|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 4 [5] 6   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Lezaljka za bebe
10.9.2009 0:08:15   
veeseelaa
hej cure gdje ima kupiti jeftino ležaljku za bebe al malo dužu, mislim za veću bebu??? ja imam jednu al malenoj vise nogice?
trebaju mi dvije ležaljke, jedna za kod nane jedna za kuće
imal ko da postavi sliku

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu mišur)
Neposredna veza do poruke: 101
   RE: Lezaljka za bebe
20.5.2010 0:30:29   
mama2009
znal neko od vas gdje ima kupiti lezaljku sa lukom, moze i polovna....imamo baz luka....al smo se uvjerili da je sa lukom fantasticna.....
ova nasa ima 6 polozaja, super je cak ima dodatak za hranjenje (tacnu )koja se skida, ali trenutno nam treba sa lukom


_____________________________

Princeza dosla 05.02.2010

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 102
   RE: Lezaljka za bebe
20.5.2010 0:36:04   
noaa
IZVORNA PORUKA: mama2009

znal neko od vas gdje ima kupiti lezaljku sa lukom, moze i polovna....imamo baz luka....al smo se uvjerili da je sa lukom fantasticna.....
ova nasa ima ' polozaja, super je cak ima dodatak za hranjenje (tacnu )koja se skida, ali trenutno nam treba sa lukom




mislim da imas kupiti luk odvojeno u TL ili u tako nekim prodavnicama djecije opremeuser posted image

_____________________________

NOA 16.03.09 mamina krofnica(je curica)

(odgovor članu mama2009)
Neposredna veza do poruke: 103
   RE: Lezaljka za bebe
20.5.2010 9:05:36   
bebacha
ja sam vidjela u Bingu

_____________________________

"Ako kaniš pobijediti, ne smiješ izgubiti."

(odgovor članu noaa)
Neposredna veza do poruke: 104
   RE: Lezaljka za bebe
20.5.2010 16:13:13   
mama2009
IZVORNA PORUKA: noaa

IZVORNA PORUKA: mama2009

znal neko od vas gdje ima kupiti lezaljku sa lukom, moze i polovna....imamo baz luka....al smo se uvjerili da je sa lukom fantasticna.....
ova nasa ima ' polozaja, super je cak ima dodatak za hranjenje (tacnu )koja se skida, ali trenutno nam treba sa lukom




mislim da imas kupiti luk odvojeno u TL ili u tako nekim prodavnicama djecije opremeuser posted image


nema u TL trazila sam, cak su mi rekli da nema nigdje da se kupi odvojeno luk.....evo sad gledam na ebay.de smjesne cijene user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image ,user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image , iskreno zbog samog luka sa igrackicama ne daje mi se sad neka velika lova, a znam da ce brzo ipostat joj to dosadno, jer ova koju ja im<am je super samo bez luka


_____________________________

Princeza dosla 05.02.2010

(odgovor članu noaa)
Neposredna veza do poruke: 105
   RE: Lezaljka za bebe
31.3.2011 11:19:55   
Mya_81 RR
PRENOS POSTOVA

IZVORNA PORUKA: lepao
Kakvo iskustvo imate sa ljuljackama? Mi smo kupili Graco ljuljacku pa evo nadamo se da ce pomoci bebi da bude sretna dok je budna..inace moramo stalno bebu nositi nece da lezi mirno ni sekunde...


IZVORNA PORUKA: Almaa
moja nije htjela u nju na pocetku, ali sad je voli u kombinaciji sa baby einstainom pun pogodak


IZVORNA PORUKA: Almaa

IZVORNA PORUKA: lepao

S koliko mjeseci je htjela? Mojoj bebi su 3 mjeseca ali nece u ljuljacku..bas mi je zao posto smo mu kupili super ljuljacku i citali smo kako bebe bas vole da se ljuljaju :(

IZVORNA PORUKA: Almaa
moja nije htjela u nju na pocetku, ali sad je voli u kombinaciji sa baby einstainom pun pogodak


sa tri mjeseca je pocela malo manje da negoduje kad je stavljamo u ljulju i svaki dan je sve bolje prihvata




_____________________________

Najvažnija stvar koju će naučiti s godinama je da ne postoji nijedan način da se bude savršena majka i milion načina da se bude dobra majka.

Ljubav, 25.06.2009.

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 106
   RE: Lezaljka za bebe
8.4.2011 11:35:20   
babilon
procitah, a mozda i nisam, hahah, da jedna trazi onaj luk za sjedalicu.
Ja sam bas prijateljici nasla neki dan na amazon-u.
Evo i link: http://www.amazon.com/Tiny-Love-Sunny-Stroll-Strollers/dp/B000S9RF4M/ref=pd_sim_ba_3

papa

_____________________________

Istina postoji! Izmisljati se moze samo laz.

(odgovor članu Mya_81 RR)
Neposredna veza do poruke: 107
   RE: Lezaljka za bebe
27.5.2011 21:44:34   
rose
IZVORNA PORUKA: mama2009

IZVORNA PORUKA: noaa

IZVORNA PORUKA: mama2009

znal neko od vas gdje ima kupiti lezaljku sa lukom, moze i polovna....imamo baz luka....al smo se uvjerili da je sa lukom fantasticna.....
ova nasa ima ' polozaja, super je cak ima dodatak za hranjenje (tacnu )koja se skida, ali trenutno nam treba sa lukom




mislim da imas kupiti luk odvojeno u TL ili u tako nekim prodavnicama djecije opremeuser posted image


nema u TL trazila sam, cak su mi rekli da nema nigdje da se kupi odvojeno luk.....evo sad gledam na ebay.de smjesne cijene user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image ,user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image , iskreno zbog samog luka sa igrackicama ne daje mi se sad neka velika lova, a znam da ce brzo ipostat joj to dosadno, jer ova koju ja im<am je super samo bez luka



vidjela sam luk sa stipaljkama sa strane da se zakaci...u cicibanu na carsiji...mislim da je oko 20-30 KM

_____________________________

13.11.2010. u 04.35, docekali nasu princezu, nas ponos i srecu najvecu :)))

18.08.2015. u 21:53 docekali nasu princezu br 2, garavu malu lavicu :))

(odgovor članu mama2009)
Neposredna veza do poruke: 108
   RE: Lezaljka za bebe
24.5.2012 11:22:31   
Mya_81 RR
PRENOS POSTA

IZVORNA PORUKA: vila_7
Pošto sam postavila anketu i vidim da vas je većina baš zadovoljna, zanima me koja je marka, oblik vipera koji ste vi koristili ili koje smatrate najboljim i koje su cijene otprilike!?



_____________________________

Najvažnija stvar koju će naučiti s godinama je da ne postoji nijedan način da se bude savršena majka i milion načina da se bude dobra majka.

Ljubav, 25.06.2009.

(odgovor članu rose)
Neposredna veza do poruke: 109
   RE: Lezaljka za bebe
24.5.2012 11:25:04   
vila_7
hvala Mya ja trazila pod drugim imenima pa mi nije izbacivalo


_____________________________

Život je prekratak ili predug da bih dopustila sebi luksuz da loše živim

(odgovor članu Mya_81 RR)
Neposredna veza do poruke: 110
   RE: Lezaljka za bebe
24.5.2012 17:10:12   
Alannah
babilon moze li se sa amazona naruciti,da li dostavljaju u BIH? ova mi se cini pravo jeftina u odnosu na one koje sam vidjela u TZ

(odgovor članu rose)
Neposredna veza do poruke: 111
   RE: Lezaljka za bebe
24.5.2012 17:23:54   
Visnja RR
preslatkih lezaljki za bebe imate u Bimaco...narucuje se telefonom

http://bimaco-grupa.com/dob.aspx?d=0+-+3+GODINA

ukucajte starosna dob od 0 do 3 pa na 32 , 33 i 34 stranic

< Poruku je uredio Visnja RR -- 24.5.2012 17:24:11 >


_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu Alannah)
Neposredna veza do poruke: 112
   RE: Lezaljka za bebe
24.5.2012 17:32:21   
Visnja RR
u stvari je to kategorija nosiljki

http://bimaco-grupa.com/podkategorija.aspx?p=NOSILJKE

a imaju i ljuljacke

http://bimaco-grupa.com/podkategorija.aspx?p=LJULJAČKE

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 113
   RE: Lezaljka za bebe
28.5.2012 20:29:14   
yasemin
ja sam kupila ovu nosiljkiu http://bimaco-grupa.com/dob.aspx?d=0+-+3+GODINA nosiljka urbo s castel




_____________________________

yasemin

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 114
   RE: Lezaljka za bebe
29.5.2012 20:39:40   
Alannah
yasemin jesi li narucivala direktno sa stranice? da mi je naruciti lezaljku a nesto me strah dok je ne opipam user posted image

(odgovor članu yasemin)
Neposredna veza do poruke: 115
   RE: Lezaljka za bebe
29.5.2012 20:43:51   
felix
http://static.limundoslike.com/originalslika-7428242.jpg

mi imamo istu ovakvu platili je 90 km . podesiva od lezeceg do sjedeceg polozaja .

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 116
   RE: Lezaljka za bebe
29.5.2012 20:49:48   
M kao Mama
Ja nisam sa prvim djetetom imala ovu stvarku, ali akobogda sada planiram da kupim čini mi se da je jako funkcionalno i praktično, akobogda uzet ćemo preko Bimaca

(odgovor članu felix)
Neposredna veza do poruke: 117
   RE: Lezaljka za bebe
29.5.2012 21:01:39   
sunce27
Mi na poklon dobili lezaljku ali da budem iskrena slabo smo je koristili moja beba je nije nikako voljela, meni je spas bila igraona u njoj je bas dosta vremena provodila u kuci.

_____________________________

Ti si srebro, ti si zlato i bogatstvo kojeg nema
mog života smisao si moja bebo malena
02.03.2011. Emina

Rijad nam stigao 11.10. 2012 .

(odgovor članu M kao Mama)
Neposredna veza do poruke: 118
   RE: Lezaljka za bebe
29.5.2012 21:07:24   
felix

IZVORNA PORUKA: sunce27

Mi na poklon dobili lezaljku ali da budem iskrena slabo smo je koristili moja beba je nije nikako voljela, meni je spas bila igraona u njoj je bas dosta vremena provodila u kuci.

ja sam imala i to al nije je volio
nije u tome htjeo biti ni 5 min dok lezajku smo super iskoristili htjeo je :) koliko toliko biti

(odgovor članu sunce27)
Neposredna veza do poruke: 119
   RE: Lezaljka za bebe
30.5.2012 11:52:48   
yasemin
nisam kupila sam je u Mepasu u Mostaru , Bimaco stvarno ima kvalitetnu robu , ja ću kolica naručiti preko neta iste marke kao što je i nosiljka

_____________________________

yasemin

(odgovor članu Alannah)
Neposredna veza do poruke: 120
   RE: Lezaljka za bebe
6.6.2012 9:51:53   
vila_7
zene sta mislite o ovoj njihalici u odnosu na viper? Jel bolja ili losija opcija - s tim da njihalicu mogu dobiti za 100 KM a viper kvalitetan nije ispod 120 KM!?

user posted image

_____________________________

Život je prekratak ili predug da bih dopustila sebi luksuz da loše živim

(odgovor članu yasemin)
Neposredna veza do poruke: 121
   RE: Lezaljka za bebe
1.6.2013 15:38:50   
miracle
Ima li neko tiny love lezaljku za bebe,jeste li zadovoljni?DVoumim se izmedu obicnog vipera cam koji ie skuplji i ove tiny love sa vibracijama ???Hvala

(odgovor članu vila_7)
Neposredna veza do poruke: 122
   RE: Lezaljka za bebe
1.6.2013 15:43:17   
Sedina 30
Ja imam tiny love ležaljku i meni je super..

(odgovor članu miracle)
Neposredna veza do poruke: 123
   RE: Lezaljka za bebe
1.6.2013 18:46:57   
miracle
IZVORNA PORUKA: Sedina 30

Ja imam tiny love ležaljku i meni je super..

Hvala na odg...molim te samo mi reci jesu li drzaci cvrsti,na slikama mi izgledaju tanki,a ovi baby centru nesmiju otvarati te lezaljke!?Bas izgledaju tanki ali vjerujem da su ok:)jA htjela cam nanarock ljuljacku ali samo ima 2 polozaja i nisu mi za male bebice.

< Poruku je uredio miracle -- 1.6.2013 18:48:36 >

(odgovor članu Sedina 30)
Neposredna veza do poruke: 124
   RE: Lezaljka za bebe
20.11.2013 20:51:27   
kaye
Kupili smo tiny love3 lezaljku, super stvar vrijedi svakog feninga... Mize kao pollu sjedeci polozaj moze i lezeeci, ima igracke muziku vibraciju... pa ako ko misli da kupi to je moje iskustvu

(odgovor članu miracle)
Neposredna veza do poruke: 125
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  2 3 4 [5] 6   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 4 [5] 6   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Trudnoća.
пеперутка16

Koji dio trudnoće vam se najviše dopao ili najlakši?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *