|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Lezaljka za bebe
10.11.2008 12:26:10   
idana_85
Je li neko kupovao u skorije vrijeme? kakva je ponuda?

_____________________________

R, 08.10.2008....
A, 25.02.2014.


(odgovor članu Romali)
Neposredna veza do poruke: 51
   RE: Lezaljka za bebe
10.11.2008 14:24:45   
nexie
eh, ja sam u nabavci...samo mi ta ležaljka fali za mače moje....mislim od većih stvari....user posted image
kad sam bila u Sarajevu vidjela sam u Robotu cijene između 65-80KM, Turbo Limaču između 80-200 KM, ima izbora.....sve ovisi koju uzimaš za bebu do 9 ili do 18 kila....i o imenu naravnouser posted image user posted image


_____________________________

06.12.2008.

(odgovor članu idana_85)
Neposredna veza do poruke: 52
   RE: Lezaljka za bebe
10.11.2008 14:35:11   
Skvo RR
Ja sam kupila u chiccu...koristimo je od prvog dana...super je...user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Sa one strane ideje o dobrim i lošim djelima,
postoji jedno polje. Tamo ćemo se naći

(odgovor članu nexie)
Neposredna veza do poruke: 53
   RE: Lezaljka za bebe
10.11.2008 14:50:04   
camm
i mi smo je nekad imali
brevi ja marka bila i super je stavr
nosas djete gdje hoces namjestas polozaje ma super
eh kad se samo sjetim kako su to divna vremena bila.
ja sam je dobila na poklon tako da ne znam koja joj je cjena
a imas ih u robotu mislim da nisu puno skupe.user posted image

_____________________________

Ja tek sada kuzim da ne kuzim, sta kuzim, sta ne kuzim, sta mi je tesko skuziti, sta ne mogu prokuziti, ali jedno kuzim...:D

(odgovor članu Skvo RR)
Neposredna veza do poruke: 54
   RE: Lezaljka za bebe
22.12.2008 15:54:42   
emma.L
Bože moj, nekad se pitam jesmo li normalni user posted image . Kupili smo sve sto smo vidjeli da je pohvaljeno na forumu. Nama ne fercera ležaljka nikako. A kupili smo je kad više nismo znali kako je smiriti, jer kao- sva djeca se smire u tome. E pa naša reagira kao da je vrela ili priključena u struju user posted image . Samo preporuka- probajte negdje prije nego što kupite. Jer smo isto iskustvo imali i s kolicima- valjda imamo dijete koje ne voli ama baš ništa user posted image . Nadam se kad dođe u polusjedeći i sjedeći položaj biti malo bolje.

(odgovor članu camm)
Neposredna veza do poruke: 55
   RE: Lezaljka za bebe
22.12.2008 16:02:53   
Romali
emma, mislim da bi se sve trebalo promijeniti kad dođe u polusjedeći- sjedeći položaj. I moj je bio alergičan na ležanje u kolicima, stalno vriska i bježanje iz grada user posted image user posted image user posted image

Sad miruje u kolicima, ma ljepota, svi ga hvale ( koji ga ne znaju od prije user posted image )


_____________________________

23.4.2008. A.O. promijenio moj svijet :)
14.4.2014. Z. promijenila našu planetu :)




(odgovor članu emma.L)
Neposredna veza do poruke: 56
   RE: Lezaljka za bebe
25.1.2009 0:59:23   
teta berta
evo da se i ja ukljucim, danas svrljala malo po gradu i vidjela tu lezaljku za bebu iste boje i marke kao i kolica koja imamo, ali ova ima neku vibraciju koja malo ljuljuska bebu, luk, igracke i muziku, pise od 0-36 mj. malo mi to puno ali eto. inace moja smizla samo hoce na ruke, ne mogu nista od nje uradit pa me zanima bi li se smirila imalo u tome. inace izgleda mi skroz super cijena 154 km. molim savjet...

(odgovor članu Romali)
Neposredna veza do poruke: 57
   RE: Lezaljka za bebe
25.1.2009 7:58:51   
Romali
Uglavnom djeca vole te ležaljke, najbolje da probaš pa odlučiš. Posudi od nekog na par dana pa vidi reakciju, mada beba s vremenom mijenja navike. Ali ako jednom zavoli provoditi vrijeme tu, neće lako prestati. Još ako ta lagano vibrira, ma ko ne bi volio da ga neko ljuljuškauser posted image user posted image user posted image


_____________________________

23.4.2008. A.O. promijenio moj svijet :)
14.4.2014. Z. promijenila našu planetu :)




(odgovor članu teta berta)
Neposredna veza do poruke: 58
   RE: Lezaljka za bebe
25.1.2009 21:31:27   
Ella_H
Mah ako neko nadje vecu lezaljku za mene nek mi javi hehe...
Ja samo spavam....Moj sincic je volio lezaljku ali par minuta do 20etak  najdalje i onda
vrisssssssss naucio na ruke ova bebica akobogda ja to kazem necu uciti na ruke
a kakva sam piskava sudjeno mozda i drugacije....Vecina beba koje sam vidjela vole
te lezaljke....

(odgovor članu Romali)
Neposredna veza do poruke: 59
   RE: Lezaljka za bebe
25.1.2009 21:45:12   
Okarica
Naša je slična kako kod rozi, samo crveno-plava. Super je! Nemam pojma koliko je koštala, dobili smo je na poklon. One igračke su joj zanimljive pa je uglavnom mirna kad je stavim u ležaljku. Već dugo joj je interesantna i nadam se da ćemo je još koristiti.



_____________________________

Mamin najljepši cvijet
IRIS, 01.09.2008

(odgovor članu Ella_H)
Neposredna veza do poruke: 60
   RE: Lezaljka za bebe
2.2.2009 11:04:33   
Mrva
Mene interesuje ova od 9 do 18 kg...vidim da je neko pomenuo da se moze kupiti u Turbo Limachu?! Svoju sam do 8 kg maximalno iskoristila i nadam se da cu i ovu do 18 kg!

Adi je volim, a ja jos vise! user posted image


_____________________________

Lovely

(odgovor članu Okarica)
Neposredna veza do poruke: 61
   RE: Lezaljka za bebe
6.2.2009 14:46:18   
dina_89
user posted image  da li neko zna gdje mogu kupiti lezaljku za bebu poput ove vibrirajuca je a uz moze se bebi pustiti i uspavankica user posted image  jako mi se svidjela ali nasla sam je na amazonu i ebay pa mi se ne narucuje tako zbog procedure

_____________________________

08.06.2009 godine -nasa princeza & Sarah &

(odgovor članu rozi)
Neposredna veza do poruke: 62
   RE: Lezaljka za bebe
6.2.2009 14:48:05   
M kao Mama
Ima u Sarajevu u Hipermarketu Amko, oko 250 km, Grakova

(odgovor članu dina_89)
Neposredna veza do poruke: 63
   RE: Lezaljka za bebe
6.2.2009 14:51:43   
dina_89
 bas ti hvala na brzom odgovoru moram se zaputiti do sarajevauser posted image

_____________________________

08.06.2009 godine -nasa princeza & Sarah &

(odgovor članu M kao Mama)
Neposredna veza do poruke: 64
   RE: Lezaljka za bebe
6.2.2009 14:53:21   
M kao Mama
Najbolje ti je da ih nazoveš i pitaš da li ih još uvijek imamu, da ne dođeš beze, kod njih sam baš vidjela, bile su u dvije boje, plava i žuta i baš lijepo izgledaju, i znam da ima ta muzika i to, a jesi li gledala u TL

(odgovor članu dina_89)
Neposredna veza do poruke: 65
   RE: Lezaljka za bebe
6.2.2009 15:18:32   
dina_89
tek sam je vidjela kod kone, a ona kupila u njemackoj i bas mi se svidjela u TL sam bila ali nisam je primjetila mozda zato sto nisam ni trazila, imamo jos vremena do juna ali ipak zelim da je sve spremno za malu princezu

_____________________________

08.06.2009 godine -nasa princeza & Sarah &

(odgovor članu M kao Mama)
Neposredna veza do poruke: 66
   RE: Lezaljka za bebe
6.2.2009 15:25:30   
Blue rose RR
U TL-u imaš katalog njihove opreme za bebe, i vjerujem da možeš naručiti.
Mi smo na Dobrinji u TL-u prije dva mjeseca kupili ležaljku, za babine, doduše bez ovih sviralica, i koštala je oko 100 Km.
Ipak mislim da možeš naručiti i čeka se oko 7-10 dana.
Toliko sam ja čekala svoju AS.

_____________________________

"Ja jesam siromah i samo snove imam. Pred noge tvoje polažem ih. Nježno gazi, jer gaziš po snovima mojim.“
W. B. Y

(odgovor članu dina_89)
Neposredna veza do poruke: 67
   RE: Lezaljka za bebe
10.2.2009 15:14:05   
Visnja RR
IZVORNA PORUKA: dina_89

user posted image  da li neko zna gdje mogu kupiti lezaljku za bebu poput ove vibrirajuca je a uz moze se bebi pustiti i uspavankica user posted image  jako mi se svidjela ali nasla sam je na amazonu i ebay pa mi se ne narucuje tako zbog procedure


IZVORNA PORUKA: mama alma

Drage moderatorice, izvinjavam se, ali ne mogu da nađem temu od petka, mama Dina_89 ili Dincili _89 je pitala gdje može nabaviti onu ljulju što ima muzika, ljuljanje i ostalo, ja sam joj rekla da sam vidjela u Amko komercu bila je oko 250 Km, ali vidjela sam i u Turbo limaču oko 190 KM, eto, pa onda vi negdje premjestite gdje je mjesto


mala obavjest za trudnice koje se pripremaju za bebice  da mnoge podatke o svim potrepstinama za bebu mogu naci na pdf BEBE - novorodjence, beba - oprema za bebe... user posted image

< Poruku je uredio Visnja RR -- 10.2.2009 15:16:03 >


_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu dina_89)
Neposredna veza do poruke: 68
   RE: Lezaljka za bebe
24.2.2009 14:22:12   
Visnja RR
IZVORNA PORUKA: Evgenija

Pozdrav mame!
Nova sam na forumu, pa ako slicna tema postoji ne zamjerite. Interesuje me da li neko zna gdje ima kupiti baby bouncer chair? To je ona stolica za bebe koja ima mogucnost vibriranja a ispred su igrackice. Zvala sam TL i kazu da su imali Graco takvu, ali da ih vise nema. Voljela bih je nabaviti za bebicu pa ako neko zna molim vas za informaciju. Hvala unaprijed!



IZVORNA PORUKA: ElmaB

Nazovi firmu Bimaco u Sirokom Brijegu, oni su uvoznici Graca! Evo broj:

Tel.:
+387 39 705 626
Fax:
+387 39 704 147
E-mail:
info@bimaco-grupa.com
Adresa:
Trn b.b. 88220 Široki Brijeg, Bosna i Hercegovina

http://www.bimaco.net



_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 69
   RE: Lezaljka za bebe
5.5.2009 23:21:11   
Visnja RR
IZVORNA PORUKA: poetesa

na ovom forumu je prije neko pitao za ove vibrirajuće sjedalice ali nikako ne mogu otvoriti tu raspravu, valjda je prestara!
Baš bi volila naći takvo nešto... kad bi bilo kod nas u ponudi,,  vidjela sam kod prijateljice i mislim da je super, iako su vjerovatno skupe.


_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 70
   RE: Lezaljka za bebe
5.5.2009 23:42:55   
veeseelaa
meni je brat malenoj kupio u Robotu u Hrasnom lezaljku tad je bila 50 KM a sada je na nekom popustu i košta 39 KM, mene je spasila, bebicu možeš ljuljati al eto moja malena ima 4 mjeseca i sad se bojim da ne ispadne jer se stalno gica mala prasica user posted image  baš se pitam imal gdje kupiti kakvu veću ležaljku a da sa strana ima neke branike da beba ne može ispasti.
E vako izgleda ova moja ležaljka
user posted image user posted image

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 71
   RE: Lezaljka za bebe
5.5.2009 23:49:40   
Visnja RR
jedino ti kaisici mogu pomoci... a sa branicima user posted image  nisam vidjela nigdje...
ipak sve ima svoju dob koristenja....cim postanu zivahniji dosadi im lezaljka...
a i mene je spasila u prvih 5-6 mjeseci....

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 72
   RE: Lezaljka za bebe
6.5.2009 0:08:49   
veeseelaa
joj mene branici user posted image user posted image user posted image
i da ima žmigavceuser posted image user posted image user posted image
al fakat bi to bilo dobro, mislim na nekakve branike
Znam da dosadi ležaljka al za čas posla se user posted image  uspava, bar meni pali
A ležaljka koju već imam, ima kajševe al meni je to bezveze, mislim da bi se user posted image  prepala

< Poruku je uredio veeseelaa -- 6.5.2009 0:10:08 >

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 73
   RE: Lezaljka za bebe
6.5.2009 6:46:38   
poetesa
a gdje se to može kupiti ili naručiti u Tuzli ??

(odgovor članu rozi)
Neposredna veza do poruke: 74
   RE: Lezaljka za bebe
6.5.2009 9:11:49   
mišur
Mi smo imali ABC design, crvenu...
Extra kvalitet, prilično čvrsta, isplatila se svake pare koju smo za nju dali...
Luka je u njoj volio spavati do 11-og mjeseca...
Visile mu noge iz nje, ali nema veze, njemu to nije smetalouser posted image
Imala je više položaja, od ležećeg do sjedećeg...
Luka je u njoj bio od nepunih mjesec dana do skoro godine dana, i nije se nimalo razvuklo ono platno niti se pohabala..

(odgovor članu poetesa)
Neposredna veza do poruke: 75
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *