca i mozga joj je sve otkazalo..ali lagano ide ka boljem i nadamo se da ce sto prije izaci, a tada tek pocinje borba sa samim sobom i velikom tugom

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 55
   RE: Srca su prestala da kucaju
3.9.2009 22:33:53   
shejla
O Boze tuge... ja evo danima razmisljam o njoj...Ne poznajem je, ali me je bas nesto pogodio ovaj uzasni dogadjaj...
valjda ce biti dobro...neka joj Bog da snage da se izbori sa tolikom tugom i bolom... user posted image user posted image user posted image

_____________________________

29.3.2009. rodila se ljubav najveca...mamina curica Lamija :)



(odgovor članu BelmaOh)
Neposredna veza do poruke: 56
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 [3]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3]
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *