|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Lezaljka za bebe
10.6.2008 22:21:59   
anitaMO
Sad tek vidjela.kod mene je isto brevi

_____________________________

LAURA 5.1.2008.

(odgovor članu rozi)
Neposredna veza do poruke: 26
   RE: Lezaljka za bebe
10.6.2008 22:24:01   
anitaMO
Takva je u Laure ista samo roza

_____________________________

LAURA 5.1.2008.

(odgovor članu anitaMO)
Neposredna veza do poruke: 27
   RE: Lezaljka za bebe
10.6.2008 22:44:56   
rozi
Vidjela sam i roza, super izgleda. Super bas mi je drago cuti da je i udobnauser posted image  .

(odgovor članu anitaMO)
Neposredna veza do poruke: 28
   RE: Lezaljka za bebe
27.7.2008 17:34:56   
Mrka
I mi smo ju koristili i zaista nam je bila od velike pomoci. I kod nas ima od lezeceg do sjedeceg polozaja i jos se ljuljala na pomjeranje djeteta. Ja bih ovo svakome preporucila da kupi. Nama je jedna medju prvim stvarima koju se zaista ispaltilo kupiti.

_____________________________

Adin 12.01.2007.

(odgovor članu rozi)
Neposredna veza do poruke: 29
   RE: Lezaljka za bebe
27.7.2008 19:10:23   
suncan_dan
moja curica je nije htijela, dok joj nije bilo 3,5mj. A sada je cak i pozeli, ako nije jedno vrijeme u njoj.mogu samo preporucit, jer je vrlo prakticna.

(odgovor članu rozi)
Neposredna veza do poruke: 30
   RE: Lezaljka za bebe
27.7.2008 22:39:57   
mamin sin
I mi imamo brevi lezaljku. Super je! 8 nam je mjeseci i jos ponekad lezimo, ali sve rjedje. Ali me je spasavla kad moram nesto po kuci raditi...Cak je znao i zaspati u njoj, godilo mu... Odlicna stvar i prakticna!

(odgovor članu suncan_dan)
Neposredna veza do poruke: 31
   RE: Lezaljka za bebe
31.7.2008 10:24:12   
Skvo RR
Mene interesuje jedna stvar, pa je pitanje za iskusne mame...,malo sam razgledala ove lezaljke...Imaju dvije vrste: jedne su sa uloskom-za tek rodjene bebe, koji se kasnije moze skinuti, a druge lezaljke ga uopste nemaju a u specifikaciji pise da su od 0-.  Kakvo je vase iskustvo sa ovim lezaljkama kod novorodjenih beba?

(odgovor članu mamin sin)
Neposredna veza do poruke: 32
   RE: Lezaljka za bebe
31.7.2008 11:10:23   
rozi
Ja sam svog Damira pocela stavljati u Brevi lezaljku koja nema umetak(stavila sam tu negdje slike ) odmah po rodjenju,a imao je samo 3 kg. Cini mi se da mu je bilo fino, jer se nije bunio, a meni je izgledalo da mu je udobno.  I ja sma prezadovoljna sa lezaljkom, samo mi je zao sto se smije koristiti samo do 9 kg.

(odgovor članu Skvo RR)
Neposredna veza do poruke: 33
   RE: Lezaljka za bebe
31.7.2008 14:33:14   
mamina cura
Nemoj da ti je zao jer mu poslije nece biti interesantna. Meni je to super stvar i mi smo je dobili iz Amerike. Odmah sam je pocela stavljati i sada vise nece, svega 10min a ostalo je pod ili krevet ili marama ili auto. Ona sada ima 7mj i 8kg i interesuje je svijet a dosadno joj je u stolici jer voli da se krece.
Moja nema ulozak a nije ni slicna ovim koje se prodaju ovdje, nekako je kao vreca kad sjedne odnosno polusjedne a sa strane ima konstrukciju koja je drzi i ima mali krovic za sunce. U tome sam je nosala vani kad smo zajedno prostirali pelene i sivali. user posted image

_____________________________

Timur 20.03.2004.
Hena 30.12.2007.

koristimo platnene pelene
za zdravije odrastanje

(odgovor članu rozi)
Neposredna veza do poruke: 34
   RE: Lezaljka za bebe
5.8.2008 12:31:17   
bebacha
lezaljka je nesto najbolje sto je napravljeno za bebe i toplo je preporucujem svima.one se mogu koristit od rodenja.treba obratit paznju pti kupovini jer postoje do 9 i d0 18 kg.mi to nismo znali i kupili do 9.ova do 18kg ima u Bingu,80KM i ima i igracke na sebi i zastitu od sunca.beba u nju moze lezati,mozes je ljuljaz.ja bebe i u njoj nosim na terasu kad sterem ves,u kuhinju.prava stvar stvarno

_____________________________

"Ako kaniš pobijediti, ne smiješ izgubiti."

(odgovor članu mamina cura)
Neposredna veza do poruke: 35
   RE: Lezaljka za bebe
6.8.2008 13:43:30   
Mrka
Nasa isto nije imala kompletno za tek rodjenu bebu, samo kao neki mali jastucic za ispod glave.

_____________________________

Adin 12.01.2007.

(odgovor članu bebacha)
Neposredna veza do poruke: 36
   RE: Lezaljka za bebe
20.8.2008 15:42:02   
rozi
E sad da pitam iskusne mame kada smijem malo podici gornji dio lezaljke? Odprilike ide za nekih 45 stepeni, malo mu je dosadno u ovom lezecem. Bebac ima sada 2 mjeseca.

(odgovor članu Mrka)
Neposredna veza do poruke: 37
   RE: Lezaljka za bebe
20.8.2008 19:18:24   
Visnja RR
Moja Asja ima 4,5 mjeseci i jos joj nisam lezaljku podigla na taj nivo... i necu sve dok ne bude smijela da sjedi...dakle tamo negdje pred 6-i mjesec...

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu rozi)
Neposredna veza do poruke: 38
   RE: Lezaljka za bebe
20.8.2008 19:22:43   
Emina*
Kod mene je lezaljka napravljena tako da nema lezeceg polozaja, nego upravo taj
(mozda je kod mene 30 stepeni user posted image  user posted image ), i od drugog mjeseca je u njoj, tako i na uputstvu pise, a i vidim da mu je interesantnije jer nesto i vidi  user posted image  user posted image a svakako se ne oslanja karlicom nego je tezina uglavnom na ledjima....

< Poruku je uredio Eminica -- 20.8.2008 19:27:15 >


_____________________________

Bakir
20.04.2008.

(odgovor članu rozi)
Neposredna veza do poruke: 39
   RE: Lezaljka za bebe
20.8.2008 21:23:06   
nesanica
Lezaljka je prava stvaruser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image .
Mi imamo od ABC onu koja ima onaj luk sa tri igrackice koje se mogu mijenjati a ima i ono za glavicu. Kupili smo je starijem sinu i on je bas iskoristio, znao je nekad igrajuci se i zaspati u njoj. Sad je koristi evo ovaj mladji. Ne buni se u njoj ali cini mi se da ne uziva bas u njoj kao ovaj stariji.
Ja sam stavarno prezadovoljna sa lezaljkom i preporucujem je svima!!!!!

(odgovor članu Emina*)
Neposredna veza do poruke: 40
   RE: Lezaljka za bebe
20.8.2008 21:32:48   
rozi
I kod mene je prvi nivo oko 30, drugi oko 45, a treci je skoro pa 90 , tj bas sjedeci, tj onaj sa 6 mjeseci. 
E sad taj srednji nemam pojmauser posted image
Hehehe ,kako se krenuo debljati iimace preko 9 kg sa 6 mjeseciuser posted image user posted image user posted image
user posted image

(odgovor članu Emina*)
Neposredna veza do poruke: 41
   RE: Lezaljka za bebe
20.8.2008 22:42:06   
Visnja RR
slatkis user posted image

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu rozi)
Neposredna veza do poruke: 42
   RE: Lezaljka za bebe
20.8.2008 22:44:43   
mazalica
Kakav medic, pusa za obraze bebele....

_____________________________

Hamza 27.02.2008
Ente kalbii, ente kullun fii hajatii...


(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 43
   RE: Lezaljka za bebe
20.8.2008 22:47:33   
azra tr
mašala ko med je bebica!

(odgovor članu mazalica)
Neposredna veza do poruke: 44
   RE: Lezaljka za bebe
21.8.2008 0:08:32   
dacy
mi smo vec nabavili lezaljku iako je porod tek za mjesec dana

(odgovor članu azra tr)
Neposredna veza do poruke: 45
   RE: Lezaljka za bebe
21.8.2008 12:41:04   
Visnja RR
i ja sam je dobia mjesec dana prie poroda ...i svi su mi govorili da je to glupost (svi cije bebe nisu male to)... al to je spas za majke...pa ne zove se dzaba jos "majcine ruke"

user posted image

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu dacy)
Neposredna veza do poruke: 46
   RE: Lezaljka za bebe
21.8.2008 12:48:05   
mamyca
Ja sam je nedavno kupila,i cudo je,toplo je preporucujem i ostalim mamama.user posted image

_____________________________

Hamza 11.3.2008.

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 47
   RE: Lezaljka za bebe
21.8.2008 20:49:23   
rozi
Moj Damir svakako vise voli lezati u njoj negu u kreveticu, mada bi rado malo vise , al sto ne moze ne mozeuser posted image

(odgovor članu mamyca)
Neposredna veza do poruke: 48
   RE: Lezaljka za bebe
21.8.2008 22:05:44   
anitaMO
ekstra stvar,mene je spasila od nosanja na rukama.user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

LAURA 5.1.2008.

(odgovor članu rozi)
Neposredna veza do poruke: 49
   RE: Lezaljka za bebe
21.8.2008 23:27:11   
Romali
Imamo je i mi, u početku nas je spasila. Mama raducka u dnevnom,a user posted image je gleda i igra se. Ponekad bi u njoj i zaspao. Ali kako je strašno ugrijalo, a on je visok i širokih ramena user posted image , postalo mu je neudobno pa se ljuti kad ga stavim u nju. Inače je preporučujem svima.user posted image

_____________________________

23.4.2008. A.O. promijenio moj svijet :)
14.4.2014. Z. promijenila našu planetu :)




(odgovor članu anitaMO)
Neposredna veza do poruke: 50
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Trudnoća.
пеперутка16

Koji dio trudnoće vam se najviše dopao ili najlakši?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *